Jump to content

Δήλωση ειδικότητας- Δικαιολογητικά-Απορίες


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 699
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Κι εμένα σήμερα το ίδιο πράγμα μου ανέφεραν απο τη νομαρχία οτι δεν θα στείλουν χαρτιά στο υπουργείο μέχρι αρχές Σεπτέμβρη γιατί απο σήμερα βρίσκεται σε άδεια ο αρμόδιος.

Τροποποιήθηκε από giannis888
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή γράφονται πολλά και διάφορα να καταθέσω τη δική μου άποψη.....

Σε 4 λίστες σήμερα υπήρχε τροποποίηση, οπότε μάλλον λειτουργεί το σύστημα κανονικά.

Μάνο γύρνα πίσω....σε ψάχνει ο λαός σου....

Απο αύριο ( αν ανανεωθεί) και για πολλές ημέρες ακόμα θα είναι ίδιες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο Μάνος μπορεί να πήρε άδεια μετά από 3 καλοκαίρια, αλλά σήμερα όλες οι νέες θέσεις που δόθηκαν για τα νοσοκομεία που υπάγονται στη νομαρχία Αθηνών κεντρικού τομέα βρίσκονται σε κατάσταση "υπό διορισμό".

Επίσης σε 4 νοσοκομεία που γνωρίζω εγώ κάποιοι συνάδελφοι μπήκαν σε κατάσταση "υπό διορισμό" ή ανέβηκαν θέση λόγω του ότι κάποιοι συνάδελφοι μπήκαν σε κατάσταση "υπό διορισμό σε προσωποπαγή θέση".

Πλέον τροποποίηση στις λίστες τον Σεπτέμβριο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά κι επειδή έφυγε ο Μάνος ,παραλύει το σύστημα .Δεν μπορεί να τον αντικαταστήσει κανείς ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εμένα τα χαρτιά μου θα περιμένουν το Μάνο , πότε θα γυρίσει για να τα προωθήσει στο υπουργείο, γιατί κανένας άλλος δεν μπορεί να επιτελέσει αυτήν την δουλειά. ( φάε άλλον ένα μήνα ανεργία και βοδι-line για να μάθεις- μάθω).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά κι επειδή έφυγε ο Μάνος ,παραλύει το σύστημα .Δεν μπορεί να τον αντικαταστήσει κανείς ?

Αν έχεις επισκεφτεί το αρμόδιο γραφείο θα διαπίστωσες πως εργάζονται πλέον 3 άτομα.

Δυστυχώς ένας....που ασχολείται με το συγκεκριμένο θέμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά κι επειδή έφυγε ο Μάνος ,παραλύει το σύστημα .Δεν μπορεί να τον αντικαταστήσει κανείς ?

Αν έχεις επισκεφτεί το αρμόδιο γραφείο θα διαπίστωσες πως εργάζονται πλέον 3 άτομα.

Δυστυχώς ένας....που ασχολείται με το συγκεκριμένο θέμα.

Επιμένω. Δεν μπορεί να φεύγει ένας υπάλληλος και να παραλύει το σύστημα. Δηλαδή αν αυτός αποφάσιζε για τους χ λόγους να μην ξαναπάει στη δουλεία τι θα γινόταν ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και στο γραφείο προσωπικού του νοσοκομείου που άνοιξε η θέση μου έλειπε η γραμματέας αλλά τα χαρτιά στάλθηκαν κανονικά στη νομαρχία, απο μια εξαιρετικά ευγενική κυρία

Τροποποιήθηκε από ionos1979
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και στο νομο Αρταςαπο οσο γνωριζω, τωρα που ανοιξαν οι νεες θεσεις αργησαν να σταλουν τα χαρτια διορισμου στο υπουργειο μια εβδομαδα περιπου λογω αδειας της αρμοδιας υπαλληλου της νομαρχιας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και στο νομο Αρταςαπο οσο γνωριζω, τωρα που ανοιξαν οι νεες θεσεις αργησαν να σταλουν τα χαρτια διορισμου στο υπουργειο μια εβδομαδα περιπου λογω αδειας της αρμοδιας υπαλληλου της νομαρχιας.

Καλά το μια εβδομάδα το καταλαβαίνω εδώ μιλάμε για 20 - 25 μέρες. Τόσο προβλέπεται οτι θα ναι η καθυστέρηση στη νομαρχία Αττικής μέχρι να αναλάβει καθήκοντα ο/η αρμόδιος υπάλληλος. :antegeia:

Τροποποιήθηκε από ionos1979
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βάλε μετά που θα επιστρέψει ο υπάλληλος θα έχουν μαζευτεί καμιά 100αριά αιτήσεις προς προώθηση ( 5 θέσεις περίπου ημερησίως ανοίγουν και προωθούνται) .

Αυτές οι 100 αιτήσεις μέχρι να διασταυρωθούν τα στοιχεία τους στη νομαρχία βάλε μια εβδομάδα.

Μετά να δεις χαρούλες στο υπουργείο με το που τις παραλάβουν. Θα αναγκαστούν να τις μοιράσουν οπότε βάλε και κει κανα μήνα και είμαστε οκ.

Εκεί δηλαδή που ο διορισμός απο τη στιγμή που άνοιγε η θέση σου ήθελε 2,5 μήνες θα πάμε χαλαρά στους 4 . Οπότε όσοι περιμένουν απο δω και πέρα καλά χριστούγεννα. :antegeia:

Τροποποιήθηκε από ionos1979
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καμιά λύση κανείς ? Έχει ξανασυμβεί αυτό ? Είναι μεγάλο το χρονικό διάστημα. Μπορούμε να απευθυνθούμε σε κάποιον για διευθέτηση ? emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η λύση θα δοθεί με την κατάργηση των νομαρχιών απο 14 Νοέμβρη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η λύση θα δοθεί με την κατάργηση των νομαρχιών απο 14 Νοέμβρη.

Ο καθένας οτι να ναι κι οτι του κατέβει στο κεφάλι . Σιγά μην περιμένουμε και την δευτέρα παρουσία.

Το πρόβλημα παραμένει κι εναλλακτικές λύσεις δεν βλέπω να προτείνει κανείς. emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλαδη εσυ πιστευεις οτι και να προτεινει καποιος μια λυση στο προβλημα εσυ θα πας στη νομαρχια να τους την αναφερεις και αυτοι θα την εφαρμοσουν?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το πρόβλημα παραμένει κι εναλλακτικές λύσεις δεν βλέπω να προτείνει κανείς. emeleos

Δε νομίζω να είναι υποχρεωμένος κάποιος να προτείνει λύση για να λύσεις το δικό σου πρόβλημα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το πρόβλημα παραμένει κι εναλλακτικές λύσεις δεν βλέπω να προτείνει κανείς. emeleos

Δε νομίζω να είναι υποχρεωμένος κάποιος να προτείνει λύση για να λύσεις το δικό σου πρόβλημα.

Τουλάχιστον ας προτείνει κάποιος άλλο πρόβλημα... emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά κι επειδή έφυγε ο Μάνος ,παραλύει το σύστημα .Δεν μπορεί να τον αντικαταστήσει κανείς ?

Αν έχεις επισκεφτεί το αρμόδιο γραφείο θα διαπίστωσες πως εργάζονται πλέον 3 άτομα.

Δυστυχώς ένας....που ασχολείται με το συγκεκριμένο θέμα.

Που ναι ο Μάνος οεο ? Όποιος τον βρει και τον επιστρέψει στη θέση του , πας και στείλει κανένα διορισμό στο υπουργείο , θα αμειφθεί...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θα παω να κατασκηνώσω απέξω απο τη Νομαρχία σήμερα, αν δεν προωθήσουν τα χαρτιά προς το υπουργείο δεν φεύγω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η επιστροφή του Μάνου ολοκληρώθηκε επιτυχώς :lol:

Μέχρι τις αρχές της επόμενης εβδομάδας θα κοινοποιηθούν προς το υπουργείο όλες οι αιτήσεις που συσσωρεύτηκαν από της 17 Αυγούστου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαλησπερα υπηρετω την στρατιωτικη μου θητεια αυτη την περιοδο μπορω να αλλαξω και να γραφτω σε αλλη λιστα αλλου νοσοκομειου της ιδιας ειδικοτητας? Εχω την στρατιωτικη ταυτοτητα.Ευχαριστω.

Τροποποιήθηκε από nick075
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.