Jump to content

Πρόβλημα με το forum


MSC

Recommended Posts

Κωνσταντίνε, έτσι το είχα από την πρώτη μέρα εγγραφής στο forum, έτσι το έχω και τώρα. Παλαιόταρα, πριν την τελευταία αναβάθμιση δούλευαν όλα, τώρα τίποτα.

4179606106_784d225b8d_o.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν εννοούσα από τις επιλογές.... (δοκίμασες να το κάνεις κλικ?)

εννοούσα από το κουτί που γράφετε τα ποστ :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν εννοούσα από τις επιλογές.... (δοκίμασες να το κάνεις κλικ?)

εννοούσα από το κουτί που γράφετε τα ποστ :)

Τι εννοείς από το κουτί που γράφουμε τα post? (Καθότι ψιλοάσχετη, χρειάζομαι περαιτέρω εξηγήσεις!) emshy
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εννοώ το μποξ που γράφετε τις δημοσιεύσεις σας. Δεν μου δίνετε αρκετές πληροφορίες για να σας βοηθήσω. Λέτε ότι κάτι δεν δουλεύει και αυτό είναι. Το πρόβλημα είναι ότι δεν δουλεύει στους δικούς σας υπολογιστές ενώ σχεδόν σε όλους τους άλλους δουλεύει. Άρα πρέπει να μου δώσετε περισσότερα πληροφορίες για το τι ακριβώς δεν δουλεύει. Μια από αυτές ίσως ήταν και ένα αντίγραφο της οθόνης στην σελίδα που γράφεις και δεν μπορείς να κανείς μορφοποιηση.... Δηλαδή δεν υπάρχει κουτάκια; Το πατάς και δε κάνει τίποτα; τι ακριβώς;

Μπορείς πάντα να μου στείλεις τον υπολογιστή σου η να μς κσλεσεις για καφέ να το δω!!

Εννοώ το μποξ που γράφετε τις δημοσιεύσεις σας. Δεν μου δίνετε αρκετές πληροφορίες για να σας βοηθήσω. Λέτε ότι κάτι δεν δουλεύει και αυτό είναι. Το πρόβλημα είναι ότι δεν δουλεύει στους δικούς σας υπολογιστές ενώ σχεδόν σε όλους τους άλλους δουλεύει. Άρα πρέπει να μου δώσετε περισσότερα πληροφορίες για το τι ακριβώς δεν δουλεύει. Μια από αυτές ίσως ήταν και ένα αντίγραφο της οθόνης στην σελίδα που γράφεις και δεν μπορείς να κανείς μορφοποιηση.... Δηλαδή δεν υπάρχει κουτάκια; Το πατάς και δε κάνει τίποτα; τι ακριβώς;

Μπορείς πάντα να μου στείλεις τον υπολογιστή σου η να μς κσλεσεις για καφέ να το δω!!

Εννοώ το μποξ που γράφετε τις δημοσιεύσεις σας. Δεν μου δίνετε αρκετές πληροφορίες για να σας βοηθήσω. Λέτε ότι κάτι δεν δουλεύει και αυτό είναι. Το πρόβλημα είναι ότι δεν δουλεύει στους δικούς σας υπολογιστές ενώ σχεδόν σε όλους τους άλλους δουλεύει. Άρα πρέπει να μου δώσετε περισσότερα πληροφορίες για το τι ακριβώς δεν δουλεύει. Μια από αυτές ίσως ήταν και ένα αντίγραφο της οθόνης στην σελίδα που γράφεις και δεν μπορείς να κανείς μορφοποιηση.... Δηλαδή δεν υπάρχει κουτάκια; Το πατάς και δε κάνει τίποτα; τι ακριβώς;

Μπορείς πάντα να μου στείλεις τον υπολογιστή σου η να μς κσλεσεις για καφέ να το δω!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορείς πάντα να μου στείλεις τον υπολογιστή σου η να μς κσλεσεις για καφέ να το δω!!

Αναφέρεσαι φαντάζομαι στην Ιρολ ε;bleh.gif

υ.γ. Κωνσταντίνε αν και δεν πείραξα ποτέ τις ρυθμίσεις δημιουργήθηκαν τα προβλήματα που σου έχω αναφέρει, δηλαδή....ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ (bold,πλάγια γραφή,υπογραμμισμένες λέξεις,emoticons,εισαγωγή φωτογραφίας,εισαγωγή link,quote, χρωματισμένη γραμματοσειρά, στυλ γραμματοσειράς, μέγεθος γραμματοσειράς.....κατά τα άλλα όλα τα υπόλοιπα grin.gifδουλεύουν κανονικότατα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υ.γ. Κωνσταντίνε αν και δεν πείραξα ποτέ τις ρυθμίσεις δημιουργήθηκαν τα προβλήματα που σου έχω αναφέρει, δηλαδή....ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗ (bold,πλάγια γραφή,υπογραμμισμένες λέξεις,emoticons,εισαγωγή φωτογραφίας,εισαγωγή link,quote, χρωματισμένη γραμματοσειρά, στυλ γραμματοσειράς, μέγεθος γραμματοσειράς.....κατά τα άλλα όλα τα υπόλοιπα grin.gifδουλεύουν κανονικότατα.

Ούτε και σε εμένα λειτουργουν αυτα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ούτε και σε εμένα λειτουργουν αυτα.

Κάλεσε τον Κωνσταντίνο για καφέ να σου λύσει το πρόβλημα.

Βλέπω να γίνεται νευρικός με τόσους καφέδες που θα πιει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χαχα αστείο!

Λοιπόν λίγες περισσότερες πληροφορίες δεν θα ήταν άσχημες. Υπάρχουν τα κουμπακια αλλά όταν τα πατάτε δεν γίνεται τίποτα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Operating system and browser would be extra useful as well.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ακριβώς! Τα κουτάκια υπάρχουν, αλλά είτε τα πατάω είτε όχι ένα και το αυτό! Είναι ανενεργά. :( Ο μόνος τρόπος να κάνω την οποιαδήποτε μορφοποίηση στο κείμενό μου (πχ emoticons, bold κλπ) είναι να γράψω τις εντολές.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οκ, επίσης θα ήθελα να μάθω ποια έκδοση λειτουργικού έχει ο καθένας (πχ windows vista, 7, xp κοκ) καθώς και σε ποιους browsers εμφανίζεται ή δεν εμφανίζεται το πρόβλημα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ακριβώς! Τα κουτάκια υπάρχουν, αλλά είτε τα πατάω είτε όχι ένα και το αυτό! Είναι ανενεργά. sad.gif Ο μόνος τρόπος να κάνω την οποιαδήποτε μορφοποίηση στο κείμενό μου (πχ emoticons, bold κλπ) είναι να γράψω τις εντολές.

Έχω το ίδιο πρόβλημα... Επίσης να προσθέσω ότι για τα emoticons βγαίνει το πλαίσιο στα δεξιά, αλλά είναι άδειο! (φαίνεται μόνο το γαλάζιο φόντο)

οκ, επίσης θα ήθελα να μάθω ποια έκδοση λειτουργικού έχει ο καθένας (πχ windows vista, 7, xp κοκ) καθώς και σε ποιους browsers εμφανίζεται ή δεν εμφανίζεται το πρόβλημα.

Έχω XP και χρησιμοποιώ τον Firefox.

me too...

Aυτή τη στιγμή πάντως στέλνω από explorer και είναι όλα υπέροχα! laugh.gif (δουλεύουν τα πάντα και δεν έχει και τη βλακεία γραμματοσειρά που βγαίνει στον firefox όταν πας να απαντήσεις σε post...)

Έχω και screenshot απ' τον firefox -αν θα βοηθούσε- αλλά δεν ξέρω πως να κάνω upload την εικόνα... oops_NEW.giftomato.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης να προσθέσω ότι για τα emoticons βγαίνει το πλαίσιο στα δεξιά, αλλά είναι άδειο! (φαίνεται μόνο το γαλάζιο φόντο)

Σε εμένα δε γίνεται ούτε αυτό! Τίποτα! Σα να μην πατάω τα κουμπιά...! Αυτό, το να βγαίνει δηλαδή το πλαίσιο στα δεξιά, μου τυχαίνει όταν μπαίνω από υπολογιστή με Windows 7 και πάλι από Firefox.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Θέλω κι εγώ :) (Windows 7)

Σε εμένα δουλεύουν όλα ρολόι σε Vista με firefox (η εκδίκηση των vista :lol: )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πείτε μου λίγο αναλυτικά όσοι έχετε πρόβλημα τι λειτουργικό χρησιμοποιείτε και με τι browser έχετε και με τι δεν έχετε πρόβλημα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βεναιωθειτε επίσης ότι έχετε ειδικά για firefox τις τελευταίες εκδόσεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πείτε μου λίγο αναλυτικά όσοι έχετε πρόβλημα τι λειτουργικό χρησιμοποιείτε και με τι browser έχετε και με τι δεν έχετε πρόβλημα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ που είμαι άσχετος με τους υπολογιστές αν σου πω πως χωρίς να κάνω καμία αλλαγή και ενώ όλα δούλευαν ρολόι μετά την τελευταία αναβάθμιση δε δουλεύει τίποτα σε βοηθάω;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πείτε μου λίγο αναλυτικά όσοι έχετε πρόβλημα τι λειτουργικό χρησιμοποιείτε και με τι browser έχετε και με τι δεν έχετε πρόβλημα

Windows xp. Έχω πρόβλημα με firefox (3.5.5). Δεν έχω κανένα πρόβλημα με explorer.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε εμένα το μόνο που συμβαίνει είναι το εξής: Όταν μπαίνω στην αρχική σελίδα και πατάω sign-in με βγάζει στην καρτέλα forums και πρέπει να ξαναπατήσω sign-in για να με βγάλει στη σελίδα που βάζω το username και το password. :wacko:emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε εμένα το μόνο που συμβαίνει είναι το εξής: Όταν μπαίνω στην αρχική σελίδα και πατάω sign-in με βγάζει στην καρτέλα forums και πρέπει να ξαναπατήσω sign-in για να με βγάλει στη σελίδα που βάζω το username και το password. :wacko:emquestion

Και σε εμένα συμβαίνει αυτό εδώ και δύο ημέρες! Όταν λες μόνο αυτό το πρόβλημα, τι εννοείς??? Μορφοποιήσεις, emoticons κλπ όλα οκ???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.