Jump to content

Πρόβλημα με το forum


MSC

Recommended Posts

πέφτει μια "μαύρη κουρτίνα" και τα σκεπάζει όλα...

Δεν είναι ακριβώς μαύρη κουρτινα.

Είναι ο αντίχριστος.

Ήρθε ο 666. Μετανοήστε σατανάδες...

Δεν κάνω πλάκα...

Αν υπήρχε πρόβλημα στον υπολογιστή μου, θα έπρεπε να έχω ανάλογα "συμπτώματα" σε οποιοδήποτε site κι αν μπώ...

Αν μπορεί κάποιος, ας μου προτείνει λύσεις...

Ευχαριστώ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν κάνω πλάκα...

Αν υπήρχε πρόβλημα στον υπολογιστή μου, θα έπρεπε να έχω ανάλογα "συμπτώματα" σε οποιοδήποτε site κι αν μπώ...

Αν μπορεί κάποιος, ας μου προτείνει λύσεις...

Ευχαριστώ..

Μου είχε συμβεί κι εμένα αυτό παλιότερα. Δοκίμασε να κάνεις εκκαθάριση στα cookies κι αν δε δουλέψει αυτό, μπες από άλλο browser.

Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να 'σαι καλά!!!

Σ'ευχαριστώ πραγματικά..

Εννοείται, οτι και τώρα που γράφω, έχω μπεί, σε στυλ "ριφιφί", μέσω Google και υποτιθέμενης "αναζήτησης"..

Σ'ευχαριστώ και πάλι!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ Ο ΧΑΣΑΝ.ΜΠΑΜΠΑΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΣΥΡΙΑ.ΠΕΡΑΣΑ ΔΙΚΑΤΣΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΓΙΑΤΙ ΜΑΣ ΚΟΒΑΝΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΓΙΑ 8 ΧΡΟΝΙΑ.

ΣΠΟΥΔΑΣΑ ΟΡΑΝΤΕΑ ΡΟΥΜΑΝΙΑ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΕΔΩ.ΕΦΕΡΑ ΚΑΙ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΠΟΥΔΑΣΕΙ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΡΑΙΟΒΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΜΕ ΤΡΑΠΕΖΑ.ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΘΑ ΔΟΘΟΥΝ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΚΑΛΟΥΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ,ΝΑ ΞΕΧΩΡΙΣΕΙ Η ΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΧΥ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ; ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑΙ ΤΕΤΟΙΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ.ΜΑΚΑΡΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΠΟΙ ΚΑΛΟΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΒΥΣΜΑΤΑ.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ emrockon

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΕΝΑ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ.ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.ΑΠΛΩΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ.ΤΙ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ; ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΜΙΣΘΟ ΠΟΣΟ ΘΑ ΑΝΕΒΕΙ ΑΝ ΠΑΡΩ ΤΟ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟ;

ΗΑSAN

AN ΠΕΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ Η ΟΡΑΝΤΕΑ Η' ΔΑΜΑΣΚΟ.ΕΔΩ ΗΡΘΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΖΟΡΙΖΟΥΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ Ο profwizard2 ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΤΑΙ ΕΤΣΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΠΟΥΔΑΣΑΝ ΕΛΛΑΔΑ.ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΜΟΡΦΩΜΕΝΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΧΑΝ ΑΠΟΒΑΛΛΕΙ ΑΠΟ ΚΑΙΡΟ.

Η ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΣΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΥΣ ΤΟ ΠΙΟ ΣΚΛΗΡΟ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΠΟ.ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΑΝΑΓΚΑΣΤΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΥΣΟΥΜΕ.ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΗΣ ΑΡΓΕΝΤΙΝΗΣ ΕΔΩ ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΑΥΤΗ...

Ρε παιδιά, δεν υπάρχει κανένας ξύπνιος mod τέτοια ώρα...? 10 είναι ακόμα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχώς στο forum εδώ και πολύ καιρό δεν υπάρχει διαχειριστική ομάδα. Οπότε ο καθένας μας μπορεί να ποστάρει ότι θέλει σε όποια ενότητα κι αν θέλει. Επίσης μπορεί ο οποιοσδήποτε να δημιουργεί δεκάδες λογαριασμούς και να ποστάρει κάθε μέρα με διαφορετικό λογαριασμό, άλλωστε σκοπός του forum είναι να φαίνονται πολλά μέλη και πολλά μηνύματα, άσχετα αν τα περισσότερα είναι άσχετα, επαναλαμβανόμενα και εκνευριστικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

AN ΣΥΜΦΩΝΕΙΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟ ΑΥΤΟ FORUM ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΟD! EΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΜΜΙΣΘΗ ΘΕΣΗ! ΞΕΡΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑ...

Τροποποιήθηκε από hasan_dikatsa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε άμα έχεις και τοι γυναίκα έγκυο να μαζευτούμε όλοι μαζί να συμβάλλουμε... emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 11 months later...

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το "copy-paste" στο νέο φόρουμ ;

Κάνω "copy-paste" ένα κείμενο και όταν το ποστ είναι έτοιμο, πατάω το "add reply"

και μου βγάζει το μήνυμα "you must enter a post"...

emxmm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το "copy-paste" στο νέο φόρουμ ;

Κάνω "copy-paste" ένα κείμενο και όταν το ποστ είναι έτοιμο, πατάω το "add reply"

και μου βγάζει το μήνυμα "you must enter a post"...

Δεν ξέρω γιατί σε εμένα δε συμβαίνει... Δεν το έχω δοκιμάσει βέβαια σε όλους τους browsers .... Πολλές φορές μετά από κάποια αναβάθμιση του invision ένα clear history κτλ φαίνεται να βοηθάει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Leviathan, πριν κάνεις την επικόλληση πάτα enter ώστε να σου δώσει την δυνατότητα να το επικολλήσεις.

Πράγματι κολλάει, δεν ξέρω γιατί emxmm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχώς...

Ο μόνος τρόπος για να ποστάρω κείμενο με "copy-paste", είναι μέσω της επιλογής "Paste as Plain Text" ( πάνω δεξιά στον

επεξεργαστή κειμένου ), αλλά με αυτόν τον τρόπο δεν περνάνε τα λινκς και οι φωτο, οπότε μετά πρέπει να ανεβάζω

φωτογραφίες και να δημιουργώ λινκς !

Βέβαια μέχρι τώρα έχω δοκιμάσει "σύνθετα" κείμενα, με φωτο και λινκς, ίσως στα απλά να μην υπάρχει πρόβλημα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα με το copy-paste. Βέβαια το έχω δοκιμάσει μόνο σε απλά κείμενα. Αυτό που μου δημιουργεί πρόβλημα (όχι τόσο μεγάλο βέβαια, ώστε να γκρινιάζω ώρες) είναι αυτή η ρημάδα η ώρα! Κάνω κάτι λάθος? Η ώρα έχει μείνει χειμερινή. Πρέπει να κάνω εγώ κάποια ρύθμιση? Δεν θα έπρεπε αυτό να γίνεται αυτόματα? :withstupid:

Τροποποιήθηκε από Dr Irol
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Προσπάθησα να μπω και χθες το βράδυ, αλλά η σελίδα είχε πέσει. Και σήμερα πάλι το ίδιο, αλλά για λιγότερη ώρα. Γιατί???

Επίσης όταν μπαίνω σε ένα topic με βγάζει στην πρώτη σελίδα, παρά το γεγονός ότι δεν το διαβάζω πρώτη φορά. Γιατί??? :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προσπάθησα να μπω και χθες το βράδυ, αλλά η σελίδα είχε πέσει. Και σήμερα πάλι το ίδιο, αλλά για λιγότερη ώρα. Γιατί???

Μετά την τελευταία αναβάθμιση του φόρουμ, αν μπεις πολλές φορές μέσα σε λίγη(-ες) ώρα(-ες), βγαίνει μήνυμα ότι έχεις ξεπεράσει κάποιο όριο και ότι για λίγη ώρα ο λογαριασμός σου δε θα είναι διαθέσιμος. Μήπως συμβαίνει αυτό;

Επίσης όταν μπαίνω σε ένα topic με βγάζει στην πρώτη σελίδα, παρά το γεγονός ότι δεν το διαβάζω πρώτη φορά. Γιατί??? :(

Δεν ξέρω γιατί συμβαίνει αυτό. Μπορείς, όμως, να ανοίγεις από την αρχή την τελευταία σελίδα του topic που θες ή να κλικάρεις στο timestamp του τελευταίου σχολίου, για να δεις κατευθείαν αυτό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά την τελευταία αναβάθμιση του φόρουμ, αν μπεις πολλές φορές μέσα σε λίγη(-ες) ώρα(-ες), βγαίνει μήνυμα ότι έχεις ξεπεράσει κάποιο όριο και ότι για λίγη ώρα ο λογαριασμός σου δε θα είναι διαθέσιμος. Μήπως συμβαίνει αυτό;

Σήμερα ήταν η πρώτη φορά που προσπάθησα να μπω, οπότε δεν ίσχυε κάτι τέτοιο. Τώρα όμως, προσπαθώ να σου απαντησω από την ώρα που πόσταρες και με πέταξε έξω. Και να ρωτήσω εγώ τώρα κάτι? Αν εγώ είμαι μια αργόσχολη τεμπέλα και θέλω όλη μέρα να κωλοβαράω εδώ μέσα, γιατί να μη μπορώ να το κάνω??? Ε? Γιατί??? Θέλετε να γκρινιάζω??? Πάντως πέρα από την πλάκα, είναι πολύ σπαστικό να θέλεις να γράψεις και να μη μπορείς, επειδή "υπάρχει όριο"...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Ήταν ένα πρόβλημα κατα την τελευταία αναβάθμιση σε ανώτερο πακέτο..... Έχει λυθεί πλέον ! :))))

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Τις τελευταίες ημέρες, με το νέο interface, όταν πατάω το "View New Content" στην κορυφή (χρησιμοποιώ τον firefox) μου βγαίνει "sorry page not found" και πρέπει να το ξαναπατήσω για να μου εμφανίσει το καινούριο περιεχόμενο.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τυχόν απαντήσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

Ενώ αναρτούσα κείμενα στο topic ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ - ΚΙΝΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ ΕΠΙ ΠΤΥΧΙΩ ΦΟΙΤΗΤΩΝ,προκύπτει πως δεν είναι εφικτό!!

Βγαίνει μια λευκή σελίδα με την εξής παρατήρηση : Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/greekmed/public_html/forum/ips_kernel/classConvertCharset.php on line 314.

Τι σημαίνει αυτό?!!

Μπορεί κάποιος από τους υπεύθυνους του site ή τους επισκέπτες του να με διαφωτίσει?!!

Μήπως πρόκειται για κάτι αντίστοιχο μ'αυτό που επεσήμανε πιο πάνω η Sunny {Μετά την τελευταία αναβάθμιση του φόρουμ, αν μπεις πολλές φορές μέσα σε λίγη(-ες) ώρα(-ες), βγαίνει μήνυμα ότι έχεις ξεπεράσει κάποιο όριο και ότι για λίγη ώρα ο λογαριασμός σου δε θα είναι διαθέσιμος.}?!!!

Aν και ο Konstantinos MD λέει πως ήταν ένα πρόβλημα κατα την τελευταία αναβάθμιση σε ανώτερο πακέτο..... Έχει λυθεί πλέον !

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

Τροποποιήθηκε από Sylvia Plath
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα βγαίνει αυτό : Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/greekmed/public_html/forum/ips_kernel/classConvertCharset.php on line 316

Άλλαξε το νούμερο της γραμμής.

Από τους moderators του forum,κάποια υπόδειξη?!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.