Jump to content

Πρόβλημα με το forum


MSC

Recommended Posts

τα σχολια στα προφιλ κοβονται στη μεση.

δε μπορω να πω οτι στους τοσους χαρακτηρες κοβονται,γιατι οποτε θυμουνται χαιρονται,δεν υπαρχει στανταρ αριθμος χαρακτηρων,εκει εχω καταληξει ο δοκτορ της τεχνολογιας :D.

αυτο παντως συμβαινει απο τοτε που αναβαθμισατε.

Τροποποιήθηκε από shl-oam
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι μπλοκαρισμένες πολλές λειτουργίες, όπως γραμματοσειρά, emoticons, bold, χρώμα κλπ. Γιατίίίίίίίί??? :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς Admin

Είναι θέμα ρύθμισης ή θέμα software το γεγονός ότι δεν μπορώ να δω περισσότερα από 200 posts στην επιλογή "Member's posts" του My Profile;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι μπλοκαρισμένες πολλές λειτουργίες, όπως γραμματοσειρά, emoticons, bold, χρώμα κλπ. Γιατίίίίίίίί??? :(

same problem!!!

>Επίσης σ'ένα ποστ που έκανα πριν λίγο μου εξάλειψε και τα κενά. Τα έβαλα μετά manually αλλά δεν ξέρω να το κάνω για όλες τις επιλογές.(χρωματάκια, emoticons..)

Do something!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

....δε λειτουργει καθολου το Portal.....ή μηπως συμβαινει μονο σε μενα ;;;emconfused

Τροποποιήθηκε από Leviathan
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προσπαθούσα από χθες το πρωί να μπω, αλλά μου έβγαζε συνεχώς μήνυμα σφάλματος. Μάλιστα επειδή έψαχνα για ένα μάθημα έκανα συνεχώ προσπάθειες να συνδεθώ, αλλά... τίποτα. Τώρα μόλις κατάφερα να μπω, αν και είδα ότι κάποια μέλη πόσταραν και χθες και σήμερα. Γιατί με εγκαταλείπει όταν το χρειάζομαι τόόόόόόόόσο? ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

....δε λειτουργει καθολου το Portal.....ή μηπως συμβαινει μονο σε μενα ;;;emconfused

υποθετω και σε σενα ετσι ειναι ε?

3948333007_828a620e86_b.jpg

μπορει να μην εχει ολοκληρωθει η "ολικη επαναφορα"

υπομονη:rolleyes:

Τροποποιήθηκε από mad cow
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να ρωτήσω κάτι? Έχω επιλέξει να μου έρχεται mail οταν κάποιος στέλνει μνμ. Αλλά αυτό σταμάτησε. Θεωρείτε πρόβλημα αυτή τη διακοπή? Η πρέπει να κάνω εγώ κάτι?

Τροποποιήθηκε από signlan
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι, αλλά αφού μετακινηθήκαμε για άλλη μία φορά (σνιφ κλαψ κτλ) είναι μία επιλογή στις ρυθμίσεις που μάλλον ξέφυγε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

email is back :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι μπλοκαρισμένες πολλές λειτουργίες, όπως γραμματοσειρά, emoticons, bold, χρώμα κλπ. Γιατίίίίίίίί??? :(

Το πρόβλημα εξακολουθεί να υπάρχει... Είναι κάτι μόνιμο τελικά?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμενα δε μου επιτρεπει να δω τις καινουριες δημοσιευσεις υπο τον τιτλο View new content. emconfused

Μπορω να κανω κατι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι μπλοκαρισμένες πολλές λειτουργίες, όπως γραμματοσειρά, emoticons, bold, χρώμα κλπ. Γιατίίίίίίίί??? :(

same problem!!!

>Επίσης σ'ένα ποστ που έκανα πριν λίγο μου εξάλειψε και τα κενά. Τα έβαλα μετά manually αλλά δεν ξέρω να το κάνω για όλες τις επιλογές.(χρωματάκια, emoticons..)

Do something!!

Εξακολουθώ να έχω το ίδιο πρόβλημα! Please people. Διορθώστε το ή αλλιώς I dunno, προτείνετε κάτι που ίσως εχω εγώ λάθος στις ρυθμίσεις μου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είναι μπλοκαρισμένες πολλές λειτουργίες, όπως γραμματοσειρά, emoticons, bold, χρώμα κλπ. Γιατίίίίίίίί??? :(

same problem!!!

>Επίσης σ'ένα ποστ που έκανα πριν λίγο μου εξάλειψε και τα κενά. Τα έβαλα μετά manually αλλά δεν ξέρω να το κάνω για όλες τις επιλογές.(χρωματάκια, emoticons..)

Do something!!

Εξακολουθώ να έχω το ίδιο πρόβλημα! Please people. Διορθώστε το ή αλλιώς I dunno, προτείνετε κάτι που ίσως εχω εγώ λάθος στις ρυθμίσεις μου!

μην ανησυχείτε παίδες... "Εγώ το πέρασα". Κάνει τον κύκλο του και μετά..ανοσία! ;-)

Τροποποιήθηκε από signlan
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προς Admin

Είναι θέμα ρύθμισης ή θέμα software το γεγονός ότι δεν μπορώ να δω περισσότερα από 200 posts στην επιλογή "Member's posts" του My Profile;

Επαναλαμβάνω για το πρόβλημα αυτό διότι δεν μπορώ να βρω παλιά posts.

Επίσης, η ώρα του συστήματος είναι ρυθμισμένη 1 ώρα πίσω από την κανονική (ώρα Ελλάδας αυτή τη στιγμή = 10:06, ώρα συστήματος: Time Now: Sep 30 2009 09:06 AM)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το φορουμ μετα την αναβαθμιση με βγαζει απ τα ρουχα μου μερικες φορες.πραματα που ηταν αυτονοητα,τωρα μονο αν το πετυχεις σε καλη του μερα γινονται!

πχ

πας να γραψεις ενα ποστ και πολυ συχνα ειναι απενεργοποιημενα ολα, εισαγωγη λινκ κ εικονας,μορφοποιηση κειμενου κλπ

αφουυυυυυυ τελικα το γραψεις και πατησεις δημοσιευση,ο θεος μαζι σου!

σου βγαζει το κειμενο σου με προσθαφαιρεσεις διαστηματων και γραμμων και αλλα και πας να κανεις ο φουκαρας εντιτ μπας και διορθωσεις τα κακως κειμενα κι εκει ειναι που δινει τα ρεστα του!σου βγαζει κατι συναρτησιες οποτε ειναι αδυνατο να κανεις τη διορθωση ΣΥΝ κολλανε τα κουμπια κι αιντε γεια.

μου πε ο ατερπος οτι με τον explorer κυλαει καλυτερα το θεμα του edit κι οντως αλλα και παλι μου κολλανε διαφορα,ασε που εγω δε θελω να χρησιμοποιω explorer αλλα mozilla

αυτα που ειπα τα κανει οποτε θυμαται!καποιες φορες ειναι πιο συνεργασιμοicon_splats.gif

κανω μηπως κατι λαθος γω?

thanks.

Τροποποιήθηκε από shl-oam
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

- άνοιξα ένα τόπικ, και βγάζει μετά από ώρα ακόμα 0 views (ενώ το έχουν δει αρκετοί, όπως είδα κάποιες στιγμές στο κάτω μέρος του ποστ)

αυτό έγινε και σε άλλο τόπικ, με 2 απαντήσεις μάλιστα, 0 views!

- πότε θα ενεργοποιηθεί η html βρε παιδιά?! θα γράφουμε για καιρό ["μπ"]bold[/"μπ"]] για bold, κτλ?!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρ' όλο που παρακολουθώ κάποια topics και fora, δεν εμφανίζονται οι νέες απαντήσεις στην πλάγια στήλη της σελίδας forums, όπως παλιότερα. Καμιά ιδέα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρ' όλο που παρακολουθώ κάποια topics και fora, δεν εμφανίζονται οι νέες απαντήσεις στην πλάγια στήλη της σελίδας forums, όπως παλιότερα. Καμιά ιδέα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

Υστερα απο καιρο ειναι ολα δουλευουν κανονικα!!! γιουπι!

υποθετω πως σε ολους εχουν λυθει τα προβληματα με το φορουμ ε?

Τροποποιήθηκε από mad cow
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι. Σε εμένα εμφανίστηκαν τα προβλήματα (δεν έχω fonts, emoticons, sizes, styles, τπτ πέρα απο quote) εδώ και 1 εβδομάδα. Πόσο κρατά η κρίση για να υπολογίζω επαναφορά? Ένα μέσο όρο ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι. Σε εμένα εμφανίστηκαν τα προβλήματα (δεν έχω fonts, emoticons, sizes, styles, τπτ πέρα απο quote) εδώ και 1 εβδομάδα. Πόσο κρατά η κρίση για να υπολογίζω επαναφορά? Ένα μέσο όρο ?

Χρησιμοποιείς firefox ε; Λούσου με ultrex....συγγνώμη, δοκίμασε expolorer και θα δεις!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπάαα.. no firefox problem.

Τεσπα. Περιμένω "να γυρίσει ο τροχός" !? Ευχαριστώ για την απάντηση σε κάθε περίπτωση.

Τροποποιήθηκε από Holly
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.