Jump to content

Πρόβλημα με το forum


MSC

Recommended Posts

γεια σας. θα ηθελα βοηθεια σε ενα προβλημα που εχω στην αναρτηση νεου θεματος στην κατηγορια αγγελιων. θελω να προσθεσω αγγελια για καποια βιβλια που θελω να πωλησω αλλα δεν ειναι διαθεσιμη η επιλογη της κατηγοριας αγγελιες. μου την δειχνει αλλα δεν μπορω να την επιλεξω για να κανω τελικα καταχωρηση της δικιας μου αγγελιες. αμα ξερετε πως να λυθει το προβλημα παρακαλω ενημερωστε με. εχω στειλει και email αλλα δεν μ εχει απαντησει καποιος απο το forum. ευχαριστω πολυ

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@christos123

On 29/8/2016 at 0:51 PM, bromptonista said:

Χρειάζονται πάνω από 5 δημοσιεύσεις σε άλλα σημεία του forum για να ποστάρεις στις αγγελίες.

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

παιδες, σ' αυτη τη νεα μορφη του φορουμ αντιμετωπιζω ενα βασικοτατο προβλημα. ειμαι σε ενα θεμα και θελω να παω στην επομενη σελιδα η σε μια αλλη, αλλα ελατε που δεν πηγαινει! βγαζει οτι φορτωνει και ποτε τελικα δε φορτωνει, πρεπει να βγω, να παω να βρω το θεμα απο την αρχη και να επιλεξω τη σελιδα που θελω. απιστευτη δαπανη χρονου. δε μπορω να χρησιμοποιησω το φορουμ πρακτικα... δε λειτουργει που δε λειτουργει το αλλη σελιδα, γιατι δε λειτουργει τουλαχιστον ως συνδεσμος ο τιτλος του τοπικ και πρεπει πχ να παω στην υποενοτητα greekmeds.gr και να ξαναψαξω το τοπικ, αν θελω να το ανοιξω απο την αρχη;

τελος, αν θελω να εκτυπωσω τα σος, εχετε καποιον τροπο να μου προτεινετε ωστε να το κανω γρηγορα; αγκομαχαω καθε φορα με τα κοπι πειστ

ευχαριστω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

2 hours ago, krini said:

παιδες, σ' αυτη τη νεα μορφη του φορουμ αντιμετωπιζω ενα βασικοτατο προβλημα. ειμαι σε ενα θεμα και θελω να παω στην επομενη σελιδα η σε μια αλλη, αλλα ελατε που δεν πηγαινει! βγαζει οτι φορτωνει και ποτε τελικα δε φορτωνει, πρεπει να βγω, να παω να βρω το θεμα απο την αρχη και να επιλεξω τη σελιδα που θελω. απιστευτη δαπανη χρονου. δε μπορω να χρησιμοποιησω το φορουμ πρακτικα... δε λειτουργει που δε λειτουργει το αλλη σελιδα, γιατι δε λειτουργει τουλαχιστον ως συνδεσμος ο τιτλος του τοπικ και πρεπει πχ να παω στην υποενοτητα greekmeds.gr και να ξαναψαξω το τοπικ, αν θελω να το ανοιξω απο την αρχη;

δεν ξερω γιατι συμβαινει αλλα η λιγοτερο χρονοβορα λυση που εχω βρει ειναι--> δεξι κλικ στον αριθμο της σελιδας που σε ενδιαφερει και πατας ανοιγμα σε νεα καρτελα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστω θερμα iceman, απ' τ' ολοτελα... με βοηθησες!

παντως αν  καποιος απο τους ιδιοκτητες δει την επισημανση του προβληματος, ας απαντησει

σχετικα με την εκτυπωση καποιος?????????????????????????????

ξερετε πως μπορω να  εκτυπωσω γρηγορα τα τοπικ με τα σοσ χωρις να κανω κοπι πειστ? θυμαμαι επαιζε ενα printable version of the topic αλλα δεν ξερω πως να το κανω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
On ‎26‎/‎11‎/‎2017 at 9:58 ΜΜ, nelly1995 said:

Καλησπέρα σε όλους! Είμαι καινούρια! Δεν μπορώ να ανοίξω νέο θέμα στην κατηγορία αγγελίες! Κάνω κάτι λάθος;

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ αλλά απευθυνόμενος σε διαχειριστή,πληροφορήθηκα ότι για να γράψω κατι στις αγγελιες θα πρέπει να έχω κάνει πρώτα κάποιες αναρτήσεις αλλού,μη με ρωτήσεις πόσες γιατί δεν ξέρω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
On 27/1/2018 at 3:46 PM, crane fly said:

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω κι εγώ αλλά απευθυνόμενος σε διαχειριστή,πληροφορήθηκα ότι για να γράψω κατι στις αγγελιες θα πρέπει να έχω κάνει πρώτα κάποιες αναρτήσεις αλλού,μη με ρωτήσεις πόσες γιατί δεν ξέρω.

Καλημέρα κι από εμένα. Δημοσίευση αγγελίας για πώληση βιβλίων πως γίνεται?
Σε άλλα topics έχω δυνατότητα να ανοίξω νέο θέμα, σε άλλα όχι.. 

Αν το δει κάποιος/α διαχειριστής/τρια ας ενημερώσει. 
Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

On 29/8/2016 at 0:51 PM, bromptonista said:

Χρειάζονται πάνω από 5 δημοσιεύσεις σε άλλα σημεία του forum για να ποστάρεις στις αγγελίες.

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Παιδιά, καλησπέρα. Προ ολίγου γράφτηκα και θέλω να δημοσιεύσω μία αγγελία για πώληση βιβλίου, αλλά δε μου επιτρέπει να δημιουργήσω "θέμα" στη συγκεκριμένη ενότητα. Τι φταίει; 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων! 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

καλησπερα.δεν μπορω να μεταβω απο τη μια σελιδα ενος θεματος π.χ.SOS δερματολογιας, στην επόμενη ή την προηγουμενη.παταω: προηγουμενη ή επομενη ή τον αριθμο της σελιδας που θελω να δω, εμφανιζεται το loading με το κυκλακι αλλα οχι η αντιστοιχη σελιδα.δεν τη φορτωνει.εχει προβλημα το site;μηπως πρεπει να κανω κατι αλλο;

 

ευχαριστω προκαταβολικα οποιον ξερει και με συνδραμει!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Καλησπέρα,

Προσπαθώ να ξεκινήσω νέο topic και όταν μου λέει select forum, κάποιες επιλογές δεν μπορούν να επιλεγούν (συγκεκριμένα με ενδιαφέρει η επιλογή Buying medical books).

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

On 8/29/2016 at 12:51 PM, bromptonista said:

Χρειάζονται πάνω από 5 δημοσιεύσεις σε άλλα σημεία του forum για να ποστάρεις στις αγγελίες.

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 9 months later...

@VTH

Το πιο απλό : πατήστε F5 ή γενικά κάντε ανανέωση στη φόρτωση της σελίδας.

Λίγο πιο δύσκολο  Εγκαταστήσετε ένα addblock στον browser που χρησιμοποιείτε 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Καλησπερα Θελω να διαγραψω ενα ποστ μου Πως μπορω? Δεν εχει καθολου επιλογη πλεον που περασαν μερες Υπαρχει και ενα gdpr δε γινεται να μη μπορουμε να διγραψουμε οτι ανεβαζουμε Μπορει οντως να εγινε καποιο λαθος

Τροποποιήθηκε από Smanton24
Προσθηκη
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@Smanton24

Στείλτε report για την ανάρτηση που θέλετε να διαγραφεί. Οι απλοί χρήστες δυστυχώς δεν έχουν τη δυνατότητα να διαγράφουν αναρτήσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Ωϊμέ! Μετά το google, το spotify, το amazon τώρα "έπεσε" και το greekmeds!!!

Δεν ξέρω αν είναι τυχαίο αλλά σήμερα μου έχει πετάξει ένα "error 500" κάποιες φορές. Μετά απο λίγο λειτουργούν όλα κανονικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Εδω και αρκετες μερες εχω προβλημα και δεν μπορω καν να μπω στο προφιλ μου ουτε να δω τις τελευταιες δημοσιευσεις.

Ολο μου  βγαζει  "Something went wrong. Please try again"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.