Jump to content

Πρόβλημα με το forum


MSC

Recommended Posts

Το πρόβλημα πρέπει να είναι από τη πλευρά του φόρουμ. Ναι κ σε μένα το βγάζει, αλλά δε κάνουμε κάτι λάθος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ firefox έχω και μου κάνει το ίδιο, αλλά παρατήρησα ότι ξεκολλάει συνήθως άμα ανοίξω ξανά ένα παλιό θέμα (που το έχω αποθηκεύσει στα headlines) και μετά συνεχίσω κανονικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και εμένα και δεν το εμφανίζει όταν συνδέομαο με το ίδιο όνομα από άλλο χρήστη στο ιδιο ηυ άρα κπ ρυθμιση πρεπει να μας πουν οι moderators

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ιδιο συμβαινει και σε μενα.Επιπλεον δε βλεπω κανενα avatar.Ολα αυτα τα προβληματα δημιουργηθηκαν μετα την αναβαθμιση του forum.Πριν ολα λειτουργουσαν αψογα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είμαι μόνο εγώ που δε μπορώ να εγκρίνω προσθήκη νέων φίλων και δε μπορώ να στείλω πμ σε κανέναν αν δεν είναι online???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ουτε εγω μπορω να προσθεσω φιλους...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμφανίζεται και στο δικό μου σύστημα αλλά οφείλω να ομολογήσω πάρα πολύ σπάνια....

Αφού φαίνεται ότι είναι πολύ πιο συχνό πρόβλημα, αλλά και επειδή είναι εντελώς πέρα των οποιοδήποτε τεχνικών γνώσεων έχω ή έχω την διάθεση να αποκτήσω, ξεκίνησα μία επικοινωνία με τους αρμοδίους (αυτούς που έχουν φτιάχνουν το board για αρχή) για οδηγίες......

Ελπίζω να δώσουν λύση .....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ας μάς πει κάποιος που ΔΕΝ έχει πρόβλημα πώς το κατάφερε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ουτε εγω μπορω να προσθεσω φιλους...

ούτε εγώ.... με τίποτα όμως...

ούτε από μοζιλα ...ούτε από εξπλορερ... ούτε από όπερα... emconfused

Τροποποιήθηκε από ania
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

CGI script error δεν μου εμφανίζεται παρά μερικές φορές στο admin cp ..... για αυτό δεν του είχα δώσει μεγάλη σημασία...

κανένα από τα υπόλοιπα προβλήματα που αναφέρετε δεν μου εμφανίζονται επίσης.... εγώ χρησιμοποιώ πλέον IE 7.0 και μερικές φορές firefox...

όμως επειδή βλέπω ότι είστε αρκετοί, όπως είπα ενημέρωσα αυτούς που έπρεπε και δουλεύουμε να βρούμε τις πταίει.... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

CGI script error δεν μου εμφανίζεται παρά μερικές φορές στο admin cp ..... για αυτό δεν του είχα δώσει μεγάλη σημασία...

κανένα από τα υπόλοιπα προβλήματα που αναφέρετε δεν μου εμφανίζονται επίσης.... εγώ χρησιμοποιώ πλέον IE 7.0 και μερικές φορές firefox...

όμως επειδή βλέπω ότι είστε αρκετοί, όπως είπα ενημέρωσα αυτούς που έπρεπε και δουλεύουμε να βρούμε τις πταίει.... :)

το cgi error βγαίνει μάλλον συχνά σε εμένα ανεξαρτήτως browser (ie6-7 και firefox). Νομίζω ότι ούτως ή άλλως είναι ανεξάρτητο του client και μάλλον server-side. Επίσης μειώθηκε το threshold για το flood control ή εγώ έγινα πιο γρήγορος με το mouse ;)

edit: μόλις έκανα submit βγήκε το cgi error !!! Το forum έχει A.I. :o

Τροποποιήθηκε από kokni
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ή από την μεριά του σερβερ είναι ή κάποιο περίεργο πρόβλημα με τον sql.... αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω όμως είναι γιατί εμφανίζεται σε άλλους πιο συχνά και σε άλλους λιγότερο...χμμμ... whatever...... ελπίζω να βρούμε λύση μέσα στις επόμενες ημέρες....

ήδη το παλεύουν οι τύποι! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εμένα μου συμβαίνει συνέχεια και με IE και με Firefox. Εκνευριστικό αλλά με ένα refresh συνήθως συνέρχεται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Δε μου κανει upload φωτογραφια στα settings...Μου ειπε να επικοινωνησω με εναν μπορντ αντμινιστρειτορ...Απαιτω να μιλησω με τον ιδιο...Που ειναι το κρατος; Που ειναι η Πολιτεια;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πανω δεξια μου γραφει -1 new messages!!

Οταν το ανοιγω-κανενα μηνυμα.Πριν εσβησα καμια πενηνταρια και συνεβη αυτο με το μειον ενα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.