Jump to content

Πρόβλημα με το forum


MSC

Recommended Posts

Επιχείρησα εκ νέου και βγήκε αυτό (δηλαδή,το ίδιο με χθες) : Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/greekmed/public_html/forum/ips_kernel/classConvertCharset.php on line 314

??!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το "περίεργο" είναι πως η πρόσβασή μου δεν είναι εφικτή μόνο στο συγκεκριμένο topic!!

Πειραματίστηκα ν'αναρτήσω σε κάποιο άλλο και δεν υπήρχε πρόβλημα!!!

??!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Τις τελευταίες δυο - τρεις μέρες για άγνωστο λόγο το Greekmeds αντιμετώπισε κάποια προβλήματα στις δημοσιεύσεις. Αυτά τώρα πρέπει να έχουν λυθεί, αλλά χρειάστηκε να αλλάξουμε την κωδικοποίηση σε UTF-8.... Αν βλέπετε ερωτηματικά σε διάφορους τίτλους αυτό θα διορθωθεί τις επόμενες μέρες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

In case that you see ??? everywhere and you want to read a thread you  have to change your browser's encoding until the problem is fixed by the admins.

 

How can you do that?

 

Firefox

View --> Character Encoding --> Greek (bla bla bla)

 

Chrome

Tools --> Encoding --> Greek (bla bla bla)

 

Other Browsers like Internet Explorer, Safari etc

CHANGE YOUR BROWSER!

 

Warning! In case that you still see ??? everywhere you should check it with your ophthalmologist :)

Τροποποιήθηκε από mad cow
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

I hope posting works?

 

I've tried earlier, but couldn't. I hope this one will be posted.

Τροποποιήθηκε από Sunny
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

exo teleiosei vohthos noshleuth k thelo ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - doulepso ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - amerikh!ti prepei ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - kano?prepei ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - doso katataktiries ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika -aseis h prepei ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - pao oposdhpote se sxolh ekei?euxaristo ek ton proteron!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 year later...

Σέρνεται το gm ή ιδέα μου είναι;

Σ' εμένα είναι οκ. Μπορεί να ήταν προσωρινό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οταν μπαίνω από υπολογιστή εκτος του προσωπικού μου, και ακολουθώντας το link από τα αποτελέσματα του google, με βγάζει σε μια σελίδα με προειδποιηση ακατάλληλου περιεχομένου και μια γυμνόστηθη....!!!

Γίνεται καιρο αλλα το είχα αποδώσει σε ιο του συγκεκριμένου υπολογιστή. Πλέον το κάνει και σε άλλους και μάλιστα ΜΟΝΟ την πρωτη φορα που θα μπω στο GM. Πατώντας πίσω και εν συνεχεια ξαναμπαινωντας όλα ΟΚ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οταν μπαίνω από υπολογιστή εκτος του προσωπικού μου, και ακολουθώντας το link από τα αποτελέσματα του google, με βγάζει σε μια σελίδα με προειδποιηση ακατάλληλου περιεχομένου και μια γυμνόστηθη....!!!

Αυτό το παθαίνω κι εγώ με το google, στον προσωπικό μου υπολογιστή. Δε μου βγάζει τη γυμνόστηθη, αλλά μπλοκάρει η σελίδα κι από το avast κι από το wot.

Δε συμβαίνει με το Bing ή με το DuckDuckGo.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Ra's al Ghul, στο τόπικ για την αναβάθμιση, δεν μπορώ να ψηφίσω.

Μου βγάζει μήνυμα "Sorry, you don't have permission for that!"

emxmm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ra's al Ghul, στο τόπικ για την αναβάθμιση, δεν μπορώ να ψηφίσω.

Μου βγάζει μήνυμα "Sorry, you don't have permission for that!"

emxmm

Παρομοίως.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ra's al Ghul, στο τόπικ για την αναβάθμιση, δεν μπορώ να ψηφίσω.

Μου βγάζει μήνυμα "Sorry, you don't have permission for that!"

emxmm

Και σε μένα το ίδιο βγάζει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και γω το ίδιο. Μήπως μπορούν να ψηφίσουν μόνο οι mods?

Όχι ανοιχτό για όλους είναι. Ξαναδοκιμάστε αν θέλετε και με άλλο browser.

Αν δείτε ότι δεν γίνεται τίποτα και πάλι γράψτε στο θέμα την προτίμηση σας για να προστεθεί χειροκίνητα αν είναι.

Τροποποιήθηκε από mad cow
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ra's al Ghul, στο τόπικ για την αναβάθμιση, δεν μπορώ να ψηφίσω.

Μου βγάζει μήνυμα "Sorry, you don't have permission for that!"

emxmm

Το πρόβλημα διορθώθηκε. emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 months later...

Eχουν εγγραφεί δύο γνωστοί μου και ενώ η εγγραφή τους ήταν επιτυχής,δεν τους έρχεται μήνυμα για να validate το λογαριασμό τους.Γράφω εκ μέρους τους γιατί δε μπορούν να στείλουν ούτε μήνυμα ούτε να ανεβάσουν ανάρτηση.Eννοείται ότι έχουν ελέγχξει το junk mail τους.Νομίζω ότι θα ήταν πολύ χρήσιμο να υπάρχει σε κοινή θέα μια ηλεκτρονική διεύθυνση ενός διαχειριστή ώστε να μπορεί να επικοινωνήσει με το φόρουμ όποιος έχει κάποιο πρόβλημα με την εγγραφή του ή απλώς δε θέλει να εγγραφεί.

Κατά πάσα πιθανότητα είστε validating member.

 

Είτε λοιπόν είστε νέος μέλος είτε κάνατε κάποια μεγάλη αλλαγή στο προφίλ σας (πχ email) και δεν λάβατε/απαντήσατε στο αυτόματο email που σας έστειλε το ΓΜ.

 

Είναι σημαντικό πρώτον να βάζετε αληθινή διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου γιατί διαφορετικά δεν μπορείτε να γραφτείτε.

 

Δεύτερον είναι σημαντικό να κοιτάξετε όταν πρωτογραφτείτε τον spam/junk φάκελο στα email σας εάν δεν βρείτε email από @greekmeds.gr στον inbox φάκελο.

Εκεί λοιπόν θα βρείτε το email σας το οποίο πρέπει να διαβάσετε και να ακολουθήσετε τις οδηγίες του.

 

Επίσης θα βρείτε καπου ένα κουμπάκι που να λέει "this is not spam" ή κάτι παρόμοιο ανάλογα με τον email provider σας. Πατήστε το έτσι ώστε όλα τα μηνύματα από το

greekmeds.gr να έρχονται κανονικά.

 

Ευχαριστούμε.

 

ΥΓ. το ΓΜ δεν στέλνει διαφημιστικά μηνύματα.

Καλημέρα.

Έκανα εγγραφή κανονικά, αλλά στις αγγελίες δε μπορώ να απαντήσω ή να ανοίξω θέμα.

 

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα.

Έκανα εγγραφή κανονικά, αλλά στις αγγελίες δε μπορώ να απαντήσω ή να ανοίξω θέμα.

Υπάρχει ένα θέμα με τις αγγελίες το τελευταίο διάστημα. Δεν ξέρουμε πού οφείλεται. Προς το παρόν, μπορείς να δημιουργήσεις το θέμα που θες σ' ένα άλλο sub-forum και στη συνέχεια να κάνεις report για μεταφορά του τόπικ στις αγγελίες.

Όσον αφορά τις απαντήσεις, μπορείς να επικοινωνείς με pm.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

καλησπέρα και καλή χρονιά!!!

έχω κανει ενα post στις πωλησεις βιβλίων αλλά δεν μπορώ ούτε να το τροποποιήσω  ούτε να κάνω νέο κάτω από αυτό για να συμπληρώσω ενα σχόλιο που θέλω...τι πρεπει να κάνω?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.