Jump to content

Πρόβλημα με το forum


MSC

Recommended Posts

Είχα ένα pm και δεν μπορούσα να απαντήσω με το reply - ήταν απενεργοποιημένο. Θα μπορούσε κάποιος να με διαφωτίσει; Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οποτε θυμαται βγαζει το show all emoticons.να,σ αυτο το ποστ μου το βγαλε,στο αμεσως προηγουμενο που εγραψα δεν το βγαζε.

καθε φορα που μπαινω στο σαιτ και κανω κλικ σ ενα θεμα,με βγαζει στην πρωτη σελιδα.πρεπει καθε φορα που μπαινω στο σαιτ,να παταω το μαρκ μπορντ ας ρεντ κ μετα να βλεπω τα τοπικ.δουλεια δεν ειχαμε,δουλεια βρηκαμε? emconfused

γιατι σε μερικα ποστ βγαζει τα ρεπιουτεισιον +- και σε μερικα δεν τα βγαζει;

βαλτε λιγο χρωματaκι αν γινεται μωρε.πολυ αποστειρωμενο δεν ειναι ετσι?μονο στα κουοτ που βγαζει αυτα τα ωραια παστελ λιλοβεραμαν ξελαμπικαρει το ματι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε σηλι! που πηγαν οι φιλοι σου?

Πηγαν για τσιγαρα κι εχω να τους δω εκτοτε! emconfused:P

ΨΕΜΑΤΑ!

Πνίγηκαν στην κολυμπήθρα του Σιλωάμ!

ΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Τροποποιήθηκε από shl-oam
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μετά την αλλαγή του φόρουμ, μια φίλη μου δεν μπορεί να κάνει ούτε reply σε topic ούτε να ανοίξει νέο topic, ενώ πριν έγραφε κανονικά. :unsure:

Επίσης, γιατί τα comments στο profile, ενώ λένε μέχρι 400 χαρακτήρες, εμφανίζονται καμιά 40αριά; Είναι trick για να μας εξάπτει την περιέργεια/φαντασία; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ερώτηση: Γιατί κάποια μέλη διατηρούν την παλιά τους υπογραφή (που είναι σαφώς μεγαλύτερη από το όριο) και εμείς οι άλλοι όχι; Δύο μέτρα και δύο σταθμά;

εάν πάνε να την αλλάξουν θα τους βγάλει πρόβλημα. Απλά όταν έκανε έλεγχο η μηχανή του φόρουμ για κάποιο λόγο τους άφησε. Άγνωστο γιατί και πως. Μπορώ να τα τρέξω ξανά.

Παρατηρώ στο profile μου, ότι τα posts είναι 300 ενώ στο τελευταίο post που έγραψα (περί γρίπης) βρίσκεται στο 299.

Δοκίμασα πολλές φορές μπρος-πίσω ή/και βγήκα από το forum και ξαναμπήκα (μήπως και ο μετρητής είχε υστέρηση) αλλά δεν άλλαξε τίποτα. Προφανώς δεν είναι ο ίδιος μετρητής.

ΥΓ

Να δούμε αν θα αλλάξει τίποτα μετά το παρόν post (+1).

ναι, δεν είναι από τα πλέον σημαντικά θέματα αλλά θα το φτιάξουμε και αυτό!

Μετά την αλλαγή του φόρουμ, μια φίλη μου δεν μπορεί να κάνει ούτε reply σε topic ούτε να ανοίξει νέο topic, ενώ πριν έγραφε κανονικά. :unsure:

Επίσης, γιατί τα comments στο profile, ενώ λένε μέχρι 400 χαρακτήρες, εμφανίζονται καμιά 40αριά; Είναι trick για να μας εξάπτει την περιέργεια/φαντασία; :P

στείλε μου ένα ΠΜ με το όνομα της φίλης σου να το κοιτάξω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κατά πάσα πιθανότητα είστε validating member.

Είτε λοιπόν είστε νέος μέλος είτε κάνατε κάποια μεγάλη αλλαγή στο προφίλ σας (πχ email) και δεν λάβατε/απαντήσατε στο αυτόματο email που σας έστειλε το ΓΜ.

Είναι σημαντικό πρώτον να βάζετε αληθινή διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου γιατί διαφορετικά δεν μπορείτε να γραφτείτε.

Δεύτερον είναι σημαντικό να κοιτάξετε όταν πρωτογραφτείτε τον spam/junk φάκελο στα email σας εάν δεν βρείτε email από @greekmeds.gr στον inbox φάκελο.

Εκεί λοιπόν θα βρείτε το email σας το οποίο πρέπει να διαβάσετε και να ακολουθήσετε τις οδηγίες του.

Επίσης θα βρείτε καπου ένα κουμπάκι που να λέει "this is not spam" ή κάτι παρόμοιο ανάλογα με τον email provider σας. Πατήστε το έτσι ώστε όλα τα μηνύματα από το

greekmeds.gr να έρχονται κανονικά.

Ευχαριστούμε.

ΥΓ. το ΓΜ δεν στέλνει διαφημιστικά μηνύματα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

.....μηπως γινεται στο "ενεργες συζητησεις σημερα" διπλα απο τον τιτλο των τοπικ να βλεπουμε

τον topic starter και τα views ;;;

...οχι πως ειναι κατι πολυ σημαντικο, αλλα να μην ξερουμε ποιος ανοιξε το τοπικ;;;smile.gif

επειδή γκρίνιαξε (και με το δίκιο του) πολύς κόσμος στο νετ με αυτό στην έκδοση 3.0.1 που ήδη βγήκε έχει αλλάξει και πλεόν μπορείς να δεις topic views & starter. Θα την εγκαταστήσουμε μέσα στην εβδομάδα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

300 χ 300 και πολύ είναι... ίσως.

Τροποποιήθηκε από KonstantinosMD
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

arrow%20up.gif .....μια χαρα ειναι biggrin.gifbiggrin.gif

edit....γιατι δεν μπαινει περιορισμος στα kb;;

Τροποποιήθηκε από Leviathan
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ζήτησα να διαγραφεί το θέμα αυτό γιατί από λάθος δημοσιεύθηκε δύο φορές καθώς και να αφαιρεθεί από τον τίτλο στο εδώ θέμα η λέξη "ειδικότητας".

Ευχαριστώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σχετικά με τα pm.

Προσπαθω να στείλω pm σε κάποια άτομα στο φόρουμ αλλά δεν γίνεται.

Γιατί;

Βγάζει The member cannot receive any new messages, αλλά το κάνει σε όλους όσους προσπάθησα.

Είχε κανείς το ίδιο πρόβλημα;

Τροποποιήθηκε από marouska
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

...επισης εχει κολλησει ο μετρητης των profile views.

edit..... σημερα βλεπω πως εχει διορθωθει το προβλημα... :)

Τροποποιήθηκε από Leviathan
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ζήτησα να διαγραφεί το θέμα αυτό γιατί από λάθος δημοσιεύθηκε δύο φορές καθώς και να αφαιρεθεί από τον τίτλο στο εδώ θέμα η λέξη "ειδικότητας".

Ευχαριστώ!

Ευχαριστώ για τις διορθώσεις.

Μήπως είναι δυνατόν να ξαναλειτουργήσει η επιλογή μη εμφάνισης κάποιων ενοτήτων στην κεντρική σελίδα;

3755630218_773bb1a398_o.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δουλεύει κανονικά! :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμ.

Δουλεύει στο νοσοκομείο μου στους υπολογιστές με ΧΡ και προηγούμενης γενiάς ΙΕ.

Δουλεύει στο Mac μου, τόσο με Safari, όσο και με Firefox και Vista

Δουλεύει στον υπολογιστή του Σαράντου με Linux και Vista

Δουλεύει στον άλλο μου υπολογιστή με Vista

Δουλεύει στους τεχνικούς της Invision.

Μπορεί πραγματικά για κάποιο περίεργο λόγο να μή δουλεύει στον υπολογιστή σου, αλλά καταλαβαίνεις ότι δε μπορώ να βοηθήσω! :)

Αλλά δουλεύει. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λογικα ειμαι οφτοπικ,θελω ομως να πω οτι η τικ-τακ ειναι η μοντερειτορ ονειρο θερινης νυκτος του καθε μελους,αντμινιστρ και ιδιοκτητη σαιτοφορουμ.η κοπελα ειναι θεα σε ο,τι αφορα το ρολο της,δηλαδη,τι να λεμε.

το χω πει κι αλλες φορες με διαφορες αφορμες και πολλαπλασιες το χω σκεφτει χωρις να το πω αλλα μπαινω τωρα και βλεπω ανεβασμενες τις ανακοινωσεις των εδρων για τις επαναληπτικες του σεπτεμβρη κι εχω γινει λιωμα,ενα με το πατωμα λεμε και δεν αντεξα,ηθελα να μοιραστω την εμπειρια μου μαζι σας :D:) .

τιιικ-ταααααααααααααακ προχωωωωωρα!σε θεεεεεεεεεεελει οοολη η χωωωωωωωωωωωωωωωωρα!

Τροποποιήθηκε από shl-oam
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τα χει παιξει η μου φαινεται;πας να γραψεις ποστ και δε δουλευει τιποτα.μετα βιας γραφεις το κειμενο.τροποποιηση δε δεχεται καμια,quote δε μπορεις να κανεις,την αλλαγη γραμμης-παραγραφου δεν τη βγαζει στο τελικο ποστ,τα εμοτικον ντεντ κ.ά.

Τροποποιήθηκε από shl-oam
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ δεν έχω διαπιστώσει κανένα απολύτως προβλημα!!

Περιεργο όμως ....δεν εχω καταλαβει πως λειτουργει το new content...αφου μόνο εγω γραφω αλλά δεν βλέπω το τοπικ στο οποιο γραφω στη πρωτη θέση!!

Τελος πάντων...καποια μερα ισως μαθω!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.