Jump to content

Πρόβλημα με το forum


MSC

Recommended Posts

Καλησπέρα!

Πρώτο μήνυμα εδώ,για να επιβεβαίωσω κι εγώ ότι οι εγγραφές δουλεύουν πια.

Είχα γραφτεί πριν καιρό και περίμενα το μαιλ ενεργοποίησης αλλά δεν ερχόταν με τίποτα, ωστόσο σήμερα που το ξαναδοκίμασα δούλευε.

Οπότε όλα μέλι-γάλα ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

καλώς ήρθε το νέο φόρουμ!

Ίσως αποκατασταθεί αργότερα, αλλά στα ΠΜ μου δεν υπάρχει τίποτα - μηδέν ...

Πλιζ κοιτάξτε το, δεν θα θελα να χάσω κάποια από αυτά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω ας πούμε "αρκετά" ΠΜ και εγώ εκεί μέσα, τα οποία θα προτιμούσα να μη τα χάσω (όχι ότι θα τα ξανακοιτάξω ποτέ, απλά επειδή δε μου αρέσει να πετάω τπτ).

Προς το παρόν δουλεύουμε να τα επαναφέρουμε (είναι το μοναδικό μεγάλο πρόβλημα που απομένει). Δεν είμαι ιδιαιτερα αισιόδοξος αλλά θα δούμε στις επόμενες μέρες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλορίζικη η ανακαίνιση!!!

ΥΓ. Ωραίο το νέο, αλλά... πώς να το πω, βρε παιδιά! Το παλιό είναι αλλιώς! Θα μου λείψει το παλιό greekmeds... :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ θα πρότεινα να μπει λίγο βαθύτερο χρώμα... το πολύ ανοιχτό γαλάζιο είναι κάπως κουραστικό για τα μάτια.

Α, και να βγει το IPBoard από πάνω αριστερά - θέλω το GM και τον καφέ!! :Pemkafes

Ίσως βιαζόμαστε, ελπίζω να γίνει πιο "ζεστό" το look τις επόμενες μέρες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με τον καιρό θα προστεθούν νέα skins, οπότε ο καθένας θα διαλέγει τα χρώματα που του αρέσουν. (συμφωνώ ότι είναι λίγο κουραστικό το ανοιχτό γαλάζιο)

Όσο για το σήμα. Προβληματίζομαι αν πρέπει να το αλλάξουμε εντελώς σε κάτι πιο μοντέρνο, ίσως;

Να κρατήσουμε όμως τον καφέ; Μήπως να τον αλλάξουμε σε φραπέ; Φρέντο;

Ιδέες;

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όσο για το σήμα. Προβληματίζομαι αν πρέπει να το αλλάξουμε εντελώς σε κάτι πιο μοντέρνο, ίσως;

Να κρατήσουμε όμως τον καφέ; Μήπως να τον αλλάξουμε σε φραπέ; Φρέντο;

Ιδέες;

:)

Αν είναι να παραμείνει ο καφές, ψηφίζω φρέντο! (ακόμα κι ο ελληνικός δε θα με πείραζε όμως, είναι κλασσικός!)

Αλλά και κάτι πιο σχετικό με ιατρική θα ήταν ευπρόσδεκτο!

Μήπως θα γινόταν να επανέλθει το αγαπημένο μου κουμπάκι "view new posts" :wub: ; Πού να ψάχνω τώρα να δω αν έχει γραφτεί κάτι που θα μπορούσε να με ενδιαφέρει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

view new posts is now "view new content" upper right corner :) ακριβώς δεξιά του Κανόνες Χρήσης.

Αν βγάζει χιλιάδες απλά πατήστε την επιλογή τέλος κάτω στο φόρουμ "mark forum as read" για να "μηδενίσει". :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

view new posts is now "view new content" upper right corner :) ακριβώς δεξιά του Κανόνες Χρήσης.

Αν βγάζει χιλιάδες απλά πατήστε την επιλογή τέλος κάτω στο φόρουμ "mark forum as read" για να "μηδενίσει". :)

emiloveyou thanx για την άμεση απάντηση!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα προσωπικά μηνύματα έχουν χαθεί ή υπάρχει πρόβλημα ακόμη;Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Υ.Γ Ευχαριστούμε για την προσπάθεια να έχουμε το greekmeds.gr κοντά μας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλοριζικο και αρχιζω την γκρινια.....tongue.gif

...αυτο το ανοιχτο χρωματακι δε λεει με τιποτα.-

...μηπως γινεται να μην υπαρχει ο περιορισμος 200χ200 στις εικονες της υπογραφης?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα προσωπικά μηνύματα έχουν χαθεί ή υπάρχει πρόβλημα ακόμη;Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Υ.Γ Ευχαριστούμε για την προσπάθεια να έχουμε το greekmeds.gr κοντά μας.

είναι λίγο πιο πολύπλοκο.

Σαν δεδομένα βρίσκονται στη βάση δεδομένων. Έχουν λίγο όμως γίνει άνω κάτω και είναι δύσκολο να διαβαστούν από το πρόγραμμα και να εμφανιστούν.

Προς το παρόν είναι το ίδιο σαν χαμένα.

Προσπαθούμε να τα ανακτήσουμε από παλαιότερα αντίγραφα ασφαλείας. Θα ξέρουμε μέσα στην εβδομάδα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ...

ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΧΩ ΕΝΑ TOPIC ΑΠΟ ΤΟ "ΕΝΕΡΓΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ" ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ POST

ΟΧΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ...

Τροποποιήθηκε από zetadoc
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

......επισης ο αριθμος των ποστ ειναι διαφορετικος εντος και εκτος προφιλ.....huh.gif

....ενω στα πινακακια My Information και Contact Information ειναι ολα χυμα,

χωρις να υπαρχει αντιστοιχια....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ...

ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΧΩ ΕΝΑ TOPIC ΑΠΟ ΤΟ "ΕΝΕΡΓΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ" ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ POST

ΟΧΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ...

Σε πηγαίνει στο 1ο αδιάβαστο από σένα ποστ.

Μετά την αναβάθμιση θεωρεί ότι όλο το φόρουμ είναι αδιάβαστο για όλους μας. Ένα click στο mark board as read που βρίσκεται τέρμα κάτω κάτω κάτω θα το λύσει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

......επισης ο αριθμος των ποστ ειναι διαφορετικος εντος και εκτος προφιλ.....huh.gif

....ενω στα πινακακια My Information και Contact Information ειναι ολα χυμα,

χωρις να υπαρχει αντιστοιχια....

Τί εννοείς είναι χύμα χωρίς αντιστοιχία?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΕΡΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΣΕ ΚΑΤΙ...

ΟΤΑΝ ΑΝΟΙΧΩ ΕΝΑ TOPIC ΑΠΟ ΤΟ "ΕΝΕΡΓΕΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ" ΜΕ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ POST

ΟΧΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ...ΑΛΛΑ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΩ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ...

Σε πηγαίνει στο 1ο αδιάβαστο από σένα ποστ.

Μετά την αναβάθμιση θεωρεί ότι όλο το φόρουμ είναι αδιάβαστο για όλους μας. Ένα click στο mark board as read που βρίσκεται τέρμα κάτω κάτω κάτω θα το λύσει.

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κ. φχαριστω για την απαντηση anyway

αλλα γω ρε παιδια νιωθω οτι μπηκα σε ξενο πραγμα,δε μ αρεσει καθολου,δε μου κανει καθολου κεφι να ποσταρω,ειναι σαν να ποσταρω σε κατι ξενο.

φφφφ συναισθηματισμοι του κωλου,ποσο μαλλον οταν εχει να κανει με νετ κ τεχνολογια θα μ πειτε αλλα ετσι νιωθω.

δε μ αρεσει καθολου.οχι οτι δεν ειναι ωραιο κι ετσι,ευχαριστο ειναι αλλα δε μπορω ρε παιδια ειναι ξενο emcryemcryemcry

θα μου πειτε θα συνηθισεις

αλλα αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι γιατι επρεπε να αλλαξουμε πλατφορμα;ηταν υποχρεωτικο;κι αν δεν ηταν,

μας προσφερει αυτη κατι παραπανωω;;;;;;;;;;;;;;;;;κι αν ναι τι;;;;;

αντε ρε παιδια παμε πισω στα γνωριμα τα μερη τα παλια.

σε ο,τι αφορα το πανω-πανω γω θα λεγα να το αφηνατε τουλαχιστον εκεινο οπως ηταν να χουμε κατιτις να μας θυμιζει τα παλια emcrybαby αν εχετε σκοπο να μεινουμε δω

επισης αγαπητοι ιδιοκτητες πλιζ μην κανετε καμια πλακα και μου σοβαρεψετε την επικεφαλιδα με κανα φιδοιατρικο σημα κ τιποτα τετοια κυριλοσοβαρα γιατι θα πεταξω αλλεργια σας το λεω, αφηστε που θα με πιασει καταθλιψη emconfused

υγ

κολλαει ρε παιδια,γιατι κολλαει;εσας σας κολλαει;

το markboardasread εκανε δουλεια

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επισης αγαπητοι ιδιοκτητες πλιζ μην κανετε καμια πλακα και μου σοβαρεψετε την επικεφαλιδα με κανα φιδοιατρικο σημα κ τιποτα τετοια κυριλοσοβαρα γιατι θα πεταξω αλλεργια σας το λεω, αφηστε που θα με πιασει καταθλιψη emconfused

κοίτα, εάν κάποιος βγάλει κάποιο σκιν που να είναι σαν το παλιό ευχαρίστως εγώ να το ανεβάσω και να το εγκαταστήσω. :)

Όσο για το λογότυπο φιδοιατρικά ούτε για αστείο!!!! :) :) :) Και μόνο που το αναφέρεις προσβλήθηκα! :P :P :P Μπορεί να βάλουμε τέτοια σε κανένα 2ο σκιν αλλά όχι στο κεντρικό.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λύκος, trivialx, invision2009, KonstantinosMD

έπεσε δουλειά :P

Τροποποιήθηκε από Αναστάσιος Θεοδωρίδης
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

......επισης ο αριθμος των ποστ ειναι διαφορετικος εντος και εκτος προφιλ.....huh.gif

....ενω στα πινακακια My Information και Contact Information ειναι ολα χυμα,

χωρις να υπαρχει αντιστοιχια....

Τί εννοείς είναι χύμα χωρίς αντιστοιχία?

....για παραδειγμα στο My Information, διπλα στα Age, Birthday, Location, Gender δεν υπαρχει τιποτα

και ολα βρισκονται διπλα στο Member Title.....confused.gif

...το ιδιο και στο Contact Information, αυτο εννοω χυμα χωρις αντιστοιχια...smile.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχουν μικροπροβλήματα μου έχουν πει από την invision με αυτό το κομμάτι του forum. Θα τα λύσουν στο 3.0.1 που θα βγει σύντομα.

Εμένα πάντως μου βγαίνουν όλα στη σωστή τους θεση (απλά δεν έχει περιεχόμενο το σχολή και sex).

Θα πρέπει λοιπόν να περιμένουμε την επόμενη έκδοση (σε κάποιες ημέρες)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.