Jump to content

Πρόβλημα με το forum


MSC

Recommended Posts

Είχε γίνει corrupt το search table για κάποιον απροσδιόριστο λόγο... Οι αυτοματισμοί του Invision έχουν δρόμο ακόμα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μας εμεινε το "ενεργες συζητησεις", αλλα δεν μπορουμε να κανουμε τιποτα αλλο! Τουλαχιστον σε εμενα δεν μου ανοιγει καμια κατηγορια, ποσο μαλλον να νοιξω νεο τοπικ στην κατηγορια που θελω! Δοκιμασα Firefox και IE αλλα τιποτις...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή μπορείς να δεις μόνο τα τόπικς που υπάρχουν στις ενεργές συζητήσεις;

Ακριβως! Στην επιλογη φορουμ μου βγαζει IPS server error. Το περιεργο ειναι οτι σαν επισκεπτης μπορω να το δω, ενω φτιαχνοντας καινουργιο λογαριασμο το προβλημα δεν παρουσιαζεται, μπορω και να ανοιξω νεο τοπικ, οποτε αποκλειω το να φταιει ο browser μου! Δεν ξερω τι αλλο μπορω να κανω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 weeks later...

μετα την πτωση του φορουμ δε μου'ρχεται στο μειλ μου οτι εχω πμ.....εχω κοιταξει στο κοντρολ μου και δεν εχει αλλαξει τιποτα οσον αφορα την επιλογη Send a notification email when I receive a new private message.Μονο σε εμενα εμφανιζεται το προβλημα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μετα την πτωση του φορουμ δε μου'ρχεται στο μειλ μου οτι εχω πμ.....εχω κοιταξει στο κοντρολ μου και δεν εχει αλλαξει τιποτα οσον αφορα την επιλογη Send a notification email when I receive a new private message.Μονο σε εμενα εμφανιζεται το προβλημα;

κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα - νομίζω ότι μόνο μια φορά ήρθε ειδοποίηση (ανάμεσα σ' όλες τις άλλες που δεν ήρθε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατι δε μας εξηγει καποιος τι εγινε με το προφιλ του Τασου;

Γιατι αν δεν το θεωρειτε προβλημα,θα το εκλαβω ως δυνατοτητα και θα ρωτησω πως γινεται να το κανω κι εγω με το δικο μου προφιλ.Σοβαρα τωρα... :D

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, όπως έχω ξαναπεί, δεν ξέρω τι έγινε με το προφίλ του Τάσου και το αποδίδουμε σε πρόβλημα του host μέχρι να έχουμε την απάντηση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το να το εκανε delete ο ιδιος δεν παιζει? Εφτασε τα 10000 ποστ, μπορει να ηθελε να σταματησει πλεον. Οπως οι αθλητες οταν κερδιζουν κατι σημαντικο και θελουν να αφησουν το αθλημα νικητες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω εχω να παρατηρησω οτι με τιποτα πια δεν στελνει το συστημα validations στα e-mail adresses...ετσι και καποιος κανει το λαθος να αλλαξει το e-mail του και ζητηθει μετα validation αυτο που εχει καταφερει ειναι να μεινει με ανενεργο τον λογαριασμο του!

γι αυτο προσοχη μεγαλη...!

μετα την πτωση του φορουμ δε μου'ρχεται στο μειλ μου οτι εχω πμ.....εχω κοιταξει στο κοντρολ μου και δεν εχει αλλαξει τιποτα οσον αφορα την επιλογη Send a notification email when I receive a new private message.Μονο σε εμενα εμφανιζεται το προβλημα;

το ιδιο προβλημα εχω και εγω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - KANΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ?

ΑΠΌΤΑΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ PM,ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΠΡΙΝ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ,

ΣΤΑ SENT ITEMS γραφει No messages found,

ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΕΜΦΑΝΙΣΩ,ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΖΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιαπ....

θα λυθεί τις επόμενες ημέρες! :)

Κ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οἱ ἐπιλογές στὸ Insert Special Item δὲν λειτουργοῦν; ἔχει ἀλλάξει κάτι; παλιά τὸ πάταγες καὶ δούλευε.....

Τροποποιήθηκε από Λευτέρης
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ελεος. αφου το παταγες και δουλευε...

:P

μια χαρα ειναι

Τροποποιήθηκε από mad cow
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιαπ....

θα λυθεί τις επόμενες ημέρες! :)

Κ.

ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΑΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?

ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕ ΒΡΗΚΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΑ SENT ITEMS.

ΔΕΝ ΕΠΕΙΓΕΙ ΒΕΒΑΙΑ,ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΧΩΡΙς ΑΥΤΟ,ΑΠΛΩΣ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπαρχει επιλογή για το εαν θέλεις να κραταει ενα αντιγραφο των πμ που στελνεις στο φακελο με τα sent και αν δεν κανω λαθος στο gm η προεπιλογη ειναι να μην τα αποθηκευει οποτε ειναι λογικο να μην εχεις βρει μνμ στα sent εκτος βεβαια αν επέλεγες το σχετικο κουμπι όταν τα εστελνες.

σωστα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Σωστά!

Υπάρχει πρόβλημα εγγραφής στο site.Moυ λένε ότι ενώ έχουν κάνει εγγραφή κανονικά και το σύστημα τούς είπε ότι θα λαμβάνανε αυτόματα email προς επικύρωση,δεν έλαβαν κανένα μήνυμα.

Πώς μπορεί κάποιος που δεν είναι εγγεγραμμένος να επικοινωνήσει με τη διαχείριση όταν αντιμετωπίζει πρόβλημα εγγραφής;

Danke.

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ το διάστημα που είχα διαγραφεί παρατηρούσα ως επισκέπτης ότι επί ένα μήνα περίπου ως τελευταίο μέλος που γράφτηκε εμφανιζόταν το ίδιο.

Αυτό συνέβει μέχρι τη δική μου εγγραφή πριν μία εβδομάδα και από τότε εμφανίζεται πως δεν έκανε εγγραφή κανείς ενώ η πραγματικότητα είναι πως έκαναν εγγραφή 60 μέλη.

Η δική μου εγγραφή εγκρίθηκε αφού ενημερώθηκε διαχειριστής του forum από άλλο μέλος.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άμα ξέρετε για κάποιον που έχει κάνει εγγραφή και περιμένει ενεργοποίηση, στείλτε μου ένα πμ. Δεν ξέρω τι άλλο πρόβλημα υπάρχει αλλά κάποια στιγμή θα το λύσουμε και αυτό :S

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα mail λειτουργούν κανονικά.

Μπορείτε να το δοκιμάσετε στέλνοντας email στον εαυτό σας από το προφίλ σας.

Επίσης πάντα κοιτάμε τον φάκελο spam mail γιατί πολλές φορές καταλήγουν εκεί.

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ελεος. αφου το παταγες και δουλευε...

:P

μια χαρα ειναι

ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρόλο που έχω ρυθμίσει να μου έρχονται e-mails notifications για νέα pm, comments στο προφίλ και friend requests, μάλλον ντρέπονται να έρθουν...

Θα κάνετε κάτι; Ε, καταπληκτικοί admins;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.