Jump to content

Πρόβλημα με το forum


MSC

Recommended Posts

Μπορείς να μου εξηγήσεις τι ακριβώς είναι τα σκινς.....μήπως και κατεβάσω καμιά ιδέα....μπας και φανουμε χρησιμοι στο παρόντα χρόνο.

:withstupid:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορείς να μου εξηγήσεις τι ακριβώς είναι τα σκινς.....μήπως και κατεβάσω καμιά ιδέα....μπας και φανουμε χρησιμοι στο παρόντα χρόνο.

:withstupid:

Εγώ είμαι βλάκας, όπως αναφερεται και στο εμοτικον. Εσύ δεν μπορούσες να μου εξηγήσεις τι σημαίνει τα σκινς??????

Παλιο ξερολα!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ούτε κι εγώ ξέρω τι είναι τα σκινς... πράγμα φυσιολογικό γιατί εγώ είμαι όντως βλαξ... παρεμβαίνω όμως γιατί ήθελα να πω στον dikaios ότι:

"Με φοβίζει το avatar σου!"

emfear

να'σαι καλά για τη μετάφραση, ναυτοσταχτομπούτα!

Τροποποιήθηκε από neurodiab
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Και εμένα το δικό σου... πες ότι αυτός είναι απλά ένας πολύ πολύ άσχημος άνδρας...! που ντύθηκε γυναίκα! :P Τροποποιήθηκε από thalassokokkinoskoufitsa
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΧ πρεπει να αυξησατε το μεγεθος των αρχειων που μπορουμε να κανουμε upload!!!εχω δικιo;;;;;;!!

ηταν μεγαλος μπελας καθε φορα που ηθελες ν ανεβασεις κατι να πρεπει να πας σ ολα αυτα τα hosting bullshit

χαμενος χρονος

τωρα life is muuuuuuuuch easier! :P

μα γιατι δεν το κανατε τοσο καιρο καλε; :huh:

nice nice nice nice

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε μπορώ να ποστάρω, μόνο 1 στα 10 ποστ κατοχυρώνεται. Στα υπόλοιπα μετά από 10min βγαίνει το γνωστό "internet explorer cannot open this page"

Το πρόβλημα αποδεδειγμένα το έχω μόνο με το gm και μόνο τις τελευταίες 4 ημέρες.

(κλαψ και είχα γράψει κάτι μακρυνάρια ποστ που χαθήκανε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

(κλαψ και είχα γράψει κάτι μακρυνάρια ποστ που χαθήκανε)

Sorry για το emofftopic ...

Εμένα με έχει βολέψει ένα πρόσθετο του Firefox, το ScribeFire. Μπορεί να είναι blog editor, αλλά επειδή είναι ενσωματωμένο στον browser, δε χρειάζεται να ανοίγω word για να αποθηκεύω σημειώσεις. Θα μπορούσες να έχεις γράψει τα μακρυνάρια σ' αυτό και μετά απλά copy-paste.

Τώρα, αν εσύ χρησιμοποιείς ΙΕ, δεν ξέρω κάτι που θα μπορούσε να βοηθήσει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δε μπορώ να ποστάρω, μόνο 1 στα 10 ποστ κατοχυρώνεται. Στα υπόλοιπα μετά από 10min βγαίνει το γνωστό "internet explorer cannot open this page"

Το πρόβλημα αποδεδειγμένα το έχω μόνο με το gm και μόνο τις τελευταίες 4 ημέρες.

Κι όμως υπάρχουν ανάμεσα μας :lol:

Πλάκα πλάκα θα έρθει ο καιρός που θα βελτιωθεί ο internet explorer σε θέματα ασφαλείας και λόγω μη δημοφιλίας οι crackers δε θα τον προτιμούν. :lol:

Τροποποιήθηκε από doctcom
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενεργοποίησα επίσης το εξελιγμένο αντι-σπαμ σύστημα που περιλαμβάνει η έκδοση 2.3.6 και μάλλον θα μειωθούν πάλι αισθητά.
Ναι, ναι....κι έχεις αυτόν/ήν/ό WowGoldGuidesOn να προσπαθεί να ποστάρει τις τελευταίες ημέρες και να μην μπορεί. :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι όμως υπάρχουν ανάμεσα μας :lol:

Πλάκα πλάκα θα έρθει ο καιρός που θα βελτιωθεί ο internet explorer σε θέματα ασφαλείας και λόγω μη δημοφιλίας οι crackers δε θα τον προτιμούν. :lol:

Οι άνθρωποι που νομίζουν ότι τα ξέρουν όλα σύχνα εκνευρίζουν εμάς που τα ξέρουμε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Πάλι εμφανίστηκε το θεματάκι με το IPS driver error όταν κλικάρω στις ενεργές συζητήσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην αγχώνεστε. Εκατομμύρια χριστιανοί πιστεύουν πως ο γιος ενός ξυλουργού είναι Θεός και αναστήθηκε, δε θα αναστηθεί ένα φόρουμ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μην αγχώνεστε. Εκατομμύρια χριστιανοί πιστεύουν πως ο γιος ενός ξυλουργού είναι Θεός και αναστήθηκε, δε θα αναστηθεί ένα φόρουμ;

κατι τετοια να μην ελεγες :splaaaats::D

το χει στη μοιρα του το σαιτ στα τριημερα να βραχυκυκλωνεται;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχμ, δεν ξερω αν εχει αξια αλλα ουτε η επιλογη "search" δουλευει.

παιδακια περασαν οι οι διακοπες του πασχα,θα τα φτιαξετε τα prob??????εεε φανταστικα παιδακια;;;

εκτος αν πρεπει να περασει και του θωμα :D να ολοκληρωθει το καρε της πασχαλινης εορτολογιας :D :D και μετα :rolleyes:

Τροποποιήθηκε από shlia and friends...!
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τις τελευταίες δύο μέρες πάλι βγάζει μήνυμα λάθους όταν πας να δεις τα νέα μηνύματα. Ανά κατηογρία όταν πας δεν υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επίσης, στα options του member profile βγάζει το ίδιο λάθος (IPS Driver Error) όταν η επιλογή αφορά τα "member posts" ή τα "member topics".

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οταν παω "view new posts", τις τελευταιες 5 μερες μου βγάζει "IPS Driver Error. There appears to be an error with the database."

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.