Jump to content

τι θελουν τελικα οι γυναικες?


evlampia

Recommended Posts

[Και 3.μετά από όλα αυτά, οι γυναίκες θέλουν ΛΟΓΙΑ, ΛΟΓΙΑ, ΛΟΓΙΑ,ΛΟΓΙΑ... ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΛΟΓΙΑ, ΤΑ ΠΙΟ ΓΛΥΚΑ, ΤΑ ΠΙΟ ΣΕΞΥ, ΤΑ ΠΙΟ ΤΡΥΦΕΡΑ.

Ειμαι εντελως γυναικα.... :unsure:

Πως να το κρυψω αλλωστε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 415
  • Created
  • Last Reply
μαφια είπες 3 ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΕΣ ΑΛΗΘΕΙΕΣ. Έτσι είναι.

Επιτέλους, ένας άντρας που με παραδέχεται! Νομίζω οτι μετά από 18 σελίδες, μάλλον εδόθη μια άλφα απάντησις!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το πουλάω φίλε το μυστικό το έχω χορτάσει μ...νι , και μόλις δω το έμβασμα των 2000 ευρώ στον λογαριασμό μου θα το λάβεις κι εσύ με e-mail

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι εγώ που λιώνω τώρα από την υπνηλία..θέλω απλά να κουρνιάσω σε μια ανδρική αγκαλίτσα και να κοιμηθώ...πολλά ζητάω;;;

΄Μα καλά, δε ντρέπεσαι καθόλου?!!!??!!??! τί είναι αυτά τα παράλογα που ζητάς?!?!?!? :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ας δούμε μερικές δυνατές απαντήσεις στην έκφραση έχω αγόρι.

Κατ΄αρχήν όταν η κοπέλα λέει έχει αγόρι δεν ξέρουμε τι εννοεί.Μπορεί να εννοεί.

1.Μου αρέσεις αλλά δεν θέλω να κάνω να νιώσει άσχημα το αγόρι μου

2.Δεν μου αρέσεις καθόλου και σου λέω οτι έχω αγόρι για να σε ξεφορτωθώ

3.Μου αρέσεις αλλά θέλω να δω τι θα κάνεις αν σου πω οτι έχω αγόρι.Να δω αν πργαματικά με θέλεις,ειμένεις και μπορείς να ανταποκριθείς στις δυσκολίες.

4.Δεν ξέρω αν μου αρέσεις αλλά λέω σε όλους οτι έχω αγόρι για να μη με ενοχλούν

Συνεπώς απαντάμε.

-Εχω αγόρι.

-Μα εγώ δε ζήτησα να βγω με το αγόρι σου.Ζήτησα να βγω με εσένα.

-Εχω αγόρι.

-Είναι πολύ τυχερός.

-Εχω αγόρι.

-Αυτό είναι καταπληκτικό.

-Εχω αγόρι.

-Και εγώ έχω ένα hamster κτλ.

Εν πάσει περιπτώσει το προσπερνάμε χωρίς να ξανααναφερθούμε στο boyfriend.

Για να δούμε μερικά κλασσικά openers.

-Κορίτσια πιστεύετε οτι ο Bon Jovi είναι hot?

Αν απαντήσουν ναι,λέμε είσαι κακό κορίτσι.

Αν απαντήσουν γιατί ρωτάς,απαντούμε π.χ. ρωτάω γιατί μια ξαδέρφη μου είναι τρελαμένη με τον Μπον Τζόβι.Εχει αφίσες του σε όλο το δωμάτιο.Για αυτό ήθελα τη γνώμη σας.Είναι τόσο καλός?

Αλλο opener.

Κορίτσια ποιος νομίζετε οτι λέει πιο συχνά ψέμματα,οι άντρες ή οι γυναίκες?

Αυτές αρχίζουν να μιλάνε.

Αλλο μπροστά σε βιτρίνα ή σε μαγαζί.

Θα ήθελα να σε ρωτήσω,ποιο είναι το κατάλληλο δώρο για ένα κοριτσάκι 8 χρονών?

Αυτή απαντάει κτλ.

Αλλο χρήσιμο.

Κορίτσια είδατε τι έγινε πριν?

Οχι.Τι?

Δεν είδατε τον καυγά?

Ποιον καυγά?

Δυο κορίτσια τσακώθηκαν για ένα αγόρι και έπεσαν κάτω,τραβώντας η μια την άλλη.Κάποια στιγμή άνοιξε η μπλούζα της μιας και φάνηκε το ένα της στήθος.

Αυτά τα openers λειτουργούν σχεδόν πάντα.

Ενα πιο μοντέρνο.

Κορίτσια θα κάνατε ποτέ σχέση με κάποιον σε αναπηρικό καροτσάκι? κτλ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το χουμε καψει ομαδικώς αλλά το παραπάνω ποστ του sperrgebiet ξαπερνάει κάθε ρεκορ καταστροφής εγκεφαλικών κυττάρων.. Ημαρτον!! Τι σουπερ Κατερίνα πε παιδιά?? Μανίνα και Βιπερ Νορα θα λεγα εγώ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το χουμε καψει ομαδικώς αλλά το παραπάνω ποστ του sperrgebiet ξαπερνάει κάθε ρεκορ καταστροφής εγκεφαλικών κυττάρων.. Ημαρτον!! Τι σουπερ Κατερίνα πε παιδιά?? Μανίνα και Βιπερ Νορα θα λεγα εγώ..

emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητό Προφιτερόλ.. δε φτάνει που λείπατε διακοπές, δε φτάνει που έχετε όνομα που προσωπικά με προκαλεί απύθμενα (λατρεύω προφιτερόλ!!), απαντάτε και άσχετα για τοστ κλπ κλπ!! Πείτε μας επιτέλους τί θέλετε ως γυναίκα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητό Προφιτερόλ.. δε φτάνει που λείπατε διακοπές, δε φτάνει που έχετε όνομα που προσωπικά με προκαλεί απύθμενα (λατρεύω προφιτερόλ!!), απαντάτε και άσχετα για τοστ κλπ κλπ!! Πείτε μας επιτέλους τί θέλετε ως γυναίκα!!!

Εγω παλι θα σας πω το πιο ομορφο και ερωτικο πραμα που εχω ακουσει απο αντρα σε σχεση με το πως θελει τη γυναικα που θα χει διπλα του

"Τη θελω ανθρωπινη και sexy" SAID..

Τα σχολια δικα σας....

PS:Ι JUST ADORE THIS MAN

ΛΙΩΝΩ ΛΕΜΕ ΑΛΟΙΦΗ ΔΙΑΛΥΟΜΑΙ.TΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ .ΔΕ ΜΟΥ ΦΥΓΕ ΟΥΤΕ ΤΟΣΟ ΔΑ Η ΤΡΕΛΛΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συμφωνώ με τους προλαλήσαντες ότι η γυναίκες ερωτεύονται με το αυτί.θέλουν το παραμύθι αλλά να μη φαίνεται παραμύθι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητό Προφιτερόλ.. δε φτάνει που λείπατε διακοπές, δε φτάνει που έχετε όνομα που προσωπικά με προκαλεί απύθμενα (λατρεύω προφιτερόλ!!), απαντάτε και άσχετα για τοστ κλπ κλπ!! Πείτε μας επιτέλους τί θέλετε ως γυναίκα!!!

OK όταν γυρίσω από διήμερο σκ θα απαντήσω σοβαρά.

Αυτή τη στιγμή πάντως θέλω ένα τεκνό να με κάνει embrace :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να δούμε πώς γινόταν το παιχνίδι μέχρι το 2002.

Χαμογέλα όταν μπαίνεις σε ένα χώρο.Δες το γκρουπ με το στόχο και προσέγγισε αμέσως.Μη διστάσεις να προσεγγίσεις.Πέτα ένα opener ή 2-3 στη σειρά.

Το opener πρέπει να ανοίξει το γκρουπ και όχι μόνο το στόχο.

Οταν μιλάς αγνόησε το στόχο για το μεγαλύτερο χρονικό διάστημα.Αν υπάρχουν άντρες στο γκρουπ,συγκέντρωσε την προσοχή σου στους άντρες.

Κάνε αρνητικά σχόλια στο στόχο όπως π.χ. είσαι τόσο όμορφη.Η μύτη σου κουνιέται όταν γελάς.Μετά κάνε τις φίλες της να το προσέξουν και να γελάσουν με αυτό.

Δείξε προσωπικότητα σε όλο το γκρουπ.Κάνε το με ιστορίες,μαγικά,ανέκδοτα και χιούμορ.Δείξε ιδιαίτερη προσοχή τους άντρες κι στις λιγότερο γοητευτικές γυναίκες.Στη διάρκεια ο στόχος θα προσέξει οτι έγινες το κέντρο της προσοχής.

Κάνε και άλλο αρνητικό σχόλιο στο στόχο εάν είναι κατάλληλο.

Ρώτα το γκρουπ πώς γνωρίσατε η μια την άλλη?

Μετά λέτε στο γκρουπ.Εχω απομακρύνει λίγο τη φίλη σας.Είναι εντάξει να της μιλήσω για λίγα λεπτά?Πάντα λένε.Είναι εντάξει.Αν έχεις κάνει τα προηγούμενα βήματα σωστά,θα συμφωνήσουν.

Απομόνωσε το στόχο από το γκρουπ λέγοντάς της οτι θέλεις να της δείξεις κάτι cool.Βάλτη να καθίσει δίπλα σου.Οταν περνάτε μέσα από το πλήθος κάνε ένα τεστ πιάνοντας το χέρι της.Εάν σφίξει το χέρι σου είναι μέσα.Ψάξε για άλλα σημεία ενδιαφέροντος.(Γέρνει μπροστά για να μιλήσει,φτιάχνει τα μαλλιά της,συνεχίζει την κουβέντα όταν σταματάς,σε ακουμπάει συχνά κτλ).

Κάτσε μαζί της και κάνε ένα διάβασμα παλάμης και μερικά ακόμα παίγνια(γήπεδο με τις φράουλες,αριθμοί,κύβο κτλ),ή ό,τι άλλο θα τη συναρπάσει.

Πες της η ομορφιά είναι συνηθισμένη αλλά αυτό που είναι σπάνιο είναι η μεγάλη ενέργεια και η οπτική στη ζωή.Πες μου έχεις μέσα σου κάτι που να με κάνει να θέλω να σε ξέρω περισσότερο από ένα απλό πρόσωπο στο πλήθος?Αν αρχίσει να απαριθμεί ποιότητες,είναι εκδήλωση ενδιαφέροντος.

Σταμάτα να μιλάς.Ξεκινάει ξανά την κουβέντα με μια πρόταση που αρχίζει με και?Εάν ναι,έχεις τρία σημεία ενδιαφέροντος και μπορείς να

Φιλήσεις.Πες ξαφνικά.Θα σου άρεσε να με φιλήσεις?(εάν απαντήσει ναι,φιλάς.Εάν αρχίσει μμμ,δεν ξέρω πάλι φιλάς,εάν πει όχι,τη φιλάς στα μάγουλα κτλ)

Εάν οι συνθήκες δεν το επιτρέπουν,δώσε στον εαυτό σου έναν περιορισμό χρόνου λέγοντας,πρέπει να φύγω αλλά θα πρέπει να συνεχίσουμε.Πάρε το τηλέφωνό της και φύγε.

Ας δούμε μερικά αρνητικά σχόλια.

Πώς ονομάζεις το στυλ των μαλλιών σου?Ανακάτεμα?

Εχεις τσίμπλες στα μάτια.Οχι μην τα τρίβεις.Μου αρέσουν οι τσίμπλες.

Εχεις πολύ ωραία μάτια.Μπορώ να τα ακουπήσω?

Σαν να έχεις αντρικά χέρια.

Τι ωραία.Η μύτη σου κουνιέται όταν μιλάς.

Εφτυσες πάλι.

Πολύ ωραία νύχια,είναι αληθινά?Τέλος πάντων,δείχνουν πολύ ωραία.

Μου αρέσει αυτη η φούστα.Είδα μια κοπέλα να φοράει την ίδια ακριβώς λίγα λεπτά πριν.

Αυτά τα παπούτσια φαίνονται πολύ άνετα.

Δεν κάνουμε πάνω από ένα αρνητικό σχόλιο στις μέτριες και πάνω από δύο στις ωραίες.(π.χ. αν πει είμαι μοντέλο,λέμε τι μοντέλο?Μοντέλο χεριού?)Ο σκοπός των αρνητικών σχολίων είναι να την ξαφνιάσουν αφού ακούει κομπλιμέντα όλη την ημέρα και να μας δώσουν αξία αφού δεν πέφτουμε για την ομορφιά της.

Αλλη τεχνική.

Σου αρέσει το ρομάντσο ή η περιπέτεια?

Εάν απαντήσει η περιπέτεια,λέμε κάτι όπως σου αρέσει η περιπέτεια.Είσαι κακό κορίτσι.Είσαι παίχτρια και θες συνέχεια περιπέτεια.

Αλλο opener.

Πιστεύεις στις μαγικές λέξεις?

Εάν πει ναι,ο κοίτα την.Πιστεύει στις μαγικές λέξεις.Μην την ακούς,μη μιλάς καθόλου μαζί της,σίγουρα ξέρει μερικές είναι κακιά,κοίτα τα μάτια της...

Η κορίτσια πιστεύετε οτι ο David Bowie είναι hot?

Εάν απαντήσουν ναι,αχά σας αρέσει ο David Bowie γιατί είναι glamorous.Πάντα στα κακά κορίτσια αρέσουν τέτοιοι τύποι.

Είστε κακές.

Κορίτσια είστε πρόβλημα.

Είστε τόσο επιθετικές σαν μικρά κοριτσάκια

Είστε τρελές.

Δεν μπορώ να σας εμπιστευτώ κορίτσια.

Είστε οι μικρές μου φίλες.

Είστε σαν μικροί πολεμιστές.

Είστε εντελώς κακές.

Είστε οι αρχηγοί.

Μεγάλε,αυτά τα κορίτσια είναι πολύ περιπετειώδη.

Σχόλια που πιάνουν.

Αν δεν ήμουν gay,θα σε είχα ερωτευτεί

Σε αγαπάω(από την πρώτη στιγμή)

Είσαι η μικρή μου αδερφή.

Cocky and funny.

π.χ. αν σε αγγίζει λες,κάτω τα χέρια σου από πάνω μου.Δεν είμαι κανένας εύκολος.

Η αν θέλει να σε φιλήσει,λες όχι τώρα.Είμαι ντροπαλός κτλ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Νομίζω πλέον ότι μας κάνεις πλάκα... Μας δουλεύεις για να δεις τις αντιδράσεις μας..
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν κάνουμε πάνω από ένα αρνητικό σχόλιο στις μέτριες και πάνω από δύο στις ωραίες.(π.χ. αν πει είμαι μοντέλο,λέμε τι μοντέλο?Μοντέλο χεριού?)Ο σκοπός των αρνητικών σχολίων είναι να την ξαφνιάσουν αφού ακούει κομπλιμέντα όλη την ημέρα και να μας δώσουν αξία αφού δεν πέφτουμε για την ομορφιά της.

Sorry φίλε...αλλά εάν δε μου έλεγες ότι είμαι πολύ όμορφη γυναίκα...όπως ακριβώς τα ακούς... όχι ότι είμαι η πιο όμορφη γυναίκα που έχεις συναντήσει διότι δε θα σε πίστευα... τα παιχνιδάκια σου και σε άλλη παραλία...εε..δε νομίζω πια ότι είσαι και θεός...εάν ήσουν..οκ θα το δεχόμουν... αλλά κατά 99% δεν είσαι...(μα γιατί δεν υπάρχουν ωραίοι άνδρες σήμερα..μου λέτε? )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε sperrgebiet, γκόμενα έχεις??? Είναι σημαντική η ερώτηση, μόνο έτσι θα βγάλουμε άκρη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Sorry φίλε...αλλά εάν δε μου έλεγες ότι είμαι πολύ όμορφη γυναίκα...όπως ακριβώς τα ακούς... όχι ότι είμαι η πιο όμορφη γυναίκα που έχεις συναντήσει διότι δε θα σε πίστευα... τα παιχνιδάκια σου και σε άλλη παραλία..

Ρε Όλι... Δε θυμάμαι πουθενά να είπε ο sper ότι πάσχει από γλαύκωμα και υποκαψικό καταρράκτη :lol:

Δεν κατάλαβα γιατί ενέταξες τον εαυτό σου στις όμορφες, ή εστω στις μέτριες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.