Jump to content

τι θελουν τελικα οι γυναικες?


evlampia

Recommended Posts

Τι να θέλουμε γαμώ το κερατό μου?? Στοιχειώδη διάδραση, επικοινωνία και νοια-ξι-μο ! ! ! emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 415
  • Created
  • Last Reply
Τι να θέλουμε γαμώ το κερατό μου?? Στοιχειώδη διάδραση, επικοινωνία και νοια-ξι-μο ! ! ! emeleos

Λίγο ακόμα και θα έβαζα τα κλάμματα !

Μα τόσο ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ είμαστε εμείς οι άντρες και τόσο ολιγάρκεις εσείς οι γυναίκες (όπως έγραψε έξυπνα πολύ σωστά ένας φίλος παραπάνω) ?

Λοιπόν αν είσαι πάνω από 1.70 και σχετικώς εμφανίσιμη (δεν λέω θεά εξ' Ανατολής !) ζητάς μίνιμουμ τα παρακάτω:

-Ένα παιδί πάνω από 1.85 αρκετά έως πολύ εμφανίσιμο

-Ιατρός ή κάτι αντίστοιχο οικονομικό-κοινωνικά και

-ΑΡΚΕΤΑ χρήματα ...

Όταν ικανοποιηθούν οι παραπάνω στοιχειώδεις προυποθέσεις τότε έρχονται τα υπόλοιπα "Στοιχειώδη διάδραση, επικοινωνία και νοια-ξι-μο " ...

Έλα όμως που στην ζωή δεν μπορείς να παραγγείλεις αλλά πολλές φορές συμβιβάζεσαι με αυτό που βρίσκεις-γνωρίζεις !

Τότε αφού θα έχουν ικανοποιηθεί οι παραπάνω ΙΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΕΣ συνθήκες θα "κλαίγεσαι" ότι δεν έχει τα υπόλοιπα που ζητάς !

Αν μου πείς ότι ζητάς μόνο "επικοινωνίες, διαδράσεις κτλ." συμπεραίνω ότι δεν είσαι πολύ εμφανίσιμη ...

Από την προσωπική μου εμπειρία μόνο κάτι χοντρές "κοιτούσαν" τον εσωτερικό μου κόσμο ... :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να θέλουμε γαμώ το κερατό μου?? Στοιχειώδη διάδραση, επικοινωνία και νοια-ξι-μο ! ! ! emeleos

Λίγο ακόμα και θα έβαζα τα κλάμματα !

Μα τόσο ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ είμαστε εμείς οι άντρες και τόσο ολιγάρκεις εσείς οι γυναίκες (όπως έγραψε έξυπνα πολύ σωστά ένας φίλος παραπάνω) ?

Λοιπόν αν είσαι πάνω από 1.70 και σχετικώς εμφανίσιμη (δεν λέω θεά εξ' Ανατολής !) ζητάς μίνιμουμ τα παρακάτω:

-Ένα παιδί πάνω από 1.85 αρκετά έως πολύ εμφανίσιμο

-Ιατρός ή κάτι αντίστοιχο οικονομικό-κοινωνικά και

-ΑΡΚΕΤΑ χρήματα ...

Όταν ικανοποιηθούν οι παραπάνω στοιχειώδεις προυποθέσεις τότε έρχονται τα υπόλοιπα "Στοιχειώδη διάδραση, επικοινωνία και νοια-ξι-μο " ...

Έλα όμως που στην ζωή δεν μπορείς να παραγγείλεις αλλά πολλές φορές συμβιβάζεσαι με αυτό που βρίσκεις-γνωρίζεις !

Τότε αφού θα έχουν ικανοποιηθεί οι παραπάνω ΙΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΕΣ συνθήκες θα "κλαίγεσαι" ότι δεν έχει τα υπόλοιπα που ζητάς !

Αν μου πείς ότι ζητάς μόνο "επικοινωνίες, διαδράσεις κτλ." συμπεραίνω ότι δεν είσαι πολύ εμφανίσιμη ...

Από την προσωπική μου εμπειρία μόνο κάτι χοντρές "κοιτούσαν" τον εσωτερικό μου κόσμο ... :splaaaats:

Φυσικά εσύ δεν κοίταξες ποτέ τον δικό τους επειδή ήταν χοντρές, έτσι?

Και αυτό ακριβώς είναι μια ουσιαστική διαφορά. Διότι οι άντρες δεν χρειάζεται να τηρούν προδιαγραφές (πάνω από 1.70 και σχετικώς εμφανίσιμη ) για να θέλουν συγκεκριμένο πρότυπο. Εσείς κοντοί /ψηλοί , χοντροί / λεπτοί, κουασιμόδοι / ωραίοι θέλετε όλοι την ξανθιά δίμετρη θεά που θα στέκεται στο ένα πόδι μόνο για σας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Περιμένω με αγωνία την ινβίτρο να μπει στο φόρουμ να μου πει αν θέλει να γίνει κουμπάρα και νονά.Της το έχω προτείνει.Αλλά αδιαφορεί η αναίσθητη.

Ζηλεύουμε...Όλα τα ξέρεις.Α ρε Βάμος γάτος είσαι!

Είπαμε, θα βάλεις τη Μαριανινί που είναι καλή κοπέλα, να σου βαφτίσει το παιδί, εμένα τι να με κάνεις, ξέρεις πόσο ατίθασο θα στο κάνω;

ΥΓ: Δημόσια δήλωση: για λίγο καιρό δεν θα πειράξω τη Νικούλα emrose

Εμένα δεν μου αρέσουν οι άντρες που δεν βλέπουν μπάλα!

Θα καθόμουν να σας το αναλύσω αλλά έχω κανονίσει να βγω! Καλό βράδυ σε όλους!!

Μα έτσι είναι, άμα δεν βλέπει μπάλα πως θα εκτονώνεται ο δόλιος; Μια χαρά είναι η μπάλα, έχεις κι εσύ (η γυναίκα) χρόνο για σένα, να γράψεις στο gm π.χ.

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έχουν ικανοποιηθεί οι παραπάνω ΙΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΑΙΕΣ συνθήκες θα "κλαίγεσαι" ότι δεν έχει τα υπόλοιπα που ζητάς !

Αν μου πείς ότι ζητάς μόνο "επικοινωνίες, διαδράσεις κτλ." συμπεραίνω ότι δεν είσαι πολύ εμφανίσιμη ...

Από την προσωπική μου εμπειρία μόνο κάτι χοντρές "κοιτούσαν" τον εσωτερικό μου κόσμο ... :splaaaats:

Ετσι βγαίνουν τα σωστά συμπεράσματα. Αν είναι λοιπόν να θεωρείται το φυσιολογικο αφύσικο, ε ναι λοιπόν, δεν έχω πρόβλημα να το παραδεχτώ, είμαι χοντρή, αλλήθωρη, άσχημη και πάντα απεριποίητη! Για του λόγου το αληθες, ας το επιβεβαιώσουν και αυτοί που είχαν την ατυχία να με γνωρίσουν από κοντά! ! :antegeia:emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι να θέλουμε γαμώ το κερατό μου?? Στοιχειώδη διάδραση, επικοινωνία και νοια-ξι-μο ! ! ! emeleos

Κάποτε ήταν ένας ναυαγός σε ενα νησί για 10 χρόνια...

Μια μέρα εκεί που καθότανε στην αμμουδιά και αγνάντευε το απέραντο, όπως πάντα, βλέπει ξαφνικά στην επιφάνεια της θάλασσας κάτι μπουρμπουλήθρες.

Σε πολύ σύντομο χρόνο βγαίνει ένας δύτης απο την θάλασσα και με αργές χολυγουντιανές κινήσεις βγάζει την μάσκα.

Αποκαλύπτεται ότι ο δύτης ήταν μια θεογκόμενα, η οποία αρχίζει να περπατά προς το μέρος του ναυαγού ο οποίος εν το μεταξύ τα έχει χάσει.

Κατεβάζοντας το φερμούαρ της στολής μέχρι τον λαιμό η γκόμενα ρωτά τον ναυαγό:

- Ναυαγέ, πόσο καιρό έχεις να καπνίσεις ενα καλό τσιγάρο;

- Τουλάχιστον 10 χρόνια, της απαντάει αυτός.

Βγάζει λοιπόν από την στολή ένα πακέτο τσιγάρα και του το πετάει. Κατεβάζοντας την στολή μέχρι το στήθος τον ξαναρωτάει:

- Ναυαγέ, πόσο καιρό έχεις να πιείς ενα καλό ποτό;

- Τουλάχιστον 12 χρόνια, της απαντά αυτός.

Βγάζει από την στολή της ένα φλασκύ με ουίσκυ άριστης ποιότητας και του το πετά. Στην συνέχεια κατεβάζει το φερμουάρ μέχρι τον αφαλό και τον ξαναρωτάει με ναζιάρικο ύφος αυτή την φορά:

- Ναυαγέ, πόσο καιρό έχεις να... περάσεις καλά;!;

Ο ναυαγός σηκώνεται ενθουσιασμένος και την ρωτά:

- Ε, μην μου πείς οτι έχεις και play-station εκεί μέσα! Θα τρελαθώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τεστ για τις γυναίκες και ΜΟΝΟ για τις γυναίκες και τον βαθύ, συναισθηματικό τους κόσμο.

- Ποιό μέρος του σώματος δέν έχει κόκκαλα, μόνο μύες, πολλές φλέβες, του αρέσει να τρομπάρει και είναι υπεύθυνο για τον έρωτα;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άστην εκεί που είναι, γιατί είναι παθολογικά ζηλιάρα και θεότρελη!! Το ημερολόγιο είναι πραγματικό κι όχι μυθιστόρημα φαντασίας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θέμα είναι να υπάρχει αρμονική επικοινωνία και κατανόηση...

Tί λέει μια γυναίκα και τί ακούει ένας άντρας...

Τί λέει μια γυναίκα:

"Το σπίτι είναι χάλια Γιώργο.

Πρέπει να το καθαρίσουμε μαζί.

Έλεος, όλα τα πράγματά σου είναι στο πάτωμα.

Μην παραπονιέσαι αύριο αν μείνεις χωρίς ρούχα.

Θα πρέπει να βάλω πλυντήριο τώρα!"

Τί ακούει ο άντρας:

Μπλα, μπλα, μπλά, μπλα ΓΙΩΡΓΟ

Μπλα, μπλα, μπλα, μπλα ΜΑΖΙ

Μπλα, μπλα, μπλά, μπλα ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ

Μπλα, μπλα, μπλά, μπλα ΧΩΡΙΣ ΡΟΥΧΑ

Μπλα, μπλα, μπλά, μπλα ΤΩΡΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χμ καποιος να την ξυπνησει και γρηγορα....χανει τα καλυτερα.

Παντως οχι οτι δε μας θελετε και προκομενες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tι θέλουν οι γυναίκες... Τελικά, 50 απλά πράγματα, όπως ο άντρας να είναι:

1. φίλος

2. σύντροφος

3. εραστής

4. αδερφός

5. πατέρας

6. δάκαλος

7. εκπαιδευτής

8. μάγειρας

9. ξυλουργός

10.υδραυλικός

11.μηχανικός

12.διακοσμητής

13.σεξολόγος

14.γυναικολόγος/μαιευτήρας

15.ψυχολόγος

16.ψυχίατρος

17.θεραπευτής

18.ριψοκίνδυνος

19.οργανωτικός

20.καλός πατέρας

21.πολύ καθαρός

22.συμπαθητικός

23.αθλητικός

24.στοργικός

25.προσεκτικός

26.ιπποτικός

27.έξυπνος

28.ζωηρός

29.δημιουργικός

30.γλυκός

31.δυνατός

33.ανεκτικός

34.προσεκτικός

35.φιλόδοξος

36.ικανός

37.τολμηρός

38.αποφαστιστικός

39.εμπιστευτικός

40.παθιασμένος

41.περιποιητικός

42.κάποιος που να λατρεύει το shopping

43.κάποιος που δεν δημιουργεί και πολλά πολλά προβλήματα

44.πολύ πλούσιος

45.να μην είναι βάρος

46.κάποιος που δεν θα κοιτάει τις άλλες

47.να μην έιναι ζηλιάρης αλλά ούτε και αδιάφορος

48.να τα πηγαίνει καλά με την οικογένειά της αλλά να μην αφιερώνει περισσότερο χρόνο στους συγγενείς απ ότι σε εκείνη

49.να της δίνει "χώρο" αλλά να δείχνει και ανήσυχος για το πού ήταν και πού πάει

50.να μην ξεχνά ΠΟΤΕ τις ημερομηνίες :

-των επετείων (γάμου, γνωριμίας,κλπ)

-της γιορτής

-των γενεθλίων (τα δικά της και της μητέρας της)

-τις περιόδους της

Η λίστα είναι ημιτελής. Χρειάζεται ακόμα να είναι:

51. Με Χιούμορ

52. 'Ομορφος

53. Ανοιχτόμυαλος

53. Αθλητικός

54. Εργατικός

55. 'Ηρεμος

56. Σοφός σύμβουλος

56. Έμπειρος αλλά με μια παιδικότητα

57. Αινιγματικός

58. Υπομονετικός

59. Κοινωνικός

60. Γενναιόδωρος

61. Ανοιχτόκαρδος

62. Με ωραίο χαμόγελο

63. Με μελαγχολικά μάτια

64. ...

65. ...

Οι άντρες είναι ακόμα πιο απλοί στο τί θέλουν...μεγάλο στήθος, μικρό κ*λο. (Κι ύστερα σου λένε το μέγεθος δεν μετράει) :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι επειδή κάθε φορά, ιδίως του Αγ. Βαλεντίνου, οι γυναίκες το παίζουνε τρυφερές και μας πρήζουν με την κλασσική ερώτηση "μ'αγαπάς? που με βάζεις?'', άκου κι ένα ανέκδοτο γιαυτό.

- Με αγαπάς;

- Ναι σε αγαπώ!

- Με αγαπάς πολύ;

- Ναι, παρά πολύ!

- Που με βάζεις;

- Στο κρεβάτι!

- Αχ! Βρε μωρό μου και αν πέσω;

- Ε! Σε γ**** και στο πάτωμα!!

Λευτεριά στα αρσενικά, γα** τον Βαλεντίνο μου μέσα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε παιδια, ρε παιδια μην χανετε χρονο με ανεκδοτα. Οι γυναικες θελουν το 1)ΘΕΑΘΗΝΑΙ.

Προς επιβεβαιωση του Θεαθηναι θελουν τις 2)ΣΥΚΙΕΣ (το κουνας, το κουνας τεκνο??). Περιποιημενες, συζητηση για την μοδα και μπλα μπλα μπλα, ψωνια (Χ2) και να που ειμαι παρεα με το ''αγορι''. Η λεξη κλειδι -ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ(Η). Μην το συζητατε, επιβεβαιωστε το παντου απο τον δρομο και τον επαγγελματικο σας στιβο και τελικα στην κορυφη του παγοβουνου, το τηλεοπτικο κεκτημενο και τον νοσηρο κοσμο που το περιβαλλει, παντου συκιες (μα καλη μου, σοβαρα μιλας -ακολουθει κινηση χεριου- θα ψηφισω Σαρμπελ).

Ολα αυτα βεβαια μεχρι να σκονταψουν σε καποιο πυρηνοκινητο υποβρυχιο (come to my spiti to show you my Papanikolis), ειναι ζορικο να το ανιχνευσεις σημερον αλλα ως γνωστων το πυρηνοκινητο αν αρχισει δεν σταματα.

YB_PAPANIKOLIS_1.jpg

Η αποθεωση ΝΕΤ/απο την εκπομπη Υγεια του προηγουμενου Σαββατου-''το ανεπαρκες κρεβατι επηρεαζει την ροη της σχεσης κατα 95% ενω το καλο κρεβατι κατα 5%'' Μας απομυζουν ρε....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αρκεί ο άνδρας να είναι το 26 και ελεύθερα τότε θα αποφασίσει να βάλει την μπάλα σε δεύτερη μοίρα.

το 26 = ιπποτικος

αυτο σημαινει

να σας γεμιζει το ποτηρι με κρασι

να σας τραβαει την καρεκλα στο εστιατοριο

να σας ανοιγει την πορτα να μπειτε

να ρωταει πρωτα εσας " τι θα παρεις γλυκεια μου ? "

ιπποτικος δεν σημαινει να ειναι τοοοσο μ***κας που θα βαλει την μπαλα σε δευτερη μοιρα , ενα βραδυ που δεν εχει κατι αλλο να δει

56. Έμπειρος αλλά με μια παιδικότητα

62. Με ωραίο χαμόγελο

63. Με μελαγχολικά μάτια

Ετσι...ετσι..

τωρα καταλαβα τι μου βρηκες ...

αχ , σ ευχαριστω ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να σας τραβαει την καρεκλα στο εστιατοριο

Αρκει να μην τη τραβαει προς τα πισω...

τωρα καταλαβα τι μου βρηκες ...

αχ , σ ευχαριστω ...

Τα καλυτερα δεν τα λεω...υπαρχουν και αντιζηλες εδω....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.