Jump to content

τι θελουν τελικα οι γυναικες?


evlampia

Recommended Posts

Τα καλυτερα δεν τα λεω...υπαρχουν και αντιζηλες εδω....

στειλτα μου σε πμ , αφου η μοιρα μας χωρισε ...

θελω να τ ακουω ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 4 months later...
  • Απαντήσεις 415
  • Created
  • Last Reply
τι θελουν τελικα οι γυναικες?, γλυκους και ευαισθητους? ή τους ματσο αντρες που τις φτυνουνε?

Και βεβαια δε θελουν τους γλυκαναλατους emcolgate !!

Οι γυναικες πανω απ'ολα θελουν τον αντρα που ξερει παντα να "κρατα" τη θεση του 34bp4.gif :

man1ih0.jpgman2jr4.jpg

man3gs4.jpgman5bt4.jpg

man6ua3.jpgman7yf8.jpg

man10si3.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάλι θέλω έναν γλυκό, τρυφερό και ευαίσθητο (+έξυπνο και καλλιεργημένο) άνδρα που να με ακολουθήσει όπου και να πάω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρουμε τι θέλουμε. :blink: Το καταλαβαίνουμε μόλις το βρούμε. ;):wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρουμε τι θέλουμε. :blink: Το καταλαβαίνουμε μόλις το βρούμε. ;):wub:

emarup πολύ φοβάμαι όμως ότι τότε θα είναι πολύ αργά αγαπητή μου Ίριδα emconfused

Τελικά, έχει σχεδόν πλάκα, το μεγαλύτερο μέρος της ζωής μας αναλίσκεται στην αναζήτηση συντρόφου ή έστω σε σκέψεις όσον αφορά στην αναζητηση συντρόφου. Ισχυρή επίδραση των γονιδίων, δε λέω. Σκεφτόμουν προ ολίγου (καθισμένος σε μια βρετανική παμπ παρατηρώντας, από απόσταση, το κόσμο), σε μια σπάνια κρίση αυτοκριτικής, ότι τελικά τις πιο σημαντικές αποφάσεις της ζωής μου της έχω λάβει με γνώμονα τον εντυπωσιασμό του δυνητικού συντρόφου. Μονάχα που αυτός ο δυνητικός σύντροφος είναι περισσότερο μια δυσδιάκριτη οπτασία παρά ένας ξεκάθαρος στόχος. Τελικά η Ίριδα το λεει απλά και πολύ ουσιαστικά: "δε ξέρουμε τι θέλουμε"...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι γυναίκες σε κάθε περίπτωση θέλουν το alpha male.Το θέμα είναι οτι όλοι οι οι άντρες που εμφανίζουν alpha χαρακτηριστικά δεν είναι κατά ανάγκη alpha.Δεδομένου οτι οι γυναίκες έτσι κι αλλιώς αδυνατούν να ξεχωρίσουν τους πραγματικούς alpha,αυτό που έχει σημασία είναι ποια είναι τα χαρακτηριστικά της άλφα συμπεριφοράς που πρέπει να έχουμε.

1.Χρόνος.Πρέπει συνεχώς να εμφανιζόμαστε πολυάσχολοι.

2.Social proof.Τεράστια η σημασία της δυναμικής αυτής.

3.Αντιμετώπιση των shit test(γιατί δεν έχεις κοπέλα,αυτά λες σε όλες κτλ).Εδώ χρειάζονται τεχνικές για να περάσουμε τα shit test.

4.Βλεμματική επαφή,γλώσσα του σώματος,άγγιγμα.Επίσης αποκτούνται με εξάσκηση.

Τέλος πάντων το θέμα είναι βαθύ.Οι γυναίκες έχουν ένα συναισθηματικό μέρος(π.χ. δεξί ημισφαίριο) που τις ελέγχει και ένα λογικό μέρος(αριστερό ημισφαίριο).Σκοπός είναι να ενεργοποιούμε το συναισθηματικό μέρος.Εάν απευθυνθούμε στο λογικό(όπως ο μέσος,ανήσυχος άντρας) οι πιθανότητες επιτυχίας περιορίζονται αισθητά.

Το συναισθηματικό μέρος είναι υπεύθυνο για την παντελώς ακαταννόητη από τους άντρες chick logic και για ένα πλήθος αντιδράσεων από τα πρώτα σημεία εκδήλωσης ενδιαφέροντος μέχρι την αντίσταση της τελευταίας στιγμής.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

..αλλά @ρχίδια, είστε ολές τα ίδια

ζητάτε μόνο φράγκα και χατίρια

το χρόνο μου να χάνω μες την καφετέρια, τέρια

πούλα μούρη στον καθένα λιγούρη...

Ζωντανοί Νεκροί- Σούζη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

..αλλά @ρχίδια, είστε ολές τα ίδια

ζητάτε μόνο φράγκα και χατίρια

το χρόνο μου να χάνω μες την καφετέρια, τέρια

πούλα μούρη στον καθένα λιγούρη...

Ζωντανοί Νεκροί- Σούζη

και συ ακους αυτα τα ποιητικα ασματα??? :lol:

"ποιος δενε χει ερθει σε οργασμο?

εδω εδω θα τον φερω εγω.."....Τακι Τσαν.....μουαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οι γυναίκες σε κάθε περίπτωση θέλουν το alpha male.Το θέμα είναι οτι όλοι οι οι άντρες που εμφανίζουν alpha χαρακτηριστικά δεν είναι κατά ανάγκη alpha.Δεδομένου οτι οι γυναίκες έτσι κι αλλιώς αδυνατούν να ξεχωρίσουν τους πραγματικούς alpha,αυτό που έχει σημασία είναι ποια είναι τα χαρακτηριστικά της άλφα συμπεριφοράς που πρέπει να έχουμε.

1.Χρόνος.Πρέπει συνεχώς να εμφανιζόμαστε πολυάσχολοι.

2.Social proof.Τεράστια η σημασία της δυναμικής αυτής.

3.Αντιμετώπιση των shit test(γιατί δεν έχεις κοπέλα,αυτά λες σε όλες κτλ).Εδώ χρειάζονται τεχνικές για να περάσουμε τα shit test.

4.Βλεμματική επαφή,γλώσσα του σώματος,άγγιγμα.Επίσης αποκτούνται με εξάσκηση.

Τέλος πάντων το θέμα είναι βαθύ.Οι γυναίκες έχουν ένα συναισθηματικό μέρος(π.χ. δεξί ημισφαίριο) που τις ελέγχει και ένα λογικό μέρος(αριστερό ημισφαίριο).Σκοπός είναι να ενεργοποιούμε το συναισθηματικό μέρος.Εάν απευθυνθούμε στο λογικό(όπως ο μέσος,ανήσυχος άντρας) οι πιθανότητες επιτυχίας περιορίζονται αισθητά.

Το συναισθηματικό μέρος είναι υπεύθυνο για την παντελώς ακαταννόητη από τους άντρες chick logic και για ένα πλήθος αντιδράσεων από τα πρώτα σημεία εκδήλωσης ενδιαφέροντος μέχρι την αντίσταση της τελευταίας στιγμής.

Πολύ πιθανό να έχεις δίκιο. Αλλά πόσο μακριά να φτάσει ο άντρας για ένα γαμήσι? Τεχνικές, εξάσκηση, προσπάθεια να δείξεις κάτι που πιθανόν δεν είσαι... Thanks, but no thanks. Προτιμώ τις (λιγότερες) κοπέλες που θα ενθουσιαστούν μαζί μου γι'αυτό που είμαι ή γι'αυτό που εκείνες βλέπουν σε μενα και για ό,τι έχω να τους προσφέρω (δυστυχώς όχι λεφτά :P ). Έτσι κι αλλιώς οι άνθρωποι που ξέρω (άντρες και γυναίκες) που δηλώνουν ευχαριστημένοι με τη σχέση τους για καιρό είναι μετρημένοι στα δάχτυλα. Alpha male- ξεalpha male, αν η άλλη δεν είναι πλέον ενθουσιασμένη μαζί σου, θα αρχίσει να κοιτάει για κάτι άλλο, έντονα ή λιγότερο έντονα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρουμε τι θέλουμε. :blink: Το καταλαβαίνουμε μόλις το βρούμε. ;):wub:

emarup πολύ φοβάμαι όμως ότι τότε θα είναι πολύ αργά αγαπητή μου Ίριδα emconfused

Τελικά, έχει σχεδόν πλάκα, το μεγαλύτερο μέρος της ζωής μας αναλίσκεται στην αναζήτηση συντρόφου ή έστω σε σκέψεις όσον αφορά στην αναζητηση συντρόφου. Ισχυρή επίδραση των γονιδίων, δε λέω. Σκεφτόμουν προ ολίγου (καθισμένος σε μια βρετανική παμπ παρατηρώντας, από απόσταση, το κόσμο), σε μια σπάνια κρίση αυτοκριτικής, ότι τελικά τις πιο σημαντικές αποφάσεις της ζωής μου της έχω λάβει με γνώμονα τον εντυπωσιασμό του δυνητικού συντρόφου. Μονάχα που αυτός ο δυνητικός σύντροφος είναι περισσότερο μια δυσδιάκριτη οπτασία παρά ένας ξεκάθαρος στόχος. Τελικά η Ίριδα το λεει απλά και πολύ ουσιαστικά: "δε ξέρουμε τι θέλουμε"...

Παππούυυυυυυυυυυυ δε συμβαίνει μόνο με τις γυναίκες αυτό αλλά με όλους μας. Οι άνθρωποι γενικά υποφέρουμε , γιατί δεν ξέρουμε τι θέλουμε, άρα και πώς να το αποκτήσουμε. Η ευτυχία κρύβεται σε πολύ απλές , καθημερινές στιγμές που από φόβο ή από την ψευδαισθησιακή αναζήτηση του τέλειου τις αφήνουμε να περάσουν.

Δεν υπάρχει τέλειο. Υπάρχει όμορφο. Δώστε ευκαιρίες στους γύρω σας να σας κάνουν χαρούμενους!

Αργά θα είναι όσο εξακολουθούμε να ζούμε στην αυταπάτη ότι δεν υπάρχει κάποιος που να μας καταλαβαίνει και να μας αγαπά.... Πάντα υπάρχει, εμείς δεν τον βλέπουμε... Γι' αυτό μάτια ανοιχτά!

:wub:emiloveyouemblush:anavwfwties:emroseemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μονο προσεξε γιατι αν ξερει να κανει και καλο μανικιουρ, τοτε πιθανοτατα αυτος εχει ηδη γκομενο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

επαναλαμβάνω οι γυναίκες θέλουν, Τάκι Τσαν, Μηδενιστή, Υποχθόνιο κ Χαρμάνη emdj

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν οι γυναίκες ήξεραν τι θέλουν δε θα πουλούσαν τεύχος περιοδικά όπως MarieClaire, Cosmopolitan κτλ

αντίθετα, επειδή οι άνδρες ξέρουν τι θέλουν πουλάνε τρελά περιοδικά όπως Maxim, Playboy κτλ

το κακό με τους άντρες είναι ότι αν και ξέρουν τι θέλουν τους βγαίνει η Παναγία για να το βρουν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μονο προσεξε γιατι αν ξερει να κανει και καλο μανικιουρ, τοτε πιθανοτατα αυτος εχει ηδη γκομενο

Εμ δεν αντεχω....εμ θα το πω!Και μετα πειτε ο,τι θελετε!!!

Κλασικοτατη νοοτροπια Ελληναρα :splats::splats::splats::splats::splats::splats:

μερικες ντοματες για τα γεμιστα σου !!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε φταιμε εμεις,οι εφημεριδες φταινε που ειναι γεματες με μικρες αγγελιες για μασατζηδικα με διμετρες αιθεριες υπαρξεις emhehe !!

Ετσι ειναι καταγεγραμμενο στο ασυνειδητο του νεοελληνα το μασαζ,ωστοσο δεν ειμαστε λιγοι αυτοι που θελουμε να αλλαξει αυτη η αντιληψη και να μην ειναι προνομιο μονο των γυναικων!!

Καμια εθελοντρια να της κανουμε μασαζ 15pr7.gif?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαλά αν διαβάσει τις απόψεις των γυναικών στα διάφορα φόρουμ αναρωτιέται που ζεί ...

Όλες δηλαδή θέλουν τους "ντροπαλούς και αισθηματίες" άντρες. Θεέ μου παραπληροφόρηση !

Φυσικά αυτό είναι το pollitical correct !

Δεν πρόκειται να βρείτε καμμιά που θα σας πεί την αλήθεια, ότι δηλαδή το πρώτο πράγμα που ρωτούν είναι τι δουλειά κάνει κάποιος και εμμέσως πόσα φράγκα βγάζει ...

Επίσης δεν θα βρείτε κάποια που θα σας πει την αλήθεια για την εμφάνιση της.

Εγώ πάντως δεν έχω βρεί καμμία που να είναι δίμετρη αιθέρια ύπαρξη με κάποιο απ' αυτά που λέμε "καλά" παιδιά !

Όλες με τους φραγκάτους είναι.

Αυτές που κοιτούν τον "εσωτερικό" μας κόσμο είναι συνήθως αυτές που δεν βλέπονται ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπέρα και από εμένα,

Θα μου επιτρέψετε να σας πω και εγώ την ταπεινή μου άποψη.

Σημασία δεν έχει η εμφάνιση, σημασία δεν έχουν τα χρήματα και ή δουλειά του καθενός, σημασία έχει ο άνθρωπος. Όλα αυτά ακούγονται πολύ ρομαντικά αλλά, όταν μπορείς να συνεννοηθείς με τον σύντροφο σου είναι το παν. Η ζωή μας έχει χιούμορ για αυτό και θέλει χιούμορ…. :Pemblowemclappingemdaisy

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπον ο kopritis πιστευω τα ειπε ολα τελεια,ακριβως αυτα που εχω στο μυαλο μου emcolgate !!

Μια βολτα στα τσατ να κανετε και δειτε κανα δυο προφιλ,οι περισσοτερες μπορει να μην ενδιαφερονται αν αυτες ειναι Αθηνα και ο αλλος Βραζιλια,αλλα θελουν να βγαζει πανω απο 1000-2000 ευρω το μηνα :wacko: !!Δε πα να 'ναι και 18 χρονων η αλλη(οποτε δεν ενδιαφερεται αμεσα,θεωρητικα, για οικογενεια),τον θελει τον αλλο κυριλε και ανοιχτοχερη(για να της αγοραζει καρτα για το κινητο μαλλον :P )!!

Επισης ισχυει και αυτο που λεει για την εμφανιση.Οταν λενε "σωμα κανονικο",εννοουν καμια 20αρια κιλα παραπανω και οταν λενε "με μερικα κιλα παραπανω" εννοουν 40+ :lol::lol::lol: !!

Αναφορικα με τα υπολοιπα,ειπαμε(να αγιασει το στομα αυτου που το ειπε :P ): οι καλες ειναι πιασμενες και οι υπολοιπες χεσμενες emcolgate !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαλά αν διαβάσει τις απόψεις των γυναικών στα διάφορα φόρουμ αναρωτιέται που ζεί ...

Όλες δηλαδή θέλουν τους "ντροπαλούς και αισθηματίες" άντρες. Θεέ μου παραπληροφόρηση !

Φυσικά αυτό είναι το pollitical correct !

Δεν πρόκειται να βρείτε καμμιά που θα σας πεί την αλήθεια, ότι δηλαδή το πρώτο πράγμα που ρωτούν είναι τι δουλειά κάνει κάποιος και εμμέσως πόσα φράγκα βγάζει ...

Επίσης δεν θα βρείτε κάποια που θα σας πει την αλήθεια για την εμφάνιση της.

Εγώ πάντως δεν έχω βρεί καμμία που να είναι δίμετρη αιθέρια ύπαρξη με κάποιο απ' αυτά που λέμε "καλά" παιδιά !

Όλες με τους φραγκάτους είναι.

Αυτές που κοιτούν τον "εσωτερικό" μας κόσμο είναι συνήθως αυτές που δεν βλέπονται ...

Και αν μια ειναι μια χαρα με τα οικονομικά τις + αιθέρια ύπαρξη... ποιον πρέπει να παρει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε,αν τα'χει ολα αυτα τοτε κοροιδο θα 'ναι,αν παντρευτει και αρκεστει σε εναν εφ ορου ζωης :P

:antegeia: :antegeia: :antegeia: :antegeia: :antegeia: :antegeia: :antegeia:emcensored emcensored emcensored emcensored emcensored emcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλα,ας παντρευτει εναν και ας εχει γκομενους-τεκνά emcolgate !!

Και η Βισση αυτο εκανε και ας απεχει απο το να χαριστει αιθερια υπαρξη (παστωμενο ιγκουανα ειναι τωρα πια :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επισης ισχυει και αυτο που λεει για την εμφανιση.Οταν λενε "σωμα κανονικο",εννοουν καμια 20αρια κιλα παραπανω και οταν λενε "με μερικα κιλα παραπανω" εννοουν 40+ :lol::lol::lol: !!Αναφορικα με τα υπολοιπα,ειπαμε(να αγιασει το στομα αυτου που το ειπε :P ): οι καλες ειναι πιασμενες και οι υπολοιπες χεσμενες emcolgate !!
Ξέρεις φίλε Αρειανέ, αυτά που λέμε δεν είναι και τόσο εξωπραγματικά.Πολλά μας έχουν συμβεί.Εμένα μου έτυχε κοπελιά να μου λέει "μετρίου ύψους" και να μην είναι 1,60 ...Οπότε το να βρείς ωραία Ελληνίδα και μορφωμένη (δεν μιλάμε για αιθέριες υπάρξεις εξ' Ανατολών) είναι κάπως δύσκολο.Εμείς πάντως δεν το βάζουμε κάτω ... :)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.