Jump to content

τι θελουν τελικα οι γυναικες?


evlampia

Recommended Posts

Ξέρεις φίλε Αρειανέ, αυτά που λέμε δεν είναι και τόσο εξωπραγματικά.Πολλά μας έχουν συμβεί.Εμένα μου έτυχε κοπελιά να μου λέει "μετρίου ύψους" και να μην είναι 1,60

Kαλα αυτο παλευεται,το να κρυβει 40 κιλα και να εχει φωτογραφιες προ 10ετιας ομως :P ?Δεν πειραζει,ας προσεχαμε :lol: !!

Οπότε το να βρείς ωραία Ελληνίδα και μορφωμένη (δεν μιλάμε για αιθέριες υπάρξεις εξ' Ανατολών) είναι κάπως δύσκολο.Εμείς πάντως δεν το βάζουμε κάτω ... :)

Βεβαια και δεν το βαζουμε κατω.Αυτες το βαζουν ευκολα κατω και δεν εντρυφουν στη βαθυτερη επικοινωνια αντρα-γυναικας να ανακαλυψουν (και) τα ψυχικα μας χαρισματα :D !!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 415
  • Created
  • Last Reply

Λοιπόν…

Είμαι μια κοπέλα που βάφει τα νύχια της ωραίο γαλλικό ναι ναι πατούσα με τροχό κ τέτοια, μαλακό ποδαράκι, κάνω χαλάουα, βάζω κρεμούλες παντού, μου αρέσει το σπα, μου αρέσουν οι εκπτώσεις κ περνάω πολλές ώρες στα μαγαζιά χωρίς να πάρω τίποτα έτσι για βόλτα.

Διαβάζω αρκετά κ έχω βγάλει ένα ωραιότατο πανεπιστήμιο τουλάχιστον. Παρόλα αυτά πρώτα πρώτα θέλω άντρα που να του σηκώνεται κ να μην έχει ψυχολογικά ή ηλικιακά κ να του πέφτει. Από κει κ πέρα κάνουμε κ εκπτώσεις..

Για όποιον επιμένει μόνο στον εσωτερικό κόσμο, του προτείνω ---> emflyemflyemfly

Ευχαριστώ :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τον γευτω....
oops.... emcensored (πονηρό μυαλό...)
Ξέρεις φίλε Αρειανέ, αυτά που λέμε δεν είναι και τόσο εξωπραγματικά.Πολλά μας έχουν συμβεί.Εμένα μου έτυχε κοπελιά να μου λέει "μετρίου ύψους" και να μην είναι 1,60
Kαλα αυτο παλευεται,το να κρυβει 40 κιλα και να εχει φωτογραφιες προ 10ετιας ομως :P ?Δεν πειραζει,ας προσεχαμε :lol: !!
Καλά την χοντρή την αδυνατίζεις... την κοντή τι την κάνεις??? την κρεμάς στο τσιγκέλι μπας και πάρει κανενα ποντο?...είμαι πεζή και κυνική το ξέρω... :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν…

Είμαι μια κοπέλα που βάφει τα νύχια της ωραίο γαλλικό ναι ναι πατούσα με τροχό κ τέτοια, μαλακό ποδαράκι, κάνω χαλάουα, βάζω κρεμούλες παντού, μου αρέσει το σπα, μου αρέσουν οι εκπτώσεις κ περνάω πολλές ώρες στα μαγαζιά χωρίς να πάρω τίποτα έτσι για βόλτα.

Διαβάζω αρκετά κ έχω βγάλει ένα ωραιότατο πανεπιστήμιο τουλάχιστον. Παρόλα αυτά πρώτα πρώτα θέλω άντρα που να του σηκώνεται κ να μην έχει ψυχολογικά ή ηλικιακά κ να του πέφτει. Από κει κ πέρα κάνουμε κ εκπτώσεις..

Για όποιον επιμένει μόνο στον εσωτερικό κόσμο, του προτείνω ---> emflyemflyemfly

Ευχαριστώ :P

ΣΩΣΤΗ..... emthumbup

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά την χοντρή την αδυνατίζεις... την κοντή τι την κάνεις??? την κρεμάς στο τσιγκέλι μπας και πάρει κανενα ποντο?...είμαι πεζή και κυνική το ξέρω... :P

Θεωρητικα ειναι σωστο αυτο που λες,αλλα στην πραξη συχνα κολλαμε :P !!

Γιατι ποσο κοντη να ειναι πια?1.50?Πιο κοντη?Ενδημουν οι Πυγμαιοι στην Ελλαδα :D ?Οσο κοντη και αν ειναι η αλλη,αν ειναι καλοσχηματισμενη,δε χαλαει και πολλους αντρες...Ασε που οι μικροσωμες ειναι πιο "ευχρηστες" και βολικες για ποικιλια δραστηριοτητων 34zm0.gif...

Ενω αν ειναι ας πουμε 1.60,100 κιλα και εχεις βγει μαζι της,ιδιαιτερα απο τσατ,τι κανεις?Της λες αρχισε γυμναστηριο και ελα σε ενα χρονο που θα 'σαι 50 κιλα και θα εχω γυρισει απο την Αμερικη :D ? 'Η καλυτερα να βγαινουμε αραια και που για κανα χρονο πριν κανουμε rockyouim9.gif,γιατι σε σεβομαι υπερβολικα και θελω να διαφυλαξω την "αρετη" μου ανεπαφη koroidevjh2.gif?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να σουμάρω:

Οι κοπέλες της Ιατρικής είναι άσχημες

Οι κοπέλες που γνωρίζουμε στο Ίντερνετ είναι άσχημες

Οι κοπέλες του ΓΜ είναι άσχημες (εξ επαγωγής το τελευταίο emevil )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και αν μια ειναι μια χαρα με τα οικονομικά τις + αιθέρια ύπαρξη... ποιον πρέπει να παρει?

Ότι και οι υπόλοιπες αιθέριες υπάρξεις που δεν τα πάνε καλά στα οικονομικά τους. Ένα αρσενικό που θα τις ικανοποιεί, θα τις γεμίζει και θα τις επιβεβαιώνει με κάθε τρόπο. Τόσο πολύ, που η ιδέα να ζήσει μακρυά του να είναι απλά αβάσταχτη.

Λοιπόν…

Είμαι μια κοπέλα που βάφει τα νύχια της ωραίο γαλλικό ναι ναι πατούσα με τροχό κ τέτοια, μαλακό ποδαράκι, κάνω χαλάουα, βάζω κρεμούλες παντού, μου αρέσει το σπα, μου αρέσουν οι εκπτώσεις κ περνάω πολλές ώρες στα μαγαζιά χωρίς να πάρω τίποτα έτσι για βόλτα.

Διαβάζω αρκετά κ έχω βγάλει ένα ωραιότατο πανεπιστήμιο τουλάχιστον. Παρόλα αυτά πρώτα πρώτα θέλω άντρα που να του σηκώνεται κ να μην έχει ψυχολογικά ή ηλικιακά κ να του πέφτει. Από κει κ πέρα κάνουμε κ εκπτώσεις..

Για όποιον επιμένει μόνο στον εσωτερικό κόσμο, του προτείνω ---> emflyemflyemfly

Ευχαριστώ :P

Ζητείται bodyguard-ναυαγοσώστης.

post-2486-1184196392.jpg

:anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ενω αν ειναι ας πουμε 1.60,100 κιλα και εχεις βγει μαζι της,ιδιαιτερα απο τσατ,τι κανεις?Της λες αρχισε γυμναστηριο και ελα σε ενα χρονο που θα 'σαι 50 κιλα και θα εχω γυρισει απο την Αμερικη :D ? 'Η καλυτερα να βγαινουμε αραια και που για κανα χρονο πριν κανουμε rockyouim9.gif,γιατι σε σεβομαι υπερβολικα και θελω να διαφυλαξω την "αρετη" μου ανεπαφη koroidevjh2.gif?

Έχει δίκιο ο Αρειανός.

Υπάρχει μεγάλο πρόβλημα παχυσαρκίας στις Ελληνίδες και αντί να είναι ειληκρινείς, ορισμένες το κρύβουν.

Φυσικά τώρα το καλοκαίρι στις παραλίες αρχίζουν τα δράματα (και τα κλάμματα) αλλά το παν για πολλές είναι να βγούν με κάποιον ραντεβού ...

Μου έχει τύχει και εμένα κοπέλλα να μου περιγράφει τον εαυτό της κατά το "είμαι 1,75, έχω αυτά τα μάτια κτλ..." και μετά από δική μου προσπάθεια να μαθαίνω ότι είναι και 80 κιλά.

Ευτυχώς δεν είχα βγεί μαζί της, αλλά φαντάσου να βγείς και να σου παρουσιαστεί μπροστά σου το θωρηκτό Ποτέμκιν ! Τι κάνεις ?

Αρχίζεις αυτά που λένε και οι γυναίκες όταν δεν γουστάρουν κάποιον "να μείνουμε φίλοι" κτλ ή "σε σέβομαι υπερβολικά" (που λέει ο Αρειανός) ! ! !

Πάντως είναι τόσο γελοίες αυτές οι δικαιολογίες που βρίσκουμε και προβάλλουμε όταν απλά δεν μας αρέσει κάποιος που καταντούν καρμπόν ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ένα αρσενικό που θα τις ικανοποιεί, θα τις γεμίζει και θα τις επιβεβαιώνει με κάθε τρόπο. Τόσο πολύ, που η ιδέα να ζήσει μακρυά του να είναι απλά αβάσταχτη.

Μια χαρα τα λες κτηνιατρε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άρα μάλλον οι διατροφικές συνήθειες των ελλήνων είναι πολύ διαφορετικές από των ελληνίδων, ή όλοι οι άντρες σ΄αυτή τη χώρα λιώνουν στα γυμναστήρια, ή έχουν γονίδια που λιώνουν τα λίπη ενώ οι γυναίκες όχι.

την επόμενη φορά που θα περάσω έξω από goodys και mc θα προσέξω να δω αν μπαίνουν καθόλου άντρες :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να σουμάρω:

Οι κοπέλες της Ιατρικής είναι άσχημες

Οι κοπέλες που γνωρίζουμε στο Ίντερνετ είναι άσχημες

Οι κοπέλες του ΓΜ είναι άσχημες (εξ επαγωγής το τελευταίο emevil )

Πραγματικά αυτό το παίρνω πολύ προσωπικά μικρέ... :(emnoemnoemno:o

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να σουμάρω:

Οι κοπέλες της Ιατρικής είναι άσχημες

Οι κοπέλες που γνωρίζουμε στο Ίντερνετ είναι άσχημες

Οι κοπέλες του ΓΜ είναι άσχημες (εξ επαγωγής το τελευταίο emevil )

Φιλε, σοβαρα κανεις μεγαλο λαθος και στα τρια και ειδικα στο πρωτο και στο τριτο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαλά αν διαβάσει τις απόψεις των γυναικών στα διάφορα φόρουμ αναρωτιέται που ζεί ...Όλες δηλαδή θέλουν τους "ντροπαλούς και αισθηματίες" άντρες. Θεέ μου παραπληροφόρηση !Φυσικά αυτό είναι το pollitical correct !Δεν πρόκειται να βρείτε καμμιά που θα σας πεί την αλήθεια, ότι δηλαδή το πρώτο πράγμα που ρωτούν είναι τι δουλειά κάνει κάποιος και εμμέσως πόσα φράγκα βγάζει ...Επίσης δεν θα βρείτε κάποια που θα σας πει την αλήθεια για την εμφάνιση της.Εγώ πάντως δεν έχω βρεί καμμία που να είναι δίμετρη αιθέρια ύπαρξη με κάποιο απ' αυτά που λέμε "καλά" παιδιά !Όλες με τους φραγκάτους είναι.Αυτές που κοιτούν τον "εσωτερικό" μας κόσμο είναι συνήθως αυτές που δεν βλέπονται ...
οι αποψεις των γυναικων σε μαραναν ??? καμια δεν ειπε για ντροπαλους και αισθηματιες .Μαλλον ολες μιλανε για αρσενικα , αληθινους αντρες δηλαδη , στους οποιους μπορεις να στηριχτεις ο, τι κι αν συμβει στη ζωη σου ....Προφανως και αναζητουνται αντρες που ενδιαφερονται πραγματικα και δεν ντρεπονται να το δειξουν !αν ειναι ο αλλος να σου βγαλει το ΄λαδι και να μην ακους ποτε μια καλη κουβεντα , τι να το κανεις ? να τον βαλεις να βρασει ????Ας παει στο καλο ( και στη μαμα του ή στην επομενη )Ολες λενε την αληθεια, τουλαχιστον σε συζητησεις με αλλες γυναικες.....και ολα παιζουν ρολο στο συνολο .....ιδιως το επαγγελμα ....καταλαβετε το ....οι ανθρωποι πρεπει να ταιριαζουν ...δεν ειναι δυνατον ο νατρας να βρισκεται " παρακατω " απο τη γυναικα ....δεν υπαρχει ισορροπια ετςι .....ή θα τον παρατησει ή θα τον κερατωσει ( που για την γυναικα , παλι απορριψη σημαινει αυτο ...)Οι γυναικες , ασυνειδητα τις περισσοτερες φορες , δεν ψαχνουν για καποιον να περασουν τον καιρο τους οπως οι αντρες ....ψαχνουν για το αρσενικο που δυνητικα θα ειναι ικανο σε τετοιο βαθμο , ωστε να κανουν μαζι του τα παιδια τους ....λογικο , ειναι να ειναι στην πρωτη τους επιλογη το πιο " δυνατο " αρσενικο ....ειναι αυτος που μεσα σε ολα , θα ειναι ικανος να παρεχει ασφαλεια ( οχι οικονομικη, ή τουλαχιστον οχι μονο ...)Ψαχουν ομως ταυτοχρονα αυτον που θα τους γινει απαραιτητος ...αυτον με τον οποιο δε θα βαριουνται να κοιμουνται μαζι ....Οι σχεσεις λειτουργουν σε πολλα επιπεδα ταυτοχρονα και γι αυτο και ειναι τοσο δυσκολες και θελουν προαπαθεια και δουλεια ...Ενα στοιχειο και μονο ειναι αρκετο για να χαλασουν ολα , αν αυτο δεν ειναι τελικα τουλαχιστον ικανοποιητικο .....Δε χρειαζεται να σου πει καποια την αληθεια για την εμφανιση της .....το χουμε ξαναπει ...ακομα και ενα απλο κειμενο δειχνει οσα δε δειχνει μια φωτογραφια ...Αλλα και παλι , αν εχεις δυσκολιες , παρατα το νετ ....βγες οξω και θα εχεις ολες τις ευκαιριες να την πεσεις στις μ....ρες ! Αρκει και τα δικα σου τα προσοντα στο συνολο τους να ειναι αντιστοιχα ...( ειπαμε , σας σωζει καπως το οτι στον αντρα δεν μετραει η εμφανιση .....)ναι , το χρημα και η εξουσια αγαπητε , παντα αποτελουσαν σημαντικο χαρτι ....θα πρατηρησεις παντως , οτι οι γυναικες που πιανουν καλη βαθμολογια σε ολα τα επιπεδα δεν ενδιαφερονται για τα συγκεκριμενα ...χαρισματα ....χαχαχαΟλες κοιτουν τον εσωτερικο κοσμο....και ολες οσες μενουν με τους μαλ...ς τελικα καταληγουν να υποκρινονται ....(προσωπικη επιλογη τους ειναι , δεν την σχολιαζω ..., αυτες ξερουν γιατι μενουν και αν τελικα αξιζει τον κοπο )μια ειναι η μονη αληθεια : Ολες οι γυναικες ψαχνουν αυτον που θα τις συναρπασει !!!!!!Αυτα :)
Για να σουμάρω:Οι κοπέλες της Ιατρικής είναι άσχημεςΟι κοπέλες που γνωρίζουμε στο Ίντερνετ είναι άσχημεςΟι κοπέλες του ΓΜ είναι άσχημες (εξ επαγωγής το τελευταίο emevil )
εγω λεω να βρεις μια εκτος ιατρικης αφου τελικα αυτο θα δωσει λυση σε ολα τα προβληματα σου .....ε, καλο μου ? ;)
Ένα αρσενικό που θα τις ικανοποιεί, θα τις γεμίζει και θα τις επιβεβαιώνει με κάθε τρόπο. Τόσο πολύ, που η ιδέα να ζήσει μακρυά του να είναι απλά αβάσταχτη.
φυσικα , για μια ακομη φορα , ο βετ λεει την αληθεια σε μια και μονη φραση ...... :)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά την χοντρή την αδυνατίζεις... την κοντή τι την κάνεις??? την κρεμάς στο τσιγκέλι μπας και πάρει κανενα ποντο?...είμαι πεζή και κυνική το ξέρω... :P

Θεωρητικα ειναι σωστο αυτο που λες,αλλα στην πραξη συχνα κολλαμε :P !!

Γιατι ποσο κοντη να ειναι πια?1.50?Πιο κοντη?Ενδημουν οι Πυγμαιοι στην Ελλαδα :D ?Οσο κοντη και αν ειναι η αλλη,αν ειναι καλοσχηματισμενη,δε χαλαει και πολλους αντρες...Ασε που οι μικροσωμες ειναι πιο "ευχρηστες" και βολικες για ποικιλια δραστηριοτητων 34zm0.gif...

Ενω αν ειναι ας πουμε 1.60,100 κιλα και εχεις βγει μαζι της,ιδιαιτερα απο τσατ,τι κανεις?Της λες αρχισε γυμναστηριο και ελα σε ενα χρονο που θα 'σαι 50 κιλα και θα εχω γυρισει απο την Αμερικη :D ? 'Η καλυτερα να βγαινουμε αραια και που για κανα χρονο πριν κανουμε rockyouim9.gif,γιατι σε σεβομαι υπερβολικα και θελω να διαφυλαξω την "αρετη" μου ανεπαφη koroidevjh2.gif?

To ότι μπορεί να σου φτάνει στο καλύτερο ύψος η κοντή είναι γεγονός... αλλά μπορεί να την χάσεις πουθενά να την ξεχάσεις κλπ. άσε που καθ οδόν μπορεί να σου παχύνει κι ολας...και μετά τι την κάνεις? τραπεζάκι για μπροστά από τον καναπέ?? Sorry κιολας μόνο στο νετ υπάρχουν χοντρές??? Και καλά ποιος σου ειπε να βγεις με άτομο από το νετ??? Εγώ πάντως έχω γνωστή που ήταν 100+ και όταν αδυνάτισε έγινε μ...αρα... ( Αρειανός...για όλι :συμπέρασμα...είναι χοντρή και όχι κοντή :P )

Τις σκυλόφατσες που τις βάζεις? τι ξινές???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

To ότι μπορεί να σου φτάνει στο καλύτερο ύψος η κοντή είναι γεγονός... αλλά μπορεί να την χάσεις πουθενά να την ξεχάσεις κλπ. άσε που καθ οδόν μπορεί να σου παχύνει κι ολας...και μετά τι την κάνεις? τραπεζάκι για μπροστά από τον καναπέ??

:lol::lol::lol:

Oχι κομοδινο καλυτερα,να μου κλεινει και το ξυπνητηρι το πρωι οταν χτυπαει :P ...

Sorry κιολας μόνο στο νετ υπάρχουν χοντρές??? Και καλά ποιος σου ειπε να βγεις με άτομο από το νετ??? Εγώ πάντως έχω γνωστή που ήταν 100+ και όταν αδυνάτισε έγινε μ...αρα...

Και γω ξερω πολλες τετοιες.Μεχρι να αδυνατισουν ομως τι κανεις :D

Τις σκυλόφατσες που τις βάζεις? τι ξινές???

Μ'αυτες δε βγαινουμε.Τις τσεκαρουμε απο νωρις :lol: !Το χαρακτηρα τον καταλαβαινεις πανω κατω απο το μιλητο και τη σκυλοφατσα απο καμια φωτο.Που ειναι τραβηγμενη ομως πριν την παρατησει ο πρωην της επειδη εγινε 100 κιλα :P ...

Κατα τ'αλλα προβλημα με τις γεματουλες δεν εχουμε,μη μας πουν και ρατσιστες :D .Και 80 κιλα να ειναι η αλλη με 1.75 υψος καλα ειναι.Το προβλημα προκυπτει οταν εχω εγω δεικτη μαζας σωματος 22 και η αλλη 33 :( .Να με λιωσει να πεθανω θελεις emno ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

E...και εσύ ΒΜΙ=22 πρέπει να έχεις??? μέχρι το ΒΜΙ=25 είναι το φυσιολογικό...φάε και λίγο... άσε που δεν είναι και απαραίτητο να είσαι εσύ από κάτω... :P τόσες στάσεις υπάρχουν...

απαπα...ο αδύνατος άνδρας είναι κατάρα... καλύτερα χοντρός παρά κοκαλιάρης...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και ενας κολλητος συνεχεια αυτο μου λεει :( : "Δεν ειναι αυτες χοντρες ρε,εσυ εισαι κοκκαλιαρης"!!

Τοπικ για διαιτες εχουμε.Για να παχυνουμε,θα ανοιξουμε κανενα :P ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πολλές απόψεις , μικρές αλήθειες, μικρά ψέμματα, λίγες εξυπνάδες, αρκετό χιούμορ... μ' άρεσε !

Ας πω κι εγω την άποψή μου :

Κάπου διάβασα τη πιο σωστη για μένα προσέγγιση : " διαλέγουν αυτόν που θα τις συναρπάσει "

Συμφωνώ , ή τουλάχιστον αυτόν που νομίζουν ότι τις συναρπάζει διαλέγουν τελικά... γιατι ζούμε σε εποχές που δεν είναι για πριγκηπες και πριγκηπισες , το δυνητικά τέλειο τις περισσότερες φορές δεν είναι αληθινό.

Τώρα τι κριτήρια θέλουν οι κυρίες στις μέρες μας για τον άντρα δίπλά τους ;

Φυσικά εξαρτάται από τις κυρίες , συνήθως μπορεί εχουν μερικές επιλογες στη ζωή τους, αυτό ομως δεν σημαινει ότι διαλέγουν και σωστά .

Η αντιστροφή κοινωνικών όρων τους δίνει πλέον την κυριαρχία επιλογής αλλά συχνά τους γυρίζει ενάντια ...

Οι περισσοτερες εντυποσιάζονται εύκολα από την "βιτρίνα" ενός αρσενικού (εμφάνιση, κοινωνική θέση, κοινωνική παρουσία) κι ετσι πολυ συχνά απογοητεύονται στη συνέχεια ...

Στην εποχή μας ότι λάμπει σε αντρες και γυναίκες σίγουρα δεν είναι χρυσός !

Ότι συναρπάζει σπάνια δεν είναι αυτάρεσκο τόσο όσο να ζεί μόνο για εκείνο!

Πολλοι λίγοι και ελάχιστες προβληματίζονται για μια σχέση , προχωρούν χωρίς σκέψεις στην επόμενη !

Ας πω όμως και κατι αισιόδοξο...

Ο έρωτας είναι η πηγή της ύπαρξής μας κι ως δύναμη πέρα από λογική δεν μπορει να μπει σε κανόνες και μοντέλα,

όταν ερωτευτει κι αγάπήσει μια γυναίκα πραγματικά δίνεται είναι στη φύση της, τωρα ποιον θα ερωτευτει ξέρει εκεινη και μόνο εκεινη...το σύνολο στοιχείων που θα διαλεξει , είναι κι αυτό που της αξίζει τελικά !

Αντρες και γυναίκες επιλέγουν ισάξια πλέον (τωρα αρσενικα και θηλυκα κάπου χανονται μεχρι να ωριμασουν στα κριτήρια τους) καλό είναι , το κακό είναι ότι οι ισορροπημενοι , ρεαλιστικοί κι αληθινοί άνθρωποι είναι ελάχιστοι στις μέρες μας !

Καλή τύχη στην αναζήτηση της ευτυχίας !

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειλικρινεια και καποιον να τις κανει να γελανε και να περνανε καλα... ολα τ αλλα δεν εχουν διολου σημασια--κ βεβαια αυτα ισχυουν σε καθε ειδους σχεση

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν οι γυναίκες ήξεραν τι θέλουν δε θα πουλούσαν τεύχος περιοδικά όπως MarieClaire, Cosmopolitan κτλ

αντίθετα, επειδή οι άνδρες ξέρουν τι θέλουν πουλάνε τρελά περιοδικά όπως Maxim, Playboy κτλ

το κακό με τους άντρες είναι ότι αν και ξέρουν τι θέλουν τους βγαίνει η Παναγία για να το βρουν

Δηλαδή οι άνδρες θέλουν τις γυναίκες του Playboy..ναι είναι λίγο δύσκολο να τις βρεις εκτός του περιοδικού...πρόσεξε μην απογοητευτείς..πέφτει πολύ ρετούς πάντως!!!

Εγώ μπορεί να μην ξέρω τί θέλω...ΞΕΡΩ ΤΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ!!!Αρκεί;

Χ στους άντρες που κατακρίνουν τα λίγα κιλά παραπάνω ενώ αυτοί έχουν τις ατελείωτες πατσούρες!!!ΕΛΕΟΣ!!!!(και δεν είναι για τον agomahontas αυτό το σχόλιο, απλά διάβασα αρκετές σελίδες πίσω και μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι) Να θέλετε κουκλάρες είναι αναμενόμενο, αλλά έλεος με την κριτική για το σώμα και τις χοντρές!!!Ούτε χασάπηδες να ήσασταν!!!

Και εντάξει να μου πει ο δίμετρος ο Γερμανός ή ο Άγγλος ότι είμαι κοντή γιατί είμαι 1.60, αλλά να μου το πει κι ο Έλληνας που η πελιοψηφεία κυμαίνεται γύρω στο 1.75;;;;

Και να κάνω κι ένα άλλο σχόλιο...είναι ιδέα μου ή οι άντρες μπορούν να πουν τα πάντα για να μας ρίξουν στο κραβάτι;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Xaxaxa...Καθολου ιδεα σου!!!

Οι γυναικες θελουν πολλα..η ψυχολογια του εκαστοτε θηλεου ποικιλει και εχει τεραστιο πεδιο τιμων..τι θελω να πω...υπαρχουν 3 κατηγοριες γυναικων...τα μπαζα,οι μετριες και οι θεες..σαφως ειναι κατανοητο πως η παρουσα ιεραρχια δειχνει πως ο πληθυσμος φθινει καθως ανεβαινουμε προς την κορυφη της πυραμιδας..μαλιστα φθινει υπεργεωμετρικα...Γενικα ολες οι γυναικες και των 3 κατηγοριων θελουν το τελειο συντροφο για αυτες και ολα τα bonus που μπορουν να ερχονται μαζι του..βλεπε λεφτα..status quo...καλη οικογενεια κλπ...Tελειο ομως ειναι κατι υποκειμενικο για τον γυναικειο χαωδη εγκεφαλο:τελειο "μπορουν" να βλεπουν εναν 1.60 με κοιλια που δεν βλεπει τον π@#$ο του...με καραφλα και με 2 δοντια ολα κι ολα..τα bonus ομως υπερκαλυπτουν τις ποταπες και ασημαντες αυτες λεπτομερειες...εκει ανηκει το 90% της τριτης κατηγοριας της πυραμιδας καθως αυτες οι γυναικες εχουν υποστει εκ γενετης λοβοτομη...το υπολοιπο 10% που διαθετει μυαλο (πραγματικα σπανιος συνδυασμος ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ)γνωριζοντας τις δυνατοτητες τους και πως η φυση τους φερθηκε γενναιοδωρα εχουν και καλα κανουν υψηλα στανταρντς και προσανατολιζονται προς τις ανωτερες κοινωνικες ταξεις ΠΑΝΤΑ (η αντε τουλαχιστον πολυ ευκαταστατη οικογενεια) και φυσικα κοιταζουν να βρουν καποιον ανταξιο τους σε ομορφια.

Δεκτο θεμιτο και σεβαστο....

Ας περασουμε στο δευτερο επιπεδο της ιεραρχιας...εκει συνανταται ο μεγαλυτερος πληθυσμος κατ εμε παντα καθ οτι ο μεσος ορος ειναι που χαρακτηριζει σχεδον ολους μας..εκει λοιπον παρατηρειται και η μεγαλυτερη κατανομη της φαιας ουσιας με αποτελεσμα ολοι οι σοβαροι αντρες να επιλεγουν με την μεγαλυτερη πιθανοτητα απο εκει περα την συντροφο τους..οι γυναικες αυτης της κατηγοριας ποικιλουν απο κιλα ευφυια και εμφανιση γενικοτερα..θα μπορουσαμε να πουμε χωρις απωλεια της γενικοτητας πως ο κλασικος εκπροσωπος της κατηγοριας αυτης ειναι καστανη (το ξανθο επικρατει στην παραπανω κατηγορια) 1.70 με 60 κιλα και εχει τελειωσει ενα σοβαρο πανεπιστημιο...αυτες λοιπον εχουν 2 κατευθυνσεις:η πρωτη τους επικεντρωνεται στους αντρες ματσο μεν μπαζα δε καθως οι αυξημενες φιλοδοξιες τους (λογω μυαλου και συμπαθητικης--τις περισσοτερες φορες ομως κατω του μετριου εμφανισης) τις ωθουν στην κατακτηση ευκολου και γρηγορου πλουτου...η αλλη κατευθυνση ειναι και εκεινη κατα την οποια κινουνται (τελικα κατι στην Φυση γινεται σωστα...)οι κοπελες εκεινες που ειναι και συμπαθητικες,ενιοτε και ομορφες που ψαχνουν να βρουν εκεινον που και ομορφος αντικειμενικα ειναι αλλα και εξυπνος και φυσικα ευκαταστατος...βεβαια αυτη η υπο-κατηγορια εχει και αυξημενες απαιτησεις οπως να τις κανει να γελανε...να τις αγαπουν πραγματικα..να τις νοιαζονται να να να...λογικο αφου συνδυαζουν ολα τα χαρακτηριστικα περισσοτερο (ΠΑΝΤΑ παιρνοντας το μεσο ορο) απο καθε αλλες!Συνεπως οταν βγαινετε στο δρομο και βλεπετε καποιο "ταιριστο" ζευγαρι,ειναι σχεδον βεβαιο πως ειναι γυναικα της παραπανω κατηγοριας..

Τελος υπαρχει και η κατηγορια (καλως η κακως) και των μπαζων...κι εκει διαβαθμισεις ειναι υπαρκτες..μπαζο εγω δε θεωρω καμια γυναικα--να εξηγουμαι--εκτος κι αν εχει παρει μερος στο Xtreme Make Over...ε εκει θα κοροιδευετε τον εαυτο σας αν δεν το θεωρειτε...τεσπα...υπαρχουν λοιπον οι κοπελες που δυστυχως δεν εχουν προικιστει απο την Φυση-σαφως και δεν φταινε εκεινες--που ομως για ενα μυστηριο παντα λογο συγκεντρωνουν πανω τους τα μεγαλυτερα ψυχικα χαρισματα...λες και η Φυση θελει να καλυψει--υπερκαλυψει καλυτερα--το κενο που αφηνει η ελλιπης εξωτερικη ομορφια...βεβαια τιποτα που να εχει ακραια χαρακτηριστικα δεν ειναι παντα προσιτο και θελκτικο (εκτος απο την πρωτη κατηγορια το 90%) ομως αυτες οι κοπελες εχουν δικαιωμα να ονειρευονται και να ελπιζουν οπως και ολες οι αλλες..και ο Κοελο επιβεβαιωνεται πανηγυρικα και βλεπεις πως παντα σχεδον εκτος μιας μικρης μειοψηφιας αυτες εχουν στο πλευρο τους τα καλυτερα παιδια--λεγοντας καλυτερα ολα εκεινα τα ομορφα ματσωμενα παιδια...το τελευταιο ποτε δε το καταλαβα οσο κι αν με εχει ταλανισει--περισσοτερο κι απο μαθηματικο προβλημα..να το καταλαβω...μαλλον θα πρεπει να ανοιξουμε τοπικ που να αφορα τι σκεφτονται οι αντρες???

Το μονο κοινο σε αυτες τις κατηγοριες ηταν,ειναι και παραμενει να ειναι το εξης...ΚΑΛΟ ΣΕΞ...ετσι...

Προς Θεου φαλλοκρατης δεν ειμαι,μητε μισογυνης...ηδη νιωθω ομως πως απεκτησα νεες εχθρους... :P

Οπως και να χει...αν δεν υπηρχαν αυτες οι ρημαδες...εμεις ακομα θα προσπαθουσαμε να αναψουμε φωτια με ξυλακια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.