Jump to content

τι θελουν τελικα οι γυναικες?


evlampia

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 415
  • Created
  • Last Reply
Αυτοί που κουμαντάρονται ολοκληρωτικά από τις ορμόνες τους είστε εσείς.Πχ μόλις ακούσετε τη λέξη "σεξ" σταματάει το μυαλό σας,μία ωραία γυναίκα που σας τάζει σεξ σας κάνει ότι θέλει.

ααααααααααααααααααααααα γειααααααα σου! emgoal

ειπες και κατι σωστο ρε συ τζακ :P

Οι μαλάκες τα κάνουν αυτά μικρή! Μην τα ισοπεδώνουμε όλα!

Οι γυναίκες είναι που νομίζουν πως επειδή θα δωθούν σε κάποιον, έπιασαν τον παπά από τ'@ρχίδι@.

μαλακες ξεμαλακες baby παραδεξου το οτι για το μουναρο μπορει σχεση σοβαρη η οικογενεια να μη χαλαγες αλλα για κανα βραδυ..θα της τα φορουσες στανταρ της σοβαρης σχεσης-οικογενειας

ελαχιστοι σχεδον ανυπαρκτοι ειναι οι ανδρες επι γης που θα λεγαν οχι σε ενα μουναρο που τους ελεγε πώς το χες πολυ ωραια πει μωρε σε ενα αλλο ποστ σου???σωμα κολαση,ψηλη ξανθια,προσωπο αγγελικο να σου λεει παρε με εδω και τωρα χωρις καμια δεσμευση καμια υποχρεωση κλπ.. και να πεις οχι

και μη μου σκασετε μυτη τα ερωτοκεραυνοβολημενα αγορακια τωρα και μου τσαμπουνατε μαλακιουλες σε λιγο που θα σας περασει ο ερωτας και θα στε στην...αγαπη χοχο ελατε να τα πουμε(πολυ γελιο μου προκαλει πλεον αυτη η ρημαδα η λεξη αγαπη η το αλλο το ρημα το κατακαημενο το αγαπω..πιο!ευμεταβλητες και προσαρμοσιμες στις αναγκες και τα θελω μας εννοιες δε νομιζω να υπαρχουν στις μερες μας επι τηςγης :D:rolleyes: )

και τελειωνω με την πλεον απαραδεκτη ατακα των ανδρων αν και ειμαι οφ τοπικ

ξερεις οτι ειναι με αλλη χρονια οτι μολις την παντρευτηκε η θα την παντρευτει κλπ κλπ

του πετας μες στο ναζι και το παραπονο πανω στην αποθεωση της καυλας(για να σκασεις στα γελια απο μεσα σου τρυφερουποτιμητικα-τρυφερα επειδη ειναι ανημποροι μπρος στο πουλι τους και τους συμπονεις και υποτιμητικα γιατι ειναι ανημποροι μπρος στο πουλι τους και τους λυπασαι-και να διαπιστωσεις γι ακομη μια φορα ποσο σεξοεξαρτωμενοι:D ειναι)ενα..πως μπορεις να λες μωρε οτι την αγαπας κλπ τη στιγμη που αυτη τη στιγμη αν δεν σ αφησω να μου τον χωσεις θα αυτοκτονησεις????????

και σου λεει το Θ Ε Ι Κ Ο

"ΤΑ ΔΙΑΧΩΡΙΖΩ!"ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ

Χ

ΑΧΑ

εεεεεεε ρε κατακαημεεεενη ρουυυυμελη!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εμ,τι θες τελος παντων ρε μεγαλε?

και τον υμενα αρρηκτο και τη σκυλα χορτατη? :anavwfwties: :anavwfwties: :anavwfwties:

φερμουάρ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαλακες ξεμαλακες baby παραδεξου το οτι για το μουναρο μπορει σχεση σοβαρη η οικογενεια να μη χαλαγες αλλα για κανα βραδυ..θα της τα φορουσες στανταρ της σοβαρης σχεσης-οικογενειας

ελαχιστοι σχεδον ανυπαρκτοι ειναι οι ανδρες επι γης που θα λεγαν οχι σε ενα μουναρο που τους ελεγε πώς το χες πολυ ωραια πει μωρε σε ενα αλλο ποστ σου???σωμα κολαση,ψηλη ξανθια,προσωπο αγγελικο να σου λεει παρε με εδω και τωρα χωρις καμια δεσμευση καμια υποχρεωση κλπ.. και να πεις οχι

και μη μου σκασετε μυτη τα ερωκεραυνοβολημενα αγορακια τωρα και μου τσαμπουνατε μαλακιουλες σε λιγο που θα σας περασει ο ερωτας και θα στε στην...αγαπη χοχο ελατε να τα πουμε(πολυ γελιο μου προκαλει πλεον αυτη η ρημαδα η λεξη αγαπη η το αλλο το ρημα το κατακαημενο το αγαπω..πιο!ευμεταβλητες και προσαρμοσιμες στις αναγκες και τα θελω μας εννοιες δε νομιζω να υπαρχουν στις μερες μας επι τηςγης :D:rolleyes: )

και τελειωνω με την πλεον απαραδεκτη ατακα των ανδρων αν και ειμαι οφ τοπικ

ξερεις οτι ειναι με αλλη χρονια οτι μολις την παντρευτηκε η θα την παντρευτει κλπ κλπ

του πετας ενα πως λες μωρε οτι την αγαπας κλπ τη στιγμη που αυτη τη στιγμη αν δεν σ αφησω να μου τον χωσεις θα αυτοκτονησεις????????

και σου λεει το θεικο

"ΤΑ ΔΙΑΧΩΡΙΖΩ!"ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ

Χ

ΑΧΑ

εεεεεεε ρε κατακαημεεεενη ρουυυυμελη!

emrockon

αγκο, τι εννοεις με το φερμουαρ? εξηγησε στο μικρο κι αθωο... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μαλακες ξεμαλακες baby παραδεξου το οτι για το μουναρο μπορει σχεση σοβαρη η οικογενεια να μη χαλαγες αλλα για κανα βραδυ..θα της τα φορουσες στανταρ της σοβαρης σχεσης-οικογενειας

ελαχιστοι σχεδον ανυπαρκτοι ειναι οι ανδρες επι γης που θα λεγαν οχι σε ενα μουναρο που τους ελεγε πώς το χες πολυ ωραια πει μωρε σε ενα αλλο ποστ σου???σωμα κολαση,ψηλη ξανθια,προσωπο αγγελικο να σου λεει παρε με εδω και τωρα χωρις καμια δεσμευση καμια υποχρεωση κλπ.. και να πεις οχι

και μη μου σκασετε μυτη τα ερωκεραυνοβολημενα αγορακια τωρα και μου τσαμπουνατε μαλακιουλες σε λιγο που θα σας περασει ο ερωτας και θα στε στην...αγαπη χοχο ελατε να τα πουμε(πολυ γελιο μου προκαλει πλεον αυτη η ρημαδα η λεξη αγαπη η το αλλο το ρημα το κατακαημενο το αγαπω..πιο!ευμεταβλητες και προσαρμοσιμες στις αναγκες και τα θελω μας εννοιες δε νομιζω να υπαρχουν στις μερες μας επι τηςγης :D:rolleyes: )

και τελειωνω με την πλεον απαραδεκτη ατακα των ανδρων αν και ειμαι οφ τοπικ

ξερεις οτι ειναι με αλλη χρονια οτι μολις την παντρευτηκε η θα την παντρευτει κλπ κλπ

του πετας ενα πως λες μωρε οτι την αγαπας κλπ τη στιγμη που αυτη τη στιγμη αν δεν σ αφησω να μου τον χωσεις θα αυτοκτονησεις????????

και σου λεει το θεικο

"ΤΑ ΔΙΑΧΩΡΙΖΩ!"ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ

Χ

ΑΧΑ

εεεεεεε ρε κατακαημεεεενη ρουυυυμελη!

emrockon

αγκο, τι εννοεις με το φερμουαρ? εξηγησε στο μικρο κι αθωο... :P

...μάλλον παρθενοραφή. Κάποτε ήταν πολύ δημοφιλείς....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άντε και το ραψε....θα ειναι απο μπρος παρθενα κι απο πισω μπαινουν τρενα :blink: ...σου κανει εσενα αυτο? :unsure:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί, πιστεύεις πως ψάχνω κάποια τέτοια; Έλεος....

Μη φοβάσαι υπάρχουν πολλοί τρόποι για να τσεκάρεις και να αξιολογήσεις κάποια και αυτός δεν είναι ένας απ΄αυτούς που μετράνε.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι δεν το πιστεύω....δεν αναφερόμουνα καν σε σενα προσωπικά...μια συζήτηση κάνουμε....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσένα σε χάνω σημερα...

μαλλον ηπια πολλες μπυρες με τον αγωνα... emblush

είναι που τα συνδυάζεις βρε!!!

...κι εσύ αλκολικιά??????!!!!!!

ΓΕΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥΛΑΚΙΑ!!!

το παλεύω να γίνω....

θα μου πεις περι ιαπωνικης σημαιας? σε εχασα λεμε :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οι γυναικες θελουν

να καθιστανται αντιληπτες εκ των "συνομιλητων" τους ευχερως και εις βαθος

ωστε να αποφευγουν τις κουραστικες διευκρινισεις

-σε ορισμενες περιπτωσεις δε,

το τελευταιο κρινεται απο απαραδεκτο εως ντε-καυλε :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οι γυναικες θελουν

να καθιστανται αντιληπτες εκ των "συνομιλητων" τους ευχερως και εις βαθος

ωστε να αποφευγουν τις κουραστικες διευκρινισεις

-σε ορισμενες περιπτωσεις δε,

το τελευταιο κρινεται απο απαραδεκτο εως ντε-καυλε :bloodomen:

Δηλαδή άμα κάποια μου λέει ασυναρτησίες εγώ πρέπει και καλά να βγάζω νόημα; emxmm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η ταχύτητα αναφλεξής μου είναι αυτή μιας αλυσιδωτής αντίδρασης.Η οποία,στατιστικά,είναι αντιστρόφως ανάλογη με το επίπεδο των πραγμάτων που ακούω από τα δειγματά μου.Άρα,τα δειγματά μου τί επίπεδο έχουν;

Έχουν το επίπεδο που επιλέγεις.Συνήθως το επίπεδο που αναφέρεσαι ανήκει σε δείγματα 2μετρα,κατάξανθα,θεϊκά,που τα επιλέγεις όχι για το ακαταμάχητο πνεύμα τους,αλλά για τα φυσικά τους χαρίσματα.Αν λοιπόν η ανάφλεξη σου είναι αντιστρόφως ανάλογη των ακουστικών εμπειριών που έχεις από τέτοιου είδους δείγματα,να επιλέγεις διαφορετικό είδος,ή να φοράς ωτοασπίδες emcolgateemcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ερωτηση:

Τι δωρα θελουν οι γυναικες απο τους αντρες;

Για να δουμε τι σκεφτονται οι αντρες και τι περιμενουν οι γυναικες κτλ

(ρε μπας κ να τοβαλω ανεξαρτητο τοπικ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την ώρα που μιλούσαμε σε μια παρέα περί ανέμων και υδάτων ,μια συμφοιτήτρια μας είπε live "πλέον δεν έχει σημασία τι μέγεθος έχεις αλλά αυτό το μέγεθος που έχεις πως το χρησιμοποιείς και τι το κάνεις "

Μας το είπε με πολύ σοβαρό τόνο σαν να μας ελεγε μια συμβουλή ζωής

Μήπως οι σημερινές γυναίκες θέλουν απλα ενα αρσενικό?

Ακούω απόψεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Την ώρα που μιλούσαμε σε μια παρέα περί ανέμων και υδάτων ,μια συμφοιτήτρια μας είπε live "πλέον δεν έχει σημασία τι μέγεθος έχεις αλλά αυτό το μέγεθος που έχεις πως το χρησιμοποιείς και τι το κάνεις "

Μας το είπε με πολύ σοβαρό τόνο σαν να μας ελεγε μια συμβουλή ζωής

Μήπως οι σημερινές γυναίκες θέλουν απλα ενα αρσενικό?

Ακούω απόψεις

Μπορώ να μιλήσω για τον εαυτό μου.

Απλά ένα αρσενικό????? Όχι δεν αρκεί.

Πιστεύω ότι κάθε γυναίκα έχει κάποια "θέλω" στο μυαλό της.Ότι και όσα να της χαρίσουν,αν δεν της δώσουν τα "θέλω" της δεν θα είναι ποτέ ικανοποιημένη.

Κάτι επίσης βασικό.Δεν φτάνει μόνο να πάρουμε αυτά που θέλουμε,αλλά πρέπει και να μην ενοχλούμαστε.

Για παράδειγμα εγώ δεν αντέχω τη γκρίνια και τους καυγάδες.Χρυσός να είναι ο άλλος,τον ουρανό με τ'άστρα όλα να μου χαρίσει και ένα φεγγάρι ρεζέρβα,αν είναι γκρινιάρης ή καυγατζής,ακόμα και να τον αγαπάω,δεν θα είμαι μαζί του.Δεν μπορώ.Απλά δεν μπορώ.Είναι πέρα από τις δυνάμεις μου να ανεχτώ γκρίνια emno

Όσο για το μέγεθος,μετράει.Ε πως να το κάνουμε...μετράει.Αυτό που είπε η φίλη σου,το λένε όλες οι άτυχες.Ότι και καλά δεν έχει σημασία,αλλά είναι θέμα τεχνικής κτλ. Φαντάσου κατάλληλο μέγεθος και τεχνική μαζί.Ε???.... emcolgate

Αυτές που έχουν κατάλληλο μέγεθος και τεχνική,είναι οι τυχερές emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ερωτηση:

Τι δωρα θελουν οι γυναικες απο τους αντρες;

Για να δουμε τι σκεφτονται οι αντρες και τι περιμενουν οι γυναικες κτλ

(ρε μπας κ να τοβαλω ανεξαρτητο τοπικ;)

Δώρα...χμ...Μου αρέσουν τα συμβολικά με συναισθηματική αξία δώρα.Πχ ένα γράμμα,ένα λουλούδι από έναν κήπο,μία ζωγραφιά,μία πέτρα από μία παραλία,ένα κοχύλι κτλ.

Κάτι που θα μου δώσει κάποιος με αγάπη και τακτ(βασικό emcolgate )!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

υπεκφυγές και ανοήσιες, διορισμό θέλουν όλες :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...

τι θελουν?τους ματσο λεφταδες που τις φτυνουν...και τις θυμουνται οταν εχουν ρεπο απο την γυναικα τους ή την επισημη γκομενα...θελει και ερωτημα?

οταν απογοητευτουν θα γυρισουν κλαιγοντας σε σενα που την αγαπουσες και θα βρισκουν τις χιλιες δυο ηλιθιες δικαιολογιες για να δικαιολογηθουν...μηπως και γυρισεις πισω...αλλα ειναι τοσο χαζες..αν καποιος γυρισει πισω ειναι γιατι σας αγαπησε πραγματικα...οχι επειδη σας λυπηθηκε ή πιστεψε τις δικαιολογιες σας...και δεν αγαπησε το σεξ σας οπως ο παπαρας που τρεχατε ξοπισω του..αγαπησε εσας....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι θελουν?τους ματσο λεφταδες που τις φτυνουν...και τις θυμουνται οταν εχουν ρεπο απο την γυναικα τους ή την επισημη γκομενα...θελει και ερωτημα?

οταν απογοητευτουν θα γυρισουν κλαιγοντας σε σενα που την αγαπουσες και θα βρισκουν τις χιλιες δυο ηλιθιες δικαιολογιες για να δικαιολογηθουν...μηπως και γυρισεις πισω...αλλα ειναι τοσο χαζες..αν καποιος γυρισει πισω ειναι γιατι σας αγαπησε πραγματικα...οχι επειδη σας λυπηθηκε ή πιστεψε τις δικαιολογιες σας...και δεν αγαπησε το σεξ σας οπως ο παπαρας που τρεχατε ξοπισω του..αγαπησε εσας....

καρδιαααα μου καημεεενη, πώς βαστααας και δε ραγιιιιζεις... :antegeia:

οι γυναικες θελουν ενα γλυκο κ συμπαθητικο κοροιδο

speak for yourself, εσυ με την νευρογενη κυστη :P

οχι απλα συμπαθητικο,

αλλα οπως ορθα επεσημανε και ο φιλος vavel,

προικισμενο με αδαμαντινο χαρακτηρα... :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...
Γυναικες,πειτε μας τι θελετε,ωστε να κανουμε τα αντιθετα για να μας θελετε B)

emarupemarup:wacko:

μας μπερδεψες λιγο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 months later...

εδω ο ιδιος ο Φρουντ παραδεχτηκε πως με 30+ χρονια δουλειας δεν ανακαλυψε ακομα τι θελουμε... εμεις θα ξερουμε? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.