Jump to content

Καλλωπιστική Οργάνωση Υπεράσπισης των Απανταχού ♀


Recommended Posts

Αυτό το ΚΟΥΑΓ μου κάνει κουακ κουακ κουακ και δεν θα έχουν άδικο μερικοί μερικοί να μας λένε χηνίτσες :P:P

Να βάλω κουάρκ να δείξω και επίπεδο, ότι και καλά ξέρω τί είναι η επιστήμονας;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Last Reply

emarup emarup Έτσι...να ξεκινάμε δυναμικά τη μέρα μας!!! ;)

Έφυγααααααααααααααααα emkiss (το λιπ-γκλος που χρησιμοποιείται για το εμοτικον αλήθεια τι μάρκα είναι, ξέρουμε?)

Edit: Ρε Notbad γιατί πουλίμ είσαι ανώνυμη και δεν καταλαβαίνουμε πότε ποστάρεις? Ορίστε τώρα, έχουμε μπλέξει τα βελάκια :Pembaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΕεεεεεειουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

και μετά λέτε εμάς βρομιάρηδες ιουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup Καλά εσύ τώρα με ποιον είσαι? Σαν να μην έχεις χαλάσει ατελείωτες ώρες φτιάχνοντας συνθήματα :P

Edit: Τα βελάκια που λέγαμε.... :P Αντίο σας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατί δε βάζεις πεντακουάρκ καλύτερα? Και γιατί δε μας λες για τη συγκρότηση των αδρόνιων?

Κοίτα Χρύσα, όποιος δεν είναι μαζί μας, είναι εναντίον μας! emdevil

Κι αν αυτό δε σε νοιάζει τώρα, έλα ν ατα ξαναπούμε σε 15 χρόνια πουθα έχεις σταφιδιάσει κι εμείς θα είμαστε σαν ανθάκια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι λες χρυσουλάκι μου...σε 15 χρόνια θα είμαι στο 3ο λίφτινγκ...σαν την Σάρον Στόουν...την είδες φρεσκαδούρα. Οι κρέμες τί να φτουρίσουν όσο υπάρχει ένας καλός πλαστικός...:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα που λέμε για πλαστικούς κορίτσια, να βάλω και το σύζυγο της ξαδερφούλας στο κόλπο? (που είναι πλαστικός χειρουργος....) :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα να βάλω κι εγώ Κ.Ο.Υ.Α.Γ. στην υπογραφή ή στο τέλος θα μας πούνε και μαλάκες? :blink::blink::wacko::wacko:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup Φυσικά και να τον βάλεις...ένας καλός πλαστικός πάντα χρειάζεται...κι ο Φουστάνος με απογοήτεψε...στο λίφτινγκ δεν είναι καλός, σαν χειρότερος μου φαίνεται ο Ψιψινάκης. Κανά βυζί επειδή η κουμπάρα του καλά τα περπατάει και πάλι θα το σκεφτώ. :D

Χρυσό μου κυκλοφορώ πάντα incognito :D Σιγά μην αφήνω το βλέμμα του καθενού να πέφτει πάνω μου (2 ζντοινγκ)

emarup Εμένα δεν θα με φόβιζε το μαλάκας...αλλά το αδερφή :P:P:P

Αυτάκια...εγώ φεύγω emkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανά βυζί επειδή η κουμπάρα του καλά τα περπατάει και πάλι θα το σκεφτώ.

Να'σου πω ρε συ, να τσονταρουμε να βαλεις 2 καλυτερα. Μη μας κανεις και ρεζιλι. Ασε που νομιζω οτι το Τσαυ καλυπτει τις ακραιες περιπτωσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να βάλεις το Κ.Ο.Υ.Α.Γ, γιατί να σε πούνε μαλάκα (ή αδερφή που λέει η pas mal, η οποία προφανώς είναι εναντίον μας). Υπερασπίζεσαι τις γυναίκες που τις εκμεταλλέυονται οι κομμωτές κι εταιρείες καλλυντικών κι απο ότι βλέπω σε λίγο, και οι πλαστικοί χειρουργοί.

Εδώ μέχρι και τον Αλεξ βλέπω στην Κ.Ο.Υ.ΑΓ (αν θέλει να γίνουμε φίλοι φυσικα!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ ακόμα περιμένω ανάθεση καθικόντων...

και για να δείτε ότι είμαι ενεργό μέλος καλώ την miss Goldoukos για εκπρόσωπο του κινήματος στην emcyprus:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Alex χρυσό μου εκπληκτική ιδέα...εγώ λέω να τσοντάρετε και για τα 2 να μου βγει τσάμπα...:D

Κάρπα σ αυτή την ΚΟΥΑΦ εγώ δεν μπαίνω .- :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Alex χρυσό μου εκπληκτική ιδέα...εγώ λέω να τσοντάρετε και για τα 2 να μου βγει τσάμπα...:D

Κάρπα σ αυτή την ΚΟΥΑΦ εγώ δεν μπαίνω .- :D

Κ emharp λες να την λιντσάρουμε;;; Πϊσσα και πίπουλα;;; :bloodomen::bloodomen:

ΥΓ. το nick είναι copyright άλλου αλλα ήταν γαμάτο και είπα να το χρησιμοποιήσω :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Pas mal: Ξαναλέω, όποιος δεν είναι μαζί μας, είναι εναντίον μας.

Άμα θες εσύ να σε εκμεταλλεύεται ο κάθε τυχάρπαστος Dior, Τζίνο, Νίνο και δε συμμαζεύεται, είναι δικό σου πρόβλημα dearest.

Χάρη: Σαν επίσημο μέλος της Κ.Ο.Υ.Α.Γ, τα καθήκοντά σου είναι τα εξής: αναλαμβάνεις (όπως και κάθε άλλο μέλος μας) να μας ενημερώνει για τα νέα προϊόντα και τη σύνθεσή τους. Κι όπως σου είπα και prive, χρειαζόμαστε άντρες στην οργάνωση, να μας προστατεύουν :D

Edit: Δε θα τη λιντσάρουμε (άσε, μην καταχρεωθεί στις πλαστικές) εξάλλου είμαστε μια μη κερδοσκοπική, φιλική, κοινωνική οργάνωση. Είμαι όμως σίγουρη, ότι κάποια στιγμή θα καταλάβει το λάθος της και θα τρέξει σε εμάς για βοήθεια. Μη φοβού! Οι πόρτες μας θα είναι ανοιχτές ακόμα και για αυτή, έστω κι αργά...

emgoal για την υπογραφή! Για να μαζευόμαστε σιγά - σιγά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν με εκμεταλλεύονται αφού δεν χρησιμοποιώ μπογιές...τα έχουμε ξαναπεί...:D Αχ κουράστηκα ε;

Κι εσύ Χάρη Φρούτε;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν με εκμεταλλεύονται αφού δεν χρησιμοποιώ μπογιές...τα έχουμε ξαναπεί...:D Αχ κουράστηκα ε;

Κι εσύ Χάρη Φρούτε;

αααα εγώ το after shave ου το βάζω.. το αντηλιακό μου.. το άρωμα μου.. το αποσμητικό μου... λεω να κάνω και κανά peeling δεν κατάλαβα δηλαδής τι είμαστε εμείς;;;; :huh:

ξέρεις επίσης πόσοι παίρνουν καλλυντικά για τα μαλλιά τους;;; και οι γιατροί είστε για τα μπάζα ρεεεεε είστε η τελευταία λύση πάντα :lol:

ΥΓ. και τι φρούτο!!!! :lol: (Μόλις τσάκισα και ένα πιατάκι φράουλες)

ΥΓ2. Γωγούσκαγια ή Κ emharp:P θα κάνω πραξικόπημα μου φαίνεται και θα το κάνω Κ.Ο.Υ.Α.Γ.Α. :splaaaats:

ΥΓ3. Περιμένω το επίσημο καταστατικό για να το κάνω pdf και το μοιράσουμε στον απλό πολίτη!

Ο ΛΑΟΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΟΣ.

ΤΕΡΜΑ Η ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΣΗ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupΣιγά μην κάνω χαλάουα.... (waxing :blink::blink::blink: ) δεν ζουρλάθηκα ακόμα!

Ανταύγιες... χμ.... είχα σκεφτεί να το κάνω... γκρι αλλα βαριέμαι τα κομμωτήρια.. και με τα μαλλιά δεν ασχολούμε πάνω απο 2 λεπτά.. και αυτό όποτε λούζομαι... το έχω κόψει το χτένισμα :P:P:P

Μπαααααα για να στα φάω πρέπει να πάμε μαζί.. και αν πάμε μαζί άλλον θα φάω :bloodomen:-_-

Εξάλλου δεν έχω πρόβλημα για τον ανδρισμό μου... -_- και ούτε είναι ΑΝΤΡΑΣ αυτός που δεν χρησιμοποιεί τίποτα και για άρωμα έχει τον ιδρώτα του... μπλιάχ.... emanakatevomai

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και να θες να μαλώσεις με αυτό το παιδί δεν γίνεται...παραιτούμαι...όσο για τα φαγητά...το θέμα δεν είναι πώς θα τα φας αλλά πώς θα τα χωνέψεις ;):lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λοιπόν, μετά απο παλλαϊκή απάιτηση, σαν πρόεδρος της Κ.Ο.Υ.Α.Γ (κι οφείλω να ομολογήσω ότι δεν το έχω συζητήσει με την επίτιμο πρόεδρο και την Αντιπρόεδρο - Νομική Σύμβουλο κι επίσημη συνθέτρια του ύμνου, αλλά είμαι σίγουρη ότι θα συμφωνήσουν, αφού ό,τι κάνω, το κάνω για το καλό της οργάνωσης) στους κόλπους της οργάνωσης έχουμε νέο μέλος!

Με δική μου, τονίζω, πρωτοβουλία, δρω αυτοβούλως και ορίζω την Pas mal, ως αντιπρόεδρο της οργάνωσης και συγκεκριμένα με καθήκοντα Αμόρφωτης Διευθύνουσας Συμβούλου του Επιστημονικού Κλάδου. Ελπίζω να δεχτεί την ύψιστη τιμή και να προσθέσει το Κ.Ο.Υ.Α.Γ στην υπογραφή της!

Pas mal, συγχαρητήρια!!

Συγκεκριμένα, η σύνθεση της οργάνωσης έχει ως εξής:

Πρόεδρος: Karpa

Επίτιμη Πρόεδρος: ΝΙΚΙΤΑ

Αντιπρόεδρος - Νομική Σύμβουλος - Συνθέτρια Ύμνου: Juliette

Επίσημος αφισοκολλητής, συνθηματοεμπνευστής: Inliner

Κατασκευαστικός κλάδος: Roadrunner

Αμόρφωτη Διευθύνουσα Σύμβουλο Επιστημονικού Κλάδου: Notbad

Εγγραφές καθημερινώς. Ευχαριστώ :D

Ήδη, ο Δ/ντής του κατασκευαστικού κλάδου, είχε φαεινή ιδέα: Παρακαλείσθε όσοι ζείτε στο εξωτερικό, να έρθετε σε επαφή μαζί μας, ώστε να σας χρήσουμε εκπροσώπους π.χ η Goldie θα είναι η εκπρόσωπος Κύπρου κ.ο.κ.

Πρέπει να εξαπλωθούμε αν θέλουμε να κάνουμε ολοκληρωμένη δουλειά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ήθελα να ευχαριστήσω την πρόεδρο της οργάνωσης για την ύψιστη τιμή που μου έκανε...και να πω ότι θα προασπίσω με πάθος την ανάγκη της σύγχρονης ελληνίδας για φτηνό κομμωτήριο, Manicure, pedicure, χαλάουα και maquillage (όλα με προφορά μην ξεχνάμε και την γαλλική μας παιδεία).

Ως καθαρά αμόρφωτη διευθύνουσα σύμβουλος της επιστήμης σας ευχαριστώ. Στο σημείο θα ήθελα να μνημονεύσω μια άλλη γυναικεία ομάδα του φόρουμ , ιστορική πλέον, τις ΔΙΕΦΘΑΡΜΕΝΕΣ, η οποία μπορεί να μην υφίσταται πια αλλά η κληρονομιά είναι βαριά :D

Υ.Γ. Πόσες παπαρ(ιζ)ιές θα γράψουμε ακόμα απορώ; :P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πάντως, μέχρι να φτάσω τα 1000 ποστ, θα συνεχίσω τις παπαρ(ιζ)ιές!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.