Jump to content

Καλλωπιστική Οργάνωση Υπεράσπισης των Απανταχού ♀


Recommended Posts

Ροχαλητό?? Ααααα καλά, πέφτει ξύπνημα δεν το συζητάμε! Σιγά μη λυπηθώ το γαϊδούρι (χαϊδευτικά το λέω!) που κοιμάται δίπλα μου και με έχει πλακώσει (δικαιολογία: σε αγκάλιαζα καρδιά μου! - α ναι? Κι εμένα γιατί μου κόπηκε η αναπνοή?) και ΞΕΣΚΙΖΕΤΑΙ στο ροχαλητό!

Μόνο οι αντμίνες μπορούν να το μεταφέρουν? Δηλαδή θα αναγκαστούμε από τώρα να κονταροχτυπηθούμε με την εξουσία? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Η στιγμή που όλοι περιμέναμε!

Ζήτησα από τον Κώστα να μας ανοίξει καινούργιο τόπικ, με τίτλο το όνομα της οργάνωσης (είστε έτοιμοι?????)

Καλλωπιστική Οργάνωση Υπεράσπισης των Απανταχού Γυναικών

Κ.Ο.Υ.Α.Γ

Ζούμε στιγμές δόξας! Ανεπανάληπτες στιγμές! Πάω όμως να δω την Παπαρίζου γιατί σε λίγο βγαίνει. Ο αγώνας, μπορεί να περιμένει μέχρι αύριο…

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κυρία Πρόεδρε...αυτό το ΚΟΥΑΓ μοιάζει λίγο με αναγραμματισμένο ΚΟΥΓΙΑ :lol:emoops Μη μας πάρουνε με τις ντομάτες emsplats
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κ.Ο.Υ.Α.Γ (και κουάξ, κουάξ) ζεις, εσύ μας οδηγείς! Είμαι πανευτυχής συντρόφισσες, αύριο θα αναφέρω τα καλλυντικά που χρησιμοποίησε η Παπαρίζου για να σχολιάσουμε την αποτελεσματικότητά τους και να συνεισφέρω στην ενημέρωση της οργάνωσης. Η ίδρυση αύριο ελπίζω να είναι και τυπικά γεγονός!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Από μεθαύριο, για να πάω το καταστατικό στο Πρωτοδικείο. Μη μας την πούνε ότι κάνουμε ύπουλα κόλπα με κλειστά δικαστήρια. Κάτι τέτοια τα κάνει μόνο η κυβέρνηση με κλειστή βουλή :splaaaats:

Eγώ κυρίες μου είμαι υπέρ της διαφάνειας και νομίζω κι εσείς.

emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα βέβαια, όλα στη φόρα ΤΩΡΑ! Πράξε τα δέοντα Juliette. Η ευχή όλων μας θα σε συντροφεύει!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Οι καλλιτέχνες δεν αποδίδουν ΦΠΑ :splaaaats: Μόνο 20% παρακράτηση φόρου :splats:

Και να μην ξεφεύγουμε από το τοπικ παρακαλώ. Εδώ ομιλούμε για κρέμες ημέρας και γκλίττερ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε ναι, οι καλλιτέχνες! Εσύ τι δουλειά έχεις με το σινάφι??? Δυο φαλτσαδούρες δε σε κάνουν καλλιτέχνη! Πτυχίο κυρία μου έχετε, ε? έχετε???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Α, μπα, όποτε το θυμόμαστε είμαστε δικεόροι? Όταν ήταν να φέρεις κάνα φράγκο σπίτι "αχ δεν μπορώ, μια καλλιτέχνις δεν εργάζεται..."

Ουστ ρε! emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τι λες ρε είπα ποτέ εγώ τοιούτον τι? Είπα "μια καλλιτέχνις εργάζεται εις τον τομέα της, όπερ εις το λυρικόν άσμα". Αλλά μια και περίσσεψαν τα επικυρώσημα από τον κύριο Στέλιο μας να πάνε άκλαυτα? emdevil
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emnysta emysta αύριο κορίτσια... αύριο ..... πάω νάνι τώρα....
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως είστε λίγο emofftopic ?

το θέμα αφορά τα βερνίκια και την χαλάουα..... σταματήστε να το χαλάτε με αηδίες γιατί θα πέσουν διαγραφές....

Μίλησα...

ΟΥΓΚ! :)

B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup ωραίο πρόσωπο! :)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΤΟΙΧΗΘΕΙΤΕ! (μη μας γράψεις και "ακτινογραφφία θόρακως καμιά μέρα"...) :P

Ρε 'σεις, μια μέρα έλειψα και μου μπαχαλέψατε την οργάνωση. Δεν πάτε πουθενά αλλού να τσακωθείτε? Εδώ έχουμε να παλέψουμε με τα θηρία της παγκόσμιας οικονομίας, δε θα ασχολούμαστε με την ιατρική κι αηδίες. Ουστ!

Τι είναι εδώ? Το χρυσό κουφέτο? (usmeds έχω μερικές φίλες που ψάχνουνε γαμπρό, στείλε πμ :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

karpa φοβήθηκα ότι δεν θα έπαιρνες ποτέ θέση...(Κοιμήθηκα χθες και κοίτα τι έγινε, σαμποτάρανε τον δίκαιο αγώνα μας. Επιτέλους κατάλαβα τι σημαίνει επαγρύπνηση...)

ΥΓ. Η Ιατρική δυστυχώς είναι ήδη κλειστό επάγγελμα, έχω διαφωνήσει στο παρελθόν για το αν θα έπρεπε να είναι, αλλά η πραγματικότητα δείχνει πως άτυπα είναι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Κι εσύ Βρούτε??? Κι εσύ μιλάς για ιατρική??

Απαιτώ να λήξει το θέμα με τις ιατρικές. Θα ανοίξω τόπικ και θα ζητάω υπογραφές να φύγουν οι γιατροί απο το φόρουμ. Δεν είναι κατάσταση αυτή!

(αν αύριο δεν υπάρχει μέλος karpa στο φόρουμ, θα έχετε καταλάβει όλοι τι συνέβη... embyebye )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.