Jump to content

Καλλωπιστική Οργάνωση Υπεράσπισης των Απανταχού ♀


Recommended Posts

Μπγκουμίλ κάνεις λάθος!!!!

12 ειδικευόμενοι ανα τζακούζι!

Και όλοι να είναι πάνω από 190 κάτω από 90 κιλά γυμνασμένοι και γραμωμένοι :Ρ

Και το αντίστοιχο βέβαια για τις ειδικευόμενες....  :P  :blink:  :D

Μέχρι 15 άτομα είναι αίσθημα...

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Last Reply

Θέλετε να χωρίσουμε το θέμα από εκεί που ξεκινάει η ΚΟΥΑΓ και μετά και να το πάμε σε άλλο φορουμάκι ή κι εδώ καλά είναι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δικό μας χώρο πάραυτα (για να διαδοθεί ταχύτερα η είδηση για την ίδρυση της οργάνωσής μας) .-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Δηλ από το 3ο-4ο ποστ και μετά :P:splats: Δεν έχω ιδέα μιστερ...θα έλεγα "ναι" και να μεταφερθεί στη "Διασκέδαση" ή στις "Τέχνες" (γιατί ο καλλωπισμός και τέχνη και διασκέδαση είναι!!!) Αλλά εγώ έχω διατυπώσει και μια παράκληση για τις αρμοδιότητες ως μοδ στις τέχνες και ακόμα δεν έχει εισακουστεί... :(

emarright Κυρία Πρόεδρος, δυστυχώς θάνατος ήταν το δυσάρεστο γεγονός... emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλετε να χωρίσουμε το θέμα από εκεί που ξεκινάει η ΚΟΥΑΓ και μετά και να το πάμε σε άλλο φορουμάκι ή κι εδώ καλά είναι;

Ε ναι καλε μου, το έχω ζητήσει στον έτερο αντμίνα προ διετίας, αλλά κάπου θα παράπεσε η αίτηση :P

Girls, ο αγώνας, αν και συνεχίζεται, θα συνεχιστεί αύριο γιατί είμαι κομμάτια emkiss

Edit: Επίσης, θα θέλαμε σα διαχειριστές του φόρουμ να δείξετε συμπαράσταση στην Κ.Ο.Υ.Α.Γ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου βγήκε το λάδι (εεεε με την καλή έννοια το αντηλιακό λάδι που νομίζω δεν είναι και η καλύτερη επιλογή τώρα που βρέχει) για να χωρίσω (ελπίζω σωστά) τη συζήτηση. Πιστεύω τον τίτλο-μακρυνάρι της ΚΟΥΑΓ τον έγραψα πολύ γαμάτα, αφού δε χώραγε το Γυναικών. Έτσι είναι άμα είσαι αρσενικό και ξέρεις από καλό UNICODE (κωδικός 2640 είναι).

Αν έχετε παρατηρήσεις για το χωρισμό (εεε του τόπικ), στείλτε πμ ή γράψτε εεεδώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητέ Διαχειριστά, η δουλειά σας είναι άψογη!

Μάλιστα, έχω συγκινηθεί τόσο, που λέω να σας βάλουμε επίτιμο μέλος στην Κ.Ο.Υ.Α.Γ, ώστε να σας ευχαριστήσουμε για την αγάπη και τον ενδιαφέρον σας.

Θα ήταν τιμή μας αν δεχόσασταν την επίσης τιμή που σας κάνουμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είδα και εγώ 10 σελίδες...λέω κάτι σημαντικό θα είναι...πάω στην πρώτη σελίδα....διαβάζω για βερνίκια και φρίττω!!!

Κάτω η χούντα των γυναικών (φωνάζω χαμηλόφωνα :P )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μεχρι τα βερνικια εφτασες βρε Σπαιντερ;Πηγαινε και παρακατω......εχει για ανταυγειες (καπου τα λεει και ο Πατρινος λεει )....για αποτριχωσεις......για ενυδατικες κρεμες.

Για αντιηλιακα εχετε πει;Επιασαν εδω κατι ζεστες....ανοιχτα παραθυρα,κουνουπια,ολο το βραδυ εξω emnysta ,ανεμιστηρας.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως πρέπει να βγάλετε ένα μανιφέστο του Κ.Ο.Υ.Α.Γ; Ή μήπως το βγάλατε ήδη (σιγά που θα κοιτούσα τις προηγούμενες 9);

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αγαπητέ Διαχειριστά,  η δουλειά σας είναι άψογη!

Μάλιστα, έχω συγκινηθεί τόσο, που λέω να σας βάλουμε επίτιμο μέλος στην Κ.Ο.Υ.Α.Γ, ώστε να σας ευχαριστήσουμε για την αγάπη και τον ενδιαφέρον σας.

Θα ήταν τιμή μας αν δεχόσασταν την επίσης τιμή που σας κάνουμε.

Τιμή μου, τιμή μου, κλίνω γονυπετής αναμένοντας την Ιπποτοποίησή (sic) μου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτι πρέπει να γίνει με τη χούντα των κομμωτηρίων. Είναι απαραδέκτες οι τιμές στου Νικολά, όσο για τον Τρύφωνα αφήστε το. Κάτι πρέπει να γίνει.....

Εν τω μεταξύ δε, πρέπει όλοι οι μπαρμπέρηδες να περάσουν από σεμινάρια κομμωτικής, ρωτώ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κάτι πρέπει να γίνει με τη χούντα των κομμωτηρίων. Είναι απαραδέκτες οι τιμές στου Νικολά, όσο για τον Τρύφωνα αφήστε το. Κάτι πρέπει να γίνει.....

Να σου πω εγω τι πρεπει να γινει. Ν'αφησετε τις φιρμες και τα μικροαστικα κομπλεξ και ν'αρχισετε να πηγαινετε στον Τελη Κικερη. Πειτε του οτι με ξερετε και θα σας κανει και σκοντο.

Τελης Κικερης rulez.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Καταρχάς δε μιλάνε στην Αντιπρόεδρο έτσι :splats::P

Δεύτερον χρυσό μου σήμερα δε σφουγγάρισα στο Μέγαρο. Μάλλον οι αναθυμιάσεις απο το βερνίκι φταίνε γιατί τώρα φτιάχνω τα νύχια μου (ναι αισχρό μια ντιβα να αναγκάζεται να το κάνει μόνη της αυτό....αλλά είπαμε ....) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Είπαμε ΕΧΩ αλλά διαβασε μερικα ποστς πιο πανω...είπαμε !!!! τστστστστσ emdevil

emarright Μαστρο-40 welcome και προτείνω να τον κάνουμε ομότιμο πρόεδρο ένεκα μαστοριλικίου :P

Καληνύχτα σας πάω να συνεχίσω το μανικιούρ μου :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ομότιμος; Επίτημος; Ποια η διαφορά; Κινδυνεύει ο τίτλος μου;

Κάτω στο κατεστημένο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Μαστρο-40 welcome και προτείνω να τον κάνουμε ομότιμο πρόεδρο ένεκα μαστοριλικίου :P

Καληνύχτα σας πάω να συνεχίσω το μανικιούρ μου :P

Κι εγώ αυτό πιστεύω, μιας κι είναι καλό να έχουμε την εξουσία του φόρουμ με το μέρος μας (emkoitawtosymferonmas), εξάλλου είδες πόσο πρόθυμα προσέθεσε το Κ.Ο.Υ.Α.Γ στην υπογραφή του…

Όσο για τα κομμωτήρια, πήγα χτες σε ένα κομμωτήριο στη Ν.Σμύρνη, επί της Ελ. Βενιζέλου, μεγάλο και πολύ ωραίο περιβάλλον, και καταγγέλλω τα εξής:

Λούσιμο, μάσκα, ίσιωμα, 60 ευρώ! Κύριε των Δυνάμεων! Πού ζούμε? Να σημειωθεί ότι πήγα απλώς για να τσεκάρω τιμές, ώστε να είμαι σε θέση σαν Πρόεδρος της Κ.Ο.Υ.Α.Γ να ενημερώσω τα αγαπητά μέλη μας, και να μην τους πιάνει τον κ..ό η κάθε κομμώτρια !

Αισχος! Πρέπει να ενωθούμε και μαζί να αγωνιστούμε να αποτρέψουμε τέτοιες κατάπτυστες συμπεριφορές των κομμωτηρίων!

Όσο για τον Τέλη (όχι αυτόν που είναι στη Κουμουνδούρου, που πραγματικά είναι τέλειος) αλλά τον άλλον, την κομμώτρια, άσε… και κατάγεται από το διπλανό χωριό της μαμάς μου και ξέρω τι φαρμακείο είναι. Αλλά αν το σεβαστό μέλος Alex (φτου κακά, δεν το ξαναλέω το όνομα) μπορεί να μας προμηθεύσει εκπτωτικά κουπούνια, τότε πολύ ευχαρίστως να τον επισκεφτούμε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ομότιμος; Επίτημος; Ποια η διαφορά; Κινδυνεύει ο τίτλος μου;

Κάτω στο κατεστημένο...

Όχι όχι καλή μου δεν κινδυνεύει κανένας τίτλος :wub: Κανείς άντρας δεν μπορεί να αντικαταστήσει μια γυναίκα :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κ.Ο.Υ.Α.Ξ!!!Αντισταθειτε,ζητω ο ΑΓΩΝΑΣ!!!Ελευθερη μετακινηση παπιων σε οοολη την πολη!!!ΖΗΤΩ Ο ΝΤΟΝΑΛΤ!!!ΖΗΤΩ ΚΑΙ Η ΥΑΥΑ ΝΤΑΚ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Η Γιαγιά Ντακ είναι ιδρυτικό στέλεχος της ΚΟΥΑΓ αλλά δεν το έχουμε πει σε κανέναν το φυλάγαμε για εκπληξη :splats:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΚΑΛΑ ΤΟ ΧΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ!!!Την τελευταια φορα που πηγα στην φαρμα της εμοιαζε με τον Ψινακη!!! :P

Και ειχε παρει αγγουρακια απ'τη φαρμα της σε φετες για να της φυγουν λεει οι μαυροι κυκλοι γυρω απ'τα ματια σε αλληλεπιδραση με κατι κρεμες της λανκομ!!! emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.