Jump to content

Καλλωπιστική Οργάνωση Υπεράσπισης των Απανταχού ♀


Recommended Posts

Αχ, αν δεν βιαζόμουνα θα σε ενημέρωνω λεπτομερώς, τόσες ενημερώσεις που μου έχουν κάνει να μην πάνε χαμένες. Υπόσχομαι σύντομα.

Το υπόστρωμα είναι υποχρεωτικό, μετά τη λεύκανση και την θρέψη τους βέβαια. Αυτό βοηθάει το βερνίκι να στρώσει καλύτερα.

Αλήθεια λέω.

ε μα ναι δεν το είπα τυχαία B)

πρέπει να είμαστε ενήμεροι για όλα τα θέματα... -_-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Last Reply

emarup Ρε παιδάκι μου, γιατί ξεφεύγεις απο το θέμα??

Η κατάληψη αφορά στην απογοήτευση των καταναλωτριών απο τα καλλυντικά που τους πασσάρει το κατεστημένο. Αν είναι να βρούμε εναλλακτικές, τότε όλοι έχουν φωνή εδώ μέσα.

Όσον αφορά στις μανικιουρίστες, έχω να πω ότι εκμεταλλεύονται τον κοσμάκη, γιατί δε γίνεται να σου βάζει ένα στρασάκι στο νύχι και να στο χρεώνει μισό ευρώ. Έχω συνολικά 10 νύχια, πρέπει να πληρώσω 5 ευρώ μόνο τα στρασάκια? Κι άλλα 15 το μανικιούρ? Για να μη μιλήσω για το πεντικιούρ, που έχω φτάσει να το πληρώνω 30 δολλάρια.

Πού ζούμε? Πού ζούμε?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εύγε!

Juliette πρέπει να σου πω κάτι όχι και τόσο σημαντικό δηλαδή, αλλά να, δηλαδή δεν είναι και τίποτα τραγικό δηλαδή: Είμαι Παναθηναϊκός(κρύφτηκε καλά), αλλά πάνω απ' όλα γυναίκα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εγώ πάντως σ'αγαπώ με τα ελαττώματά σου emiloveyou

emarright Karpa, να σου συστήσω την Αλεξία, που χρεώνει 10€ για μανικιούρ όσα στρασάκια και χρυσόσκονη βάλεις ;)

Edit: Χαρούλημ' εσένα περιμένω καμάριμ τόση ώρα να ποστάρεις για να φύγω...μην πάω στην παράσταση με ξεφλουδισμένα νύχια (ολόκληρο Ηρώδειο, έχουμε και ένα κούτελο στην κενωνία) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ρε παιδάκι μου, γιατί ξεφεύγεις απο το θέμα??

Η κατάληψη αφορά στην απογοήτευση των καταναλωτριών απο τα καλλυντικά που τους πασσάρει το κατεστημένο. Αν είναι να βρούμε εναλλακτικές, τότε όλοι έχουν φωνή εδώ μέσα.

Όσον αφορά στις μανικιουρίστες, έχω να πω ότι εκμεταλλεύονται τον κοσμάκη, γιατί δε γίνεται να σου βάζει ένα στρασάκι στο νύχι και να στο χρεώνει μισό ευρώ. Έχω συνολικά 10 νύχια, πρέπει να πληρώσω 5 ευρώ μόνο τα στρασάκια? Κι άλλα 15 το μανικιούρ? Για να μη μιλήσω για το πεντικιούρ, που έχω φτάσει να το πληρώνω 30 δολλάρια.

Πού ζούμε? Πού ζούμε?

ξέρεις πόσο κάνει ένα αντηλιακό;;;; και άσε που είναι μάπα... φόλα....

ας μην πω για τα αρώματα;;; δεν είναι εκμετάλλευση αυτό;;;;;; εεε;;;; :P:P:P

λεω να κλείσουμε όλα τα εργοστάσια και να ανοίξουμε καινούρια στην Ελλάδα να έχω και εγώ δουλειά :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Εσύ ως τι θα δουλέψεις εκεί? Ως μοντέλο για να στρώνει η μάσκαρα στις βλεφαρίδες? :P

Edit: Καλέ πήγε παρά τέταρτο η ώρα!!! Λοιπόν την κάμνω (που λέμε και στο ηρωικό Αρσένι) γιατί έχουμε και παράσταση. Παρακαλώ όταν επιστρέψω σε κανά 2μερο όταν ξυπνήσω, να είναι το τοπικ πλήρως ενημερωμένο περί τα αισθητικά. Μην κάνουμε μισές δουλειές :P

NIKITA και Καρπα emrockon και η προσφορά για την Αλεξία ισχύει :P Σας ασπάζομαι ολουνούς :wub: Κάτω ο ΠΑΟ. Πάνω ο Θρύλος. Και τα στρασάκια :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάει καμία celebrity στην Αλεξία ή θα μπαίνω απο την πίσω πόρτα?

Για ένα όνομα ζούμε...!

:splaaaats: σε εμένα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup δεν το σχολιάζω κάν........

ρεεεεεεε καταστευαστικό τομέα διάλεξααα ρρεεεεεε

απλά θα τα κατασκευάσω... και ένα μου φτάνει.. μην είμαστε και πλεονέκτες B)

ΥΓ. όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια :lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup Eγώ δε σου φτάνω, ολόκληρη σελέμπριτυ? :P

Άντε έφυγα :P

Edit: Ψιτ εσύ με τις βλεφαρίδες...ακόμα δεν έχω πει την τελευταία μου λέξη. :bloodomen::splaaaats: Aντίο σας emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Juliette θέλω κι εγώ να μου γνωρίσεις την Αλεξία γιατί φαντάσου πόσα μαζεύονται...

emiloveyou που δίνεις άλλο αέρα στις συζητήσεις (κεραυνοβόλα μάλιστα αν θυμάμαι καλά)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Αμέ!!! :wub:

(μ'αυτά και μ'αυτά ορίστε πάλι 30ρίσαμε τα ποστς σήμερα.... emeleos )

emkiss and luv u all in this topic except the vazels emdevil (εξ. η Νικιτα που την λατρεύω όσο πράσινη και να είναι) emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:wub: Μα είναι να μην νιώθω οπαδός...Έχω και μια απορία με την κούκλα της φωτογραφίας αλλά άλλη φορά...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, αυτό εδώ το τόπικ αφορά βερνίκια, μανικούρ κι αποτριχώσεις. Ας σταματήσουμε να κατεβάζουμε το επίπεδο και να μιλάμε για καταλήψεις, αριστερούς, δεξιούς και κεντρώους κι αηδίες.

Και να τονίσω, το γεγονός ότι αρχίσαμε να μιλάμε για χαλάουες, δεν έχει να κάνει με το κατά πόσο σεβόμαστε τον topic starter (που τον έχουμε κι ανάγκη γιατί ετοιμάζουμε τις αφίσες κι επειδή είναι καλός στα συνθήματα θα του αναθέσουμε την επιμέλεια) ή στο θέμα του topic. Απλώς έτυχε (και πέτυχε) :P

Ο επόμενος παρακαλώ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

karpa νομίζω ότι οι αποτριχώσεις είναι τόσο σοβαρό ζήτημα που θα πρέπει να αποτελούν ξεχωριστό topic από μόνο του. Μια άποψη λέω...Τι λες και εσύ; Πάντως συγχαρητήρια που άγγιξες και αυτό το βαρυσήμαντο θέμα, που κανείς δεν τόλμησε να μιλήσει γι αυτό πριν. Τα αληθινά προβλήματά μας κύριοι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Να μην ανοίξω και το φάκελο «κομμωτήριο»…

Γιατί θα έχουμε πολλές αποκαλύψεις…

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα σε στηρίξω και σ' αυτό το γενναίο ομολογουμένως τόλμημά σου. Στηρίξου πάνω μου.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδιά, αυτό εδώ το τόπικ αφορά βερνίκια, μανικούρ κι αποτριχώσεις

Ν'ανοιξεις, γιατι να μην ανοιξεις. Ουτως ή αλλως οι νεοι γιατροι εχουν λαμπρο μελλον στα New Day.

Α, και το τοπικ για την αποτριχωση να ειναι sticky. Για ευνοητους λογους . :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είμαι εγώ, είναι ένας πολύ καλός μου φίλος. Εγώ κρύβομαι από τα φώτα της δημοσιότητας (αλλά από γούνα πάμε καλά...)

Είμαι βέβαια κατά της αποτρίχωσης στους άνδρες, διότι αν λείψουν και αυτές οι τρίχες, με τι θα σκεπάζονται οι κυρίες τις κρύες νύχτες του χειμώνα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emclapemclapemclapemclapemclapemclap

emclappingemclappingemclappingemclappingemclappingemclapping

Ξεκαρδιστικό το τόπικ!!!

Να είστε καλά βρε παιδιά με κάνατε να γελάσω και απόψε.

Έχετε τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς...

@ inliner,

Αν και λες πως δεν εκπροσωπείς τις παρατάξεις που κάνουν την κατάληψη, έχω μία απορία:

Η σύγχρονη ιστορία περιγράφει κάποιες καταλήψεις όπου καλώς ή κακώς (δεν θα το εξετάσουμε τώρα αυτό) ένα σεβαστό τμήμα του Ελληνικού λαού πίστευε πως είχαν κάποιο νόημα...

Νομίζεις ειλικρινά πως η παρούσα θα είναι μία από αυτές;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ έχω να πω ότι τις κρύες νύχτες του χειμώνα, έχω και το πάπλωμά μου, ευχαριστώ. Δε μου χρειάζεται κανένας κύριος December!

Γιατί οι γυναίκες να σκίζονται στις αποτριχώσεις μασχάλη, πόδι, μπικίνι, μερικές και μουστάκι ( :lol: ) κι εσείς οι άντρες να είστε υπεράνω??

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ασε που το παπλωμα δε σου αφηνει τριχες αναμεσα στα δοντια...  :P

Παιδάκι μου, τι πονηρό και διεστραμμένο μυαλό είσαι εσύ?

Δεν κοττάμε (που λέει κι η γιαγιά μου) να πούμε μια κουβέντα, αμέσως να την παραποιήσεις προς το πονηρό. Μη μου πας κόντρα, γιατί εγώ είμαι πιο διεστραμμένη και δε θα αφήνω ατάκα σου να πεσει κάτω :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ κρύβομαι από τα φώτα της δημοσιότητας (αλλά από γούνα πάμε καλά...)

Γούνα, νύχια, ουρά, μεγάλα δόντια και 4 πόδια? Το ειχαμε υποψιαστεί όλοι, απλά μνας επιβεβαίωσες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.