Jump to content

[προκηρύξεις αγροτικών] Μαρτιος- Οκτωβριος 2005


atsipo

Recommended Posts

emarup Μην αγχωνεσαι,απο την στιγμη που θα βγουν τα αποτελεσματα,θα εχεις τουλαχιστον ενα μηνα καιρο να ετοιμασεις τα πραματα σου.Θα σου ερθει επιστολη στο σπιτι σου, και απο την μερα που θα την παραλαβεις εχεις περιθωριο 10 εργασιμων ημερων (αποτι θυμαμαι) να παρουσιαστεις, στην αναγκη δηλαδη, μπορει να παει και στον εναμιση μηνα η ολη υποθεση!

Αν τα συστημενα ο ταχυδρομος τα φερνει στο σπιτι σου, και δεν σε βρει, ξαναγυριζει το γραμμα στα κεντρικα,αποπου μπορεις νατην παραλαβεις και 7-10 μερες αργοτερα(αν θες να καθυστερησεις ακομη περισσοτερο).Αν απλα σου ερθει ειδοποιηση να πας εσυ να το παραλαβεις απο το ταχυδρομειο, θα λεει και ως ποτε εχεις προθεσμια να παραλαβεις το γραμμα, και κανεις τα κουμαντα σου!

Υπενθυμιζω οτι οι μερες μεσα στις οποιες πρεπει να παρουσιαστεις ,ξεκινανε απο την στιγμη που με σφραγιδα ταχυδρομειου, θα παραλαβεις τον διορισμο σου!

Το αν το αγροτικο που ειναι να παρουσιαστεις εχει αδειασει ή οχι,δεν εχει καθολου σημασια για το δικο σου χρονοδιαγραμμα.

Συνηθως αυτα που ειναι αδεια τα βγαζουν "επι θητεια", για να πανε ατομα που εχουν κανει ηδη αγροτικο, για να μην καθυστερησουν με το τριμηνο!

ευχαριστω dr ped! ησουν κατατοπιστικοτατος! τελικα παιδια τι γινεται με τ αποτελεσματα....εχθες η συναντηση των Υπουργων,σημερα κανεις δε σηκωνε τα τηλεφωνα στο υπουργειο. Λετε να εχουμε κανενα νεο αυριο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Last Reply

No news is good news?????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η κατασταση ειναι για γελια...πρωι πρωι πηρα τηλεφωνο και παλι η γνωριμη φωνη μου απαντησε,παλι της εκανα την ερωτηση και ΠΑΛΙ μου λεει,τιποτα ακομα.

Και στην ερωτηση μου,τιποτα ακομα ε? μου λεει ,ε,ναι ,αυτο θεωρειται δεδομενο!

Ακου εκει! emdevilemranting

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Succhia latte! καλοοοο! μα αληθεια την λενε Ρουφογαλα????

Αισθησιακη ειναι η φωνη της αλλα η ασχετοσυνη της ειναι για βραβειο! τελικα εμεινα μονη μου να ρωταω και να περιμενω τα αγροτικα? Που ειναι ολοι οι αλλοι που γεμιζαν σελιιιιιιδες και σελιδες??? emconfused

embored

emermm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε τιμωρία πάρε κανένα τηλ. τον βουλευτή που ψηφίζεις (ή στο πολιτικό του γραφείο αν δεν ξέρεις το δικό του) και θα σου πει...

Αλλά δε θα ακούσεις τίποτα διαφορετικό απ' αυτά που γνωρίζεις...

Να δούνε πρώτα τι θα κάνουν με τους συναδέλφους απο Τσεχία Ουγγαρία...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε τιμωρία πάρε κανένα τηλ. τον βουλευτή που ψηφίζεις (ή στο πολιτικό του γραφείο αν δεν ξέρεις το δικό του) και θα σου πει...

Αλλά δε θα ακούσεις τίποτα διαφορετικό απ' αυτά που γνωρίζεις...

Να δούνε πρώτα τι θα κάνουν με τους συναδέλφους απο Τσεχία Ουγγαρία...

emeleosemeleosemeleos

emblushemblushemblush

εριξα τα μουτρα μου και πηρα τις πρωτες μερες. Καταντραπηκα γιατι εγω απο κει που ηρθα ;) δεν εκανα τετοια πραγματα......ειμαι αλλης σχολης εγω...Της ηθικης.... !emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε παιδιά υπάρχει λόγος που αργούν. Το καλό πράγμα αργεί να γίνει.Αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι. Μην τρελαίνεστε. Καταλαβαίνω την αγωνία σας. Αλλά από τα να βγουν γρήγορα και με παρανομίες και παρατυπίες ας αργήσουν λίγο κι ας πάρουν τον σωστό δρόμο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέχρι τη γνωμοδότηση του Νομικού Συμβουλίου του Κράτους για τα μόρια δε θα βγουν.

Το τι θα γίνει με τους αποφοίτους Τσεχίας-Ουγγαρίας-Σλοβακίας κλπ, που απ' όσο ξέρω διόλου δεν επηρεάζουν τα αγροτικά, δεν μπορώ να το γνωρίζω. Αν πάρουν κάποιοι, και δεν έχουν αναγνώριση ΔΙΚΑΤΣΑ, σίγουρα μια ένσταση από τους άμεσα ενδιαφερόμενους δε θα πάει στο βρόντο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέχρι τη γνωμοδότηση του Νομικού Συμβουλίου του Κράτους για τα μόρια δε θα βγουν.

Το τι θα γίνει με τους αποφοίτους Τσεχίας-Ουγγαρίας-Σλοβακίας κλπ, που απ' όσο ξέρω διόλου δεν επηρεάζουν τα αγροτικά, δεν μπορώ να το γνωρίζω. Αν πάρουν κάποιοι, και δεν έχουν αναγνώριση ΔΙΚΑΤΣΑ, σίγουρα μια ένσταση από τους άμεσα ενδιαφερόμενους δε θα πάει στο βρόντο...

Πότε θα γνωμοδοτήσει το Νομικό Συμβούλιο του Κράτους?

Δε θα έπρεπε να υπάρχει ενημέρωση έστω δια τηλεφώνου?

Αυτή τους η συμπεριφορά γεννά αρκετούς προβληματισμούς και πολλά υπονοούμενα...

Τα αποτελέσματα του Φεβρουαρίου θα ακυρωθούν αν το Συμβούλιο αυτό γνωμοδοτήσει αρνητικά ως προς την μοριοδότηση?

Αρκεί μια γνωμοδοτήση ή πρέπει να υπάρχει απόφαση από κάποιο δικαστικό όργανο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αποκόπτοντας την συνεχιζόμενη ροή αγροτικών θα δημιουργηθούν τα εξής προβλήματα....

1) Οι εφημερίες στα νοσοκομεία για αυτούς που ήδη κάνουν 3μηνο αυξάνονται, χωρίς να τις πληρώνωνται...

2) Πολλές περιοχές θα μείνουν χωρίς ιατρούς και μάλιστα στο ζενίθ της τουριστικής περιόδου...

ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΩ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΙΣΧΥΕΙ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ,ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΥΝΝΕΦΟ ΕΣΤΩ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΛΥΦΘΟΥΝ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΛΙΓΟΙ ΘΑ ΠΟΥΝ ΟΧΙ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καποιος που να περασε απο το υπουργειο σημερα??? embored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι,πέρασε , η κολλητή μου και φυσικά ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΒΓΕΙ ΤΙΠΟΤΑ και φυσικά της είπαν ότι από Τετάρτη αν θα υπάρχει κάποιο νέο

embored  emsleep1  embored  emsleep1

εχω κουραστει...... emconfused .τουλαχιστον μια ενημερωση ,υπευθυνα.Κλεινει μηνας. Ευχαριστω. emermm

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απεναντι απο το Υπουργειο Υγειας ειναι γεματο μαγαζια που πουλανε καπακια για λεκανες του καμπινε. Μηπως μας πηρανε χαμπαρι;;; :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:lol: εμενα μου εκανα εντυπωση τα ωραια χρωματα :P:P:P

εχουμε γινει σουργελοοοοοοοο :splaaaats:

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ρωτατε μηπως χρειαζεται υπαλληλους?(αυτος με τις λεκανες)

Και δουλεια θα εχετε και απο τους πρωτους που θα μαθουν ποτε θα βγουν τα αγροτικα θα εισαστε!

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ρωτατε μηπως χρειαζεται υπαλληλους?(αυτος με τις λεκανες)

Και δουλεια θα εχετε και απο τους πρωτους που θα μαθουν ποτε θα βγουν τα αγροτικα θα εισαστε!

:rolleyes:

emrantingemrantingemranting

ευχαριστουμε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.