Jump to content

[προκηρύξεις αγροτικών] Μαρτιος- Οκτωβριος 2005


atsipo

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Last Reply

Κοιταξε ΤΙΜΩΡΙΑ-όνομα και πράγμα- εγώ πιστεύω ότι και η υπόθεση με τα αγροτικά παλεύεται, απλά είμαστε πολλοί λίγοι που τρέχουμε σχετικά με αυτό το θέμα. Δυστυχώς αν συγκεντρωνόμασταν περισσότεροι θα μπορούσαμε να το χτυπήσουμε......Όσο για τα υπόλοιπα που είπες, να σαι σίγουρος/η ότι η πλειοψηφία νιώθει έτσι. Τι να πω....τόσο διάβασμα για να γίνεις έστω καλός-όχι τέλειος- σε κάτι που αγαπάς και τελικά να μην ανταμοίβονται οι κόποι σου.....η Ελλαδάρα μια ζωή έτρωγε τα παιδιά της.....Ελπίζω αν κατέβει για δήμαρχος ο Νικήτας να πάρει τους ψήφους που του αρμόζουν, δηλαδή 0

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοιταξε ΤΙΜΩΡΙΑ-όνομα και πράγμα- εγώ πιστεύω ότι και η υπόθεση με τα αγροτικά παλεύεται, απλά είμαστε πολλοί λίγοι που τρέχουμε σχετικά με αυτό το θέμα. Δυστυχώς αν συγκεντρωνόμασταν περισσότεροι θα μπορούσαμε να το χτυπήσουμε......Όσο για τα υπόλοιπα που είπες, να σαι σίγουρος/η ότι η πλειοψηφία νιώθει έτσι. Τι να πω....τόσο διάβασμα για να γίνεις έστω καλός-όχι τέλειος- σε κάτι που αγαπάς και τελικά να μην ανταμοίβονται οι κόποι σου.....η Ελλαδάρα μια ζωή έτρωγε τα παιδιά της.....Ελπίζω αν κατέβει για δήμαρχος ο Νικήτας να πάρει τους ψήφους που του αρμόζουν, δηλαδή 0

ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΑΖΕΥΕΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΙΤΕ.ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΛΟΓΕΣ..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άσχετο!Υπήρξε κανένα νέο απ΄το υπουργείο?

ΦΑΙΝΕΤΕ ΟΤΙ ΣΤΑ ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΘΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΥΠΑΡΧΟΝΤΕΣ ΙΑΤΡΟΙ ΜΕ ΤΡΕΙΜΗΝΕΣ ήEΞAMHNEΣ ΠΑΡΑΤΑΣΕΙΣ.ΟΠΟΙΟΙ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτο εννοειται...φαινεται επισης πως θα τραβηξει η υποθεση για μετα το πασχα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έχω να παρατηρήσω τα εξής...

Καμία από τις πληροφορίες που ετέθησαν προηγουμένως δεν συμπίπτει με κάποιου άλλου....

Οπότε δεν ξέρουμε τι να πιστέψουμε... Ψυχραιμία χρειάζεται!

(Σκόπιμα δε χρησιμοποίω τη λέξη ΥΠΟΜΟΝΗ διότι μου τέλειωσε εδώ και καιρό)

Σολωμόντια λύση είναι να πάρουν τα μόρια του ΣτΕ μόνο τα άτομα που είχαν προσφύγει σε αυτό και υπάρχει νομική δικλίδα, αφού δεν είναι υποχρεωτικό το δεδικασμένο σε αποφάσεις του...

Τι κάνει το νομικό συμβούλιο του Κράτους? Γνωμοδότησε? Κι αν ναι τι? Προσωπικά δεν περιμένω τίποτα διότι δεν μπορεί να παραβλέψει απόφαση του ΣτΕ...

Οι κύριοι του υπουργείου ζητάνε επισήμως απο το ΔΙΚΑΤΣΑ να τους δοθούνε οι ακριβείς ημερομηνίες κάθε μαθήματος για αυτούς που δικαιώθηκαν μέσω του ΣτΕ... Δηλαδή θέλουν να μας πούνε πως αυτοί που κατέθεσαν χαρτιά δεν προσεκόμισαν βεβαίωση αντιστοιχίας της βαθμολογίας από το ΔΙΚΑΤΣΑ με ακριβή ημερομηνία αναγνώρισης?

Οι κύριοι συνάδελφοι της προκηρύξεως του Φεβρουαρίου πως πήρανε τα μόρια? (αν υποθέσουμε πως υπήρχαν ελλειπή στοιχεία)...

Ή μήπως δεν μπορούσαν να συλλέξουν τα στοιχεία απο το Ίντερνετ? Αφού πρόκειται για 2 εξεταστικές περιόδους?

Πληροφόρηση δε μπορούμε να έχουμε μέσω κ. Ρουφαγάλας ή δελτίου τύπου? Ε βέβαια είναι σημαντικότερη πληροφορία ότι Ο Υπουργός Υγείας και Κοινωνικής Αλληλεγγύης εγκαινιάζει την Έκθεση Γελοιογραφίας στο Μέγαρο Μουσικής Αθηνών .....

emplease

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι κάνει το νομικό συμβούλιο του Κράτους? Γνωμοδότησε? Κι αν ναι τι?  Προσωπικά δεν περιμένω τίποτα διότι δεν μπορεί να παραβλέψει απόφαση του ΣτΕ...

Το νομικό συμβούλιο δεν καλείται να γνωμοδοτήσει επί της απόφασης του ΣτΕ. Το ΣτΕ στην απόφασή του αναφέρει ότι η βάση έπρεπε να είναι 50% στα πολλαπλής. Δε λέει τίποτε ούτε για μόρια, ούτε για ειδικότητα. Το ΝΣ καλείται να αποφανθεί πόσα μόρια δικαιούνται τα εν λόγω παιδιά, με δεδομένο ότι έχουν αναγνωριστεί πλέον τα πτυχία τους. Επίσης ο υπουργός δεν είναι υποχρεωμένος σώνει και ντε να ακολουθήσει την πρόταση του ΝΣ, διότι αυτή είναι απλώς ό,τι λέει η λέξη: Γνωμοδότηση, όχι απόφαση.

Βεβαίως το πιθανότερο είναι ότι ο δημφιλέστατος Νικήτας θα κάνει ακριβώς ό,τι πουν από το ΝΣ και προσωπικά το βλέπω πολύ δύσκολο να μη δοθούν τα 6 μόρια. Τελικώς εμείς οι αυτόχθονες γιατροί τρώμε και την εξοντωτική αναμονή, θα καπελωθούμε και τα 6 μόρια και εν τω μεταξύ προστίθενται στο διαγωνισμό και άνθρωποι που τελείωσαν πιο αργά...

Το όλο ζήτημα μου θυμίζει έντονα τις μέρες της απεργίας των καθηγητών, τότε που μας πήγαιναν από βδομάδα σε βδομάδα. Τελειώνοντας να εκφράσω την πικρία μου που δε φορεσα ήδη το χακί: Θα είχαν αξιοποιηθεί αυτοί οι 2 μήνες τουλάχιστον! emgademis

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

embounce8... λοιπον καλοι μου πληροφοριοδοτες τι εγινε???no news??πηγαν δικατσα τα πτυχια?απο δευτερα θα εχουμε κανενα επισημο νεο?να τα ξεχασουμε πηπως ολα &να παμε διακοπες? emcubaemeleosemeleos
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

embounce8... λοιπον καλοι μου πληροφοριοδοτες τι εγινε???no news??πηγαν δικατσα τα πτυχια?απο δευτερα θα εχουμε κανενα επισημο νεο?να τα ξεχασουμε πηπως ολα &να παμε διακοπες?  emcuba  emeleos  emeleos

ΠΑΕΙ ΤΟ ΔΙΚΑΤΣΑ.ΕΚΛΕΙΣΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΔΟΑΤΑΠ.

ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΧΑΣΙΜΟ ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΙ ΣΠΑΣΙΜΟ ΝΕΥΡΩΝ!ΚΑΛΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το νομικό συμβούλιο δεν καλείται να γνωμοδοτήσει επί της απόφασης του ΣτΕ. Το ΣτΕ στην απόφασή του αναφέρει ότι η βάση έπρεπε να είναι 50% στα πολλαπλής. Δε λέει τίποτε ούτε για μόρια, ούτε για ειδικότητα. Το ΝΣ καλείται να αποφανθεί πόσα μόρια δικαιούνται τα εν λόγω παιδιά, με δεδομένο ότι έχουν αναγνωριστεί πλέον τα πτυχία τους. Επίσης ο υπουργός δεν είναι υποχρεωμένος σώνει και ντε να ακολουθήσει την πρόταση του ΝΣ, διότι αυτή είναι απλώς  ό,τι λέει η λέξη: Γνωμοδότηση, όχι απόφαση.

Βεβαίως το πιθανότερο είναι ότι ο δημφιλέστατος Νικήτας θα κάνει ακριβώς ό,τι πουν από το ΝΣ και προσωπικά το βλέπω πολύ δύσκολο να μη δοθούν τα 6 μόρια. Τελικώς εμείς οι αυτόχθονες γιατροί τρώμε και την εξοντωτική αναμονή, θα καπελωθούμε και τα 6 μόρια και εν τω μεταξύ προστίθενται στο διαγωνισμό και άνθρωποι που τελείωσαν πιο αργά...

Το όλο ζήτημα μου θυμίζει έντονα τις μέρες της απεργίας των καθηγητών, τότε που μας πήγαιναν από βδομάδα σε βδομάδα. Τελειώνοντας να εκφράσω την πικρία μου που δε φορεσα ήδη το χακί: Θα είχαν αξιοποιηθεί αυτοί οι 2 μήνες τουλάχιστον!   emgademis

Το θέμα τελικά ΔΕΝ ΠΗΓΕ στο Νομικό Συμβούλιο του Κράτους (στην κεντρική υπηρεσία τουλάχιστον). Το γνωμοδοτικό έγγραφο που έβγαλε η νομική υπηρεσία του υπουργείου κατά τα φαινόμενα πάντως απορρίφθηκε από τον Υπουργό.

Έγινε μόνο ερώτημα προς το ΔΙΚΑΤΣΑ για το πότε είναι η ημερομηνία αναγνώρισης. Σε σημερινή μας συζήτηση με την κα Παναγοπούλου μας ανέφερε ότι περιμένει εντός της εβδομάδας απάντηση από το ΔΟΑΤΑΠ, που συγκροτήθηκε Πέμπτη-Παρασκευή απ'όσο γνωρίζει.

Όταν της επισημάναμε ότι ούτε το ΥΥΚΑ, ούτε πολύ περισσότερο η ίδια, δεν έχει καμία αρμοδιότητα, καμία εποπτεία και κανέναν έλεγχο οποιασδήποτε φύσης πάνω στο ΔΙΚΑΤΣΑ και το ΔΟΑΤΑΠ, που υπάγονται στο ΥΠΕΠΘ (και άρα όσο μπορούμε να προβλέψουμε εμείς ότι αύριο θα χιονίσει άλλο τόσο μπορεί να προβλέψει αυτή πότε θα συνεδριάσει το ΔΣ του ΔΟΑΤΑΠ για το θέμα αυτό) μας είπε ότι "έχουν συνεννοηθεί να συζητηθεί πρώτο-πρώτο". Επανήλθε επίσης στο θέμα της "γνωμοδότησης", οπότε φαίνεται για πολλοστή φορά ότι η διγλωσσία του υπουργείου υγείας δεν έχει όρια: από τη μια αρνούνται να χορηγήσουν αντίγραφο της γνωμοδότησης, επειδή δεν την έχει εγκρίνει ο Υπουργός ( !!!;;; ), από την άλλη την εφαρμόζουν (στον πίνακα επιλογής αγροτικών της 16/2 μόνο ευτυχώς, ούτε καν σε διορισμούς) και εξακολουθούν να απαντούν σε πολίτες βάσει του περιεχομένου της!

Επειδή ο Σύλλογος Αποφοίτων Ιατρικής Ελληνικών Πανεπιστημίων δεν μπορεί να σας πει αν θα βρέξει ή θα χιονίσει αύριο, καταθέσαμε επίσημα αίτημα στον Υπουργό να γίνουν οι διορισμοί για όσα αγροτικά δεν επηρεάζονται από τους συγκεκριμένους αποφοίτους και στις δυο προκηρύξεις και στη συνέχεια να βγει η επόμενη προκήρυξη, ανοιχτή σε όλους, και απλά να επιφυλαχθεί το ΥΥΚΑ για τα αποτελέσματα στα αγροτικά που θα δηλώσουν και οι συγκεκριμένοι απόφοιτοι.

Παράλληλα, κατατέθηκε αίτημα παροχής αντιγράφου της γνωμοδότησης με την τυπική διαδικασία που ορίζει το αρ. 5 ΚΔΔσίας, ώστε να είμαστε βέβαιοι ότι απάντηση όπως αυτή δε θα παραλάβουμε πάλι απάντηση όπως αυτή την κατάπτυστη:

"Αθήνα 31-3-2005 Αρ.Πρωτ Υ10γ/xxxxx Σχετ. xxxxx, xxxxx

Θέμα: Απάντηση σε αιτήσεις

Απαντώντας στις αρ. xxxxx/05, xxxxx/05, xxxxx/05 αιτήσεις σας αντίστοιχα για τη χορήγηση αντιγράφου γνωμοδότησης του Γραφείου Νομικού Συμβούλου του Υπουργείου μας, σας γνωρίζουμε ότι δεν υπάρχει αντίρρηση για την χορήγηση της με την προϋπόθεση να γίνει αποδεκτή από την πολιτική ηγεσία.

Ο ΥΦΥΠΟΥΡΓΟΣ

ΑΘ.ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

Θεωρήθηκε για την ακρίβεια

Ο προϊστάμενος της Γραμματείας"

Αφήνω την ερμηνεία του "αποδεκτή από την πολιτική ηγεσία" σε συνδυασμό με την υπογραφή από κάτω στους αναγνώστες για τώρα, θα προσθέσω και τη δική μου όταν έχω κέφια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και για το ΔΟΑΤΑΠ αντιγράφω από το dikatsa.gr (το doatap.gr under construction)

Κατηγορία: Γενικές Πληροφορίες  Καταχωρήθηκε:  15-04-2005

Πηγή: Πληροφορίες

Παραλαβή Πράξεων και Βαθμολογικών Αντιστοιχιών από ΔΟΑΤΑΠ

Κατά την χρονική περίοδο που ο Δ.Ο.Α.Τ.Α.Π. παραμένει κλειστός για το κοινό (από 14/4 έως και 27/4/2004) το Τμήμα Υποδοχής του κοινού (Ισόγειο) θα δεχθεί ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΤΩΝ ΗΔΗ ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΜΕΝΩΝ ΠΡΑΞΕΩΝ – ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΚΩΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΙΩΝ, ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΙΝΟ ΤΟ ΔΙ.Κ.ΑΤ.Σ.Α.

Τελευταία Ενημέρωση: 15-04-2005

http://www.dikatsa.gr/news_extended.php?po...ff4643466a9880b

Κατηγορία: Γενικές Πληροφορίες  Καταχωρήθηκε: 13-04-2005

Πηγή: Πληροφορίες

Δελτίο Τύπου Υπουργείου Παιδείας - Αναστολή λειτουργίας

Λόγω των απαραιτήτων εργασιών προσαρμογής του Διεπιστημονικού Οργανισμού Αναγνώρισης Τίτλων Ακαδημαϊκών και Πληροφόρησης (Δ.Ο.Α.Τ.Α.Π.) που αντικαθιστά το ΔΙ.Κ.Α.Τ.Σ.Α. και το Ι.Τ.Ε. , πληροφορούμε τους ενδιαφερόμενους φοιτητές και σπουδαστές ότι οι υπηρεσίες μας θα παραμείνουν κλειστές για το κοινό από την Πέμπτη 14/04/05 και μέχρι την Τετάρτη 27/04/05.

Ζητούμε την κατανόηση των ενδιαφερομένων για τα τυχόν προβλήματα που δημιουργούμε.

Τελευταία Ενημέρωση: 13-04-2005

http://www.dikatsa.gr/news_extended.php?po...ff4643466a9880b

Κλειστόν ως 27/4 (θα ανοίξει προφανώς την Κυριακή του Πάσχα για να βγάλει απάντηση προς το ΥΥΚΑ).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα πολύ γνωστός μου πήρε τηλέφωνο στο Υπουργείο και μίλησε με υπάλληλο ρωτώντας για το θέμα των αγροτικών. Η υπάλληλος του είπε ότι η καθυστέρηση οφείλεται στην παράνομη μοριοδότηση κάποιων και όταν διορθωθεί το λάθος θα ανακοινωθούν τα αποτελέσματα. Όταν άκουσα ότι ειπώθηκαν τέτοια πράγματα εξεπλάγην ευχάριστα. Δεν ξέρω κατά πόσο μπορούμε να βασιστούμε στην άποψη που διατύπωσε η υπάλληλος αλλά κάτι καλό μου φαίνεται ότι ανατέλλει....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χωρίς να θέλω να μειώσω την πληροφορία, τα νέα από το Υπουργείο, και μετά τις σημερινές μας επαφές, δεν είναι ούτε αισιόδοξα ούτε απαισιόδοξα. Είναι απλά αδιάφορα. Το Υπουργείο απλά περιμένει νέες πράξεις αναγνώρισης από το ΔΙΚΑΤΣΑ, στις οποίες να φαίνεται η ημερομηνία των εξετασθέντων μαθημάτων. Η κα Παναγοπούλου που προϊσταται της κας Ρουφαγάλα πιστεύει ότι η απόφαση του ΣτΕ έχει αναδρομική ισχύ. Της εξηγήσαμε ότι πιστεύουμε το αντίθετο και ότι το ΔΙΚΑΤΣΑ εξέδωσε ήδη πράξεις αναγνώρισης με ημερομηνία Φεβρουαρίου 2005. Θέση του ΣΑΙΕΠ, που κατατέθηκε και στον Υπουργό, είναι ότι οι συγκεκριμένες πράξεις αναγνώρισης πρέπει να γίνουν σεβαστές και τα μόρια να μετρήσουν από τότε.

Πάντως, σύμφωνα με την επίσημη ενημέρωσή μας, το θέμα φαίνεται να λήγει σύντομα, με χρονικό ορίζοντα μιας εβδομάδας. Ή έτσι τουλάχιστον νομίζουν στο Υπουργείο.

Οψόμεθα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από το DIKATSA forum: maddoctor

"Μόλις γύρισα από το Υπ.Υγείας.Εκεί μίλησα με την κα Ρουφαγάλα και μου είπε τα εξής:

Αυτή την στιγμή τα χαρτιά μας δεν είναι στο ΔΙΚΑΤΣΑ, αλλά έστειλαν μία επίσημη αίτηση στο ΔΙΚΑΤΣΑ/ΔΟΑΤΑΠ όπου ζητάνε επισήμως να τους δοθούνε οι ακριβείς ημερομηνίες το πότε πηραμε το κάθε μάθημα αυτοί που δικαιωθήκαμε μέσω του ΣτΕ.Μόλις λοιπόν συγκλιθεί αυτή η επιτροπή, φτιάξει την λίστα αυτή με τα στοιχεία αυτά και σταλεί στο υπ.υγείας, θα προχωρήσει η διαδικασία των αγροτικών.Έτσι εάν το δεύτερο μάθημα είναι του Νεόμβρη του 2003, θα πάρουμε 6 μόρια, εάν όχι, λιγότερα.Αυτό είναι τελεσίδικο, μου το εξήγησε και η ίδια.Πότε θα γίνει αυτό....μάλλον μετά το Πάσχα υπολογίζω εγώ, γιατί μέχρι να συγκλιθεί η επιτροπή, να γράψουνε την λίστα, να την στείλουνε, κτλ.....βράσε όρυζα δηλαδή.Τώρα γιατί έχει παγώσει όλων η διαδικασία....γιατί, εάν βρεθούνε συνάδελφοι που έχουνε δηλώσει αγροτικό την χρονική περίοδο 16-18/2, με λάθος στοιχεία (δηλαδή το δεύτερο μάθημα δεν ήταν αυτό της εξεταστικής του Νοέμβρη του 2003, αλλά του Μάη του 2004), τότε φυσικά χάνουνε τα 6 μόρια που μπορεί να πήρανε.Σε αυτή την περιπτωση, το συγκεκριμένο αγροτικό ξαναπροκυρήσετε.Εάν έχει και πάλι τα περισσότερα μόρια, το παίρνει, αλλιώς το παίρνει ο αμέσως επόμενος.Τα αγροτικά της περιόδου 2-4/3 θα ξαναπροκυρηχτούνε ξανά, για να έχουνε δικαίωμα οι συνάδελφοι που "κοπήκανε" από την περίοδο 16-18/2, να δηλώσουνε τότε.

Αυτά είναι τα τελευταία επίσημα νέα.Οπότε μην ακούτε ότι δεν θα πάρουμε τα 6 μόρια, θα τα πάρουμε, τελείωσε.Πόσο θα αργήσουν ακόμα οι διορισμοί....μόνο το ΔΙΚΑΤΣΑ/ΔΟΑΤΑΠ ξέρει."

Απ'ότι έχω καταλάβει δόθηκαν αναδρομικά μόρια με ημερομηνία 11-2003 και σε δικατσάδες που ναι μεν δικαιώθηκαν για κάποιο μάθημα από το ΣΤΕ, αλλά πέρασαν το δεύτερο μετά από την εν λόγω εξέταση, άρα έπρεπε να έχουν ως ημερομηνία αναγνώρισης πτυχίου την ημερομηνία του τελευταίου μαθήματος. Αυτή είναι η παράνομη μοριοδότηση, και αναρωτιέμαι πόσο αθώα και τυχαία μπορεί να έγινε. 'Αραγε μπορούμε να μάθουμε ποιος είναι υπεύθυνος γι'αυτό το αίσχος;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα μόρια προσμετρώνται από την ημερομηνία πράξης αναγνώρισης. Υπάρχει σχετικός Νόμος του Κράτους και η επιδίωξή μας είναι να εφαρμοστεί. Αφήστε τις ημερομηνίες πρώτου και δεύτερου μαθήματος. Είναι άσχετες με το θέμα μας. Το ΣτΕ λέει ότι τα παιδιά αδικήθηκαν, κλαψ, λυγμ, σλουρπ, συμπονούμε για αυτήν την κατάπτιστη αδικία που τους κόψανε επειδή ούτε τις μισές ερωτήσεις από ένα διαγωνισματάκι Παθολογίας της πλάκας δεν κατάφεραν να πιάσουν, όμως δεν αναφέρει ΠΟΥΘΕΝΑ ότι τα μόρια για τα αγροτικά υπολογίζονται από την ημερομηνία εξέτασης κάποιου μαθήματος, παραβιάζοντας νόμο του κράτους.

redish- maddoctor,pathologoi και λοιποί, έγινα αρκετά σαφής;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

atsipo emarup Διόρθωση: η ημερομηνία που αναφέρεις είναι πιο σωστά 2-2004....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξερω αν θα σας χαροποηισει, αλλα οι δικατσαδες δεν εχουν καποιο μυστικο κεντρο που τους υποστηριζει. Τετοια λαθη γινονται απο αδρανεια και αδιαφορια εκ μερους των υπευθυνων και απο τη διαθεση καποιων συναδελφων να αποδειξουν οτι "ειναι πολυ ξυπνιοι". Τωρα, αν καποιος εχει "δοντι" μεσα στο υπουργειο και προσπαθησε να κανει καποια παρατυπια οσον αφορα το ποτε αναγνωριστηκε το πτυχιο του απο το Δικατσα, αυτο δε σημαινει οτι προωθουνται γενικα οι δικατσαδες. Μην τρελλαθουμε, τωρα ανακαλυψαμε οτι χρειαζεται βυσμα για να παρεις γρηγορα αγροτικο ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.