Jump to content

[προκηρύξεις αγροτικών] Μαρτιος- Οκτωβριος 2005


atsipo

Recommended Posts

Τώρα αν αρχίσω να χώνω θα φταίω εγώ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; emranting

Άκου πείσαμε τον Κακλαμάνη. Πάντως αν όντως ισχυεί αυτό με τα εξώδικα, να στείλω και εγώ κανένα αμφισβητόντας την ιαρτική και επιστημονική κατάρτιση οποιουδήποτε κατάφερε μέσω δικαστηρίου να την αποκτήσει

emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Last Reply
Τώρα αν αρχίσω να χώνω θα φταίω εγώ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; emranting

Άκου πείσαμε τον Κακλαμάνη. Πάντως αν όντως ισχυεί αυτό με τα εξώδικα, να στείλω και εγώ κανένα αμφισβητόντας την ιαρτική και επιστημονική κατάρτιση οποιουδήποτε κατάφερε μέσω δικαστηρίου να την αποκτήσει

emeleos

:D

αν βρεις κανένα δικαστήριο που να παρέχει επιστημονική κατάρτιση πες το γιατί αν δεν ήμουν γιατρός θα θελα να ήμουν καθηγητής πληροφορικής!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και το ΣΤΕ τι έκανε ρε μπάρμπα;;;

παρεπιπτόντως, δεν ξέρω τι ισχύει πλέον, αλλά παλιότερα το ΣΤΕ δικαίωνε και όσους δεν πέρναγαν τις εξετάσεις για τις μεταγγραφές εξωτερικού και δικαιόνονταν και αυτοί με τον ίδιο τρόπο....Όπως βλέπεις λοιπόν, το ΣΤΕ έχει εξειδικευτεί στο να ανοίγει ορθάνοιχτα τις πόρτες και να μπάζει γιατρούς από παντού!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα αν αρχίσω να χώνω θα φταίω εγώ;;;;;;;;;;;;;;;;;;; emranting

Άκου πείσαμε τον Κακλαμάνη.

Ακόμα χειρότερα λέχθηκε:

ΕΘΝΟΣ, Τρίτη 10/5/2005

....ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΟΕΚΥΨΕ ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΙΑ ΜΕΡΙΔΑΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΤΗΣ  ΑΘΗΝΑΣ,ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΚΑΤΟΡΘΩΣΑΝ ΝΑ ΠΕΙΣΟΥΝ ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΥΓΕΙΑΣ κ.ΝΙΚΗΤΑ ΚΑΚΛΑΜΑΝΗ...

Σαν να λέμε τον κορόιδεψαν!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τηλεφώνησα σήμερα στο υπουργείο και μου είπαν ότι πραγματικά θα συνεδριάσει το συμβούλιο του ΔΙΚΑΤΣΑ την Πέμπτη και ότι μέτα ίσως να υπάρξουν εξελίξεις... embaaa

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Είδατε τί κάνουν οι εκτός ΕΕ; Εξώδικα...δηλαδή προσφιλής δικονομική τακτική για να πιέσουν και να 'εκβιάσουν' καταστάσεις. Όχι για να μην λέτε ότι ο ΣΑΙΕΠ είναι υπερβολικός που δεν αφήνει να γίνονται παρανομίες. Πολύ θα ήθελα να μάθω ποια η αντίδραση του ΣΑΙΕΠ σε αυτό το δημοσίευμα.

Υ.Γ. Φωνάζει ο κλέφτης να φοβηθεί ο νοικοκύρης...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και το ΣΤΕ τι έκανε ρε μπάρμπα;;;

παρεπιπτόντως, δεν ξέρω τι ισχύει πλέον, αλλά παλιότερα το ΣΤΕ δικαίωνε και όσους δεν πέρναγαν τις εξετάσεις για τις μεταγγραφές εξωτερικού και δικαιόνονταν και αυτοί με τον ίδιο τρόπο....Όπως βλέπεις λοιπόν, το ΣΤΕ έχει εξειδικευτεί στο να ανοίγει ορθάνοιχτα τις πόρτες και να μπάζει γιατρούς από παντού!!!!

ώστε και μπάρμπας ...

όπως φαίνεται αγαπητέ συνάδελφε όλοι αυτοί με το ΣτΕ μάλλον θα πάρουν και τα μόρια και τα αγροτικά τους ...εγώ ήδη κάνω αγροτικό οπότε δεν ανησυχώ για δαυτους ,

εσύ ότι και να λες ρε μπάρμπα είμαι σίγουρος οτι αυτοί σε έχουν γραμμένο όπως και εγώ ρε emcensored

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήμερα Τρίτη 10/5/1005 πέρασα από τη Νομαρχία Αθηνών και στην Αλεξάνδρας και να δω αναμονές για 2 ειδικά μέρη ειδικοτήτων.

Για το τμήμα των ειδικοτήτων θα αναφερθώ σε άλλο σημείο.

Όσον αφορά τη νομαρχία στην Αλεξάνδρας μπήκα και ρώτησα τι γίνεται με τις ανακλήσεις και τις άδεις για τις νεοεισερχόμενες χώρες στην Ε.Ε.

Στο υπόγειο μίλησα με μία γύρω στα 45 κυρία η οποία μου ανέφερε να πάω στον 1ο όροφο για να μιλήσω με την υπεύθυνη.

Πάντως μου είπε ότι

''μετά απο διαμαρτυρία παιδιών που τελειώνουν στην Ελλάδα έχουνε παγώσει όλα.Το υπουργείο Υγείας ενώ ήταν αυτό αρμόδιο για αυτή την περίπτωση μας έχει πετάξει σε εμάς το μπαλάκι.

Τα παιδιά αυτά έχουνε γράψει καλόυς βαθμούς και μελέτησαν και έρχονται οι άλλοι χωρίς να έχουν δώσει εξετάσεις που να τους εξομοιώνουν και πιάνουν τις θέσεις στο πάνω τμήμα μας.

Στα παραιατρικά επαγγέλματα που είμαι εγώ,πρίν απο το 1991 χρειάζονται 5ετή προυπηρεσία.

Αλλά στα παραιατρικά οι περιπτώσεις δεν είναι τόσες πολλές.

Στους γιατρούς έρχονται πάρα πολλοί και υπάρχει πρόβλημα.Βέβαια εάν ισχύσει σε αυτούς αυτό το ίδιο με τα παραιατρικά δεν πρέπει να υπάρχουν εδώ περιπτώσεις με πτυχία πρίν το 1991.''

Και όλα αυτά τα σημειώνω ότι μου τα είπε σε λογοδιάρροια ΧΩΡΙΣ να της πώ ότι τελείωσα Ελλάδα.

Οπότε και οι ίδιοι οι υπάλληλοι με αυτά που έχουν δεί ξέρουν τι γίνεται ΑΛΛΑ τις αποφάσεις τις παίρνει άλλος.

Και όποιος νομίζει ότι αυτά δε τα λένε και οι ίδιοι σε συζητήσεις τους,ας κάνει μία βόλτα από το υπόγειο στην Αλεξάνδρας να ρωτήσει χωρίς να αναφέρει που τελείωσε γενικά τι γίνεται.

Για να μη λένε οι Δικατσάδες και μη ότι ρωτάμε και οι ίδιοι τους λέμε''δεν είναι έτσι?δεν έρχονται παράνομα?'',οπότε προκαταλάμβάνουμε τις απαντήσεις τους.

Αλλά σε αυτή τη χώρα το δίκαιο είναι μία πολύ ευρεία έννοια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μίλησα κι εγώ με το Υπουργείο Παιδείας, και μου είπαν ότι δημοσιεύτηκε σε ΦΕΚ ο διορισμός του ΔΣ ΔΟΑΤΑΠ και μάλιστα στις 5 ή 6 Μαΐου. Το πρώτο ΔΣ θα γίνει όντως Πέμπτη 12/5 στο ΥΠΕΠΘ λοιπόν, αφού όλοι έτσι λένε, το ΔΣ θα είναι ίδιο με το ΔΣ του ΔΙΚΑΤΣΑ (αυτό το ξέραμε ήδη βέβαια) και θα παρίσταται και ο Υφυπουργός Παιδείας κ. Σπυρίδων Ταλιαδούρος.

Από κει και πέρα, η διαμαρτυρία στο ΥΥΚΑ των πτυχιούχων ιατρικών σχολών αλλοδαπής εκτός ΕΕ βρίσκεται στο http://www.dikatsa.info/forum/attachment.php?attachmentid=31 ( http://www.dikatsa.info/forum/showthread.php?t=1458 ), και παρότι έχει ακόμα και παραπομπές σε αποφάσεις ΣτΕ (!!!) φαίνεται αρκετά πρόχειρη...

Μια φιλική συμβουλή: 3336 είναι η απόφαση, ενώ το Word έχει επιλογή, αν έχει εγκατασταθεί ο ελληνικός ορθογράφος, για αυτόματη διόρθωση: θα λυθεί έτσι το τεράστιο πρόβλημα των τόνων ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

http://www.enet.gr/online/online_print.jsp?id=42154728

Γιατροί εξωτερικού κατά υπ. Υγείας για τα αγροτικά ιατρεία

Από τις 16 Φεβρουαρίου παραμένουν «παγωμένες» οι προκηρύξεις θέσεων στα αγροτικά ιατρεία, λόγω του θέματος που είχε δημιουργηθεί με τους πτυχιούχους ιατρικών σχολών χωρών εκτός Ε.Ε., ενώ με το ζήτημα θα ασχοληθεί στην πρώτη του συνεδρίαση που θα γίνει σήμερα το Δ.Σ. του ΔΟΑΤΑΠ, του νέου οργανισμού που αντικαθιστά το ΔΙΚΑΤΣΑ.

Ο νέος οργανισμός, μετά την κατάργηση του ΔΙΚΑΤΣΑ, θα επιλαμβάνεται πλέον όλων των θεμάτων που έχουν να κάνουν με αντιστοίχιση, αναγνώριση πτυχίων αλλοδαπής κ.λπ.

Χθες μάλιστα τρεις γιατροί -από τους πτυχιούχους ιατρικών σχολών αλλοδαπής που ενώ έχουν μοριοδοτηθεί νομίμως για την κάλυψη των περιφερειακών ιατρείων δεν έχουν λάβει την πράξη διορισμού τους- κατέθεσαν εξώδικη διαμαρτυρία στο υπουργείο Υγείας για την καθυστέρηση τοποθέτησης αγροτικών γιατρών.

Σημειώνεται ότι η διαδικασία δεν «πάγωσε» μόνο για τους πτυχιούχους του εξωτερικού, οι οποίοι δεν τοποθετήθηκαν στις θέσεις για τις οποίες είχαν επιλεχθεί, αλλά για όλες τις θέσεις των αγροτικών γιατρών.

Οι γιατροί τονίζουν ότι η κατάσταση αυτή έχει ήδη προκαλέσει σοβαρά προβλήματα στη δημόσια υγεία, καθώς έχουν δημιουργηθεί κενές θέσεις περιφερειακών ιατρείων, οι οποίες ήδη ανέρχονται στις χίλιες και σταδιακά αυξάνονται.

Στη διαμαρτυρία που απέστειλαν στον υπουργό Υγείας οι πτυχιούχοι με αναγνώριση πτυχίου εξωτερικού από το ΔΙΚΑΤΣΑ (ΔΟΑΤΑΠ), επισημαίνουν μεταξύ άλλων ότι ενώ συμμετείχαν στο διαγωνισμό για την κάλυψη των περιφερειακών ιατρείων, μοριοδοτούμενοι νομίμως μετά από γνωμοδότηση της νομικής υπηρεσίας του υπουργείου Υγείας, μέχρι σήμερα δεν έχουν παραλάβει την πράξη διορισμού τους.

Προσθέτουν ότι, όπως πληροφορήθηκαν από το υπουργείο Υγείας, όλα τα παραπάνω προέκυψαν μετά από διαμαρτυρία μερίδας των αποφοίτων της Ιατρικής Σχολής του Πανεπιστημίου Αθηνών στον υπουργό Υγείας.

Οι νομικές υπηρεσίες των υπουργείων Παιδείας και Υγείας έχουν γνωμοδοτήσει ότι η μοριοδότηση των εν λόγω πτυχιούχων πρέπει να γίνει σύμφωνα με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων του Νοεμβρίου 2003.

Ως χρόνος απόκτησης του πτυχίου τους, αναφέρεται στη διαμαρτυρία, πρέπει να θεωρηθεί η ημερομηνία κατά την οποία και οι υπόλοιποι επιτυχόντες της ίδιας εξεταστικής περιόδου το απέκτησαν, ήτοι της περιόδου 11/2003.

Και αυτό, εξηγούν, διότι όπως πάγια νομολογείται από το Ανώτατο Ακυρωτικό Δικαστήριο της χώρας, η νέα διοικητική πράξη, η εκδιδόμενη στη θέση της αντίστοιχης ακυρωθείσης, ανατρέχει στο χρόνο έκδοσης της προηγούμενης αυτής πράξης.

Ετσι, η νέα διοικητική πράξη θεωρείται ισχύουσα αναδρομικά από το χρόνο έκδοσης της ακυρωθείσας αρχικής πράξης, ανεξάρτητα από την ημερομηνία έκδοσης της νέας πράξης.

Οι πτυχιούχοι του εξωτερικού καταλήγουν ότι «το υπουργείο Υγείας επιδεικνύοντας πρωτοφανή έλλειψη κοινωνικής ευαισθησίας αναστατώνει τους ήδη ταλαιπωρημένους από τις πράξεις και παραλείψεις της διοίκησης του ΔΟΑΤΑΠ πτυχιούχους Ιατρικής και καθυστερεί την περαιτέρω επαγγελματική τους εξέλιξη, ενώ παράλληλα δημιουργεί κενές θέσεις περιφερειακών ιατρείων».

ΣΟΦΙΑ ΝΕΤΑ

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ - 12/05/2005

Copyright © 2004 Χ. Κ. Τεγόπουλος Εκδόσεις Α.Ε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χθες μάλιστα τρεις γιατροί -από τους πτυχιούχους ιατρικών σχολών αλλοδαπής που ενώ έχουν μοριοδοτηθεί νομίμως για την κάλυψη των περιφερειακών ιατρείων δεν έχουν λάβει την πράξη διορισμού τους- κατέθεσαν εξώδικη διαμαρτυρία στο υπουργείο Υγείας για την καθυστέρηση τοποθέτησης αγροτικών γιατρών.

3 η 1000 ρε θα μας τρελλανουν :lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

3 η 1000 ρε θα μας τρελλανουν :lol:  :lol:

Εγώ στην θέση σου, θα ανησυχούσα περισσότερο για το άλλο που λέει...

Χθες μάλιστα τρεις γιατροί -από τους πτυχιούχους ιατρικών σχολών αλλοδαπής που ενώ έχουν μοριοδοτηθεί νομίμως για την κάλυψη των περιφερειακών ιατρείων δεν έχουν λάβει την πράξη διορισμού τους- κατέθεσαν εξώδικη διαμαρτυρία στο υπουργείο Υγείας για την καθυστέρηση τοποθέτησης αγροτικών γιατρών.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ στην θέση σου, θα ανησυχούσα περισσότερο για το άλλο που λέει...

που ενώ έχουν μοριοδοτηθεί νομίμως

"κατα την αποψη τους" θα επρεπε να πει ο δημοσιογραφος αν ηθελε να ειναι αντικειμενικος

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυγά Τουρκίας....

Πράγματι θα έπρεπε να γράφουν απόφοιτοι ανατολικής Ευρώπης αν δεν ντρέπονταν για την προέλευση των πτυχίων τους....

Καλά ας σοβαρευτούμε.Κάποιος απ'τους τρεις έχει γκόμενα, ξαδέρφη ή κάτι άλλο τη δημοσιογραφίσκο της Ελευθεροτυπίας και της πλασάρει τη συγκλονιστική είδηση και μάλιστα όπως πιστεύει αυτός.Παντελής απουσία ρεπορτάζ, έρευνας, διασταυρώσεως των στοιχείων....Θα ήταν τιμιότερο αν το δημοσιεύαν ως δελτίο τύπου των τριών που κατέθεσαν εξώδικο....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

συνεδριασε αραγε το ΔΟΑΤΑΠ η θα μας κα8υστερησουν κι αλλο? Κατι μου λεει πως παλι 8α παιξουν την τρελλιτσα...μηπως η επισκεψη Καραμανλη σημερα στο υπουργειο παιδειας τους εβγαλε απο το προγραμμα? :P:P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυγά Τουρκίας....

Πράγματι θα έπρεπε να γράφουν απόφοιτοι ανατολικής Ευρώπης αν δεν ντρέπονταν για την προέλευση των πτυχίων τους....

Η Ρουμανία όμως δεν είναι ανατολική Ευρώπη, απ' όσο θυμάμαι.Του πρώην ανατολικού μπλοκ ίσως..... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παντελής απουσία ρεπορτάζ, έρευνας, διασταυρώσεως των στοιχείων....Θα ήταν τιμιότερο αν το δημοσιεύαν ως δελτίο τύπου των τριών που κατέθεσαν εξώδικο....

Τσ, τσ, τσ. Δε ντρεπονται λιγο αυτοι οι δημοσιογραφοι ? Βεβαια, οταν δημοσιευαν ρεπορταζ με την αγαστη συνεργασια των αποφοιτων Ελληνικων πανεπιστημιων και παρουσιαζαν τους δικατσαδες ως "Γιατρους με απολυτηριο του 12" (ασχετο αν πολλοι απο αυτους με το απολυτηριο του 12 τελικα πηραν πτυχιο απο Ελληνικα πανεπιστημια) εκαναν σωστα τη δουλιτσα τους, εεε ?

Παρακαλω πολυ το Σαιεπ να απαντησει με επιστολη του στην Ε. Θα ηθελα πολυ να δω τα επιχειρηματα που εχει επι του θεματος δημοσιευμενα σε εφημεριδα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιδια , περασα σημερα απο τον εβδομο οροφο του υπουργειου παιδειας, αρχικα στο γραφειο για το δικατσα στον πεμπτο , οπου μου ειπαν οτι το βραδυ θα συνεδριασει το δ.σ. και οτι το θεμα μας με τα αγροτικα ειναι πρωτο - πρωτο .Αρα μεχρι δευτερα η αποφαση θα ειναι στο ΥΥΚΑ . Αντε να ξεκολλησει λιγο η υποθεση , Ελπιζω να μην βρουν πλεον νεες δικαιολογιες για περαιτερω καθυστερηση...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παρακαλω πολυ το Σαιεπ να απαντησει με επιστολη του στην Ε. Θα ηθελα πολυ να δω τα επιχειρηματα που εχει επι του θεματος δημοσιευμενα σε εφημεριδα...

Δεν είναι διόλου απίθανο αυτό. Πάντως η άποψή μας για τη δημιουργία κενών θέσεων περιφερειακών ιατρείων από το ΥΥΚΑ και τα προβλήματα που δημιουργούνται στη Δημόσια Υγεία με τη μη προκήρυξη νέων αγροτικών είναι η ίδια.

Το ΥΥΚΑ απάντησε στο έγγραφο διαμαρτυρίας του ΣΑΙΕΠ για τη μη προκήρυξη των αγροτικών ως εξής (σήμερα λάβαμε την απάντηση):

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ

ΥΦΥΠΟΥΡΓΟΣ ΥΓΕΙΑΣ

Αθήνα, 4 Μαΐου 2005

Προς

Το Σύλλογο Αποφοίτων Ιατρικής

Ελληνικών Πανεπιστημίων

Ενταύθα

Αξιότιμοι Κύριοι,

Παραλάβαμε το έγγραφό σας με αριθμ. Πρωτ. 40317- 18-4-05 και σας βεβαιώνουμε ότι στην όλη διαδικασία επιλογής και τοποθετήσεως αγροτικών ιατρών - υποχρέων υπηρεσίας υπαίθρου, εφαρμόζεται απολύτως η ισχύουσα νομοθεσία. Επιπροσθέτως σας ενημερώνουμε ότι το Υπουργείο μελετά την ηλεκτρονική - διαδικτυακή δημοσιότητα της όλης διαδικασίας ανακοινώσεως -υποψηφιότητος - επιλογής των υποψηφίων, ώστε να διασφαλιστεί στο μέγιστο η από όλους επιθυμητή ταχύτητα, αποτελεσματικότητα και αξιοπιστία.

Με εκτίμηση

Ο Υφυπουργός Υγείας

Αθανάσιος Γιαννόπουλος

Αριστοτέλους 17 Αθήνα - Τηλ. 210 5230091 / 5249720 - Fax : 210 52 31 707 - email: dimitrak@mohaw.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοινώς λαβατε μία απάντηση ανάλογη με αυτή που είχα λάβει και εγώ από το ΥΥΚΑ, δηλαδή δεν γράφει τίποτα που να έχει ενδιαφέρον.Πάντως και εγώ πιστεύω ότι από δευτέρα θα έχουμε νέα και εξελίξεις σχετικά με το θέμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το Υπουργείο μελετά την ηλεκτρονική - διαδικτυακή δημοσιότητα της όλης διαδικασίας ανακοινώσεως -υποψηφιότητος - επιλογής των υποψηφίων, ώστε να διασφαλιστεί στο μέγιστο η από όλους επιθυμητή ταχύτητα, αποτελεσματικότητα και αξιοπιστία.

ελπιζω να μην ειναι ωραια λογια και να τον κανουν πραξη :angry:

ps

κι αυτο: emcensored ελπιζω να το παρουν :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα τα αγροτικά ανακοινώνονται ήδη μέσω Internet! Τι ακριβώς εννοεί ο ποιητής δεν ξέρω. Το ταχύτητα-αποτελεσματικότητα-αξιοπιστία κάνει λίγο σε "γρήγορα ναι-πρόχειρα όχι", αλλά εν πάσει περιπτώσει αυτές τις ημέρες δεν μπορούμε να ασχολούμαστε με τις απαντήσεις του ΥΥΚΑ... Από Δευτέρα ίσως.

Η απάντηση στην οποία αναφέρεσαι maddoctor είναι αυτή που πήραν όλοι όσοι ζήτησαν τη γνωμοδότηση της νομικής υπηρεσίας του ΥΥΚΑ φαντάζομαι. Αυτή είναι ακόμα καλύτερη! Αφού υπογράφει πάλι Γιαννόπουλος (αντ'αυτού βεβαίως) και λέει ότι θα χορηγήσει τα έγγραφα αν γίνουν αποδεκτά από την πολιτική ηγεσία!

Διχασμένες προσωπικότητες εκεί στο ΥΥΚΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η απάντηση στην οποία αναφέρεσαι maddoctor είναι αυτή που πήραν όλοι όσοι ζήτησαν τη γνωμοδότηση της νομικής υπηρεσίας του ΥΥΚΑ φαντάζομαι. Αυτή είναι ακόμα καλύτερη! Αφού υπογράφει πάλι Γιαννόπουλος (αντ'αυτού βεβαίως) και λέει ότι θα χορηγήσει τα έγγραφα αν γίνουν αποδεκτά από την πολιτική ηγεσία!

Διχασμένες προσωπικότητες εκεί στο ΥΥΚΑ...

Αναφέρομαι σε αυτό: http://www.dikatsa.info/forum/showpost.php...3&postcount=174 .Είναι η απάντηση που είχα λάβει σε μία αίτηση μου από το ΥΥΚΑ.Η υπογραφή είναι η ίδια.Την απάντηση αυτή την έχεις αναφέρει και εσύ εδώ, ότι δεν σκοπεύετε να λάβετε τέτοιου είδους απάντηση.Ξαναδιάβασέ την και θα καταλάβεις ότι δεν είναι καθόλου καλύτερη, αλλά με διπλωματικό τρόπο σου απάντησαν ένα ωραίο "ίσως", όπως και εμένα τότε δηλαδή. :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.