Jump to content

[προκηρύξεις αγροτικών] Μαρτιος- Οκτωβριος 2005


atsipo

Recommended Posts

ΠΑΛΙ ΤΑ ΙΔΙΑ.ΕΙΣΤΕ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΠΟΣΤΗΘΙΣΗ. embored

redish αν βαρέθηκες...

το κουβαδάκι σου,

το φτυαράκι σου,

μια τσουγκράνα

και σ' άλλη παραλία...

Άιντεεε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Last Reply

Ειλικρινά παρακολουθώντας αυτό το thread και όντας άμεσα ενδιαφερόμενος για το θέμα, ΒΑΡΕΘΗΚΑ να διαβάζω τους διαπληκτισμούς των μεν με τους δε, γιατί εσίς φταίτε, όχι οι άλλοι φταίνε κλπ. Έχω κι εγώ όπως φαντάζομαι όλοι όσοι περιμένουν να δουν που και πότε θα καταλήξει αυτή η κατάσταση με τα αγροτικά, τα νεύρα μου. Και δε μου φταίνε ούτε οι ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ ούτε οι ΜΗ ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ. Ούτε θεωρω ότι δε ξέρω ποιός ευθύνεται για να προσφεύγω σε κυνήγι μαγισσών.

Η ανευθυνότητα αυτού του γελοιοδέστατου κυρίου που θέλει να παρουσιάζεται , ως άλλος Αβραμόπουλος, ως ο πιο επιτυχημένος υπουργός αυτής της κυβέρνησης είναι η αιτία που το θέμα έχει οδηγηθεί εκεί που έχει οδηγηθεί. Ο νέος Πόντιος Πιλάτος (ξεπερνώντας και τον παλιό) περιμένει να δώσουν λύση τα δικαστήρια και δε ξέρω κι εγώ ποιός άλλος, για το ΜΕΓΑΛΟ ΘΕΜΑ (!) κάποιων ενστάσεων! Ο σόβαρος άνθρωπος που έχει επίγνωση της πραγματικότητας και των ευθυνών του παίρνει μια απόφαση και μαζί και τις ευθύνες που του αναλογούν. Γιατί με αυτό τον τρόπο ποιός μου λέει εμένα ότι και μετά την "λύση" του προβλήματος δεν θα προκύψει και νέο με νέες ενστάσεις; Οι συνέπειες της ανευθυνότητας αυτής για το σύνολο έχουν αναφερθεί πολλάκις. Το σύνολο όμως δεν έχει νιώσει τις συνέπειες. Θα το ΄νιώσει σε λίγο καιρό όπως είπαν και οι συνάδελφοι προηγούμενα. Τις συνέπειες όμως τις έχουμε νιώσει εμείς! Και δε μπορώ να καταλάβω γιατί δεν έχουμε πάει ακόμα στο υπουργείο, όχι για να συζητήσουμε πλέον γιατί οι άνθρωποι δεν παίρνουν από λόγια, αλλά να τα σπάσουμε! Να φορτώσουμε ότι αυγό βρουμε στον μανάβη της γειτονιάς, να ειδοποιήσουμε και τα ΜΜΕ που τόσο κόπτονται για φασαρίες και επεισόδια και να τους δώσουμε μια πρώτης τάξεως τροφή!

Εγώ μέχρι και αυτόφωρο νιώθω διατέθιμένος να περάσω αρκεί να φωνάξω και να εκθέσω τον ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΥΠΕΥΘΥΝΟ γι' αυτό το χάος. Δεν αντέχω άλλο να μας δουλέυουν ψιλό γαζί κι εμείς να είμαστε τα στρατιωτάκια που θα περιμένουν να πάρουν αυτό που δικαιούνται ΟΤΑΝ αποφασίσουν αυτοί οι γελοίοι που κάθονται αναπαυτικά στις καρέκλες τους και ξέρουν μόνο να κάνουν "αιφνιδιαστικές επισκέψεις" στα νοσοκομεία με τις κάμερες όλων των καναλιών παρέα.

Απλά αρνούμαι να φάω το κουτόχορτο που μου σερβίρουν.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάντως-μπορεί να έχει ξαναειπωθεί αλλά που να διαβάζω το thread από την αρχή-ο ΣΑΙΕΠ απλά κατέθεσε αίτηση να μας δοθεί η απόφαση βάση της οποίας μοριοδοτήθηκαν οι του ΣΤΕ με 6 μόρια. Και επειδη απόφαση εγγράφως δεν υπήρχε και η "κυρία" Ρουφο emcensored γαλα βιάστηκε να ανακοινώσει την προκύρηξη της 18/2, πάγωσαν τα αγροτικά. καμία ένσταση δεν έγινε από μέρους μας και κανείς δεν είπε σταματήστε τη διαδικασία. Είπαμε δώστε μας την απόφαση και στείλαμε το υπόμηνμα όπυ υπενθυμίζαμε ότι τα μόρια μετρούνται από τότε που το ΔΙΚΑΤΣΑ δίνει την πράξη

Maddoctor, ειλικρινά απορώ.....Ούτε και ξέρεις γιατί προσέφυγες στο ΣΤΕ μου φαίνεται. Πες μας και άλλα για το τσακάλι το δικηγόρο σου!!!

Στο ΣΤΕ προσέφυγες με αίτημα να σε ανακυρήξουν επιτυχοντα στις εξετάσεις του ΔΙΚΑΤΣΑ. Ούτε ειδικότητα τους ζήτησες ούτε αγροτικό. Αρά το ΣΤΕ δεν έχει απολύτως καμία δουλειά να αποφασίσει για αγροτικά....εκτός και αν ξαναπροσφύγατε και δεν το ξέρουμε. Και όπως εύστοχα έχει ειπωθεί, όσο εσείς περιμένατε την απόφαση του ΣΤΕ, είχε αναστείλει το ΔΙΚΑΤΣΑ τις εξετάσεις για τους υπολοίπους; ΟΧΙ. Άρα γιατί αναστέλει τα αγροτικά το Υπουργείο;

emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εννοείται bitzidi ότι το "από τον Άννα στον Καϊάφα" παίζεται από το Φλεβάρη ως τώρα γιατί αρνούνται να πάρουν στο ΥΠΥΥΠ την πολιτική ευθύνη. Το θέμα είναι ότι το Φλεβάρη ήμασταν -τουλάχιστον στο θέμα των αγροτικών- 150 έναντι 300. τώρα που έχουν ορκιστεί όλες οι Ελληνικές Ιατρικές Σχολές και έρχονται αρχές ιουνίου άλλες 2 πτυχιακές από Αθήνα και Θεσ/νίκη , θα είμαστε 600 ένατι 300.Ίσως αυτό να περιμένει ο Νικήτας...Να αυγατίσουν οι ψήφοι από μας μπας και λήξει το θέμα... emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

maddoctor έχω κουραστεί να διαβάζω τα ίδια και τα ίδια...

Και εγώ να απαντώ κάθε φορά τα ίδια....

H strychnine κατέθεσε την αποψή της η οποία είναι συγκεκριμένη, εμπεριστατωμένη και διατυπωμένη με σαφήνεια...
Γιατί εγώ τι κάνω δηλαδή!?

Πριν μερικές μέρες σου έθεσα το ερώτημα γιατί δεν κάνεις μήνυση στο ΔΙΚΑΤΣΑ να σε αποζημιώσει για όλο αυτό το χρόνο που έδινες εξετάσεις ανεπιτυχώς...

Διότι αγαπητέ mad σε όλες τις αθωωτικές αποφάσεις του ΣτΕ οι εμπλεκόμενοι διεκδικούν αποζημιώσεις για ποικίλους λόγους (επαγγελματικούς, ψυχολογικούς κτλ)... Γιατί όχι κι εσύ!!!

Νομίζω ότι το είχα απαντήσει, αλλά δεν πειράζει θα το ξαναγράψω.Σκεφτόμουνα και εγώ να το κάνω, αλλά έμαθα ότι η όλη διαδικασία είναι πάαααααρα πολύ χρονοβόρα, με αμφίβολλα τελικά αποτελέσματα όσο αφορά το οικονοιμικό μέρος.Εγώ θα αρκούμουνα με μία δημόσια συγνώμη του προέδρου και του ΔΣ του ΔΙΚΑΤΣΑ, για την παρανομία που κάνανε.Υπάρχουν πάντως άλλα παιδιά του ΣτΕ, που κινήθηκαν δικαστικώς.Μπορείς να ρίξεις μια ματιά σε αντίστοιχα threads στο dikatsa.info.Μάλιστα μας έχει εκδικαστεί μία συμβολική αποζημίωση από το ΔΙΚΑΤΣΑ, στην δίκη του ΣτΕ, αλλά μετά από επικοινωνία με υπάλληλο του ΔΙΚΑΤΣΑ, μου είπε ότι πρώτα θα βρει όλους τοιυς ενδιαφερόμενους (κάπου 45) και μετά θα μας κατέθετε το ποσό τραπεζικώς.Φαντάσου πότε λοιπόν θα έπαιρνα μία σημαντικ΄'η αποζημίωση, όταν θα την κέρδιζα!!!

Λύστε μου μια απορία...

Γιατί να μην μετράει η βαθμολογία της τελευταίας εξεταστικής (του Νοεβρίου 2004) ενός υποψηφίου παρά να μετράει ο βαθμός  του 2003 που ήταν μεταξύ 40-50??? Διότι έχουν παρατηρηθεί σκαμπανεβάσματα στις βαθμολογίες! Ένας διαβασμένος δεν γράφει καλά μόνο το 2003 και το 2004 πατώνει...

Πως μπορεί να με βαθμολογήσουν από μία εξεταστική που δεν έδωσα καν εξετάσεις!?Η δίκη έγινε για την εξεταστική του Νοέμβρη του 2003, όχι του 2004.Συγνώμη, αλλά αυτό που λες είναι τουλάχιστον άτοπο.

Πότε τα εδέχθησαν??? Το Φλεβάρη του 2005!!! Είχατε και την φαντασίωση ότι θα  εισχωρούσατε και στις ειδικότητες σε εμβόλιμες θέσεις... Αλήθεια τι πήγε στραβά???

Λογικό δεν είναι να τα δεχθούνε τότε, αφού η δίκη έγινε τον Νομβριο του 2004!? :splaaaats:

Όσο αφορά για τις ειδικότητες, δεν το επιτρέπει το νομοθετικό πλαίσιο, αλλιώς κανονιοκά εάν δεν είχε παρανομήσει πάνω μας το δΙΚΑΤΣΑ, εγώ θα ήμουν εγεγραμμένος στην λίστα για ειδικότητα, από πέρρισυ τον φλεβάρη, σωστά!?

Αδιαφορώ προσωπικά αν πάρετε τα μόρια ή όχι αλλά η αλήθεια δεν είναι με το μέρος σας!

αυτό πάλι από που το συμπαίρανες!?

Πάντως-μπορεί να έχει ξαναειπωθεί αλλά που να διαβάζω το thread από την αρχή-ο ΣΑΙΕΠ απλά κατέθεσε αίτηση να μας δοθεί η απόφαση βάση της οποίας μοριοδοτήθηκαν οι του ΣΤΕ με 6 μόρια. Και επειδη απόφαση εγγράφως δεν υπήρχε και η "κυρία" Ρουφο censored.gif γαλα βιάστηκε να ανακοινώσει την προκύρηξη της 18/2, πάγωσαν τα αγροτικά. καμία ένσταση δεν έγινε από μέρους μας και κανείς δεν είπε σταματήστε τη διαδικασία. Είπαμε δώστε μας την απόφαση και στείλαμε το υπόμηνμα όπυ υπενθυμίζαμε ότι τα μόρια μετρούνται από τότε που το ΔΙΚΑΤΣΑ δίνει την πράξη
εγώ πάλι γιατί θυμάμαι κάτι καταγγελιές στον υπουργό που ζητούσατε καμιά δεκαριά πράγματα!? :blink:

Maddoctor, ειλικρινά απορώ.....Ούτε και ξέρεις γιατί προσέφυγες στο ΣΤΕ μου φαίνεται. Πες μας και άλλα για το τσακάλι το δικηγόρο σου!!!

Στο ΣΤΕ προσέφυγες με αίτημα να σε ανακυρήξουν επιτυχοντα στις εξετάσεις του ΔΙΚΑΤΣΑ. Ούτε ειδικότητα τους ζήτησες ούτε αγροτικό. Αρά το ΣΤΕ δεν έχει απολύτως καμία δουλειά να αποφασίσει για αγροτικά....εκτός και αν ξαναπροσφύγατε και δεν το ξέρουμε. Και όπως εύστοχα έχει ειπωθεί, όσο εσείς περιμένατε την απόφαση του ΣΤΕ, είχε αναστείλει το ΔΙΚΑΤΣΑ τις εξετάσεις για τους υπολοίπους; ΟΧΙ. Άρα γιατί αναστέλει τα αγροτικά το Υπουργείο;

Η προσφυγή έγινε για να αακυρωθεί η λίστα επιτυχόντων του ΔΙΚΑΤΣΑ και να θεωρηθούμε και εμείς επιτυχόντες μαζί με τους υπόλοιπους της εξεταστικής του νοέμβρη του 2003, μαζί με ότι άλλο σημαίνει αυτό (δηλαδή ίδια δικαιώματα με τους συναδέλφους που πέρασαν τότε).Εφόσον λοιπόν το ΣτΕ, μας θεωρεί από τότε επιτυχείς, από τότε πρέπει να υπολογιστούνε τα μόρια για το αγροτικό.Δυστυχώς δεν μπορεί να γίνει το ίδιο και για τις ειδικότητες, ώστε να εξαλειφθεί τελείως η αδικία.

PS.Α και κάτι άλλο, μην κάνεις διπλά post strychnine, υπάρχει και το edit ξέρεις emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εάν αργήσει κανα δίμηνο όπως λέει ο Σαράντος, τότε ναι θα υπάρχει πολύ μεγάλο πρόβλημα, γιατί έρχεται καλοκαίρι, υπάρχει η τουριστική κίνηση στα νησιά/επαρχία και γιατρός σε πολλά χωριά δεν θα υπάρχει.

Για τα χωριά συμφωνώ,για τα νησιά μην ανησυχείς ,υπάρχουν πολλές εταιρίες εκεί,που εκμεταλλεύονται γιατρούς που περιμένουν για ειδικότητα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

Το "Ιατροί στα ξενοδοχεία" υπάρχει πάαααααααααααρα πολύ πιο πριν από το "Ιατροι στα πλοία" . Κάτι πήρε το αφτί μου ότι μπορεί να μην εφαρμοστεί φέτος

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχει κάτι νεότερο σήμερα για τα αγροτικά; Δεν πιάνω γραμμή στο υπουργείο! emranting

Δυστυχώς δεν υπάρχει τίποτα.Πήρα το πρωΐ και μου είπαν ξαναπάρτε την άλλη εβδομάδα :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δυστυχώς δεν υπάρχει τίποτα.Πήρα το πρωΐ και μου είπαν ξαναπάρτε την άλλη εβδομάδα  :(

Α, τόοοσο καλά! Μια χαρά τη βρίσκω την διαμαρτυρία έξω από το υπουργείο, αφού καθόμαστε που καθόμαστε...να στήσουμε καμια δεκαριά σκηνούλες έξω από το υπουργείο και τα βράδια να διοργανώνουμε γιορτές με τους αδιόριστους καθηγητές που κάθονται έξω από το υπουργείο δημόσιας διοίκησης...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΛΕΟΟΟΟΣ....!!!!!!!!!! ΣΤΙΣ 20 ΣΕΛΙΔΕΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ!!!!! :angry::angry: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ- ΣΑΙΕΠ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ -ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΟΥΜΕ :angry::angry:

ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΤΕ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΘΟΣΑΣΤΕ; ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΟΜΠΟΣ ΣΤΟ ΧΤΕΝΙ!!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ!!ΠΕΙΤΕ ΩΡΑ ΚΑΙ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΤΑΣΟΥΜΕ :angry: ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΡΟΊ΄ΔΑ :angry:

ΟΛΟ ΜΠΛ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥΣ ΣΩΘΗΚΑΜΕ. :angry: ΚΑΛΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!ΠΕΙΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ!!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για τα χωριά συμφωνώ,για τα νησιά μην ανησυχείς ,υπάρχουν πολλές εταιρίες εκεί,που εκμεταλλεύονται γιατρούς που περιμένουν για ειδικότητα....

Βασικα, για κανεναν μην ανησυχειτε. Εισακουστηκαν οι παρακλησεις του Σαιεπ ωστε να μην μεινουν τα χωρια και τα λαγκαδια χωρις ντοκτορ. Σιγα - σιγα ανανεωνονται οι συμβασεις που ληγουν και ετσι δεν θα υπαρξει πλοβρημα.

Thank you Saiep ! Do you want to be friends with me ? :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΕΛΕΟΟΟΟΣ....!!!!!!!!!! ΣΤΙΣ 20 ΣΕΛΙΔΕΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΝΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΞΑΝΑΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΔΕΝ ΚΑΝΑΜΕ!!!!! :angry:  :angry: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΣ ΚΑΝΟΝΙΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ- ΣΑΙΕΠ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ, ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΝΑΙ ΣΤΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΞΩ -ΝΑ ΜΑΖΕΥΤΟΥΜΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΗΘΟΥΜΕ :angry:  :angry:

ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΤΕ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΘΟΣΑΣΤΕ; ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΟΜΠΟΣ ΣΤΟ ΧΤΕΝΙ!!!!!

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΙΝΗΣΗ!!ΠΕΙΤΕ ΩΡΑ ΚΑΙ ΗΜΕΡΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΤΑΣΟΥΜΕ :angry: ΑΡΚΕΤΑ ΜΑΣ ΠΙΑΝΟΥΝ ΚΟΡΟΊ΄ΔΑ :angry:

ΟΛΟ ΜΠΛ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΥΣ ΣΩΘΗΚΑΜΕ. :angry: ΚΑΛΟ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!ΠΕΙΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ!!!!!

Μέσα κι εγώ εννοείται. Βαρέθηκα να περιμένω. Περιμένω μέρα κι ώρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μέσα κι εγώ εννοείται. Βαρέθηκα να περιμένω. Περιμένω μέρα κι ώρα

## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - mesa ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika -

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι ναι την διαβασαμε την αποφαση του ΔΙΚΑΤΣΑ :angry::angry: Ενα εχω να πω..ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ!! :angry:

Αμα δουμε φως ποτε αμεσα σφυριχτε μου κλεφτικα!!

Ρε ΣΑΙΕΠ πες ΩΡΑ και ΜΕΡΑ!!!!!!!

Γιατι αντι για αγροτικο μας βλεπω να παιρνουμε τους αγρους και τους λογγους κ να γινομαστε βοσκοι! :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε ρε ποιός ακούει τον palaiologo έτσι και το παραπάνω link είναι αλήθεια πάντως.

Ωχ ωχ, να τος τον βλέπω [κάτω κάτω] που διαβάζει το post...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φτασαμε στο σημείο να μας και κάνουν και πλάκα........ΟΡΙΣΜΕΝΟΙ..........θα γυρίσει ο τροχός που θα πάει.Απλά τον βλέπω να έχει λίγο μεγάλη ακτίνα και να αργεί...........Παιδιά συμφωνώ πάντως και εγώ οτι η μόνη λύση είναι να βρεθούμε όλοι έξω απο το υπουργείο.......ας δοθεί η μέρα και φύγαμε.....

Και ας αφήσουμε τους ίδιους ΟΡΙΣΜΕΝΟΥΣ να κοκορεύονται για την ποιότητα των πανεπιστημίων τους.......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.