Jump to content

Ατάκες πραγματικές και αστείες


Recommended Posts

Ερώτηση : Γιατί οι γυναίκες έχουν δύο ειδών χείλη ?

Απάντηση : Για να διορθώνει το κάτω τις μαλακίες που λέει το επάνω !!

Το κάτω το διορθώνει το πάνω άραγε???

υπαρχουν φορες που σιγουρα ναι! :P

Δυστυχώς στους άνδρες το κάτω κεφάλι δεν μπορεί ποτέ να δορθρώσει τις βλακείες που σκέφτεται το επάνω.

Και αυτο επειδη στους άντρες τις βλακεί τις κάνει το κάτω κεφάλι και όχι το επάνω.. Το Επάνω διορθώνει τις βλακείες του κάτω. Καλα κατάλαβες εμεις οι αντρες το λέμε λογική εσεις οι γυναίκες το λέτε αναισθησία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 403
  • Created
  • Last Reply

......η συγκέντρωση του ελεύθερου ασβεστίου..... 100 nM.Πώς θα το διαβάζατε;;......Μέλος Δ.Ε.Π.,λέει:''100 νανόμετρα''!!....Μετά διορθώθηκε!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ερώτηση : Γιατί οι γυναίκες έχουν δύο ειδών χείλη ?

Απάντηση : Για να διορθώνει το κάτω τις μαλακίες που λέει το επάνω !!

Το κάτω το διορθώνει το πάνω άραγε???

υπαρχουν φορες που σιγουρα ναι! :P

Δυστυχώς στους άνδρες το κάτω κεφάλι δεν μπορεί ποτέ να δορθρώσει τις βλακείες που σκέφτεται το επάνω.

Και αυτο επειδη στους άντρες τις βλακεί τις κάνει το κάτω κεφάλι και όχι το επάνω.. Το Επάνω διορθώνει τις βλακείες του κάτω. Καλα κατάλαβες εμεις οι αντρες το λέμε λογική εσεις οι γυναίκες το λέτε αναισθησία

θα προσθεσω το εξης:δεν ειναι τυχαιο οτι οι ανδρες εχουν 2 κεφαλια , δλδ 2 οργανα να διορθσωσουν τυχον μαλακιες , ενω οι γυναικες 2 οργανα για να μιλανε. . . :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτιάς ( στον ALfa) : "Το παιδάκι πάσχει από την νόσο Suzuki!!!!" Ακούει κάτι στο ακουστικό και συμπληρώνει....."Συγνώμη λάθος.....Kawasaki"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ

συζητωντας περι σεξουαλικων σχεσεων, στασεων κ τα σχετικα με παρεα...ρωταει μια φιλη μια αλλη φιλη:

-Β...τι γευση εχει το σπερμα?

-χμ..ειναι σαν....(κ αφου μας κοιταει καχυποπτα για μια στιγμη)...α ναι, δεν ξερω!!! :rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol::D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ

συζητωντας περι σεξουαλικων σχεσεων, στασεων κ τα σχετικα με παρεα...ρωταει μια φιλη μια αλλη φιλη:

-Β...τι γευση εχει το σπερμα?

-χμ..ειναι σαν....(κ αφου μας κοιταει καχυποπτα για μια στιγμη)...α ναι, δεν ξερω!!! :rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol::D

Μηπως σε ειδε με την εκφραση αποριας και το ξανασκεφτηκε? Ο καθενας θα κολουσε για να ακουσει την απαντιση.Μην ντραπεις να το παραδεχτεις. emblushemcensored

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ

συζητωντας περι σεξουαλικων σχεσεων, στασεων κ τα σχετικα με παρεα...ρωταει μια φιλη μια αλλη φιλη:

-Β...τι γευση εχει το σπερμα?

-χμ..ειναι σαν....(κ αφου μας κοιταει καχυποπτα για μια στιγμη)...α ναι, δεν ξερω!!! :rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol::D

Μηπως σε ειδε με την εκφραση αποριας και το ξανασκεφτηκε? Ο καθενας θα κολουσε για να ακουσει την απαντιση.Μην ντραπεις να το παραδεχτεις. emblushemcensored

κατι θελει να πει ο ποιητης...αλλα τι? <_<

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλει να πει ότι σε έχει πάρει για άντρα. Γι' αυτό σταμάτα να κρύβεις την φάτσα σου να μην μπρδεύεις τον κόσμο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ

συζητωντας περι σεξουαλικων σχεσεων, στασεων κ τα σχετικα με παρεα...ρωταει μια φιλη μια αλλη φιλη:

-Β...τι γευση εχει το σπερμα?

-χμ..ειναι σαν....(κ αφου μας κοιταει καχυποπτα για μια στιγμη)...α ναι, δεν ξερω!!! :rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol::D

εσυ ποια απο τις 2 φιλες ησουνα; :P:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θέλει να πει ότι σε έχει πάρει για άντρα. Γι' αυτό σταμάτα να κρύβεις την φάτσα σου να μην μπρδεύεις τον κόσμο!

λες?? :bloodomen:

ΑΥΣΤΗΡΩΣ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΟ

συζητωντας περι σεξουαλικων σχεσεων, στασεων κ τα σχετικα με παρεα...ρωταει μια φιλη μια αλλη φιλη:

-Β...τι γευση εχει το σπερμα?

-χμ..ειναι σαν....(κ αφου μας κοιταει καχυποπτα για μια στιγμη)...α ναι, δεν ξερω!!! :rolleyes:

:lol::lol::lol::lol::lol::D

εσυ ποια απο τις 2 φιλες ησουνα; :P:lol:

η τριτη ;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ατακες απο ηλικιωμενους σε μεταξυ τους συζητηση:

-ο ταδε ειναι πολυ ανθηροστομος ( αντι αθυροστομος )

-ο ταδε πηε σε ενα σεληναριο ( αντι σεμιναριο.το Σεληναρι στην Κρητη ειναι ενα μοναστηρι , οποτε μαλλον ο μπαρμπας ταμπλεξε λιγο)

-νεροπομπη ( αντι νεροποντη )

θα θυμηθω ( η θακουσω κι αλλα , που θα παει )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενα γκομενακι του φορουμ :bloodomen:

"Μ' αυτα που γραφεις νομιζα πως εισαι σε καμια παραθρησκευτικη οργανωση" :lol:

(καλα για μενα ηταν αστειο) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σήμερα το πρωί σε κάποια πρωινή εκπομπή ο Ασκητής... εξηγούσε την λειτουργία της αμυγδαλής κατά την διάρκεια του σεξ... και πως αυτή επηρεάζει τις γυναίκες της τρίτης ηλικίας...

απάντηση ενός μοντέλου...(νομίζω τα έχει με την Αλιμπέρτη....καθόλου κοτσομπόλα εγώ...)

"ε γιατί δεν τις βγάζουν....?"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σήμερα το πρωί σε κάποια πρωινή εκπομπή ο Ασκητής... εξηγούσε την λειτουργία της αμυγδαλής κατά την διάρκεια του σεξ... και πως αυτλή επηρεάζει τις γυναίκες της τρίτης ηλικίας...

απάντηση ενός μοντέλου...(νομίζω τα έχει με την Αλιμπέρτη....καθόλου κοτσομπόλα εγώ...)

"ε γιατί δεν τις βγάζουν....?"

emgoalemgoalemgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:antegeia:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σήμερα το πρωί σε κάποια πρωινή εκπομπή ο Ασκητής... εξηγούσε την λειτουργία της αμυγδαλής κατά την διάρκεια του σεξ... και πως αυτλή επηρεάζει τις γυναίκες της τρίτης ηλικίας...

απάντηση ενός μοντέλου...(νομίζω τα έχει με την Αλιμπέρτη....καθόλου κοτσομπόλα εγώ...)

"ε γιατί δεν τις βγάζουν....?"

Ζητω ο γνησιος "ελλην" που εχει αποψη για ολα και "λυνει και δενει" παντου...Ετσι...ετσι...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Αληθινοτατη ιστορια που μας τη διηγηθηκε η φιλη μας η οποια ηταν παρουσα στον εξης διαλογο μεταξυ των γονιων της:

Μαμα-Εγω βρε δεν σ' αγαπαω? Εγω? Που ημουνα παρθενα οταν παντρευτηκαμε!

Μπαμπας-Αφου δεν ετρεξε αιμα... (κλασσικος διαλογος μεταξυ των γονιων της...με το μπαμπα να απολαμβανει το θυμο της μαμας καθε φορα)

Μαμα-Αφου στο χω πει τοσες φορες πως μικρη επαιζα με τα χερακια απο τις κουκλιτσες μου!

:lol::lol::lol::lol:

Δεν ειναι ν' απορεις μετα που η φιλη μας ειναι ολιγον φαλακρη, κουφη και γκντουιγκ.. :P (αλλα εμεις την αγαπαμε)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

«Όταν με απήγαγαν, οι γονείς μου έδρασαν αμέσως. Νοίκιασαν το δωμάτιό μου».

Woody Allen

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ατάκα του πατερα μου:

"Βαριόμουνα να λερώσω τα σεντόνια και λέρωσα την κοινωνία"

Ως προς τον τρόπο που γεννηθικα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 months later...

Η γυναίκα που κλείνει τα μάτια της όταν φιλάει έναν άντρα, συνήθως προσπαθεί να θυμηθεί το όνομα του.

..Evan Esar

Οι γυναίκες οταν είναι καλές είναι πολύ καλές, αλλά όταν είναι κακές είναι πολύ δημοφιλείς.

..Max Miller

Οι γυναίκες μπορούν να συγχωρήσουν έναν άντρα που εκμεταλλεύτηκε την ευκαιρία, ποτέ όμως κάποιον που την έχασε.

..Charles Maurice de Talleyrand

Το μεγαλύτερο πλεονέκτημα του να είσαι γυναίκα, είναι οτι μπορείς να δείχνεις περισσότερο ηλίθια από ότι πραγματικά είσαι και κανείς να μην εκπλήσεται.

..Freya Stark

Πιστεύω πολύ στο γάμο. Εχω παντρευτεί ήδη τρείς φορές.

..Joan Collins

Δεν υπάρχει τίποτα στον κόσμο όπως η αφοσίωση μιας παντρεμένης γυναίκας. Κρίμα που κανένας σύζυγος δεν την έχει γνωρίσει.

..Oscar Wilde

Ξέρεις τι σημαίνει να γυρίζεις σπίτι το βράδυ σε μία γυναίκα που σου προσφέρει αγάπη, ζεστασιά και τρυφερότητα;

Σημαίνει οτι είσαι σε λάθος σπίτι.

..Henny Youngman

Το μυστικό της επιτυχίας του γάμου μας είναι οτι βγαίνουμε και γλεντάμε δυο φορές την εβδομάδα. Η γυναίκα μου κάθε Τρίτη κι εγώ κάθε Παρασκευή.

..Henny Youngman

Οι τρείς ηλικίες του γάμου:

Στα είκοσι βλέπεις τηλεόραση μετά.

Στα σαράντα βλέπεις τηλεόραση κατά την διάρκεια.

Στα εξήντα βλέπεις μόνο τηλεόραση.

..Betram Toy

Ο γάμος είναι το κόστος που πληρώνουν οι άνδρες για το σεξ και το σεξ είναι το κόστος που πληρώνουν οι γυναίκες για το γάμο.

..Ανώνυμος

Οι καλύτεροι εραστές είναι οι σύζυγοι που απατούν τις γυναίκες τους.

..Marilyn Monroe

Είχαμε μία υπέροχη στοματική επαφή. Εγώ της ζήτησα να κάνουμε έρωτα κι αυτή μου απάντησε όχι.

..Woody Allen

Προτιμώ ένα σκύλο από μια γυναίκα. Δεν μιλάει και έχει ήδη γούνα.

..Ανώνυμος

Το κρεβάτι είναι το πιο επικίνδυνο μέρος του κόσμου.

Ενενήντα τοις εκατό των ανθρώπων πεθαίνουν εκεί.

..Mark Twain

Ποτέ μην εμπιστεύεσαι τις γυναίκες που λένε την πραγματική τους ηλικία.

Αφού μπορούν να πούν αυτό, μπορούν να πουν τα πάντα.

..Oscar Wilde

Ηθοποιός είναι αυτός, που όταν δεν μιλάς για τον ίδιο, δεν ακούει.

..Marlon Brando

Οι ηθοποιοί δουλεύουν όλη τους τη ζωή για να γίνουν γνωστοί και μετά φορούν μαύρα γυαλιά για να μην τους αναγνωρίζουν.

..Fred Allen

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν.

..Alexander Woollcott

Εχασα 120 κιλά σε μία μέρα.

Με άφησε η γυναίκα μου.

..Ανώνυμος

Με τα λεφτά δεν αποκτάς φίλους, αποκτάς όμως καλύτερης κλάσης εχθρούς.

..Spike Mulligan

Πιστεύω οτι το σεξ μεταξύ δύο ανθρώπων είναι πολύ ωραίο πράγμα.

Μεταξύ πέντε είναι φανταστικό.

..Woody Allen

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.