Jump to content

[γενικές πληροφορίες] Ποσο διαρκει να μεταπεσεις απο ''υπο διορισμο'' σε ''διορισμενος"


kkrr44

Recommended Posts

Μια από τα ίδια. Μπορεί να συζητηθεί Τετάρτη. Προσωπικά δε νομίζω να ασχοληθούν τώρα αμέσως πριν τις εκλογές. Ρώτησα αν μετά τις 6 Μαΐου θα προχωρήσουν αμέσως οι διορισμοί, αλλά μου είπε η υπάλληλος ότι θα εξαρτηθεί από το αν θα έχουμε κυβέρνηση. Έλεγα ότι και με υπηρεσιακό υπουργό θα γινόταν η δουλειά μετά τις εκλογές, αφού η αναστολή των διορισμών έχει νόημα προεκλογικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μίλησα πριν από λίγο με την υπάλληλο στο 2105235500 και μου είπε πως δεν υπάρχει καμία απολύτως εξέλιξη... Προσωπικά έχασα πλεον κάθε ελπίδα. Και να δούμε πόσο πίσω θα πάει διότι να βγει κυβέρνηση από την πρώτη κυριακή το βλέπω λίγο δύσκολο...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω πλεον δεν ασχολουμαι. ενδιαφερθηκα μεχρι και την προηγουμενη εδομαδα.πλεον επιασαν οι ζεστες,ας ερθει οποτε να ναι το χαρτι.εγω θα αρχισω τα μπανια και τις διακοπες. Καλο καλοκαιρι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάζευα τα post μετά τις εκλογές του 2009 στις 4 Οκτώβρη. Οι διορισμοί ήρθαν πρωτοχρονιάτικα και ενώ είχε βγει και η απόφαση από το ΣτΕ που εξαιρούσε τους ειδικευόμενους και ας είχαμε και αυτοδύναμη κυβέρνηση με την πρώτη. Καλά μπάνια και από εμένα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλαδη εμενα που ανοιγει η θεση μου 13 ιουνιου...θα βγαλω ολο το καλοκαιρι?γιατι οσο κ να ακουγεται παραξενο...θελω να βγαλω το καλοκαιρι στο νησι μου...δεν χαθηκε ο κοσμος για 1-2 μηνες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

depal αν το καθυστερησεις κ λιγο οπως επιτρεπεται,μια χαρα καλοκαιρι θα κανεις στο νησι σου!

αυτο σκεφτομουν...οτι κ σε 40 μερες να ερθει ο διορισμος που λενε σε ιδανικες περιπτωσεις...κ δεν το νομιζω...θα το τρεναρω κ ενα μηνα κ θα βγει το καλοκαιρι...αλλα οτι ειναι να γινει ας γινει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλησπερα, ειμαι υπο διορισμο απο 28/3 ,που εγινε η κοινοποιηση. Διαβαζω τα προηγουμενα post και αρχιζω να πιστευω οτι θα μας ερθει ο διορισμος μετα την νεα κυβερνηση. Ειχατε κανενα νεο ή εχουν παγωσει τα παντα?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο υπουργείο δεν μπορώ να βγάλω γραμμή με τίποτα, συνέχεια βγάζει μήνυμα ότι ο αριθμός που παίρνω δεν έχει τηλεφωνητη. Δεν ξέρω κάνω βέβαια αν καλώ το σωστό νούμερο. Η θέση είναι για νοσοκομείο στην Κρήτη και ίσως βέβαια αργεί ακόμα πιο πολύ ο διορισμός απο ότι στην Αθήνα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πάρε κατά τη μιάμιση που το σηκώνουν. Επειδή εμείς βαρεθήκαμε να παίρνουμε και έχουμε αρχίσει να φουσκώνουμε τα μπρατσάκια μας αν μάθεις τίποτα συνταρακτικό ενημέρωσέ μας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο υπουργείο δεν μπορώ να βγάλω γραμμή με τίποτα, συνέχεια βγάζει μήνυμα ότι ο αριθμός που παίρνω δεν έχει τηλεφωνητη. Δεν ξέρω κάνω βέβαια αν καλώ το σωστό νούμερο. Η θέση είναι για νοσοκομείο στην Κρήτη και ίσως βέβαια αργεί ακόμα πιο πολύ ο διορισμός απο ότι στην Αθήνα

Το τηλ για νοσοκομεία της περιφερειας είναι 2105235500, αλλά όπως είπε και ο Dr. Tomy μετά τις μια θα βγάλεις γραμμή. Βεβαια η συγκεκριμενη υπάλληλος δεν είναι και πολύ εξυπηρετική. Με ναι και όχι μονολεκτικά θα απαντήσει...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα νέα είναι δυσάρεστα! Μόλις μίλησα με την υπάλληλο στο 2105235500 και μου είπε πως η απόφαση εξαίρεσης για τις τοποθετήσεις των γιατρών βγήκε και ήταν αρνητηκή, οπότε θα πρέπει να περιμενουμε το σχηματισμό νέας κυβέρνησης τώρα ή μετά από νέες εκλογές...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σας ειπαν να ξαναπαρετε μετα τις εκλογες αλλα βαζω στοιχημα οτι αυριο πρωι πρωι τα τηλεφωνα στο Υπουγειο θα κουδουνιζουν σαν τρελα!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αστα, μιλησα και εγω και μου ειπαν να ξαναπαρουμε μετα τις εκλογες. Allalouf ποτε εγινε η κοινοποιηση σε εσενα?

6 Απριλίου πήρα κοινοποίηση. Αν σκεφτείς ότι λιγο δυσκολο να σχηματιστεί κυβέρνηση τώρα και μάλλον θα γίνουν ξανά εκλογες σε 40 μέρες, και μετά έρχεται και ο δεκαπενταύγουστος που δε λειτουργεί τίποτα... Καλό φθηνόπωρο, με τα σχολεία θα ξεκινήσουμε κι εμείς!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τουλαχιστον μπορει να δωσουν κανενα δανειο οι τραπεζες να βγαλουμε το καλοκαιρι embaaa .......δεν υπαρχει δηλαδη ελπιδα με τιποτα, εστω και με το σεναριο οτι εχουμε παρει αριθμο πρωτοκολου?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εφόσον πήρες αριθμό πρωτοκόλλου πήρες και υπογραφή. Θα σταλεί στην ΥΔΕ, αν δεν έγινε ήδη, θα εγκριθεί η δαπάνη και θα επιστρέψει στο ΥΥΚΚΑ ώστε να σου αποσταλεί.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Απάντησε σε αυτό το θέμα...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.