Jump to content

[2008] νεες θεσεις ειδικοτητας


vpmichelin

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 462
  • Created
  • Last Reply

Aρκετοί συνάδελφοι από το forum σίγουρα ενημερώθηκαν από το υπουργείο για κάποιες θέσεις που τους ενδιέφεραν προσωπικά. Είτε θα ανοίξουν είτε όχι όμως δεν είδα να ενημερώνουν και τους υπόλοιπους συνάδελφους στο forum.

forum δεν σημαίνει απλά ενημερώνομαι, αλλά και ενημερώνω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aρκετοί συνάδελφοι από το forum σίγουρα ενημερώθηκαν από το υπουργείο για κάποιες θέσεις που τους ενδιέφεραν προσωπικά. Είτε θα ανοίξουν είτε όχι όμως δεν είδα να ενημερώνουν και τους υπόλοιπους συνάδελφους στο forum.

forum δεν σημαίνει απλά ενημερώνομαι, αλλά και ενημερώνω.

ελα ρε τασο,γινονται αυτα.οταν πηγα να το ξεκινησω,μου ειπες θα με πουν ιδιοτελη

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για γενική ιατρική ξέρουμε κάτι?Ανοίγουν τιποτα θεσούλες στην Αθήνα?

ρώτησα ιπποκράτειο που τα 'εχω εγώ, τίποτα.Μου είπε επαρχία (χίο Αρτα Αγρίνιο) μπορεί να έχει και άλλες αλλά όλες σε επαρχία απ'οτι κατάλαβα.αυτα..δυστυχώς

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχεις δικιο τασο

εμενα στο τηλεφωνο η κυρια μου ειπε τα εξης:

νευρολογια ν/κ ροδου 1 θεση(καινουργια,δεν ηξερε ποσο ειδικοτητα θα δινει).παμε για κληρωση,οπως και για τις 3 θεσεις του αττικου.

νευρολογια απο 1 θεση παιρνουν χανια,παμμακαριστος,σερρες.(οπου ηταν χαλια οι αναμονες δηλαδη).

ψυχιατρικη 2 θεσεις στο Ψ.Ν.Θ.

παιδιατρικη ιπποκρατειο 0.

καλη τυχη συναδελφοι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχεις δικιο τασο

εμενα στο τηλεφωνο η κυρια μου ειπε τα εξης:

νευρολογια ν/κ ροδου 1 θεση(καινουργια,δεν ηξερε ποσο ειδικοτητα θα δινει).παμε για κληρωση,οπως και για τις 3 θεσεις του αττικου.

νευρολογια απο 1 θεση παιρνουν χανια,παμμακαριστος,σερρες.(οπου ηταν χαλια οι αναμονες δηλαδη).

ψυχιατρικη 2 θεσεις στο Ψ.Ν.Θ.

παιδιατρικη ιπποκρατειο 0.

καλη τυχη συναδελφοι

Συγνωμη,δεν το λεω ειρωνικα,αλλα μιλουσες κανενα δεκαλεπτο στο τηλεφωνο? Μου κανει εντυπωση που σου δωσανε τοσες πληροφοριες..Πρεπει,οντως,να ητανε καλη η κυριουλα που σηκωσε το τηλεφωνο.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και συνεχιζω τον μονολογο.. :απλα δεν ηξερα οτι ειναι τοσο καλη η υπαλληλος και οτι δινει τοσες πληροφοριες απο το τηλεφωνο... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πραγματικα ηταν.

θα προτιμουσα να ηταν αγενεστατη και να ανοιγε καμμια θεση στα δικα μου.αλλα τι περιμενεις απο τον emgademis

Αφου λενε οτι δεν ειναι οριστικη η λιστα,ισως να εχεις ακομα ελπιδες.Καλη επιτυχια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χμ,φανταστειτε τωρα καποιοι απο εμας εδω να αλλαξαν λιστα κ τελικα να μην ανοιξει θεση στο νοσοκομειο που δηλωσαν.να το εχετε κ αυτο στο πισω μερος του μυαλου σας.μπορει να μπλοφαρει το υπουργειο(πω πω ολο εχθρους φανταζομαι τελευταια :P ) ψυχιατρεεεεεε που εισαι???

καποιος εχει νικ ifipourgos μας παρακολουθουν !!!θυμαστε που σας το ειπα? emstupid

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χμ,φανταστειτε τωρα καποιοι απο εμας εδω να αλλαξαν λιστα κ τελικα να μην ανοιξει θεση στο νοσοκομειο που δηλωσαν.να το εχετε κ αυτο στο πισω μερος του μυαλου σας.μπορει να μπλοφαρει το υπουργειο(πω πω ολο εχθρους φανταζομαι τελευταια :P ) ψυχιατρεεεεεε που εισαι???

καποιος εχει νικ ifipourgos μας παρακολουθουν !!!θυμαστε που σας το ειπα? emstupid

Μπορει να ειναι απο αλλο υπουργειο!! Μην πανικοβαλλεσαι!! Cool,cool!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

απαιτω να πει τωρα απο ποιο υπουργειο ειναι... :wacko:

παντως οι θεσεις ειναι λιγες κ δε λυνουν το προβλημα ...αντε να μειωθει η αναμονη κατα κατι μηνες...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aρκετοί συνάδελφοι από το forum σίγουρα ενημερώθηκαν από το υπουργείο για κάποιες θέσεις που τους ενδιέφεραν προσωπικά. Είτε θα ανοίξουν είτε όχι όμως δεν είδα να ενημερώνουν και τους υπόλοιπους συνάδελφους στο forum.

forum δεν σημαίνει απλά ενημερώνομαι, αλλά και ενημερώνω.

ελα ρε τασο,γινονται αυτα.οταν πηγα να το ξεκινησω,μου ειπες θα με πουν ιδιοτελη

Mάλλον πάλι ήπιες και μπερδεύεις τα topic. Σου έδωσα αυτή την απάντηση στο θέμα για τα αγροτικά και που δήλωσε ο καθένας. Εδώ αναφέρομαι στις νέες θέσεις ειδικότητας.

Μην πίνεις πολύ, δεν το αντέχεις! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Aρκετοί συνάδελφοι από το forum σίγουρα ενημερώθηκαν από το υπουργείο για κάποιες θέσεις που τους ενδιέφεραν προσωπικά. Είτε θα ανοίξουν είτε όχι όμως δεν είδα να ενημερώνουν και τους υπόλοιπους συνάδελφους στο forum.

forum δεν σημαίνει απλά ενημερώνομαι, αλλά και ενημερώνω.

ελα ρε τασο,γινονται αυτα.οταν πηγα να το ξεκινησω,μου ειπες θα με πουν ιδιοτελη

Mάλλον πάλι ήπιες και μπερδεύεις τα topic. Σου έδωσα αυτή την απάντηση στο θέμα για τα αγροτικά και που δήλωσε ο καθένας. Εδώ αναφέρομαι στις νέες θέσεις ειδικότητας.

Μην πίνεις πολύ, δεν το αντέχεις! :P

το ξερω το ιδιο ακριβως ειναι.καχυποψια κ στις δυο περιπτωσεις.χικ,χικ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ρε παιδιά, σοβαρά πιστεύετε οτι θα δοθούν αυτές οι θέσεις ειδικότητας? Δε λέω, όσο ζούμε ελπίζουμε, αλλά... ρεαλιστικά... δε προβλέπονται σύντομα εκλογές!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ρε παιδιά, σοβαρά πιστεύετε οτι θα δοθούν αυτές οι θέσεις ειδικότητας? Δε λέω, όσο ζούμε ελπίζουμε, αλλά... ρεαλιστικά... δε προβλέπονται σύντομα εκλογές!!!

Στις 6 του μήνα υποσχέθηκε εκπρόσωπος της δαπ οτι σε 10 μέρες θα έβγαινε η λίστα ανα νοσοκομείο.Δηλαδή στις 16.Ε αύριο είναι 17.Να δούμε θα δούμε τη λίστα αύριο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στις 6 του μήνα υποσχέθηκε εκπρόσωπος της δαπ οτι σε 10 μέρες θα έβγαινε η λίστα ανα νοσοκομείο.

Κι εσύ τον πίστεψες; :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στις 6 του μήνα υποσχέθηκε εκπρόσωπος της δαπ οτι σε 10 μέρες θα έβγαινε η λίστα ανα νοσοκομείο.

Κι εσύ τον πίστεψες; :rolleyes:

Ξέρω και εγώ.Έτσι είπε στο site της δαπ!

http://dap-iatrikis.gr/forum/showthread.php?p=9186#post9186

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στις 6 του μήνα υποσχέθηκε εκπρόσωπος της δαπ οτι σε 10 μέρες θα έβγαινε η λίστα ανα νοσοκομείο.

Κι εσύ τον πίστεψες; :rolleyes:

Ξέρω και εγώ.Έτσι είπε στο site της δαπ!

http://dap-iatrikis.gr/forum/showthread.php?p=9186#post9186

μπορει οντως να ανακοινωθουν αλλα ποιος ξερει ποσοι δηλωσαν μεχρι τωρα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οφθαλμολογία (με επιφύλαξη πάντα)¨

Αγ.Σάββας 2 θέσεις

Λαικό 3 θέσεις

Αγ.Σοφία 1

Οφθαλμιατρείο 1

Βέροια 1

Σέρρες 1

Καρδίτσα 1

Νίμιτς 1

Πανεπιστημιακό Ιωαννίνων 1

"Το άλλο" των Ιωαννίνων 1

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΗ (Με επιφύλαξη μπλα,μπλα..) - 11 Θέσεις Συνολικά.

1 Παπανικολάου 2 Ψ.Ν.Θ. 1 Ιωάννινα 1 Αγ.Όλγα

1 Σωτηρία 2 Αττικό 3 Αιγινητειο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΓΛΑΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

3 θέσεις παιδιατρικής

1 θέση Ιατρικής Βιοπαθολογίας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.