Jump to content

[2008] νεες θεσεις ειδικοτητας


vpmichelin

Recommended Posts

ελα να σπασουν τα τηλεφωνα αυριο.να παρουμε ολοι μαζι κ να νευριασει η κυρια...κ να το κλεισει η να παιρνουμε ταυτοχρονα κ να κανει του ...του...του...

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 462
  • Created
  • Last Reply
ελα να σπασουν τα τηλεφωνα αυριο.να παρουμε ολοι μαζι κ να νευριασει η κυρια...κ να το κλεισει η να παιρνουμε ταυτοχρονα κ να κανει του ...του...του...

:P

η κα Τσαούση είναι πολύ ευγενική κυρία και δεν πρόκειται να νευριάσει.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ναι αλλα αν παιρνουμε ολοι μαζι κ κανει του του? :lol:

λοιπον παρακαλειται ο πρωτος που θα πιασει γραμμη να ρωτησει για ολες τις θεσεις κ να τις γραψει εδω στο γμ :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ελα να σπασουν τα τηλεφωνα αυριο.να παρουμε ολοι μαζι κ να νευριασει η κυρια...κ να το κλεισει η να παιρνουμε ταυτοχρονα κ να κανει του ...του...του...

:P

η κα Τσαούση είναι πολύ ευγενική κυρία και δεν πρόκειται να νευριάσει.

τασο λες τα κομματοσκυλα να τις εχουν μαθει ολες?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω παντως πιστευω οτι εχουν ηδη δηλωσει ...τυχερος ειναι οποιος ειναι ηδη στη λιστα αναμονης στο νοσοκομειο που θα ανοιξει θεση.οποτε μην αγχωνεστε.τι ειχαμε τι χασαμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

4 από τις 450 νέες θέσεις ειδικότητας που θα δημοσιευτούν μέχρι το Πάσχα!

ψυχιατρική, νευρολογία,παθολογία και καρδιολογία στο ΑΤΤΙΚΟ.

ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ??

ΚΑΤΙ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ???

καμία θέση γυναικολογίας σε νοσοκομεία της Αττικής.

Εφαρμόζεται πια το σύνθημα της κυβέρνησης για αποκέντρωση.

Θέσεις Γυναικολογίας στην περιφέρεια! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω παντως πιστευω οτι εχουν ηδη δηλωσει ...τυχερος ειναι οποιος ειναι ηδη στη λιστα αναμονης στο νοσοκομειο που θα ανοιξει θεση.οποτε μην αγχωνεστε.τι ειχαμε τι χασαμε...

σωστα αλλα να μην απογοητευονται τα παιδια,και μια θεση ν ανοιγει μπορει να κερδισουν κ 6 μηνες,αν ειναι νεοσυστατη,τοτε παει κληρωση.οσο για τα κεντρα,ελατε στην περιφερεια παιδια,περναμε ωραια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ελα να σπασουν τα τηλεφωνα αυριο.να παρουμε ολοι μαζι κ να νευριασει η κυρια...κ να το κλεισει η να παιρνουμε ταυτοχρονα κ να κανει του ...του...του...

:P

η κα Τσαούση είναι πολύ ευγενική κυρία και δεν πρόκειται να νευριάσει.

τασο λες τα κομματοσκυλα να τις εχουν μαθει ολες?

μπα, μην το λες. Δεν μπορώ να το πιστέψω. Δεν γίνονται τέτοια πράγματα στο ΕΛΛΑΝΤΑ.

Αυτοί είναι δυνατόν να δήλωσαν από τώρα και στην κλήρωση της νευρολογίας στο ΑΤΤΙΚΟ και να κάνουν κλήρωση από τώρα μεταξύ τους. Οι τρεις κληρωθέντες ΔΑΠΙΤΕΣ αρχίζουν ειδικότητα στο ΑΤΤΙΚΟ μετά το ΠΑΣΧΑ, οι υπόλοιποι συμμετέχοντες μάλλον θα καταθέσουν ληξηπρόθεσμα τις αιτήσεις τους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

4 από τις 450 νέες θέσεις ειδικότητας που θα δημοσιευτούν μέχρι το Πάσχα!

ψυχιατρική, νευρολογία,παθολογία και καρδιολογία στο ΑΤΤΙΚΟ.

ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΣΤΟ ΑΤΤΙΚΟ??

ΚΑΤΙ ΣΕ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑ ΑΣ ΠΟΥΜΕ???

καμία θέση γυναικολογίας σε νοσοκομεία της Αττικής.

Εφαρμόζεται πια το σύνθημα της κυβέρνησης για αποκέντρωση.

Θέσεις Γυναικολογίας στην περιφέρεια! :lol:

ΜΕ ΣΚΟΤΩΝΕΙΣ. ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΟΙ 11 ΘΕΣΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΙΑ ΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ?

ΔΕΝ ΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΜΙΑ ΑΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΥΤΕΣ ΟΙ 11. ΑΠΛΩΣ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ ΟΤΙ ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΤΟ ΑΤΤΙΚΟ ΩΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΧΑ ΕΛΠΙΔΑ. ΤΕΣΠΑ...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Kαι πνευμονολογία είπανε θα πάρει και τελικά πήρε....................άντε μην πως τώρα τι πήρε.

Έδωσαν 4 θέσεις πνευμονολογίας στην ΚαβάλαChristo_pull_hair.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emlmfao

ελα να σπασουν τα τηλεφωνα αυριο.να παρουμε ολοι μαζι κ να νευριασει η κυρια...κ να το κλεισει η να παιρνουμε ταυτοχρονα κ να κανει του ...του...του...

:P

emlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfaoemlmfao emlmfao emlmfaoemlmfaoemlmfao Εισαι κορυφαια!! Μηπως να λεμε και ατακες του Σεφερλη?!!( Ναι,με ακουτε?... Ναι,με ακουτε?... Δεν ξερω αν με ακουτε,η suxnouria ειμαι...!!)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φαντασου τωρα starlet να πει.ναι σε ξερω.ενα χαζο που γραφει ολη μερα στο gm.αμ!τι νομιζεις...φακελωμενους μας εχουν... :lol:

καλο αυτο με το σεφερλη :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

φαντασου τωρα starlet να πει.ναι σε ξερω.ενα χαζο που γραφει ολη μερα στο gm.αμ!τι νομιζεις...φακελωμενους μας εχουν... :lol:

καλο αυτο με το σεφερλη :D

Κι εκει "φακελος"? Ημαρτον! Αν σου πει κατι τετοιο,ρωτα την: "Εχετε κατι καλυτερο να προτεινετε? Διορισμο σε ειδικοτητα,αγροτικο... εστω ιατρος εργασιας στο υπουργειο,βρε αδερφε!!" (Κανονικο διορισμο εννοω!! Οχι με τον ορισμο του Λαζοπουλου!Ντροπη σας,πού πηγε το μυαλο σας?!) emwhistling

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παίδες το να δίνει ειδικότητες στην επαχία είναι καλό,δεν το συζητάμε....Αλλά υπάρχει ένα ΑΛΛΑ!!!

Τί να το κάνει κάποιος όταν αυτές οι θέσεις δεν είναι για πλήρη ειδικότητα αλλά για μέρος αυτής;

Δηλαδή, οκ δίνει λόγου χάρη 1 θέση παραπάνω ειδικευομένου χειρουργικής στο τάδε περιφερειακό νοσοκομείο,ας πούμε οτι έπερναν έναν ειδικευόμενο τώρα θα παίρνουν δύο, για πόσο;για 1-2 χρόνια;

Και τί έγινε;Θα βελτιωθεί η κατάσταση για τους επόμενους 2 στην αναμονή και μετά; θα πάνε να βάλουνε και άλλοι εκεί και θα πάει η αναμονή πιό πάνω απο αυτή που είναι τώρα!!!

Εντάξει θα βελτιωθεί η ποιότητα παροχής υπηρεσιών υγείας στην περιοχή(εμένα μου λές,αλλά λέμε τώρα)..μπλα,μπλά,μπλά....Στην ουσία όμως για τους υποψήφιους ειδικευόμενους τίποτα δεν αλλάζει...ή σχεδόν τίποτα.

Αυτά πιστεύω δεν είναι μέτρα....είναι ημίμετρα!!!

Τέλος πάντων, παρά ολότελα καλή και η παναγίωταινα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΟ 210-5231107 ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤΟ ΘΡΙΑΣΙΟ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ!!ΤΑΣΟ ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ!!ΜΟΥ ΦΤΙΑΞΕ Η ΜΕΡΑ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οντως η κυρια ειναι πολυ ευγενικη,απαντα χωρις αμεσως χωρις να βρισει και δεν στο κλεινει στη μουρη!!!!απιστευτο μηπως δεν ειναι απο ελλαδα τελικα???? 2 θεσεις παθολογια αιγιο μου ειπε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενταξει αλλα δεν ειναι σοβαρα πραματα αυτα .γιατι δεν ανακοινωνονται επισημα οι θεσεις ?και ποιος μου λεει εμενα οτι καποιοι δεν τα ηξεραν πολυ νωριτερα απο εμας κ οτι εχουν ηδη αλλαξει λιστα...

ακομη μια φορα καραγκιοζιλικια :splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

mariakan, το μονο που απεσπασα ειναι οτι θα ανοιξει 1 θεση Οφθ στο ΝΙΜΙΤΣ. Επισης εμαθα οτι ο αμεσα ευνοουμενος το ηξερε απο καιροοοοοοο.....

ευχαριστώ kaysos,

ελπίζω να μάθουμε αναλυτικά όλες τις θέσεις οφθαλμολογίας σύντομα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενταξει αλλα δεν ειναι σοβαρα πραματα αυτα .γιατι δεν ανακοινωνονται επισημα οι θεσεις ?και ποιος μου λεει εμενα οτι καποιοι δεν τα ηξεραν πολυ νωριτερα απο εμας κ οτι εχουν ηδη αλλαξει λιστα...

ακομη μια φορα καραγκιοζιλικια :splats:

νομιζω οτι ουδεποτε αμφεβαλλε ουδεις για το πως θα πηγαινε η διαδικασια της σταδιακης ανακοινωσης των θεσεων. Αν ήταν διαυγης η διαδικασια, θα ανακοινωναν την κατανομη κατα νοσοκομεια με το που δηλωσαν οτι θα ανοιξουν οι πολυπαθες αυτες 1200 θεσεις ειδικοτητας.

Ξερεις τωρα, ετσι κρατουν το ρουσφετολογικο ατου...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.