Jump to content

[2008] νεες θεσεις ειδικοτητας


vpmichelin

Recommended Posts

Πάντως προσωπικά θέλω να πιστεύω πως θα τις δώσουν τις θέσεις,greg33,γιατί είμαστε πολλοί στην αναμονή, υπάρχουν πιέσεις από υψηλά στελέχη με προσωπικά όφελη και απλά η κυβέρνηση προσπαθεί να επουλώσει το πολιτικό πλήγμα που έχει επιφέρει το Ασφαλιστικό, γι'αυτό γίνεται κι όλη αυτή η δημιουργία νέων θέσεων στο δημόσιο τομέα!

ΥΓ Τάσο, ή με δουλεύεις, ή με καλοπιάνεις γιατί κάτι θες?? <_<

Ναι αλλά θα καθυστερούν και θα καθυστερούν να βγαίνουν οι θέσεις και ελάχιστοι θα βολευτούν απο αυτές τις θέσεις.Τώρα 6 μήνες περιμένουμε 400 θέσεις.και ακόμα τίποτα και όλοι λένε 'ανεπίσημα-μπορεί κάτι να αλλάξει'.Μπορεί να βγούνε Μάιο τελικά η Ιούνιο η ΠΟΤΕ.Μετά θα μας πρήξουν για 1300 νέες θέσεις όποτε και αν βγούν το 2009-2010.

για μερικούς που ακούσαν σε κάποιες συζητήσεις για νέες θέσεις το 2009.....ορίστε τα έλεγε και η πιο έγκυρη πηγή η aspirini

από τότε χάθηκε......sorry λάθος.....ξαναθυμήθηκε τον παλιό της κωδικό και nickname :lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 462
  • Created
  • Last Reply

Πάντως φαίνεται ότι ο υπουργος Υγείας δήλωσε στη συνάντηση που είχε με τον Π.Ι.Σ. ότι θα ανοίξουν άλλες 400 νέες θέσεις ειδικευομένων ...προσεχώς! Για να δούμε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 months later...

Λιγο την βοηθεια σας παρακαλω!

Ποτε βγηκε(ημερομηνιες) τελικα το φεκ με τις τελευταιες 424 θεσεις και ποτε αρχισαν οι διορισμοι!

Ευχαριστω!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Λιγο την βοηθεια σας παρακαλω!

Ποτε βγηκε(ημερομηνιες) τελικα το φεκ με τις τελευταιες 424 θεσεις και ποτε αρχισαν οι διορισμοι!

Ευχαριστω!

Πότε βγήκε ΦΕΚ βρε παιδιά?Δεν είχαμε μείνει στην φάση των προτάσεων των νοσοκομείων?Αν ναι, τότε πρέπει οπωσδήποτε να το βρούμε!

Είναι πολύ σημαντικό γι πάρα πολύ κόσμο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

424 νέες θέσεις ειδικευόμενων γιατρών συστήνονται σε νοσοκομεία

dtsitsis, Κυρ, 18/05/2008 - 19:12. Ειδήσεις | Σημαντικά Άρθρα

Συνολικά 424 νέες θέσεις ειδικευόμενων γιατρών διαφόρων ειδικοτήτων δημιουργούνται σε νοσοκομειακά ιδρύματα της χώρας σύμφωνα με κοινή υπουργική απόφαση που υπέγραψαν ο υπουργός Υγείας, Δημήτρης Αβραμόπουλος και ο υφυπουργός Οικονομίας Νίκος Λέγκας.

Στο αρχείο που επισυνάπτεται μπορείτε να ενημερωθείτε αναλυτικότερα για την κατανομή των ανωτέρω θέσεων.

ΠΗΓΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ: ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ 16-05-2008

Συνημμένο Μέγεθος

simantiko_arthro_160508.pdf 452.97 KB

http://career.duth.gr/cms/?q=taxonomy/term/9

Εμένα σ αυτό το link μου βγάζει page not found.... Που έψαξές? Απασχόληση-->Ιατροί ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

424 νέες θέσεις ειδικευόμενων γιατρών συστήνονται σε νοσοκομεία

dtsitsis, Κυρ, 18/05/2008 - 19:12. Ειδήσεις | Σημαντικά Άρθρα

Συνολικά 424 νέες θέσεις ειδικευόμενων γιατρών διαφόρων ειδικοτήτων δημιουργούνται σε νοσοκομειακά ιδρύματα της χώρας σύμφωνα με κοινή υπουργική απόφαση που υπέγραψαν ο υπουργός Υγείας, Δημήτρης Αβραμόπουλος και ο υφυπουργός Οικονομίας Νίκος Λέγκας.

Στο αρχείο που επισυνάπτεται μπορείτε να ενημερωθείτε αναλυτικότερα για την κατανομή των ανωτέρω θέσεων.

ΠΗΓΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ: ΑΓΓΕΛΙΟΦΟΡΟΣ 16-05-2008

Συνημμένο Μέγεθος

simantiko_arthro_160508.pdf 452.97 KB

http://career.duth.gr/cms/?q=taxonomy/term/9

Εμένα σ αυτό το link μου βγάζει page not found.... Που έψαξές? Απασχόληση-->Ιατροί ?

ρε παιδια κοιταξτε λιγο και τις ημερομηνιες.Μπερδευτηκε ο πρωτος και πατε ολοι απο πισω.2008 λεει.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ θέλω ειδικότητα στην Αθήνα! Εδώ γεννήθηκα, εδώ μένω ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
Λιγο την βοηθεια σας παρακαλω!

Ποτε βγηκε(ημερομηνιες) τελικα το φεκ με τις τελευταιες 424 θεσεις και ποτε αρχισαν οι διορισμοι!

Ευχαριστω!

http://www.greekmeds.gr/forum/index.php?showtopic=20595

Οι διορισμοί είχαν καθυστερήσει λόγω έλλειψης κονδυλίων και τελικά εγκρίθηκαν τον Αύγουστο. Οι συνάδελφοι διορίστηκαν Σεπτέμβριο με Οκτώβριο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.