Jump to content

ΔΙΚΑΤΣΑ ΕΛΕΟΣ!!!


nikos

Recommended Posts

Λοιπόν,

το Ιταλία - Φιλανδία το παίζεις συναισθηματικά και θα σε αφήσω.

Καλά πασά μου πού βρίσκεσαι;

Η Ιταλία είναι στους 7 πρώτους στον κόσμο σε παραγωγή ερευνητικού έργου. Όσο για τα νοσοκομεία είναι ανάλογα που θα πας, όπως παντού. Άντε πάνε εσύ στην Φινλανδία οπουδήποτε εκτός από Ελσίνκι και μετά τα λέμε. Παρέα με τους χιονανθρώπους!! emermm

Πάντως στις μεγάλες πόλεις της Ιταλίας είναι μια χαρά και τα περισσότερα νοσοκομεία δουλεύουν περίφημα, ξεκόλλα. Ράντζα; What is this?!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 637
  • Created
  • Last Reply

Ε δεν είναι και τόοοοσο φτηνή η ζωή στην Τσεχία ώστε να την βγάζεις με 200 euros! Όταν είχα πάει (πριν έρθω με μεταγραφή για λόγους υγείας- πονούσε το κεφάλι μου), για φαγητό ήταν ελάχιστα καλύτερα από την Ελλάδα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ξερω ποσο ειναι με βαση το PPS αλλα ειναι λιγα για το σημερινο κοστος ζωης.οσον αφορα τις διαδικασιες και τα εγγραφα που χρειαζονται για ειδικοτητα στην τσεχια θα μαθω οσο το δυνατο γρηγοροτερα μπορεσω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι ρε στάνταρ είναι λίγα, αλλά αυτή είναι μια κατάσταση που συνεχώς θα βελτιώνεται (γι'αυτούς), αντίθετα να δω εμείς αν θα μπορέσουμε να συγκρατήσουμε την ακρίβεια έχοντας μικρότερη αύξηση μισθών αναλογικά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:D:D

Γενικά μερικοί δεν έχετε τον θεό σας... εγώ γράφω μαλακίες και ο άλλος μου απαντάει ότι η Ιταλία έχει το 7ο ερευνητικό έργο στον κόσμο.

Ρε παιδιά άμα σας το κλείσουμε το τόπικ τι θα κάνετε? .. η μάλλον τι θα κάνουμε καλύτερα..

Τρομερή απόλαυση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενας θεος ξερει.εγω παντως οταν με το καλο τελειωσω θα ηθελα να δουλεψω στην ελλαδα.καλη η ξενιτια αλλα οχι για παντα.και ας ειναι τα πραγματα οπως θελουν στην ελλαδα.οι του εξωτερικου φανταζομαι θα με καταλαβαινουν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν το ξέρεις ότι γράφεις μαλακίες τότε γιατί το κάνεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σου απαντάω σοβαρά γιατί ακριβώς κάνεις καραμαλακία να ειρωνεύεσαι ένα θέμα που είναι πολύ σοβαρό και δείγμα της προκατάληψης που σε χαρακτηρίζει. Αφού δεν έχεις ιδέα για την κατάσταση που επικρατεί στις κλινικές της Τσεχίας τί κάθεσαι μας λες;

Έβαλες τον Τσε εκεί πέρα και νομίζεις ότι είσαι ο καλύτερος απ'όλους; Give me a break. Χαλάρωσε, κάπνισε κανα θίγκαρο, και τα ξαναλέμε όταν μάθεις κάτι για το θέμα πριν απαντήσεις.

Όσο για το Ιταλία-Φινλανδία είναι φως φανάρι ότι το έβαλες για να με προκαλέσεις, μην κάνεις παραπάνω τον μαλάκα... plz.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν ξέρω άμα έχει ξαναγίνει σε κανέναν εδώ μέσα να γράφει κάποιος ένα πράγμα για τον εαυτό του και να λέει από μέσα του "100% error" ...

error στις λέξεις

error στο ύφος

error σε αυτό που γράφει επί της ουσίας.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

trivialx, δεν φταίω εγώ για τα προβλήματά σου.

Εγώ δεν έχω τίποτα να κερδίσω με το να βγάλω την Τσεχία «δύναμη», απλά ζήτησα και έφερα κάποια τεκμήρια στο τραπέζι να δείξω πως κάποια μέρη στην Κεντρική Ευρώπη έχουν ικανές προοπτικές.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το τραπέζι είναι από μπαμπού?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γενικά όσοι έχουν πάρει διαζύγιο με το "κάνω πλάκα" σε αυτή την ζωή ποτέ δεν είναι αργά.

:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε χρυσέ μου άνθρωπε, είμαι τόσο απελπισμένη από τις αναμονές στο εσωτερικό και τις δυσκολίες που βρίσκω για το εξωτερικό, που θα πήγαινα και στο Κονγκο να κάνω ειδικότητα προκειμένου στα 30 μου να αρχίσω να δουλεύω ως ειδικευμένη γιατρός, πόσο μάλλον σε μια χώρα ΕΕ (έστω και νεόκοπη). Μιλάω σοβαρά λέμεεεε

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:D  :D

Γενικά μερικοί δεν έχετε τον θεό σας... εγώ γράφω μαλακίες και ο άλλος μου απαντάει ότι η Ιταλία έχει το 7ο ερευνητικό έργο στον κόσμο.

Ρε παιδιά άμα σας το κλείσουμε το τόπικ τι θα κάνετε? .. η μάλλον τι θα κάνουμε καλύτερα..

Τρομερή απόλαυση.

:cool11::cool11::cool11::cool11::cool11::cool11::cool11::cool11::cool11:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εσένα αγαπητέ τρίβιαλ και οι υπόλοιποι που το διασκεδάζετε, μπορεί να μην σου καίγεται καρφί και πρόκα τί θα κάνεις τα 7 χρόνια της αναμονής. Άλλοι το βλέπουν σοβαρά (χαχαχαχαχα αστείο γελάσαμε). Άντε τώρα όλοι με τα ανετιλίκια σας. Και φυσικά δεν μιλάω για μένα αλλά να μπαίνεις να κάνεις πλάκα άντε το δέχομαι...να δουλεύεις όμως και αυτούς που το παίρνουν σοβαρά είναι too much.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και έλεγα και εγώ,, τι έλειπε από την συζήτηση!!!

Welcome notbad, place your μπινελίκια please!

:D:D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε χρυσέ μου άνθρωπε, είμαι τόσο απελπισμένη από τις αναμονές στο εσωτερικό και τις δυσκολίες που βρίσκω για το εξωτερικό, που θα πήγαινα και στο Κονγκο να κάνω ειδικότητα προκειμένου στα 30 μου να αρχίσω να δουλεύω ως ειδικευμένη γιατρός, πόσο μάλλον σε μια χώρα ΕΕ (έστω και νεόκοπη). Μιλάω σοβαρά λέμεεεε

Ε τότε τί το θες τα βάζεις τα « :D » και τις «ηγεμονίες» βρε αγάπη μου; :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα μου είπαν ότι όταν βάζω χαζοχαρούμενες φατσούλες δεν με παρεξηγούν!!!

Γαμ* την παραπληροφόρησή μου μέσα!!! emranting:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ τί να πω δηλαδή που μου είπαν να είμαι πάντα σοβαρός και να κρατάω επίπεδο και μετά έρχεται ο supermod και μου κάνει πλάκα; :rolleyes:

Σκευωρία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.