Jump to content

Προς τους φοιτητές αλλά και τους απόφοιτους!


Giorgos_T

Recommended Posts

Παιζει η invitro και η suave να ειναι κολλητες!!!

Ρε τοση μανια η μια για την αλλη!!!!

Μηπως υπαρχει γκομενος στη μεση, λεω εγω τωρα?

Καπου το εχω ξαναδει το εργο!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 267
  • Created
  • Last Reply
Μηπως υπαρχει γκομενος στη μεση, λεω εγω τωρα?
Στην ποδιά σου σφάζονται, αλλά εσύ χαμπάρι δεν έχεις πάρει.... :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παιζει η invitro και η suave να ειναι κολλητες!!!

Ρε τοση μανια η μια για την αλλη!!!!

Μηπως υπαρχει γκομενος στη μεση, λεω εγω τωρα?

Καπου το εχω ξαναδει το εργο!!!

μπορεί να είναι και ζευγάρι!και να παίζουν σε ρουμανικής παραγωγής ταινίες!

αυτό το έργο εγώ έχω δει. :splats:

άσε μαςςς βρε Δίκαιε και έχει και ζέσσσττηηη. :lol::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@ opus -> Μα, αν δεν κάνω λάθος, εγώ δεν κλαίγομαι :blink: Παρόλα αυτά , αν πρέπει να το κάνουμε μελό, να διαλέξουμε κάτι κινέζικο αν γίνεται :lol:

@ tasos -> καλά καλά ξέρουμε...όλοι τρίβεστε και στο τέλος φταίει αυτός που το λέει! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

@ opus -> Μα, αν δεν κάνω λάθος, εγώ δεν κλαίγομαι :blink: Παρόλα αυτά , αν πρέπει να το κάνουμε μελό, να διαλέξουμε κάτι κινέζικο αν γίνεται :lol:

μήπως Μπόλιγουντ?να βγω και εγώ με μουστάκι?(και το τέλειο μου μαύρισμα?) emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με εκείνη την ψιλή φωνή που νομίζεις ότι τραγουδάνε έχοντας πιει ήλιο; Y not :P Multi-culti :P

όοοχχιιι βαριά και καταφρονεμένηηη, δράμα είναι...

(τστσ τους δίνεις ένα ρολάκι και έχουν και σκηνοθετική άποψη) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το καημένο το 16χρονο σκέφτομαι που του κάναμε το θέμα τσίρκο...ας του δώσει κάποιος το link με τον ασπιρίνη.
Μπερδεύεσαι.....άλλο aspirini και άλλο aspiringdoc :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ Για την ιστορία, δεν προέρχομαι από ιατρική οικογένεια και δεν με λένε Ωνάση :P

Για Δημάρχους και...πως το είπες; Προύχοντες :rolleyes: δεν λέμε λέξη, ε;

Κοίτα, εγώ όταν βλέπω 2 αδερφές να σπουδάζουν και οι δυο ιατρική, υποπτεύομαι σοβαρά τον παράγοντα οικογένεια στην επιλογή τους, τώρα αν εσείς σπουδάζετε και οι 2 ιατρική επειδή πραγματικά γεννηθήκατε με κοινό γονίδιο (; ) αναζήτησης της αφιλοκερδούς προσφοράς στον άνθρωπο, τι να πω. Ας επικρατήσει η προσφορά στην επιστήμη.

:bloodomen:

ΥΓ: Τα σάπια με τα φτηνά και τα ακριβά ταγιέρ δεν περνάνε, πιστεύω όλοι κατάλαβαν τι εννοούσες. Εκτός κι αν δεν είναι νοήμονες-επιστήμονες!

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το καημένο το 16χρονο σκέφτομαι που του κάναμε το θέμα τσίρκο...ας του δώσει κάποιος το link με τον ασπιρίνη.

Καλά, ακόμα να δεις την υπογραφή του??!

Το 16χρονο αυτή τη στιγμή θα μαθαίνει την προπαίδεια με κανά 15χρονο που γνώρισε στο μσν του και το γοήτευσε ως Τζακ Σπάροου λέμε! :splaaaats:emconfused

Πάντως ρε συ suave, ακόμα κι εγώ που είμαι Heavenly κατά βάση, θα έβλεπα με κάποια καχυποψία 2 κόρες στην Ιατρική=απλά θα ήμουν περίεργος αν όντως δεν είχαν καμία διευκόλυνση θα το πω εγώ(δε μου αρέσει ο όρος άκρες-είναι απόλυτος και σε περίπτωση που δεν ισχύει προσβλητικός).

Γι αυτό πάντως στη δική μου οικογένεια, το ένα παιδί θέλει να περάσει απ'όλες τις σχολές και το άλλο παίζει όλη μέρα μπιλιάρδα,PRO, και τρώει σάντουιτς με διπλή τυροσαλάτα. Έτσι, δεν προκαλούμε την καχυποψία σε καμία invitro!! :Pemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κορίτσια χαλαρωστε λιγο, σιγα το μεγαλο ζητημα!!!

Σαν τα κοκορια κανετε!!!!

Λες και θα σας κρινουμε για την ορθοτητα των λεγομένων σας απο το ποια, θα καταφερει να επικρατησει σε μια ανουσια λεκτικη αντιπαράθεση.

Γιατι ρε κουτα ριχνετε τον εαυτο σας στα ματια μας!!!!

Ταγερ και βλακειες,

προεδροι, δημαρχοι και μ@λα@κιες!!!

Ολοι θα θελαμε να βρισκομαστε στη θεση της Suave και της Ιnvitro.

Χαιρόμαστε να σας εχουμε αναμεσα μας γιατι πιστευουμε οτι δίνετε κυρος στη συζητηση που κανουμε με τα λεγομενα σας!!!

Αλλο να "μαλωνω ", εγω με τον τασο (που δε με καταλαβαινει), να ερωτροπει ο παππους με τη στελλιτσα, να τα εχουν, να τα χαλανε και να τα ξαναφτιαχνουνε μεσα σε 1 λεπτο(μεταξυ μας τοση γρηγορη επανασυνδεση σχεσης δεν εχω ματαξαναδει).

Να πεταγεται η σηλια και να της την πεφτει ο τασος γιατι μετα πρεπει να μιλησω εγω και εν τελει να βριζονται με το κοστ που ειναι ο κουμπαρους του σουλη και της λιτσας!!

Εχουμε και τα καινουργια μελη που προσπαθουν να τζονταριστουν στην ολη συζητηση, κατι σαν τα εξωγαμα που εχουμε συνηθισει σε καθε ελληνικη σειρα!!!

Και στο τελος η invitro να αγαπα τον τασο , ο τασος τη λιτσα, η λιτσα τον τασο, η σηλια τα λουλούδια, ο κοστ τις μπυρες και τα ουσκια (αναρωτιεται αν τη παλευουμε) και εγω να εχω μεινει με τη μπουκαλα στο χερί.....

Ο προσκυνητης

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εχουμε και τα καινουργια μελη που προσπαθουν να τζονταριστουν στην ολη συζητηση, κατι σαν τα εξωγαμα που εχουμε συνηθισει σε καθε ελληνικη σειρα!!!

Γεια σου ρε παλιοσειρά, aka joined 20 Απριλίου 2008 emcolgate

ρε δίκαιε στο έχω πει ότι σε θεωρώ τόσο μορφή που είμαι πεπεισμένος ότι είσαι πλάσμα της φαντασίας μου, ε??

emiloveyouemiloveyouemiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν το ρωτήσαμε τον 16χρονο (κατά το 35χρονη) αν είναι έμο κ αν έχει συμμαθήτριες που θέλουν να μπουν κ είναι εμο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΥΓ Για την ιστορία, δεν προέρχομαι από ιατρική οικογένεια και δεν με λένε Ωνάση :P

Για Δημάρχους και...πως το είπες; Προύχοντες :rolleyes: δεν λέμε λέξη, ε;

Κοίτα, εγώ όταν βλέπω 2 αδερφές να σπουδάζουν και οι δυο ιατρική, υποπτεύομαι σοβαρά τον παράγοντα οικογένεια στην επιλογή τους, τώρα αν εσείς σπουδάζετε και οι 2 ιατρική επειδή πραγματικά γεννηθήκατε με κοινό γονίδιο (; ) αναζήτησης της αφιλοκερδούς προσφοράς στον άνθρωπο, τι να πω. Ας επικρατήσει η προσφορά στην επιστήμη.

:bloodomen:

ΥΓ: Τα σάπια με τα φτηνά και τα ακριβά ταγιέρ δεν περνάνε, πιστεύω όλοι κατάλαβαν τι εννοούσες. Εκτός κι αν δεν είναι νοήμονες-επιστήμονες!

:P

Μια ειρωνεία έχει νόημα όταν την καταλαβαίνει ο άλλος...όταν ρίχνεις την μπάλα στα δίχτυα και ο τερματοφύλακας την κοιτάει να περνάει και ρωτάει "αυτή την μπάλα τί την κάνουμε;" είναι ξενέρωμα :P Οπότε αφήνω τους νοήμονες-επιστήμονες να καταλαβαίνουν τα σάπια και τα άγουρα που κατάλαβες κι εσύ.

Το καημένο το 16χρονο σκέφτομαι που του κάναμε το θέμα τσίρκο...ας του δώσει κάποιος το link με τον ασπιρίνη.

Καλά, ακόμα να δεις την υπογραφή του??!

Το 16χρονο αυτή τη στιγμή θα μαθαίνει την προπαίδεια με κανά 15χρονο που γνώρισε στο μσν του και το γοήτευσε ως Τζακ Σπάροου λέμε! :splaaaats:emconfused

Πάντως ρε συ suave, ακόμα κι εγώ που είμαι Heavenly κατά βάση, θα έβλεπα με κάποια καχυποψία 2 κόρες στην Ιατρική=απλά θα ήμουν περίεργος αν όντως δεν είχαν καμία διευκόλυνση θα το πω εγώ(δε μου αρέσει ο όρος άκρες-είναι απόλυτος και σε περίπτωση που δεν ισχύει προσβλητικός).

Γι αυτό πάντως στη δική μου οικογένεια, το ένα παιδί θέλει να περάσει απ'όλες τις σχολές και το άλλο παίζει όλη μέρα μπιλιάρδα,PRO, και τρώει σάντουιτς με διπλή τυροσαλάτα. Έτσι, δεν προκαλούμε την καχυποψία σε καμία invitro!! :Pemiloveyou

Κατά βάση σε συ Heavenly δεν είναι κάτι που προκαλεί εντύπωση... τεράστιο ποσοστό όσων έχουν περάσει και τελειώσει ιατρική είναι στην ίδια βάση με εμένα και την αδερφή μου. Δλδ χωρίς βύσματα και μεγαλοπαράγοντες γονείς, με μια σχετική ευφυία, με όρεξη για διάβασμα και με γονείς που απλά στηρίζουν πάντα τα παιδιά τους όσο και όπου μπορούν. :rolleyes: Μόνο σε αυτό το φόρουμ έχω δει τα αυτονόητα να φαίνονται περίεργα :D:)

Όσο για τους παλιούς και τους νέοπες ένα έχω να πω...είμαι εδώ από τότε που το φόρουμ είχε greeklish :P :P :P (by Doctor-7) :D

ΥΓ Thanks τάσο για το link, εκεί έχουν γράψει πολλά μέλη την άποψή τους.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προσεξε μη κοιμηθεις και ερθω στο ονειρό σου!!! :lol:

Φορώντας ένα υπέροχο πουλόβερ, κόκκινο-πράσινο με ρίγες και ασορτί γάντι με μεταλλικά νύχια?

67456489zx3.png

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μα μου βάζεις έναν τύπο και εγώ σου βάζω τον εφιάλτη στον δρόμο με τις λεύκες (αλήθεια, τι μετάφραση ήταν αυτή? elm street λεγόταν ο δρόμος, δεν είχε λεύκες, φοινικόδεντρα και κέδρους)

Μπαίνεις στο όνειρο, σκοτώνεις α λα Φρέντι (πάντοτε περίτεχνα) και την κάνεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κατά βάση σε συ Heavenly δεν είναι κάτι που προκαλεί εντύπωση... τεράστιο ποσοστό όσων έχουν περάσει και τελειώσει ιατρική είναι στην ίδια βάση με εμένα και την αδερφή μου. Δλδ χωρίς βύσματα και μεγαλοπαράγοντες γονείς, με μια σχετική ευφυία, με όρεξη για διάβασμα και με γονείς που απλά στηρίζουν πάντα τα παιδιά τους όσο και όπου μπορούν

suave, καλή η προσπάθεια αλλά δεν μας πείθεις. Σε λίγο θα μας πεις ότι οι γονείς σου είναι αγρότες, εργάτες, βιοπαλαιστές γενικά (άντε το πολύ δημόσιοι υπάλληλοι) που τα δίνουν όλα για τα παιδιά τους και εσείς όλως τυχαίως και οι 2 αδερφές είχατε το κοινό όραμα της ιατρικής, στο οποίο σας στηρίζουν με χίλες θυσίες...Που φτάνουν μέχρι την άλλη άκρη του Ατλαντικού...

emeleos

ΥΓ: Και βέβαια, εννοείται πως τεράστιο ποσοστό των πτυχιούχων ιατρικής είναι παιδιά φτωχών ή μετρίου εισοδήματος οικογενειών...Η συντριπτική πλειοψηφία, θα έλεγα.

:antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φαντάζομαι το θέμα δεν είναι τί κάνω εγώ και η οικογένειά μου, και όχι δεν είμαι ο Βασιλάκης Καΐλας της ιατρικής. :)

Το θέμα είναι αν ένα παιδί που δεν έχει γονείς γιατρούς, δεν είναι από παραγοντοοικογένεια, δεν έχει άπειρα λεφτά, δενθέλει να κομματικοποιηθεί, δεν ψάχνει να γίνει λεφτάς πατώντας επί πτωμάτων και δεν κάνει σεξ από συμφέρον μπορεί να καταφέρει να είναι ευχαριστημένος από την επιλογή του να ακολουθήσει την ιατρική. Εγώ νομίζω ότι μπορεί, μιλώντας από πείρα :P

Αν αυτό σημαίνει ότι κάποια στιγμή θα προσπαθήσει περισσότερο από τους άλλους, θα φάει τα μούτρα του περισσότερο από τους άλλους, θα ψαχτεί περισσότερο από τους άλλους εδώ ή στο εξωτερικό...δεν αλλάζει το γεγονός ότι θα εξακολουθεί να κάνει με αγάπη αυτό που επέλεξε ως επάγγελμα. Αν ψάχνει κάποιος τον εύκολο δρόμο, υπάρχει αλλά μάλλον σε γεμίζει απωθημένα... :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Προσεξε μη κοιμηθεις και ερθω στο ονειρό σου!!! :lol:

Φορώντας ένα υπέροχο πουλόβερ, κόκκινο-πράσινο με ρίγες και ασορτί γάντι με μεταλλικά νύχια?

67456489zx3.png

jesse-metcalfe-shaven-head09.jpg Κατι σαν το παλικαρι με τα ωραια χαρακτηριστικα στο προσωπο!!!

Γιατι το ονειρο θα ειναι ομορφο!!!

1205918748_photoday60.jpg τι λες για αυτο?

Όλα αυτά για το δικό μου όνειρο??

Αν και θα προτιμούσα ο dikaios να είναι κάπως έτσι:xin_0005032511054443240933.jpg

..θα αναγκαστώ, αφού αμφιταλαντευτώ μεταξύ πρώτου γτ αγαπώ τα ψυχάκια και τα δέντρα και τρίτου γτ απλά αγαπώ, να επιλέξω τον πρώτο γτ μου κάνει πιο βαρβάτος. :wub:emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το θέμα είναι αν ένα παιδί που δεν έχει γονείς γιατρούς, δεν είναι από παραγοντοοικογένεια, δεν έχει άπειρα λεφτά, δενθέλει να κομματικοποιηθεί, δεν ψάχνει να γίνει λεφτάς πατώντας επί πτωμάτων και δεν κάνει σεξ από συμφέρον μπορεί να καταφέρει να είναι ευχαριστημένος από την επιλογή του να ακολουθήσει την ιατρική. Εγώ νομίζω ότι μπορεί, μιλώντας από πείρα :P

Τέλος πάντων, ας τα δεκτώ όσα λες για να κάνουμε ανακωχή γιατί έχω βαρεθεί. Ωστόσο, δεν θα μπορέσω παρά να παρατηρήσω ότι δεν έχεις τελειώσει ακόμα ειδικότητα, άρα δεν έχεις τελειώσει όλο τον κύκλο της ιατρικής. Εγώ απλά εύχομαι όταν τελειώσεις και κάνεις ό,τι κάνεις σαν ειδικευμένη (ιατρείο, ιδιωτική κλινική, ακόμα και δημόσιο) και μπεις σε μια σχετικά σταθερή επαγγελματική θέση, δηλαδή ας πούμε γύρω στα 40 σου, να συνεχίσεις να είσαι ευχαριστημένη και να μην αναθεωρήσεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.