Jump to content

Προς τους φοιτητές αλλά και τους απόφοιτους!


Giorgos_T

Recommended Posts

Τέλος πάντων, ας τα δεκτώ όσα λες για να κάνουμε ανακωχή γιατί έχω βαρεθεί.
Οι διαχειριστές πλέον μπορούν να προβούν στο κλείσιμο του forum.

Δεν υπάρχει λόγος ύπαρξης....

invitro emrose suave emrose

emcrybabyemcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 267
  • Created
  • Last Reply

Οχι μηηηηηηη, έχει ακόμη ψωμιά το τόπικ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναιιιιιιι :rolleyes: , ειδικά άμα αλείβονταν κ με λάδι

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω συμφωνω με οσα λεει η σουαβ παντως.

η ινβιτρο δικαιουται να εχει καταληξει σε οποια συμπερασματα θελει λογω εμπειριων της,αν ενας ΝΕΟΣ ανθρωπος ομως που εχει μπει ηδη στο τριπακι της ιατρικης καθεται κι ακουει αποψεις σαν της ινβιτρο και τις λαμβανει σοβαρα υποψιν οποτε συνειδητα και ασυνειδητα τις υιοθετι κιολας ,δεν προκειται να καταφερει τιποτα στη ζωη του!

αν πιστεψεις οτι μονο το βυσμα διαπρεπει σ αυτη τη ζωη αν πιιστεψεις οτι εισαι ο μαλακας οπως λεει οτι μας αποκαλουν της υποθεσης τοτε χανεις το ονειρο και το κινητρο και την ορεξη κοινως τα χανεις ολα κι απλως μετατρεπεσαι σε μια κουραδομηχανη μετριοτητα που ειναι a priori χαμενη απο χερι και αρκειται και στο να μην εχει προσπαθησει καν.

οι μεγαλυτεροι που τα χετε οπως τα χετε ζησει ας πιστευετε οτι θελετε.

οι νεοι ανθρωποι δεν εχουν ομως δικαιωμα ουτε την πολυτελεια να συμμεριζονται τετοιες αποψεις.σιγουρα η ενημερωση και η οπτικη σκοπια καποιων που ναι μεσα στα πραγματα πρεπει να λαμβανεται υποψιν αλλα μεχρι εκει.

αφου προσπαθησουν οι ιδιοι και φανε τα μουτρα τους μετα δικαιουνται να λενε ο,τι θελουν.

οπως και να χει ομως οταν ακους καθε μερα 24 ωρες το 24ωρο για τη μιζερια των γιατρων απο την ινβιτρο και την καθε ινβιτρο δεν ειναι κι οτι καλυτερο για την ψυχολογια σου και το υποσυνειδητο σου...

αν ινβιτρο καθε φορα που εθαβες την ιατρικη για τα χαλια με τα οποια ασκειται εριχνες διπλα κι εναν υμνο στο μεγαλειο της ως επιστημη κι εναν υμνο στο μεγαλειο της προσπαθειας καποιου προκειμενου να πετυχει τα οσα θελει θα ησουν πιο σωστη νομιζω.

ενω τωρα βασει των 9 στα δεκα λεγομεων σου που κατληγουμε;;οτι πρεπει να τα παρατησουμε και να γινουμε αισθητικοι η οτι αλλο ειναι αυτες οι φιλες σου που βγαζουν τα φραγκα οπως διατεινεσαι με ελαχιστο κοπο η να παντρευτουμε καναν μεγαλοπαραγοντα να αποκτησουμε βυσμα οσοι δεν εχουμε η αλλιως ας παμε να αυτοκτονησουμε.

μερσι δηλαδης.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κιε συ ρε οπους να πουμε οσο εκστασιαζομουν παλιοτερα διαβαζοντας τη σκεψη σου τοσο μου την εχεις δωσει τωρα.βλεπεις εχει επικρατησει η "ξερολας" εκφανση σου στο νου μου.

ασε που χεις αναλαβει ρολο φραγκοκοτας ακολουθου της ινβιτρο να πω;κατι τετοιο :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλενάδα σήλια όσο και αν σε πάω θα συμφωνήσω με το βιτριολάκι.

Βλέπεις η εμπειρία μου και η προσωπική μου πορεία μου έχουν δείξει πάρα πολλά.

Αν βρεθείς στην ιατρική χωρίς βύσμα, οικογενειακό ή οποιασδήποτε άλλης μορφής δυστυχώς μεγάλη επιστήμη ξέχνα τη..

Θα μαζεύεις αέρια αίματος όλο το βράδυ για να μπεί το όνομά σου σαν τρίτο σε κάποια εργασία ενώ το σουλάκι που βγάζει μπούτι και βυζί θα είναι πρώτο, θα ψάχνεις για συστατικές για το εξωτερικό ή θα ρωτάς που να πάς και θα σου λένεν άρες μάρες κουκουνάρες. Για διδακτορικά και λοιπές ιστορίες έχεις να φτιάξεις πολλούς καφέδες στους καθηγητές και να πλύνεις πολλά αυτοκίνητα για να σου προτείνουν την προοπτική να βοηθήσεις το "αστέρι" να κάνει εργασίες και ίσως να πάρεις και εσύ ένα θεματάκι του κώλου.

Γενικά πρέπει να δουλεύεις τρεις φορές περισσότερο από όλους τους άλλους, να κάνεις όλες τις εξυπηρετήσεις για να πάρεις τα μισά από όσα θα παίρνουν οι "προνομιούχοι"

Αλλιώς καταλαβαίνεις μετά απο τις 100 πρώτες πόρτες που θα φάς στην μάπα την θέση σου και αποφασίζεις να κάνεις μία μέτρια ειδικότητα σε ένα μικρό νοσοκομείο της κάτω ραχούλας και μετά ανοίγεις το ιατριάκι σου στο χωριό των 3000 κατοίκων πάνω στα κατσάβραχα και τη βγάζεις έτσι.

Και αν τα αμφισβητείς να σου δώσω ονόματα και χωριά ανά την Ελλάδα παιδιών που μπήκαν με τις πανελλαδικές με καθαρό 20 και έβλεπες τις εφημερίδες δισέλιδα για το παιδί από την επαρχία που θριαβεμψε, για να δείς που βρίσκονται.

Και να φανταστείς το πονούσαν το επάγγελμα. Και ακόμα το πονάνε. Αλλά............. Επιστήμη στην κάτω ραχούλα δεν γίνεται. Ασχολήσαι με τον πυρετό στην πατούσα και γιατί δεν θεραπεύεται (πραγματική δήλωση ασθενή)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν ινβιτρο καθε φορα που εθαβες την ιατρικη για τα χαλια με τα οποια ασκειται εριχνες διπλα κι εναν υμνο στο μεγαλειο της ως επιστημη κι εναν υμνο στο μεγαλειο της προσπαθειας καποιου προκειμενου να πετυχει τα οσα θελει θα ησουν πιο σωστη νομιζω.

Αν είναι να υμνήσω κάποιον από δω μέσα, θα προτιμήσω τον Κοτ. Γιατί παρόλο που έχουμε αρπαχτεί άπειρες φορές στο φόρουμ, παραμένει δίκαιος και με ορθή κρίση όπου χρειαστεί.

Και γιατί είναι ο μόνος που πραγματικά τον πιστεύω ότι κατάγεται από φτωχή οικογένεια και γι' αυτό έχει προσπαθήσει 10 φορές περισσότερο απ' όλους μας για όσα έχει καταφέρει. Και ξέρω και πιστεύω ότι έχει καταφέρει πολλά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλενάδα σήλια όσο και αν σε πάω θα συμφωνήσω με το βιτριολάκι.

Βλέπεις η εμπειρία μου και η προσωπική μου πορεία μου έχουν δείξει πάρα πολλά.

Αν βρεθείς στην ιατρική χωρίς βύσμα, οικογενειακό ή οποιασδήποτε άλλης μορφής δυστυχώς μεγάλη επιστήμη ξέχνα τη..

Θα μαζεύεις αέρια αίματος όλο το βράδυ για να μπεί το όνομά σου σαν τρίτο σε κάποια εργασία ενώ το σουλάκι που βγάζει μπούτι και βυζί θα είναι πρώτο, θα ψάχνεις για συστατικές για το εξωτερικό ή θα ρωτάς που να πάς και θα σου λένεν άρες μάρες κουκουνάρες. Για διδακτορικά και λοιπές ιστορίες έχεις να φτιάξεις πολλούς καφέδες στους καθηγητές και να πλύνεις πολλά αυτοκίνητα για να σου προτείνουν την προοπτική να βοηθήσεις το "αστέρι" να κάνει εργασίες και ίσως να πάρεις και εσύ ένα θεματάκι του κώλου.

Γενικά πρέπει να δουλεύεις τρεις φορές περισσότερο από όλους τους άλλους, να κάνεις όλες τις εξυπηρετήσεις για να πάρεις τα μισά από όσα θα παίρνουν οι "προνομιούχοι"

Αλλιώς καταλαβαίνεις μετά απο τις 100 πρώτες πόρτες που θα φάς στην μάπα την θέση σου και αποφασίζεις να κάνεις μία μέτρια ειδικότητα σε ένα μικρό νοσοκομείο της κάτω ραχούλας και μετά ανοίγεις το ιατριάκι σου στο χωριό των 3000 κατοίκων πάνω στα κατσάβραχα και τη βγάζεις έτσι.

Και αν τα αμφισβητείς να σου δώσω ονόματα και χωριά ανά την Ελλάδα παιδιών που μπήκαν με τις πανελλαδικές με καθαρό 20 και έβλεπες τις εφημερίδες δισέλιδα για το παιδί από την επαρχία που θριαβεμψε, για να δείς που βρίσκονται.

Και να φανταστείς το πονούσαν το επάγγελμα. Και ακόμα το πονάνε. Αλλά............. Επιστήμη στην κάτω ραχούλα δεν γίνεται. Ασχολήσαι με τον πυρετό στην πατούσα και γιατί δεν θεραπεύεται (πραγματική δήλωση ασθενή)

μονο στην ιατρικη γινονταια υτα ρε ανθρωπε;παντου γινονται εντος ελλαδικου χωρου!!!σε καθε επαγγελμα σε καθε τομεα της ζωης σε καθε ακρη του χαρτη μας.

αν θες μεγαλη επιστημη κια ξιοκρατια κι εισαι πεπεισμενος οτι εδω μια ζωη θα δουλευεις σαν τον χαμαλη για να παρεις το 1 τριτο απο οσα σου αντιστοιχουν ενω αλλοι τα χουν ετοιμα στο πιτσς φυτιλι τραβα εξω σε χωρες πιο αξιοκρατικες που η αξια εκτιμαται κι ανταμοιβεται καταλληλως και μην καθεσαι και κλαις τη μοιρα σου εν ελλαδει

ξερουμε οτι εισαι εσυ εισαι εξω αλλα η ινβιτρο δεν ειναι.μαλλον επειδη δεν την ενδιεφερε τοσο οσο η προσωπικη της ζωη η καριερα :anavwfwties:

αυτες τις αποψεις σου περι κατω ραχουλας γιατρουδακιων κλπ μας την εχεις ξαναπει απειρες φορες

ρε συ δρκοτ πως την ειδες δηλαδη;;;;;;;;;;ιατρικη ειναι ΜΟΝΟ τα χαιτεκ μηχανηματα οι ερευνες με τα σουπερ funds τα χαικλας πανεπιστημιακα η ιδιωτικα νοσοκομεια και δε συμμαζευεται;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

μπας κι εχεις χασει το νοημα της εννοιας της ιαΤρικης ρε μαγκα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

;

γιατι ενας γιατρος που επιλεγει να γυρισει στον τοπο του η τελοσπαντων που επιλεγει μια επαρχιακη πολη να ανοιξει το ιατρειο του η να δουλεψει στο νοσοκομειο της ειναι απαραιτητα και αποτυχημενος επιστημονας...και μικρογιατρουδακος;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

επειδη δεν εχει τη ματαιοδοξια τη δικη σου και αλλων που συμμεριζονται τις αποψεις σου;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ιατρικη φιλε μου δεν ειναι μονο ο χειρισμος χαιτεκ μηχανηματων και τεχνικων ουτε μονο η ερευνα

ιατρικη ειναι να μπορεις να ακουσεις τον ασθενη σου να μπορεις να του μιλησεις στη γλωσσα του να μπορεις να τον ψαχουλεψεις με τα χερια σου τα αυτια σου τα ματια σου την οσφρηση σου μ ολες σου τις αισθησεις να του κανεις μια καλη φυσικη εξεταση δηλαδη,να μπορεις να καταληξεις σε μια σωστη διαγνωση και να τον παραπεμψεις εκει που χρειαζεται,να τον κανεις να σ εμπιστευτει,να τον κανεις να μη φοβηθει την αρρωστεια του.

καταλαβες δρ κοτ;;;;;;;;;;;;;;

απορω πως εσενα που ξερεις πραματα και θαματα :anavwfwties: σου χουν διαφυγει τοσο βασικα πραματα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καταλαβες δρ κοτ;;;;;;;;;;;;;;

απορω πως εσενα που ξερεις πραματα και θαματα σου χουν διαφυγει τοσο βασικα πραματα!

Βλακείες λες εδώ (απορώ αν τα πιστεύεις) αλλά ο Κοτ δεν χρειάζεται συνήγορο, θα σου απαντήσει μόνος του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καταλαβες δρ κοτ;;;;;;;;;;;;;;

απορω πως εσενα που ξερεις πραματα και θαματα σου χουν διαφυγει τοσο βασικα πραματα!

Βλακείες λες εδώ (απορώ αν τα πιστεύεις) αλλά ο Κοτ δεν χρειάζεται συνήγορο, θα σου απαντήσει μόνος του.

εγω λεω βλακειες;;;;;μπας και η τριβη σου με τη μικροβιολογια σε εκανε να ξεχασεις τα βασικα στα οποια αναφερομαι; :anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αν ινβιτρο καθε φορα που εθαβες την ιατρικη για τα χαλια με τα οποια ασκειται εριχνες διπλα κι εναν υμνο στο μεγαλειο της ως επιστημη κι εναν υμνο στο μεγαλειο της προσπαθειας καποιου προκειμενου να πετυχει τα οσα θελει θα ησουν πιο σωστη νομιζω.

Αν είναι να υμνήσω κάποιον από δω μέσα, θα προτιμήσω τον Κοτ. Γιατί παρόλο που έχουμε αρπαχτεί άπειρες φορές στο φόρουμ, παραμένει δίκαιος και με ορθή κρίση όπου χρειαστεί.

Και γιατί είναι ο μόνος που πραγματικά τον πιστεύω ότι κατάγεται από φτωχή οικογένεια και γι' αυτό έχει προσπαθήσει 10 φορές περισσότερο απ' όλους μας για όσα έχει καταφέρει. Και ξέρω και πιστεύω ότι έχει καταφέρει πολλά.

ενώ οι υπόλοιποι είμαστε από πλούσιες οικογένειες και δεν προσπαθήσαμε καθόλου..

:anavwfwties:

:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενώ οι υπόλοιποι είμαστε από πλούσιες οικογένειες και δεν προσπαθήσαμε καθόλου..

Εσύ πάω στοίχημα ότι είσαι από οικογένεια σαν της suave...Πως το είπε να δεις; "Γονείς που κάνουν τα πάντα για το παιδί τους, αν και δεν έχουν άπειρα χρήματα ή γνωριμίες κλπ κλπ".

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Φιλενάδα σήλια όσο και αν σε πάω θα συμφωνήσω με το βιτριολάκι.

Βλέπεις η εμπειρία μου και η προσωπική μου πορεία μου έχουν δείξει πάρα πολλά.

Αν βρεθείς στην ιατρική χωρίς βύσμα, οικογενειακό ή οποιασδήποτε άλλης μορφής δυστυχώς μεγάλη επιστήμη ξέχνα τη..

Θα μαζεύεις αέρια αίματος όλο το βράδυ για να μπεί το όνομά σου σαν τρίτο σε κάποια εργασία ενώ το σουλάκι που βγάζει μπούτι και βυζί θα είναι πρώτο, θα ψάχνεις για συστατικές για το εξωτερικό ή θα ρωτάς που να πάς και θα σου λένεν άρες μάρες κουκουνάρες. Για διδακτορικά και λοιπές ιστορίες έχεις να φτιάξεις πολλούς καφέδες στους καθηγητές και να πλύνεις πολλά αυτοκίνητα για να σου προτείνουν την προοπτική να βοηθήσεις το "αστέρι" να κάνει εργασίες και ίσως να πάρεις και εσύ ένα θεματάκι του κώλου.

Γενικά πρέπει να δουλεύεις τρεις φορές περισσότερο από όλους τους άλλους, να κάνεις όλες τις εξυπηρετήσεις για να πάρεις τα μισά από όσα θα παίρνουν οι "προνομιούχοι"

Αλλιώς καταλαβαίνεις μετά απο τις 100 πρώτες πόρτες που θα φάς στην μάπα την θέση σου και αποφασίζεις να κάνεις μία μέτρια ειδικότητα σε ένα μικρό νοσοκομείο της κάτω ραχούλας και μετά ανοίγεις το ιατριάκι σου στο χωριό των 3000 κατοίκων πάνω στα κατσάβραχα και τη βγάζεις έτσι.

Και αν τα αμφισβητείς να σου δώσω ονόματα και χωριά ανά την Ελλάδα παιδιών που μπήκαν με τις πανελλαδικές με καθαρό 20 και έβλεπες τις εφημερίδες δισέλιδα για το παιδί από την επαρχία που θριαβεμψε, για να δείς που βρίσκονται.

Και να φανταστείς το πονούσαν το επάγγελμα. Και ακόμα το πονάνε. Αλλά............. Επιστήμη στην κάτω ραχούλα δεν γίνεται. Ασχολήσαι με τον πυρετό στην πατούσα και γιατί δεν θεραπεύεται (πραγματική δήλωση ασθενή)

Εσύ γιατί δεν είσαι στο χωριό των 3000 κατοίκων να θεραπεύεις πατούσες; :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ενώ οι υπόλοιποι είμαστε από πλούσιες οικογένειες και δεν προσπαθήσαμε καθόλου..

Εσύ πάω στοίχημα ότι είσαι από οικογένεια σαν της suave...Πως το είπε να δεις; "Γονείς που κάνουν τα πάντα για το παιδί τους, αν και δεν έχουν άπειρα χρήματα ή γνωριμίες κλπ κλπ".

:rolleyes:

εσύ βασικά όλο συμπεράσματα είσαι και κριτική..

βασικά λογαριασμό δεν θα σου δώσω από τι οικογένεια είμαι..

δεν σου πέφτει λόγος..

και λίγη ευγένεια δεν βλάπτει..

αγενής μπορώ να είμαι και γώ στο πολύ άνετο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσύ βασικά όλο συμπεράσματα είσαι και κριτική..

βασικά λογαριασμό δεν θα σου δώσω από τι οικογένεια είμαι..

δεν σου πέφτει λόγος..

και λίγη ευγένεια δεν βλάπτει..

αγενής μπορώ να είμαι και γώ στο πολύ άνετο..

Εχεις πολλή πλάκα εσύ. Βασικά με έκανες και σε πρόσεξα και μπήκα στο προφίλ σου. Μέχρι πριν από ένα μήνα έδινες ακόμα μαθήματα για το πτυχίο, και τώρα περιμένεις να ανοίξει η θέση της ειδικότητάς σου.

Θες τώρα να σου πω τι συμπεράσματα έβγαλα από όλα αυτά;

Δεν σου λέω! Ευκαιρία να γίνεις πραγματικά αγενής αν θες.

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αλλιώς καταλαβαίνεις μετά απο τις 100 πρώτες πόρτες που θα φάς στην μάπα την θέση σου και αποφασίζεις να κάνεις μία μέτρια ειδικότητα σε ένα μικρό νοσοκομείο της κάτω ραχούλας και μετά ανοίγεις το ιατριάκι σου στο χωριό των 3000 κατοίκων πάνω στα κατσάβραχα και τη βγάζεις έτσι.

Επιστήμη στην κάτω ραχούλα δεν γίνεται. Ασχολήσαι με τον πυρετό στην πατούσα και γιατί δεν θεραπεύεται (πραγματική δήλωση ασθενή)

Εσύ γιατί δεν είσαι στο χωριό των 3000 κατοίκων να θεραπεύεις πατούσες; :rolleyes:

χαχαχαχαχα καλο σουαβ!

οπως και να χει καταβαθος τον συμπαθω γω τον κοτ και πολυ μαλιστα

καλα κοτ μπαι δεγουειε εισαι η επιτομη της ταμπελας!αυτο το ονομα σουλα το χεις γαμωξεσκισει

τι φταιει η κακομοιρα η αλλη αν την εβγαλε απο μικρη το περιβαλλον της σουλα η νιτσα η κιτσα και της εμεινε;;

σημαινει ντε και καλα οτι ειναι τσοκαρο αμορφωτη κλπ;;;μερσι δηλαδης.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τη φταιει η κακομοιρα η αλλη αν την εβγαλε απο μικρη το περιβαλλον της σουλα η νιτσα η κιτσα και της εμεινε;;

σημαινει ντε και καλα οτι ειναι τσοκαρο αμορφωτη κλπ;;;μερσι δηλαδης.

Βρίσκεις ποτέ καμία Σούλα στο Κολωνάκι και στην Εκάλη;

Αυτό να σκεφτείς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τη φταιει η κακομοιρα η αλλη αν την εβγαλε απο μικρη το περιβαλλον της σουλα η νιτσα η κιτσα και της εμεινε;;

σημαινει ντε και καλα οτι ειναι τσοκαρο αμορφωτη κλπ;;;μερσι δηλαδης.

Βρίσκεις ποτέ καμία Σούλα στο Κολωνάκι και στην Εκάλη;

Αυτό να σκεφτείς.

σακης ρουβας λακης λαζοπουλος μακης τριανταφυλλοπουλος τα πρωτα αρσενικα σε αντιστοιχια του σουλα νιτσα κιτσα που μου ρθαν στο κεφαλι

και οι τρεις βπ η νπ η ασε αντιστοιχες χλιδοπεριοχες μενουν

σε λιγο θα μου ρθουν και τα γυναικεια

α πρωτο ρουλα κορομηλα κατσε ερχονται κι αλλα κολλησα τωρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τη φταιει η κακομοιρα η αλλη αν την εβγαλε απο μικρη το περιβαλλον της σουλα η νιτσα η κιτσα και της εμεινε;;

σημαινει ντε και καλα οτι ειναι τσοκαρο αμορφωτη κλπ;;;μερσι δηλαδης.

Βρίσκεις ποτέ καμία Σούλα στο Κολωνάκι και στην Εκάλη;

Αυτό να σκεφτείς.

ασε που το ερση κλαιρη σινθια του κωλονακιου και της εκαλης τι σημαινει δηλαδη;;;οτι οι ιδιοκτητριες....των ονματων εχουν φιλοτιμο καλη καρδια επιπεδο μορφωση νοημοσυνη κλπ

μη χεσω!!!!

αιντε το ονομα να σημαινει εχουμε το κλασικο στυλακι και τονγνωστο αερα των κυριων δεσποινιδων που μεγαλωσαν σε πλουσια σπιτια πηγαινανε για σκι στις αλπεις απο τα γεννοφασκια τους φορανε μονο επωνυμα θεωρουν τα κτελ μεσο μεταφορας του φτωχου πλην τιμιου λαου :anavwfwties: κλπ κλπ

βεβαια νταξει δε λεω οτι η κλαιρη δε θα μπορουσε σε καμια περιπτωση να χει οντως φιλοτιμο καλη καρδια επιπεδο μορφωησ η νοημοσυνη.με την ιδια ακριβως λογικη τα ιδια θα μπορουσε να διαθετει και η σουλα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτοί δεν γεννήθηκαν πλούσιοι, τα απέκτησαν στην πορεία.

Δες όμως τα παιδιά τους πως λέγονται: σίγουρα δεν θα βρεις καμία Σούλα.

(...Σήλια αντί για Σούλα, μπορεί...)

:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτοί δεν γεννήθηκαν πλούσιοι, τα απέκτησαν στην πορεία.

Δες όμως τα παιδιά τους πως λέγονται: σίγουρα δεν θα βρεις καμία Σούλα.

(...Σήλια αντί για Σούλα, μπορεί...)

:lol:

λεγε με σουλα απο δω και περα!γουσταρω!!!!μα τους αγιους αν μπορουσα να ξαναλλαξω νικ αυτη τη στιγμη θα το κανα

ΣΟΥΛΑΡΑ!!!!!!!!

ετσι!!!!!να παραπεμπει και σε τσουλαρα να δικαιολογησω και τον τιτλο που μου απονειματε παλιοτερα :anavwfwties::D:lol:

εντιτ αυτ το απονειματε,γραμματικα στεκει? :wacko: ιν βιτρο κανε πετρα την καρδια σου κι επανελα :P στο ρολο σου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσύ βασικά όλο συμπεράσματα είσαι και κριτική..

βασικά λογαριασμό δεν θα σου δώσω από τι οικογένεια είμαι..

δεν σου πέφτει λόγος..

και λίγη ευγένεια δεν βλάπτει..

αγενής μπορώ να είμαι και γώ στο πολύ άνετο..

Εχεις πολλή πλάκα εσύ. Βασικά με έκανες και σε πρόσεξα και μπήκα στο προφίλ σου. Μέχρι πριν από ένα μήνα έδινες ακόμα μαθήματα για το πτυχίο, και τώρα περιμένεις να ανοίξει η θέση της ειδικότητάς σου.

Θες τώρα να σου πω τι συμπεράσματα έβγαλα από όλα αυτά;

Δεν σου λέω! Ευκαιρία να γίνεις πραγματικά αγενής αν θες.

:)

εγώ έχω πλάκα..εσύ τόση μα τόση μιζέρια και κακία που την βρίσκεις δεν μας λές???σου είπα και την προηγούμενη αλλά λόγω ηλικίας θα ξεχνάς και λογικό..η κοπέλα μου σπουδάζει ακόμα..τόσο δύσκολο είναι να το πάρεις χαμπάρι??

απορώ πως σε ανέχονται εδώ μέσα τόσο πικρόχολη που είσαι..

:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτοί δεν γεννήθηκαν πλούσιοι, τα απέκτησαν στην πορεία.

Δες όμως τα παιδιά τους πως λέγονται: σίγουρα δεν θα βρεις καμία Σούλα.

(...Σήλια αντί για Σούλα, μπορεί...)

:lol:

το ονοματακι προφανως δεν ηταν αρκετο για να μη γινουν πλουσιοι!ασε που I bet θα υπαρχουν κι ενα σωρο δαναες κλαιρες ιφιγενειες καλεξανδροι φιλιπποι κλεαρχοι κλπ που θα ζουν περιστερι κορυδαλλο κερατσινι μενιδι πετραλωνα και παει λεγοντας! :D

γιατι τα παιδια τους δε θα λεγονται ετσι σιγουρα;

ιν βιτρ μπορεις να μου δωσεις δυο λογους;

ελα κανω κοινωνιολογικη ερευνα βοηθα με,θε λω την αποψη σου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.