Jump to content

Προς τους φοιτητές αλλά και τους απόφοιτους!


Giorgos_T

Recommended Posts

ρε Σήλια στο μπουρδέλο την σχολή μας με τα τόσα παιδιά κι ανήψια καθηγητών και βαφτιστήρια και σκατά και κοριτσάκια που πηδιούνται....είναι ένα και δύο τα παραδείγματα και τα ζητας απο μενα?

σ αλλο τοπικ είχαμε αγροτικους στο κεντρο της Αθηνας.....

σ αλλο θα σου πω εγώ έχουμε παιδιά που μόλις ορκίζονται ξεκινάνε μεταπτυχιακά και μαλακίες με τη μία στο καπάκι.....

λέκτορες από τα 30 ? θέλεις?

επιμελήτριες που πηδιούνται για να ειναι εκει που ειναι θελς?

γκομενες που δουλευουν ανειδικευτες ως επιστημονικες συνεργατιδες......αλλα θελει κι αυτο κονε δεν ειναι για ολους.....

λεκτόρισες που κανουν πιπες?

καθηγητες που σε βοηθανε οπως μπορουν αρκει να σε πηδηξουν στα πλαισια επιβλεψης της εκπαιδευσης σου.....

όλα αυτα σου ειναι αγνωστα?

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω μωρο μου οποτε σε ξαναπαρενοχλησει σεξουαλικα κανεις σφυρα κλεφτικα νταξει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;θα τον λιωσω τον πουστη!!! :anavwfwties: κι αφου τον λιωσω θα τον βαλω να σου κανει τη δουλεοα σου! :anavwfwties: ΝΤΑΑΑΑΑΑΑΞ??????:D

ΣΟΒΑΡΑ τωρα πεφτει ΟΝΤΩΣ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟΣ πηδος και πιπα για μια θεση ενα βαθμο ενα μεταπτυχιακο ενα διδακτορικο ρε παιδες;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΠΟΣΟ ΑΦΕΛΕΣ ΚΙ ΑΘΩΟ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ emconfusedemblush:anavwfwties:

όχι περιμενε....εγω ποτε δεν ειπα οτι μου την επεσαν εμενα προσωπικα.....

αλλα απ ολα αυτα εχω κι ενα ονομα να σου πω.....δεν σου λεω αερολογιες.....

πηδος και πιπα παει συννεφο κλασσικα....πως να περασουν οι ωρες στα γραφεια....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 267
  • Created
  • Last Reply
ρε Σήλια στο μπουρδέλο την σχολή μας με τα τόσα παιδιά κι ανήψια καθηγητών και βαφτιστήρια και σκατά και κοριτσάκια που πηδιούνται....είναι ένα και δύο τα παραδείγματα και τα ζητας απο μενα?

σ αλλο τοπικ είχαμε αγροτικους στο κεντρο της Αθηνας.....

σ αλλο θα σου πω εγώ έχουμε παιδιά που μόλις ορκίζονται ξεκινάνε μεταπτυχιακά και μαλακίες με τη μία στο καπάκι.....

λέκτορες από τα 30 ? θέλεις?

επιμελήτριες που πηδιούνται για να ειναι εκει που ειναι θελς?

γκομενες που δουλευουν ανειδικευτες ως επιστημονικες συνεργατιδες......αλλα θελει κι αυτο κονε δεν ειναι για ολους.....

λεκτόρισες που κανουν πιπες?

καθηγητες που σε βοηθανε οπως μπορουν αρκει να σε πηδηξουν στα πλαισια επιβλεψης της εκπαιδευσης σου.....

όλα αυτα σου ειναι αγνωστα?

και δεν λεω ότι είναι ο κανόνας....αλλά όταν υπάρχουν αυτά....το " ότι θέλεις το μπορείς" οδηγεί σε άλλα μονοπάτια......

στελλιτσα μην τρελαινεσαι εχω δει χειροτερα παπαρες ξεδιαντριοπους μπροστα στα ματια μας να κανουν τα ανηκουστα!το θεμα ειναι να μπεις στο 4 ετος να διατηρεις τον ιδεαλισμο σου στα ανθρωπινα πραγματα και να εισαι βραχος στις πιπιζες του καθενα διοτι αλλιως θα τρελαθεις!!!!καταλαβαινεις τι σου λεω!! κ θετω παραδειγμα 2 φοιτητες μου διαφορετικου φυλου γαμιοντουσαν στα κινητα στις εξετασεις και μετα να τους βλεπω στο ιδιο νοσοκομειο μαζι μου και να μου το παιζουν οι γιατραρες!! και οτι εφημερευω κ ειμαι κουρασμενος και τι ειναι το περιστατικο αυτο!!κ θα σας πω κ αλλο αλλος παπαρας με μπλουτουθ ολη η σχολη με κατακτηριες μπηκε και εκφυλος τρελλα ηθελε την ιδια ειδικοτητα κ αυτος!και στην ορκομωσια να με παρακαλαει μεχρι και την ωρα των φωτογραφιων που θα δηλωνα και βεβαια δεν του ειπα τι θα εκανα διοτι ηταν τοσο αλητης που θα ανετρεπε ολο το σκηνικο ο παλιομ.....ς!αυτα οποτε θελω να καταληξω ποσα ειδες ποσα θα δεις και ποσα ακομα ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!διοτι η ειδικοτητα ειναι ενα απεραντο γαμησι!!!και αμα κανεις σε πανεπιστημιακο ετοιμασου για τρελο!!!σορρυ κιολας για τις εκφρασεις μου μερα που ειναι!:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αυτό λέω κι εγώ.....

οπότε εμείς που είμαστε μωρά ακόμα.....20 και 21 ας μην μιλάμε γι αυτούς που το φαγανε το γαμησι.....αυτοι δικαιουνται να σου πουν αν μετανιωσαν η οχι....για να επανελθουμε στο αρχικο ζητημα.....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά να πάθετε να πηγαίνετε σε πανεπιστημιακές κλινικές για εφημερίες. Γιατί άλλη ιατρική ασκούνε τα μη πανεπιστημιακά νοσοκομεία; emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι περιμενε....εγω ποτε δεν ειπα οτι μου την επεσαν εμενα προσωπικα.....
ελα ρε χαζο σε πειραζα

αλλα και αν σου τη επεφταν δηλαδη κακο ειναι;;;;τριμη σου και καμαρι σου εσενα! ;):P

αλλα απ ολα αυτα εχω κι ενα ονομα να σου πω.....δεν σου λεω αερολογιες.....

πηδος και πιπα παει συννεφο κλασσικα....πως να περασουν οι ωρες στα γραφεια....

δεν ξερω ρε τι να πω νοαται ολοι ξερουν οτι τα νοσοκομεια ειναι τα μεγαλυτερα μπουρδ£λ@ ever αλλα παρ ολ αυτα δε μπορω να μπω στο τριπακι του ειμαι φοιτητρια η αποφοιτος και πηδιεμαι για βαθμο η μια θεση η ενα μεταπτυχιακο και μια καλυτερη μεταχειρηση ας πουμε

νταξ μπορει να μη το κανουν μονο γι αυτο μπορει και να γουσταρουν οντως ρε!κι αφου τους καθεται η φαση why not?

την εξουσια και τη θεση του ανωτερου να τη θεωρουν αφροδισιακο ξερω γω,σε καθε αλλη περιπτωση αν γινεται μονο για το αποκομιζειν... κατι ειναι καθαρη πουτανια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οχι ρε συ πας καλα ρε! αφηνω εγω τα ζουζουνια μου να κανω κατι αλλο;θα δεις θα κολλησεις κ εσυ στην ειδικοτητα και θα σου αρεσει! θα δω εγω τον καθε παπαρομαλακα να μπει στο κεφαλακι μου να το κανει λιωμα και μετα να μην μπορω να ειμαι αυτη που ειμαι να χαθω!οχι ρε εκει ειναι η μαγκια ο μικρος καθημερινος αγωνας στελλιτσα!

ευχομαι στο νεο ακαδημαικο ετος εκει που θα εισαστε μεσα στο θαλαμο με ασθενη να απαντας στις ερωτησεις που σου κανουν να κοιτας τους ασθενεις στα ματια και να κανεις παντα απο τα φοιτητικα σου χρονια κιολας οταν θα μπαινεις θα τους καλημεριζεις και οταν θα βγαινεις θα τους λες με χαμογελα ανθρωπιας γεια σας περαστικα σας αλλα να σου βγαινει απο μεσα σου! εμενα ετσι μου εβγαινε μεσα σε μια ομαδα που απαρτιζοταν απο 2με 3 καλα παιδια και απο καντζεντακιδες αλητες στην κυριολεξια! emrockon στελλιτσα και σε ολους!! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι περιμενε....εγω ποτε δεν ειπα οτι μου την επεσαν εμενα προσωπικα.....
ελα ρε χαζο σε πειραζα

αλλα και αν σου τη επεφταν δηλαδη κακο ειναι;;;;τριμη σου και καμαρι σου εσενα! ;):P

εννοείται γιατί είπαμε και μέσω pm μ@@ναρα :P:splaaaats:

αλλα απ ολα αυτα εχω κι ενα ονομα να σου πω.....δεν σου λεω αερολογιες.....

πηδος και πιπα παει συννεφο κλασσικα....πως να περασουν οι ωρες στα γραφεια....

δεν ξερω ρε τι να πω νοαται ολοι ξερουν οτι τα νοσοκομεια ειναι τα μεγαλυτερα μπουρδ£λ@ ever αλλα παρ ολ αυτα δε μπορω να μπω στο τριπακι του ειμαι φοιτητρια η αποφοιτος και πηδιεμαι για βαθμο η μια θεση η ενα μεταπτυχιακο και μια καλυτερη μεταχειρηση ας πουμε

νταξ μπορει να μη το κανουν μονο γι αυτο μπορει και να γουσταρουν οντως ρε!κι αφου τους καθεται η φαση why not?

την εξουσια και τη θεση του ανωτερου να τη θεωρουν αφροδισιακο ξερω γω,σε καθε αλλη περιπτωση αν γινεται μονο για το αποκομιζειν... κατι ειναι καθαρη πουτανια.

ρε μιλάμε για τις θεσεις, όχι να γουσταρονται 2 και να πηδιουνται no strings attached κι ετσι

τρελη πουτανια ομως

δεν ειναι μονο οι γυναικες ετσι....όπως είπε και οι λιτσα ειναι ολα τα λαμογια αυτα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

καλά να πάθετε να πηγαίνετε σε πανεπιστημιακές κλινικές για εφημερίες. Γιατί άλλη ιατρική ασκούνε τα μη πανεπιστημιακά νοσοκομεία; emquestion

όχι βέβαια....εγώ έχω περάσει απο μη πανεπιστημιακα που με καλοδεχτηκαν κιολας και εμαθα πολλα....

οχι ρε συ πας καλα ρε! αφηνω εγω τα ζουζουνια μου να κανω κατι αλλο;θα δεις θα κολλησεις κ εσυ στην ειδικοτητα και θα σου αρεσει! θα δω εγω τον καθε παπαρομαλακα να μπει στο κεφαλακι μου να το κανει λιωμα και μετα να μην μπορω να ειμαι αυτη που ειμαι να χαθω!οχι ρε εκει ειναι η μαγκια ο μικρος καθημερινος αγωνας στελλιτσα!

ευχομαι στο νεο ακαδημαικο ετος εκει που θα εισαστε μεσα στο θαλαμο με ασθενη να απαντας στις ερωτησεις που σου κανουν να κοιτας τους ασθενεις στα ματια και να κανεις παντα απο τα φοιτητικα σου χρονια κιολας οταν θα μπαινεις θα τους καλημεριζεις και οταν θα βγαινεις θα τους λες με χαμογελα ανθρωπιας γεια σας περαστικα σας αλλα να σου βγαινει απο μεσα σου! εμενα ετσι μου εβγαινε μεσα σε μια ομαδα που απαρτιζοταν απο 2με 3 καλα παιδια και απο καντζεντακιδες αλητες στην κυριολεξια! emrockon στελλιτσα και σε ολους!! emrockon

;)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι περιμενε....εγω ποτε δεν ειπα οτι μου την επεσαν εμενα προσωπικα.....
ελα ρε χαζο σε πειραζα

αλλα και αν σου τη επεφταν δηλαδη κακο ειναι;;;;τριμη σου και καμαρι σου εσενα! ;):P

εννοείται γιατί είπαμε και μέσω pm μ@@ναρα :P:splaaaats:

αλλα απ ολα αυτα εχω κι ενα ονομα να σου πω.....δεν σου λεω αερολογιες.....

πηδος και πιπα παει συννεφο κλασσικα....πως να περασουν οι ωρες στα γραφεια....

δεν ξερω ρε τι να πω νοαται ολοι ξερουν οτι τα νοσοκομεια ειναι τα μεγαλυτερα μπουρδ£λ@ ever αλλα παρ ολ αυτα δε μπορω να μπω στο τριπακι του ειμαι φοιτητρια η αποφοιτος και πηδιεμαι για βαθμο η μια θεση η ενα μεταπτυχιακο και μια καλυτερη μεταχειρηση ας πουμε

νταξ μπορει να μη το κανουν μονο γι αυτο μπορει και να γουσταρουν οντως ρε!κι αφου τους καθεται η φαση why not?

την εξουσια και τη θεση του ανωτερου να τη θεωρουν αφροδισιακο ξερω γω,σε καθε αλλη περιπτωση αν γινεται μονο για το αποκομιζειν... κατι ειναι καθαρη πουτανια.

ρε μιλάμε για τις θεσεις, όχι να γουσταρονται 2 και να πηδιουνται no strings attached κι ετσι

τρελη πουτανια ομως

δεν ειναι μονο οι γυναικες ετσι....όπως είπε και οι λιτσα ειναι ολα τα λαμογια αυτα!

κοριτσια δεν εχετε φανταστει τι ειχα στη σχολη δεν μπορειτε να φανταστειτε!κοπελα τιμια ηθικια δεν τα εβγαζε ολα εξω τελος παντων ......μεχρι και παντρεμενο!ναι ναι ακουτε δεν ξερεις τι βλεπεις μπροστα σου αυτη απο μπρος π...και απο πισω να περνανε τρενα! κ ελεγα μα καλα αφου δεν διαβαζει πολυ πως?θελω να τονισω οτι πλεον δεν ξερεις τι βλεπεις μπροστα σου οποτε ψυχραιμια συνιστω σε ολους μας και δυναμη γιατι μερικα πραγματα συνεχιζουν κ εκτος σχολης!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και ιδου το ευλογο ερωτημα!υπαρχουν κι αγορακια φοιτητες αποφοιτοι ειδικευομενοι κλπ που "εκδιδονται".... emquestion:o:huh::lol:

πωωωωω σκεφτομαι κατι σκηνικα τωρα με την επιμελητρια Α η την καθηγητρια με μαστιγια και λοιπα σαδομαζο αξεσουαρακια και τον καρμιρη τον ειδικευομενο να υπακουει θελει δε θελει :lol:

η ακομη χειροτερα κατι τρυφερουδια σαν τον born! :anavwfwties::lol::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έτσ, έτσι πες κ άλλα αύριο :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup u must be joking ομως!!!!!!!!!!!!! emeleos

οχι ρε μαξιμα οχι ασε και το θεμα ηταν οτι της εκανα παρεα!οταν ειδα τι ηταν την σιχαθηκακαι ακομα εχει να με δει......ψυχραιμια φιλοι μου συναδελφοι και σορρυ που μπηκα αναμεσα στην συζητηση σας

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και ιδου το ευλογο ερωτημα!υπαρχουν κι αγορακια φοιτητες αποφοιτοι ειδικευομενοι κλπ που "εκδιδονται".... emquestion:o:huh::lol:

πωωωωω σκεφτομαι κατι σκηνικα τωρα με την επιμελητρια Α η την καθηγητρια με μαστιγια και λοιπα σαδομαζο αξεσουαρακια και τον καρμιρη τον ειδικευομενο να υπακουει θελει δε θελει :lol:

σηλια μας φανταζεσαι επιμελητριες η μαλλον λεκτορισες αφεντρες!!!!!!!!!!!χαχαχα :anavwfwties::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή,για να καταλάβω,ηταν προπτυχιακή(για τότε μιλάς η σαν ειδικευόμενη?) και περνούσε τα μαθήματα αν ισχύει η πρώτη περίπτωση?Αν ισχύει η δεύτερη-σορυ αλλα είναι περασμένη η ώρα και δεν πρόσεξα τι έλεγες,εκανε τι??????

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δηλαδή,για να καταλάβω,ηταν προπτυχιακή(για τότε μιλάς η σαν ειδικευόμενη?) και περνούσε τα μαθήματα αν ισχύει η πρώτη περίπτωση?Αν ισχύει η δεύτερη-σορυ αλλα είναι περασμένη η ώρα και δεν πρόσεξα τι έλεγες,εκανε τι??????

φοιτητρια τοτε τωρα γιατρος ....ασε περιπτωσαρα ασε!τι δεν προσεξες ξαναδιαβασε τα!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Exoυν να αναβιώσουν οι 120 μερες στα Σοδομα του Παζολίνι!

shlia διάλεξε φάση! medpead και συ! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

και ιδου το ευλογο ερωτημα!υπαρχουν κι αγορακια φοιτητες αποφοιτοι ειδικευομενοι κλπ που "εκδιδονται".... emquestion:o:huh::lol:

πωωωωω σκεφτομαι κατι σκηνικα τωρα με την επιμελητρια Α η την καθηγητρια με μαστιγια και λοιπα σαδομαζο αξεσουαρακια και τον καρμιρη τον ειδικευομενο να υπακουει θελει δε θελει :lol:

σηλια μας φανταζεσαι επιμελητριες η μαλλον λεκτορισες αφεντρες!!!!!!!!!!!χαχαχα :anavwfwties::P

μπαααααααααα δεν ξερω για σενα εγω παντως ειμαι τρυφερη με τους αντρες ρεεε!!! :anavwfwties::lol::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Exoυν να αναβιώσουν οι 120 μερες στα Σοδομα του Παζολίνι!

shlia διάλεξε φάση! medpead και συ! :lol:

ασε μαξιμα αυτα ειναι προνομια μονο αντρων γιατι εμεις εγω μαλλον ειμαι θυμα του ερωτα οποτε που ματια για αλλον!!! :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μιλφ;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μιλφ;

μπορν ασε μας με τις τσοντες σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emcensoredemcensored

πηγε 3 παιδια ξεκατινιαστηκαμε σημερα παλι λεω να την κανω!! emnysta !μπορν ηρεμος εσυ οχι πορνο ναι; emblush

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παντως τρελλα μαμησια πεφτουν και μ αυυτες τις γκομενες των παραιτρικων

πιστευω πως σε λιγο στα μινιμουμ προσοντα για να προσληφθεις σε τετοιες δουλειες θα ναι να σαι μοντελο κι οχι αποφοιτος αει!

σκαει μυτη η γκομενα κι αν ειναι μουναρα και το χει λιγο στο πετσι της ξερογλυφονται σαν λυσσασμενοι ειδικευομενοι επιμελητες λεκτορες καθηγητες!εν τω μεταξυ τα βλεπεις τα σαλια να τρεχουν αλλα το παιζουν εξουσια!σε φαση εγω ειμαι ο γιατρος εσυ εισαι η ταπεινη πωλητρια! κι ααααααιντε σιγα σιγα το ψηστηρι

κι αιντε πεφτει κι ο πηδος κι αιντε πωλειται και το προιον emcolgate:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μιλφ;

μπορν ασε μας με τις τσοντες σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emcensoredemcensored

πηγε 3 παιδια ξεκατινιαστηκαμε σημερα παλι λεω να την κανω!! emnysta !μπορν ηρεμος εσυ οχι πορνο ναι; emblush

μάιστα, θα κάνω οτι περνάει από το χέρι μου άγια μέρα τούτη emevlogies

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μιλφ;

μπορν ασε μας με τις τσοντες σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! emcensoredemcensored

πηγε 3 παιδια ξεκατινιαστηκαμε σημερα παλι λεω να την κανω!! emnysta !μπορν ηρεμος εσυ οχι πορνο ναι; emblush

μάιστα, θα κάνω οτι περνάει από το χέρι μου άγια μέρα τούτη emevlogies

:lol: ωραιο ντιντιμο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.