Jump to content

Προς τους φοιτητές αλλά και τους απόφοιτους!


Giorgos_T

Recommended Posts

ΡΕ ΣΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΤΗ ΛΕΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΑΙΟ

ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΟΣ ΚΙ ΑΜΟΛΥΝΤΟΣ ΑΘΩΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΥΝΑΤΟΣ;;;ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΜΑΝ!

ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΟΥ Σ ΑΓΑΠΑΩ ΘΑ ΣΟΥ ΧΩΝΩ Ε ΔΙΚΑΙΕ;;; :D:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 267
  • Created
  • Last Reply
είναι μιζέρια να βγείς έξω και να πραγματοποιήσεις το "όνειρο" σου,απο το να κάθεσαι στην Ελλάδα άπραγη, σε ένα φόρουμ και να κλαίγεσαι?Η στην χειρότερη να "εμπαίζεις" κάποιους "κακομοίρηδες" ανορθόγραφους,αγράμματους και εν τέλει όλα τα στερητικά α.Μιζέρια είναι στην ηλικία-μόλις πριν λίγο είπες πως τα χεις τα χρονάκια σου-σου να κάνεις τα ανωτέρω,συγγνώμη κι όλας αλλα ο όρος επιστημονικός οικονομικός μετανάστης είναι πέρα για πέρα άστοχος.Η εύκολη κουβέντα για κάποιον που δεν θέλησε να αφήσει το σπιτάκι του και τις φροντίδες της μαμας,που αρέσκεται να φραπεδοπίνει έχοντας σαν δικαιολογία τα χρόνια της αναμονής.Αν δεν θές να περιμένεις βρίσκεις λύσεις..όποιος δεν θέλει και του αρεσει να μοιρολογεί,είναι ο πρώτος και λαλίστατος.Αυτά.

Πάντα φιλικά. emrose

κοίτα το να βγεις έξω με τα λεφτά της μαμάς και του μπαμπά δεν είναι πολύ καλύτερο από το να φραπεδοπίνεις με δικαιολογία την αναμονή.....

αν και όλα τα παιδιά ψάχνονται και δουλευουν.....εγω τουλαχιστον δεν ξερω πολλούς που φραπεδοπίνουν....

και το έξω είναι δύσκολο.....σε βλέπουν και λένε ο Έλληνας, όπως λένε στην Ελλάδα ο Αλβανός.....μην νομίζεις ότι οι ξένοι θα σε δεχτούν με ανοιχτές αγκάλες που πας να τους φας την θεση γιατί το μπουρδέλο η χώρα σου δεν σε κρατάει...

Πραγματικά, αν θέλεις βρίσκεις λύσεις.....αλλά θα σου σκάσουν , οι συνδικαλιστές, τα καθηγητόπαιδα, τα κονέ κι οι γκομενες που πηδιουνται και αλλοι 500 δεν ξερω γω τι, και θα σου παρουν τη μια θεση και θα σου παρουν την αλλη, θα ζοριστεις να δουλεψεις, θα ζοριστεις να παρεις διατριβη, θα σε αφησουν στην απεξω γιατι μπορει να εισαι καλη και να κανεις αυτο που παντα ονειρευοσουν αλλα αυτο δεν θα μετραει....

στο λεω γιατι εγω που κυνηγησα πραγματα, και που απο παιδι ελεγα θα γινω γιατρος, ημουν η πρωτη που αρχισα κοντρα με την in vitro για τετοια θεματα στο φορουμ....

και ειδα ότι όταν μου ελεγαν οτι λεω ρομαντικες παπαρολογιες, καπου ειχαν δυστυχως δικιο....και μόλις τελείωσα τα προκλινικα....

όταν λοιπόν γ@μιεσαι χρόνια για να δεις ότι κάποια πράγματα δεν φτάνει να είσαι καλός για να τα επιτυχεις, αναρωτιέσαι αν οι θυσιες που εκανες αξιζαν.....

και θα κανουμε ολοι πολλες.....

Η in vitro παρά το γεγονός ότι τώρα ίσως να θεωρεί ότι θα μπορούσε να έχει καλύτερες επιλογές είναι μια αξιόλογη γιατρός, που πέρασε από φάσεις που εμείς δεν έχουμε περάσει γι αυτό και λέμε ότι είμαστε 20 οπότε δεν πρέπει να μιλάμε.....όχι ότι τα μικρά είναι χαζά ή δεν ξέρω κι εγώ τι....

όταν φτάσεις να πάρεις πτυχίο....αφού θα δεις διάφορα κουλά στη σχολή, να περιμένεις, να κάνεις ειδικότητα που κι εκεί θα αντιμετωπίσεις διάφορα....να τελειώσεις κι απο κει και να μην συνεπάγεται ότι τελειώνοντας γύρω στα 35 είσαι εξασφαλισμένος....κάπου θα κουραστείς....και θα αμφισβητείς την ορθότητα της επιλογής σου...

πάντα βεβαια υπάρχουν κι οι στιγμες που ανταμοίβεσαι.....ηθικά τουλαχιστον δεν μιλαω για φακελακια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τώρα δηλαδή μπορούν τα 20χρονα κι εγώ μέσα σ αυτά να εκφέρουν γνώμη....αν μετανιώναμε από τώρα στα 30 θα κόβαμε φλέβες!

ψήνεστε να οργανώσουμε ομαδική αυτοκτονία?

in vitro emrockon

Πριν κοιμηθώ, να ξαναγράψω κάτι που είχα γράψει και παλιά: Εσύ Στέλλα θα γίνεις όντως καλή γιατρός και καλά έκανες και διάλεξες την Ιατρική (όπως και καμία 10ριά παιδιά ακόμα που σας έχω τεστάρει όλους).

emiloveyou

ευχαριστώ, το ελπίζω....

από το πρώτο ποστ στο ΓΜ έχει αλλάξει πολύ ο τρόπος που σκέφτομαι

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΡΕ ΣΕΙΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΤΗ ΛΕΤΕ ΣΤΟ ΔΙΚΑΙΟ

ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΤΕ ΟΤΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΓΝΟΣ ΚΙ ΑΜΟΛΥΝΤΟΣ ΑΘΩΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΣΥΝΑΤΟΣ;;;ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΜΑΝ!

ΜΟΝΟ ΕΓΩ ΠΟΥ Σ ΑΓΑΠΑΩ ΘΑ ΣΟΥ ΧΩΝΩ Ε ΔΙΚΑΙΕ;;; :D:P

εγώ πάντως δεν αναφέρομαι στον δίκαιο..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή κύκλους κάνουν κ τα τόπικ όπως η ζωή, δε φτιαχνουμε ένα στίκυ θρεντ με μεγάλα γράμματα στην κεντρική σελίδα του Γ,  στο οποίο θα παραπέμπονται όλα τα σχολιαρόπαιδα για την παιδική/γονεϊκή ονείρωξη του γιατρού; Δε θα σπαταλάμε χρόνο στα πληκτρολόγιά μας ούτε θα ανακυκλωνόμαστε σε τσακωμούς,  γενικά θα γίνει η ζωή μας πιο τεμπέλικη.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή κύκλους κάνουν κ τα τόπικ όπως η ζωή, δε φτιαχνουμε ένα στίκυ θρεντ με μεγάλα γράμματα στην κεντρική σελίδα του Γ, στο οποίο θα παραπέμπονται όλα τα σχολιαρόπαιδα για την παιδική/γονεϊκή ονείρωξη του γιατρού; Δε θα σπαταλάμε χρόνο στα πληκτρολόγιά μας ούτε θα ανακυκλωνόμαστε σε τσακωμούς, γενικά θα γίνει η ζωή μας πιο τεμπέλικη.

άσε μας να παίξουμε ....μωρά είμαστε ακόμα :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, στην ιατρική είναι πάρα πολλά τα χρόνια και δεν αντέχεις εύκολα.

Ελάχιστος αριθμός εξαμήνων=12, δηλαδή τουλάχιστον 6 χρόνια σπουδές

Ελάχιστος χρόνος αναμονής από το τέλος των σπουδών έως την έναρξη ειδικότητας=3-15 χρόνια ανάλογα με την ειδικότητα

Χρόνος ειδίκευσης=3-7 χρόνια ανάλογα με την ειδικότητα (χωρίς να συνυπολογιστεί ο χρόνος αναμονής μεταξύ γενικού και ειδικού μέρους της ειδικότητας)

Χρόνος κατάρτισης και μελέτης και μετεκπαίδευσης (αυτά στην ιατρική θεωρούνται αυτονόητα): για μια ζωή!

Τα χρόνια είναι πολλά, μικρέ μας φίλε. Μα το ταξίδι είναι αυτό που μετράει...

Κι εκεί στην Υπάτη, που συνταξιούχος γιατρός θα κάνεις τις 'ιαματικές διακοπές' σου, θα έρθει ένα γεροντάκι και θα σου πει 'γιατρέ, σ' ευχαριστώ που κρατούσες την πίεση της γυναίκας μου ρυθμισμένη τόσα χρόνια. Πέρσι την χάσαμε... από καρδιά πήγε...' Ένα δάκρυ θα κυλήσει. Μα κοιτάζοντας πίσω, θα δεις πως ήταν ένα υπέροχο ταξίδι μέσα στον ανθρώπινο πόνο και το θάνατο, που κάποιες φορές τους νικούσες εσύ, μα πάντα έπαιρναν ρεβάνς...

Good luck, μικρέ μας φίλε!

βαλεντινα συμφωνω μαζι σου!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είναι μια αξιόλογη γιατρός

πού το ξέρεις?

προφανώς το ξέρω....

γιατί στάθηκες εκεί?

το ότι δεν θεωρεί πολύ καλή επιλογή την Ιατρική σημαίνει ότι δεν είναι διαβασμένη και καλή σ'αυτό που κάνει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν θα πω ότι μετάνιωσα, απλά θα πω ότι μαλακία που δεν υπήρχε αυτό το φόρουμ όταν πήγαιναμε εμείς σχολείο και καθόμασταν στο διπλανό θρανίο κι όταν μου έδινες το βιβλίο μου λεγες σ'αγαπώωωωω

και τοτε ηταν μονο το er στην tv και οχι τα άλλα τα που ακολουθησαν και τα χουν ολα τοσο εξιδανικευμενα!ερε κλουνευ ποσα σπιτια εκαψες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

είναι μιζέρια να βγείς έξω και να πραγματοποιήσεις το "όνειρο" σου,απο το να κάθεσαι στην Ελλάδα άπραγη, σε ένα φόρουμ και να κλαίγεσαι?Η στην χειρότερη να "εμπαίζεις" κάποιους "κακομοίρηδες" ανορθόγραφους,αγράμματους και εν τέλει όλα τα στερητικά α.Μιζέρια είναι στην ηλικία-μόλις πριν λίγο είπες πως τα χεις τα χρονάκια σου-σου να κάνεις τα ανωτέρω,συγγνώμη κι όλας αλλα ο όρος επιστημονικός οικονομικός μετανάστης είναι πέρα για πέρα άστοχος.Η εύκολη κουβέντα για κάποιον που δεν θέλησε να αφήσει το σπιτάκι του και τις φροντίδες της μαμας,που αρέσκεται να φραπεδοπίνει έχοντας σαν δικαιολογία τα χρόνια της αναμονής.Αν δεν θές να περιμένεις βρίσκεις λύσεις..όποιος δεν θέλει και του αρεσει να μοιρολογεί,είναι ο πρώτος και λαλίστατος.Αυτά.

Πάντα φιλικά. emrose

κοίτα το να βγεις έξω με τα λεφτά της μαμάς και του μπαμπά δεν είναι πολύ καλύτερο από το να φραπεδοπίνεις με δικαιολογία την αναμονή.....

έξω πληρώνεσαι στην ειδικότητα,όπως και δω άλλωστε

αν και όλα τα παιδιά ψάχνονται και δουλευουν.....εγω τουλαχιστον δεν ξερω πολλούς που φραπεδοπίνουν....

και το έξω είναι δύσκολο.....σε βλέπουν και λένε ο Έλληνας, όπως λένε στην Ελλάδα ο Αλβανός.....μην νομίζεις ότι οι ξένοι θα σε δεχτούν με ανοιχτές αγκάλες που πας να τους φας την θεση γιατί το μπουρδέλο η χώρα σου δεν σε κρατάει...

είσαι απόλυτη.

Πραγματικά, αν θέλεις βρίσκεις λύσεις.....αλλά θα σου σκάσουν , οι συνδικαλιστές, τα καθηγητόπαιδα, τα κονέ κι οι γκομενες που πηδιουνται και αλλοι 500 δεν ξερω γω τι, και θα σου παρουν τη μια θεση και θα σου παρουν την αλλη, θα ζοριστεις να δουλεψεις, θα ζοριστεις να παρεις διατριβη, θα σε αφησουν στην απεξω γιατι μπορει να εισαι καλη και να κανεις αυτο που παντα ονειρευοσουν αλλα αυτο δεν θα μετραει....

στο λεω γιατι εγω που κυνηγησα πραγματα, και που απο παιδι ελεγα θα γινω γιατρος, ημουν η πρωτη που αρχισα κοντρα με την in vitro για τετοια θεματα στο φορουμ....

και ειδα ότι όταν μου ελεγαν οτι λεω ρομαντικες παπαρολογιες, καπου ειχαν δυστυχως δικιο....και μόλις τελείωσα τα προκλινικα....

γινε πιο σαφής αν θέλεις.

όταν λοιπόν γ@μιεσαι χρόνια για να δεις ότι κάποια πράγματα δεν φτάνει να είσαι καλός για να τα επιτυχεις, αναρωτιέσαι αν οι θυσιες που εκανες αξιζαν.....

και θα κανουμε ολοι πολλες.....

Η in vitro παρά το γεγονός ότι τώρα ίσως να θεωρεί ότι θα μπορούσε να έχει καλύτερες επιλογές είναι μια αξιόλογη γιατρός, που πέρασε από φάσεις που εμείς δεν έχουμε περάσει γι αυτό και λέμε ότι είμαστε 20 οπότε δεν πρέπει να μιλάμε.....όχι ότι τα μικρά είναι χαζά ή δεν ξέρω κι εγώ τι....

όταν φτάσεις να πάρεις πτυχίο....αφού θα δεις διάφορα κουλά στη σχολή, να περιμένεις, να κάνεις ειδικότητα που κι εκεί θα αντιμετωπίσεις διάφορα....να τελειώσεις κι απο κει και να μην συνεπάγεται ότι τελειώνοντας γύρω στα 35 είσαι εξασφαλισμένος....κάπου θα κουραστείς....και θα αμφισβητείς την ορθότητα της επιλογής σου...

πάντα βεβαια υπάρχουν κι οι στιγμες που ανταμοίβεσαι.....ηθικά τουλαχιστον δεν μιλαω για φακελακια

κοίτα,η πλειοψηφία όντως συμφωνεί μαζί σου,καθώς και εγώ τα έχω ακούσει αυτά απο τον περίγυρο μου,και σε γενικές γραμμες-περισσότερο σε λεπτά σημεία συμφωνώ και εγώ-δεν συμφωνώ όμως στην καθετότητα των απόψεων που τις περισσότερες φορές είναι απογοητευτικές,πολυ περισσότερο στην εμμονή και στην απολυτότητα.Αν είναι τα πράγματα σάπια όπως λες,δεν τα κάνεις καλύτερα συμπάσχοντας.Τεσπα,το θέμα είναι μεγάλο,ισως κάποια άλλη φορα.Οπως και να έχει,καλή συνέχεια στον "αγώνα" μας! emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

η Ιατρική ήταν αναγκαστικά η καλύτερη επιλογή που είχα.

Έτσι, δεν μπορώ να μετανιώσω για την τότε επιλογή μου, που ήταν σχεδόν μονόδρομος, αλλά εννοείται πως αν είχα

την πληροφόρηση που έχω τώρα δεν θα το ξανάκανα.

Προσωπικά, δεν έχω μετανιώσει που τελείωσα την συγκεκριμένη σχολή, κι αν συμπλήρωνα το μηχανογραφικό μου σήμερα, πάλι την ίδια θα έβαζα ως πρώτη προτίμηση. Κακώς κείμενα υπήρχαν, υπάρχουν και θα εξακολουθήσουν να υπάρχουν αλλά όσο ζω ελπίζω κι αγωνίζομαι να πραγματοποιήσω τα όνειρά μου.

και εγω μαζι σου σναιπερ! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι καμία σχέση.μακάρι να είναι..απλά μου φαίνονται πολύ εύκολα τα συμπεράσματα σας..

η μία δίνει έπαινο στην άλλη..

κάπως μου φαίνονται όλα αυτά..

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι καμία σχέση.μακάρι να είναι..απλά μου φαίνονται πολύ εύκολα τα συμπεράσματα σας..

η μία δίνει έπαινο στην άλλη..

κάπως μου φαίνονται όλα αυτά..

οκ

ναι

απλα εγω δεν την ξέρω και δεν με ξέρει.....

γνωρίζω όμως άτομα που έχουν επιβεβαιώσει αυτό που προείπα....

αν νομίζεις ότι αλληλογλειφόμαστε (????)(για πιο λόγο ακριβώς???) στα τοπικ είναι δικαίωμα σου να το πιστεύεις και να το εκφράζεις

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κοίτα,η πλειοψηφία όντως συμφωνεί μαζί σου,καθώς και εγώ τα έχω ακούσει αυτά απο τον περίγυρο μου,και σε γενικές γραμμες-περισσότερο σε λεπτά σημεία συμφωνώ και εγώ-δεν συμφωνώ όμως στην καθετότητα των απόψεων που τις περισσότερες φορές είναι απογοητευτικές,πολυ περισσότερο στην εμμονή και στην απολυτότητα.Αν είναι τα πράγματα σάπια όπως λες,δεν τα κάνεις καλύτερα συμπάσχοντας.Τεσπα,το θέμα είναι μεγάλο,ισως κάποια άλλη φορα.Οπως και να έχει,καλή συνέχεια στον "αγώνα" μας! emrose

αυτά είναι παντού όχι μόνο στη σχολή μας .....και δεν σου είπα ότι θα πας στον πάτο επειδή δεν έχεις κονέ....αλλά αυτό το όποιος θέλει μπορεί.... όλοι θέλουν .....οι περισσότεροι at least.....

δεν συμπάσχω με το σάπιο σύστημα....ούτε το κατηγορώ για όλα.....

αλλά τα πράγματα δεν είναι πάντα τόσο απλά όσο η φράση "όποιος θέλει μπορεί."....αυτό λέω

υ.γ τι εννοεί ένας φοιτητης ιατρικης, τελειωσα τα προκλινικα ετη?

κι εκεί που λες ότι είμαι απόλυτη , πες το σε κάτι φιλαράκια που φάγανε τα χρόνια τους έξω....

τεσπα αυτά είναι βιώματα του καθενός δεν λέω....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για τα προηγούμενα της πρότασης σου έλεγα προφανως,τι είδες τόσο άσχημο πια τώρα που τέλειωσες τα προκλινικά έτη και σε έκαναν να μην ρομαντζάρεις πια?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για τα προηγούμενα της πρότασης σου έλεγα προφανως,τι είδες τόσο άσχημο πια τώρα που τέλειωσες τα προκλινικά έτη και σε έκαναν να μην ρομαντζάρεις πια?

την φράση μου " μόλις τελείωσα τα προκλινικά" είχες κοκκινήσει.....

πιστεύεις ότι μπορώ να κάτσω να σου γράψω τα διάφορα που έχω δει κι έχω συζητήσει κι έχω βιώσει μέσα από τις δραστηριότητες με τις οποίες καταπιάστηκα από το πρώτο έτος μέχρι τώρα σε μερικά ποστ?

εύχομαι να έπαψα εγώ να είμαι ρομαντική και να έχω άδικο....

αλλά όπως είπε η in vitro τα ξαναλέμε το 2025!

καλή συνέχεια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πιστεύεις ότι μπορώ να κάτσω να σου γράψω τα διάφορα που έχω δει κι έχω συζητήσει κι έχω βιώσει μέσα από τις δραστηριότητες με τις οποίες καταπιάστηκα από το πρώτο έτος μέχρι τώρα σε μερικά ποστ?

εύχομαι να έπαψα εγώ να είμαι ρομαντική και να έχω άδικο....

αλλά όπως είπε η in vitro τα ξαναλέμε το 2025!

καλή συνέχεια

γιατι δε λες ομως μερικα;;εννοειται οσο πιο αοριστα...γινεται χωρις ονοματα κλπ

επειδη λες οτι τα κυνηγησες πολλα πραματα και το πιστευω ακραδαντα οτι γιου ντιντ,γι αυτο σου λεω πες παραδειγματα.θα ησουν πολυ πιο πειστικη σε οτι αφορα το επιχειρημα σου αν ανεφερες ενα δυο πραδειγματα.ειμαι πολυ περιεργη.θα πεις;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μα το θέμα μου δεν είναι να πείσω κάποιον.....

απλά στηρίζω το γεγονός ότι στα 20 δεν μπορείς να πεις δεν μετανιώνω κλπ κλπ, και δεν μπορείς να την πεις σε ένα άτομο που έχει τελειώσει και ειδικότητα....κάτι θα ξέρει παραπάνω....αλλά εγώ δεν πρέπει να μιλάω γιατί έτσι κι αλλιώς έχω συμφέροντα από το κονέ με την in vitro.... :P

Σήλια ξέρεις να τα κατεβάζω από το κεφάλι μου ή αν πραγματικά ξέρω κάποια πράγματα.....δεν χρειάζεται να δώσω παραδείγματα για να αποδείξω.....

τελος παντων εγώ πήρα θέση μόνο και μόνο γιατί πριν 3 χρόνια ήμουνα εγώ στη θέση της Maxima και παιδιά όπως η in vitro να μου λενε να μην ενθουσιαζομαι....κι οτι δεν είναι όλα ρόδινα....

εγώ απλά παρατήρησα ότι έχουν δικιο....χωρίς να προσπαθώ να απογοητεύσω τους μικρότερους.....ούτε να κλαψομουνιάζω.....

εγώ την γουστάρω την Ιατρική και παρά τις δυσκολίες ξέρω ότι είναι αυτό που ήθελα....οπότε ελπίζω να μην μετανιώσω στην πορεία....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πις, άγια μέρα που είναι σήμερα emevlogies

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε συ στελλιτσα δεν το εθεσα σωστα ισως.δεν ειναι το θεμα να αποδειξεις να γινεις πιστευτη, σου ειπα εκ των προτερων οτι πιστευω ακραδαντα οτι τα κυνηγησες και μονο το οτι λιωνεις σαν το μουρλο στις εφημεριες απο τοσο μικρο ετος φτανει για να σε πιστεψω οτι κυνηγησες,το θεμα μας εδω ειναι μου ικανοποιησεις την περιεργεια με συγκεκριμενα παραδειγματα μιας που τα χεις φρεσκα.γιατι εγω τα χω ριξει στον κοκορα εδω και χρονια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε Σήλια στο μπουρδέλο την σχολή μας με τα τόσα παιδιά κι ανήψια καθηγητών και βαφτιστήρια και σκατά και κοριτσάκια που πηδιούνται....είναι ένα και δύο τα παραδείγματα και τα ζητας απο μενα?

σ αλλο τοπικ είχαμε αγροτικους στο κεντρο της Αθηνας.....

σ αλλο θα σου πω εγώ έχουμε παιδιά που μόλις ορκίζονται ξεκινάνε μεταπτυχιακά και μαλακίες με τη μία στο καπάκι.....

λέκτορες από τα 30 ? θέλεις?

επιμελήτριες που πηδιούνται για να ειναι εκει που ειναι θελς?

γκομενες που δουλευουν ανειδικευτες ως επιστημονικες συνεργατιδες......αλλα θελει κι αυτο κονε δεν ειναι για ολους.....

λεκτόρισες που κανουν πιπες?

καθηγητες που σε βοηθανε οπως μπορουν αρκει να σε πηδηξουν στα πλαισια επιβλεψης της εκπαιδευσης σου.....

όλα αυτα σου ειναι αγνωστα?

και δεν λεω ότι είναι ο κανόνας....αλλά όταν υπάρχουν αυτά....το " ότι θέλεις το μπορείς" οδηγεί σε άλλα μονοπάτια......

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πις, άγια μέρα που είναι σήμερα emevlogies

γεια σου ρε μπορν με την αγιαστουρα σου!!!!!!!!!!!!

χαχαχχαχαα συτη μεντπεαντ λογικα επρεπε να ναι δικη μου ατακα !:anavwfwties: με αντιγραδφεις ρεεε;;η απλως μοιαζουμε;;; :rolleyes:emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε Σήλια στο μπουρδέλο την σχολή μας με τα τόσα παιδιά κι ανήψια καθηγητών και βαφτιστήρια και σκατά και κοριτσάκια που πηδιούνται....είναι ένα και δύο τα παραδείγματα και τα ζητας απο μενα?

σ αλλο τοπικ είχαμε αγροτικους στο κεντρο της Αθηνας.....

σ αλλο θα σου πω εγώ έχουμε παιδιά που μόλις ορκίζονται ξεκινάνε μεταπτυχιακά και μαλακίες με τη μία στο καπάκι.....

λέκτορες από τα 30 ? θέλεις?

επιμελήτριες που πηδιούνται για να ειναι εκει που ειναι θελς?

γκομενες που δουλευουν ανειδικευτες ως επιστημονικες συνεργατιδες......αλλα θελει κι αυτο κονε δεν ειναι για ολους.....

λεκτόρισες που κανουν πιπες?

καθηγητες που σε βοηθανε οπως μπορουν αρκει να σε πηδηξουν στα πλαισια επιβλεψης της εκπαιδευσης σου.....

όλα αυτα σου ειναι αγνωστα?

πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω μωρο μου οποτε σε ξαναπαρενοχλησει σεξουαλικα κανεις σφυρα κλεφτικα νταξει;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;θα τον λιωσω τον πουστη!!! :anavwfwties: κι αφου τον λιωσω θα τον βαλω να σου κανει τη δουλεοα σου! :anavwfwties: ΝΤΑΑΑΑΑΑΑΞ??????:D

ΣΟΒΑΡΑ τωρα πεφτει ΟΝΤΩΣ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟΣ πηδος και πιπα για μια θεση ενα βαθμο ενα μεταπτυχιακο ενα διδακτορικο ρε παιδες;;;;;;;;;;;;;;;;;;

ΠΟΣΟ ΑΦΕΛΕΣ ΚΙ ΑΘΩΟ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ emconfusedemblush:anavwfwties:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.