Jump to content

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΚΙΝΟ


MEDPEAD

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 299
  • Created
  • Last Reply

σιγα μην το πεταξω απο το μπαλκονι ! μπορω να τον ξεκανω με καλυτερο τροπο που θα με ευχαριστησει κ εμενα περισσοτερο!καταλαβαινεις μαξιμα που; emjumpemjumpemjump

ξερω ειμαι emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έτσι μπράβο...συνέχεια επί του θέματος....να μην μας κατηγορήσει και η συνάδελφος που το άνοιξε για τα emofftopic post

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tινα τρόπο θα τον ξεκάνεις? B)

ελα μωρε με το τροπο που φυγαν ολοι οι μακαριτες και πηγαν χορτατοι!!!ελα τωρα που δεν ξερεις! emoops

ξερω παλι emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Tινα τρόπο θα τον ξεκάνεις? B)
έτσιbomb1.gifέτσιaikido.gifninjastar.gifέτσιninjastar.gifέτσιfight.gifέτσιboxing.gifή έτσιliebe35.gif:lol::lol:

τα πρωτα τα βαριεμε το τελευταιο ομως......................χαλαρα

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για να με ξακάνεις με τον τελευταίο τρόπο θα πρέπει να πάρεις τη γνωστή πλέον ουσία (δες παραπάνω post) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

για να με ξακάνεις με τον τελευταίο τρόπο θα πρέπει να πάρεις τη γνωστή πλέον ουσία (δες παραπάνω post) :lol::lol::lol:

ξερω τι ουσια θα παρω ειναι ακρως βιολογικο προιον emcensored .......

ξερω ειμαι emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειμαι emofftopic
εσύ ναι, εγώ όχι, ανέφερα ολυμπιακά αγωνίσματα παραπάνωfight.gifaikido.gifboxing.gifliebe35.gif (το τελευταίο θα μπει και αυτό με τον καιρό)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειμαι emofftopic
εσύ ναι, εγώ όχι, ανέφερα ολυμπιακά αγωνίσματα παραπάνωfight.gifaikido.gifboxing.gifliebe35.gif (το τελευταίο θα μπει και αυτό με τον καιρό)

οποτε ειμαι εκκολαπτομενη χρυση ολυμπιονικης με ρεκορ του προσεχους αγωνισματος!!!!! αληθεια εχουν δοκιμασει αντι για αναβολικα να το ρηξουν στην πρωτεινη emcensored καθαρο βιολογικο προιον;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εκκολαπτόμενη στα 29;

με πρωτεΐνες θα με ξεκάνεις βρε;smiley_thebest.gif

οχου ρε τασο βαλε το νου σου στο πιο πονηρο δεν καταλαβαινεις τι σου λεω!!!!! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με αυτά που έχω διαβάσει από τον Σήφη, dikaios και σένα σήμερα (κάπως έτσι ήμουν σήμεραsofa_bricks.gif)εύκολο το έχεις να το βάλω να δουλέψει και ειδικά πονηρά; :antegeia::D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

με αυτά που έχω διαβάσει από τον Σήφη, dikaios και σένα σήμερα (κάπως έτσι ήμουν σήμεραsofa_bricks.gif)εύκολο το έχεις να το βάλω να δουλέψει και ειδικά πονηρά; :antegeia::D

δεν πειραζει next time! :lol: θα σου τα εξηγησω καλυτερα να μαθαινεις!!! :lol:

emnysta εις αυριον ....ελπιζω και με μεταλλια!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emnysta εις αυριον ....ελπιζω και με μεταλλια!
σβήσε το post σε παρακαλώ

δεν βλέπεις πως άνοιξες το topic και δεν έχουμε πάρει ούτε ένα μετάλλιο;

φτάνουν πια οι ευχές σου, ούτε ο Μητσοτάκης δεν είναι τόσο γκαντέμης :lol:

άντε καληνύχτα, όνειρα γλυκά....και να ΜΗΝ με σκέφτεσαι emrose

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emnysta εις αυριον ....ελπιζω και με μεταλλια!
σβήσε το post σε παρακαλώ

δεν βλέπεις πως άνοιξες το topic και δεν έχουμε πάρει ούτε ένα μετάλλιο;

φτάνουν πια οι ευχές σου, ούτε ο Μητσοτάκης δεν είναι τόσο γκαντέμης :lol:

άντε καληνύχτα, όνειρα γλυκά....και να ΜΗΝ με σκέφτεσαι emrose

Και σκεψου οτι στην τελετη εναρξης η καμερα εδειξε μονο τους Γλυξμπουργκ.Φαντασου να εκανε και κανα ζουμ στην κορουλα του Μητσοτακη!!!!

Δεν ξερω αν η MEDPEAD μας γκαντεμιασε,αλλα αν σημερα δεν καταφερει να παρει μεταλλιο ουτε η Δεβερτζη..θα την παρακαλεσω να ειναι πιο φειδωλη στις ευχες της!! :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το βασίλειο της γκαντεμιάς

200px-Constantine_Mitsotakis_III-2.jpg ο επίτιμος

kmphoto.jpgο Κυριιάκος

180px-Dora_Bakoyannis.jpg το Ντοράκι

maria2.JPGκαι η συνάδελφος ΜEDPEAD

αν δείτε μετάλλιο γράψτε με :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emcolgate Ευτυχως τα θυματα της γκαντεμιας τελειωσαν!! Το πηραμε το πρωτο μεταλλιο!

Χαλκινο οι Μπεκατώρου/Κραβαριώτη/Παπαδοπούλου στην ιστιοπλοια!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το βασίλειο της γκαντεμιάς

200px-Constantine_Mitsotakis_III-2.jpg ο επίτιμος

kmphoto.jpgο Κυριιάκος

180px-Dora_Bakoyannis.jpg το Ντοράκι

maria2.JPGκαι η συνάδελφος ΜEDPEAD

αν δείτε μετάλλιο γράψτε με :lol::lol::lol:

:lol::lol::lol::lol: πρωτη φορα γελαω τοσο πολυ με ποστ!!!!!

η αληθεια ειναι οτι σκεφτηκα οτι ισως ειμαι γκαντεμοσαυρος! αλλα συνηθως για ο πτους αλλους δεν ειμαι για μενα ειναι!!! :anavwfwties:

θα προτιμουσα ομως μια αγκλι μπετυ να εβαζες οχι την μαρια! :D

συγχαρητηρια στο πληρωμα!!!αντε να δουμε κα με την Δεβετζη! emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Με κουπιά και πανιά έδωσαν χαρά στους Έλληνες

Δύο μετάλλια, ένα αργυρό κι ένα χάλκινο, ήρθαν σήμερα για τα ελληνικά χρώματα στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Πεκίνου, προσφέροντας ανείπωτη χαρά στους Έλληνες και μετριάζοντας την απογοήτευση από την είδηση ότι η Φανή Χαλκιά βρέθηκε θετική σε απαγορευμένη ουσία.

Το αργυρό μετάλλιο κατέκτησαν οι Πολύμερος, Μούγιος στο διπλό σκιφ ελαφρών βαρών της κωπηλασίας και το χάλκινο οι Μπεκατώρου, Κραβαριώτη, Παπαδοπούλου στα Ίνγκλινγ της ιστιοπλοΐας.

"Αργυροί" οι Πολύμερος - Μούγιος

Mε μια εντυπωσιακή προσπάθεια οι Βασίλης Πολύμερος και Δημήτρης Μούγιος «έκοψαν» δεύτεροι το νήμα στο διπλό σκιφ ελαφρών βαρών της κωπηλασίας.

Να σημειωθεί ότι είναι το δεύτερο ολυμπιακό μετάλλιο για τον Πολύμερο, ο οποίος στο ίδιο αγώνισμα, στην Ολυμπιάδα της Αθήνας, μαζί με τον Νίκο Σκιαθίτη είχαν ανέβει στο τρίτο σκαλί του βάθρου.

Άργησε, αλλά ήρθε...

Νωρίτερα, το πλήρωμα των Μπεκατώρου, Παπαδοπούλου, Κραβαριώτη είχαν καταλάβει την τρίτη θέση στα Yngling της ιστιοπλοΐας. Ήταν το πρώτο μετάλλιο για τα ελληνικά χρώματα στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Πεκίνου.

Το ελληνικό πλήρωμα τα κατάφερε κάτω από ιδιαίτερα δύσκολες καιρικές συνθήκες, οι οποίες επικρατούσαν στην ολυμπιακή πίστα ιστιοπλοΐας του Πεκίνου. Στην τελευταία ιστιοδρομία κατέκτησαν τη 2η θέση και έτσι στη γενική κατάταξη τερμάτισαν τρίτες, ανεβαίνοντας στο βάθρο της απονομής.

"Για την Ελλάδα ρε γαμώτο... Είμαστε περήφανες για τα 10 εκατομμύρια των Ελλήνων", δήλωσε η Σοφία Μπεκατώρου, αμέσως μόλις έδεσε το σκάφος στο αγκυροβόλιο του ολυμπιακού κέντρου.

Για τη Σοφία Μπεκατώρου είναι το δεύτερο ολυμπιακό μετάλλιο, καθώς στους Ολυμπιακούς Αγώνες της Αθήνας το 2004 είχε κατακτήσει το χρυσό μαζί με την Αιμιλία Τσουλφά στην κατηγορία 470. Γίνεται δε η πρώτη Ελληνίδα αθλήτρια που κατακτά δύο ολυμπιακά μετάλλια.

Το χρυσό μετάλλιο κατέκτησε η Μεγάλη Βρετανία με τις Αΐτον, Γουέμπ, Γουίλσον. Το αργυρό πήγε στην Ολλανδία με τις Μέλντερ, Μπες, Γουίτεβιν.

© Zougla.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Έγραψε" ιστορία

Το όγδοο μετάλλιο στους Ολυμπιακούς Αγώνες του Πεκίνου κατέκτησε ο Μάικλ Φελπς. Ο Αμερικάνος υπέρ-αθλητής συμμετείχε στη σκυταλοδρομία των 4Χ100 μικτής ομαδικής, όπου η χώρα του κατέκτησε το χρυσό μετάλλιο με χρόνο 3:29.34, που αποτελεί παγκόσμιο ρεκόρ.

Η ανεπανάληπτη επίδοση του Μάικλ Φελπς, ήρθε να ξεπεράσει το ρεκόρ του συμπατριώτη του και επίσης κολυμβητή Μαρκ Σπιτς, ο οποίος είχε κατακτήσει επτά χρυσά μετάλλια το 1972 στο Μόναχο.

Η ομάδα των ΗΠΑ αποτελούσαν οι Μάικλ Φελπς, Άαρον Πίρσολ, Μπρένταν Χάνσεν και Τζέισον Λέζακ. Δεύτερη στο τελικό τερμάτισαν οι Αυστραλοί με τους Στόεκελ, Ρίκαρντ, Λάουτερσταϊν, Σάλιβαν να καλύπτουν την απόσταση σε χρόνο 3:30.04 και τρίτη η Ιαπωνία των Μιγιασίτα, Κιταζίμα, Φούγκι και Σάτο με χρόνο 3:31.18. Το 3:31.92 που σημείωσε η τέταρτη Ρωσία, αποτελεί ρεκόρ Ευρώπης.

Τα αποτελέσματα:

1. ΗΠΑ 3.29.34 (Παγκόσμιο ρεκόρ)

(Ααρον Πέιρσολ, Μπρένταν Χάνσεν, Μάικλ Φελπς, Τζέισον Λέζακ)

2. Αυστραλία 3.30.04 (Ρεκόρ Ωκεανίας)

(Χέιντεν Στόεκελ, Μπρέντον Ρίκαρντ, Αντριου Λαουτερστάιν, Έμον

Σάλιβαν)

3. Ιαπωνία 3.31.18 (Ρεκόρ Ασίας)

(Γιουνίσι Μιγιασίτα, Κοσούκε Κιταζίμα, Τακίρο Φούτζι, Χιραγιόσι

Σάτο)

4. Ρωσία 3.31.92 (Ευρωπαϊκό ρεκόρ)

5. Νέα Ζηλανδία 3.33.39

6. Βρετανία 3.33.69

7. Νότια Αφρική 3.33.70 (Ρεκόρ Αφρικής)

© Zougla.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Τρομερός αγώνας από τον Lezak!

Be my guest. :)

PS: Χλωριούχο κάλιο=KCl ;)

Σωστός..

..και πρόστυχος, έξυπνος, γοητευτικός. emcolgate

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.