Jump to content

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΚΙΝΟ


MEDPEAD

Recommended Posts

phelps.jpg

Aυτό για την medpead που είναι και φανατική του Μιχαλάκη!

Είναι όμως φρικιαστικά άσχημος έτσι?Αλλα απο σώμα..αχ,η επιτομή της ανατομίας!

emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 299
  • Created
  • Last Reply
Χααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα

Ρε είστε ΘΕΟΙ και οι δυο σας!Μα τι φατσούλια είναι αυτά!

ναι το ενα με θυρεοειδοπαθεια και το αλλο με κυανωτικη καρδιοπαθεια ή καταχρηση βιαγκρα!!! :lol::lol::lol::lol:

εμαθα επισης οτι ο Φελπς εχει υπερκινητικη κυκλοφορια λογω ελαφρας μεγαλοκαρδιας!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό με την μεγαλοκαρδία πρέπει να είναι τρελό ψέμα.Ελαφριά μεγαλο ντοπία έχει.

Αχ το τριαντάφυλλο για ποιά είναι?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

phelps.jpg

Aυτό για την medpead που είναι και φανατική του Μιχαλάκη!

emofftopic

ΟΥ ΟΥ ΛΑΛΑ!! :anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties::anavwfwties:

ΕΙΣΑΙ ΜΑΞΙΜΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΚΑΛΑ ΜΕ ΑΠΟΓΕΙΩΣΕΣ ΤΩΡΑ!!!ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΘΕΟΣ!!!!!ΤΩΡΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΑΞΙΜΑ ΣΕ ΚΑΝΩ ΑΝΤ ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ !! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό με την μεγαλοκαρδία πρέπει να είναι τρελό ψέμα.Ελαφριά μεγαλο ντοπία έχει.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΞΕΦΤΥΛΕ ΣΑΝ ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ !

Εξαλλου μεγαλοκαρδια αποκτας εν μερει μετην συχνη προπονηση ηταν θεμα καρασος στην φυσιολογια αυτο θυμαμαι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emiloveyou

Δες και εδώ!Ήρωες του ο Michael Jordan και η μανούλα του!Αχου το μωρέ!

Phelps

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κανένας δεν έχει ηρωϊδα την Τσου-Λη;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εγώ πιστεύω οτι η Τσου-Λη είναι πολύ παρεξηγημένη κοπέλα. Εμείς, οι ασκώντες το δυτικό τρόπο σκέψης, δεν μπορούμε να κατανοήσουμε κ να εκτιμήσουμε στο έπακρο την πλανεύτρα ανατολή.

Πάντως η πιο αντιτηλεοπτική οργάνωση ποτέ για ευρωπαίους μακράν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυτό με την μεγαλοκαρδία πρέπει να είναι τρελό ψέμα.Ελαφριά μεγαλο ντοπία έχει.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ ΣΤΗΝ ΠΡΩΙΝΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΛΙΓΟ ΞΕΦΤΥΛΕ ΣΑΝ ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ !

Εξαλλου μεγαλοκαρδια αποκτας εν μερει μετην συχνη προπονηση ηταν θεμα καρασος στην φυσιολογια αυτο θυμαμαι!

Επίσης με τη συχνή προπόνηση πέφτουν κατακόρυφα οι σφύξεις οπότε τι σκ#τά υπερκινητική κυκλοφορία να έχει με 45-50 σφύξεις το λεπτό σε ηρεμία; Μάλλον τους φάνηκε εντυπωσιακή η "μεγαλοκαρδία" και είπαν να βάλουν λίγη "υπερκινητική" σαλτσούλα από πάνω να ακούγεται ακόμα πιο κουλ.

Όσο για τις θερμίδες είπαν πως είναι 12.000, παραθέτοντας και το μενού που κάνει τον απλό και καθημερινό άνθρωπο να βγάλει τα σωθικά του από την αηδία: Πίτσα, 1/2 κιλό μακαρόνια και σάντουιτς με αυγά και μαγιονέζα κλπ κλπ κλπ. Τώρα πώς τα καίει όλα αυτά όταν σε κάποιο (πολύ παλιό) βιβλίο φυσιολογίας διάβαζα πως ένας ανθρακωρύχος καίει αν θυμάμαι καλά λιγότερο από 3.500-4.000 θερμίδες και ήταν στην κορυφή των επαγγελμάτων από άποψη θερμιδικών αναγκών;

Αλλά από τη ζήλια μας τα λέμε τώρα αυτά. Ελπίζω βέβαια να μην τα φτιάξει με την κόρη μου και τον καλέσει σπίτι για φαγητό γιατί το τίναξα το κανόνι. Ούτε οι εφημερίες 2 μηνών δε με σώζουν μετά, και ποιός ακούει και τη γυναίκα που θα κάψει το πλυντήριο πιάτων και θα τα κάνει στο χέρι μετά...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά, δε θέλω καν να σκέφτομαι την εκδοχή του να καίει 4.000 θερμίδες στην προπόνηση και 8.000 με την κόρη μου! Ο έκφυλος! Μπορεί να μην τον καταφέρνω αν έρθουμε στα χέρια, αλλά θα του την ανάψω στα μουλωχτά με την καραμπίνα του παππού.

Ακούς εκεί, την κορούλα μου, ο αλήτης...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η κορούλα σου θα είναι απλά η πιο ευτυχισμένη γυναίκα στον κόσμο!Αν και λένε πως καις ένα μήλο κάνοντας 20λεπτά σεξ.Ενα μήλο έχει περίπου 100 θερμίδες.

Ε σε καμια μέρα θα έχουν τελειώσει.!Το θέμα είναι ποιός θα σηκωθεί πρώτος απο το κρεβάτι!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπα αμφιβάλλω, για κοίτα πιο προσεκτικά το μαγιώ. Άρα άφοβα την κορούλα σου emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όπως νομίζεις, αλλά δε βουτάνε κ σε παγωμένα νερά emhehe

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η κορούλα σου θα είναι απλά η πιο ευτυχισμένη γυναίκα στον κόσμο!

Με τέτοιες αρχές την ανέθρεψα εγώ ρε; Τζάμπα τόσες θυσίες; Ρεντίκολο γίναμε στη γειτονιά, με τι πρόσωπο να βγω στην πιάτσα;

Αν και λένε πως καις ένα μήλο κάνοντας 20λεπτά σεξ.

Δεν ξέρω πού το πας, αλλά καταλαβαίνω γιατί έφαγα 2 μήλα πριν μπω στο φόρουμ emstupid

Ενα μήλο έχει περίπου 100 θερμίδες.

- Γιωργάκι έχεις 3 μήλα και σου παίρνω τα 2, τι σου μένει;

- 100 θερμίδες κυρία, ή 20 λεπτά σεξ :splats:

Ε σε καμια μέρα θα έχουν τελειώσει.

Αρκετές φορές φαντάζομαι.:splats::splats::splats:

Το θέμα είναι ποιός θα σηκωθεί πρώτος απο το κρεβάτι!

Κανένας τους. Αν δεν τους έχω πιάσει στα πράσα και δεν τους έχω μπουμπουνίσει με την καραμπίνα που λέγαμε, μετά από μια ημέρα συνεχόμενου σεξ θα έχουν υποστεί τουλάχιστον (αντιστιχοίστε την βλάβη με τη στάση και κερδίστε πλούσια δώρα): ρήξη χιαστών, προσαγωγών, σπονδυλολίσθηση, θλάσεις κοιλιακών/ραχιαίων, εκδορές, αμυχές, εξαρθρήματα, αφυδάτωση με πιθανή Ο.Ν.Α., Ο.Ε.Μ. (αυτός σκυλί μαύρο, δεν παίρνει χαμπάρι - η κόρη μου από τη χαρά της μάλλον), αλωπεκία (από τα μαλλιοτραβήγματα) και πολλά άλλα.

Μπα αμφιβάλλω, για κοίτα πιο προσεκτικά το μαγιώ. Άρα άφοβα την κορούλα σου

Άσε, η τεχνολογία κάνει θαύματα. Αν είναι μάγκας να το βγάλει το μαγιώ (και να έρθει να τις μετρήσουμε που λένε). Με λίγο ρετουσάρισμα και τη λήψη της φωτογραφίας τη στιγμή που του "πέφτει" (αν του έχει σηκώθει για την κόρη μου θα του την κόψω από τη ρίζα) όλοι Τζων Χολμς γίνονται.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως είσαι υπερπροστατευτικός με την κορούλα σου; Δε λέω, σεξ μετά το γάμο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μήπως είσαι υπερπροστατευτικός με την κορούλα σου; Δε λέω, σεξ μετά το γάμο

Το θέτεις πολύ χριστιανικά το θέμα, και ομολογώ πως αν δεν νύσταζα τόσο πολύ θα με είχες βάλει στην διαδικασία να πάω να γ#μήσω λίγο κανένα τόπικ του Σήφηλ-σέρβαντ (ή σύφιλ-σέρβαντ). Όποτε βλέπω και φιγουράρουν οι μαλ#κισμένοι τιτλοι που βάζει συφιλιάζομαι λες και είμαι εβραιομασονοκομμουνιστης, οι οποίοι ως γνωστόν άλλωστε στους νοήμονες επιστήμονες και φοιτητές, μεταδίδουν επίτηδες και V.D.'s. Αλλά του τη χαρίζω για απόψε, ήταν και μεγάλη χριστιανική εορτή και δεν θέλω να πω καμιά χοντράδα από σεβασμό και μόνο στην ημέρα (βασικά φοβάμαι μήπως υπάρχει θεός και ρίξει καμιά φωτιά και με κάψει). Καρα- emofftopic , και με αυτό σας καληνυχτίζω

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα πέσω κάτω από τα γέλια όταν ο Φελπς θα μείνει στον τόπο από ξαφνικό καρδιακό θάνατο

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε λέω...γρήγορο το παιδί.Πολύ γρήγορο.

Αλλά καθαρό?

Γρήγορο και φαινόμενο ήτανε και ένα κοριτσάκι το 2000.Είχε σαρώσει τότε.

Που είπαμε ότι είναι τώρα?

MarionJones.jpg

embluesbrother

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δωδέκατος ο Γιαννιώτης με εντυπωσιακό πανελλήνιο ρεκόρ

Στο φινάλε της ελληνικής παρουσίας στα αγωνίσματα κολύμβησης (στην πισίνα) των Ολυμπιακών Αγώνων του Πεκίνου, ήρθε η κορυφαία στιγμή για τη χώρα μας, από τον Σπύρο Γιαννιώτη. Ο πρωταθλητής του Ολυμπιακού συνέτριψε το πανελλήνιο ρεκόρ στα 1.500μ. ελεύθερο, πέτυχε έναν στόχο που είχε εδώ και χρόνια, να κατέβει τα 15 λεπτά, αλλά κυρίως έδειξε ότι βρίσκεται σε εξαιρετική κατάσταση ενόψει της μεγάλης κούρσας των 10 χιλιομέτρων (στις 21 Αυγούστου), εκεί όπου μπορεί να διεκδικήσει ένα μετάλλιο.

Ο Γιαννιώτης τερμάτισε πέμπτος στην 5η και τελευταία προκριματική σειρά με 14:53.32, συντρίβοντας το 15:03.69 που είχε σημειώσει ο ίδιος στις 21 Αυγούστου 2004, στους Ολυμπιακούς της Αθήνας. Τότε εκείνη η επίδοση τον είχε φέρει στην πέμπτη θέση του τελικού, τώρα ο εκπληκτικός του χρόνος του απέφερε απλώς την τιμητική 12η θέση, επί συνόλου 35 αθλητών που αγωνίστηκαν.

Κορυφαίος των προκριματικών ήταν ο Αυστραλός «χρυσός» Ολυμπιονίκης Γκραντ Χάκετ, ο οποίος σημείωσε ρεκόρ Αγώνων με 14:38.92. Ο Καναδός Ράιαν Κοχρέιν (δεύτερος με 14:40.84) πέτυχε ρεκόρ Αμερικής,

ο Ρώσος Γιούρι Πριλούκοφ (τρίτος με 14:41.13) ρεκόρ Ευρώπης,

ο Κινέζος Λιν Ζανγκ (τέταρτος με 14:45.84) ρεκόρ Ασίας και

ο Τυνήσιος Ουσάμα Μελούλι (έκτος με 14:47.76) ρεκόρ Αφρικής.

www.kathimerini.gr με πληροφορίες από ΑΠΕ - ΜΠΕ

εσπάσαν τα χρονομετρα στους προκριματικους....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.