Jump to content

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΚΙΝΟ


MEDPEAD

Recommended Posts

καλημερα!

Αρχισα να μπαινω στο κλιμα των ολυμπιακων ειδα σημερα στα σαιτ προετοιμασιες και λιγο απο τελετη εναρξης απο το βιντεο το παρανομο του κινεζου δημοσιογραφου και ειμαι κατενθουσιασμενη μονο το νεφος να μην ειχαν!

πριν απο λιγο ειδα της τελετη ληξης μας του 04 και πιστευω οτι δεν υπαρχει νεος καλυτερος καλλιτεχνης απο τον ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ! ευγε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 299
  • Created
  • Last Reply

Βασικά ήταν κορεάτης ο δημοσιογράφος

Εμένα μου την σπάει το διαφημιστικό the best of us που ένας χοντρούλης παππούλης παρουσιάζει κάτι αθλητές. Πολύ πομπώδες κ υπερφίαλο για τα γούστα μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ο μελισσανιδης ειχε τρελο γελιο με την φλογα το ειδα χθες και πεθανα επισης αυτος που ετρεχε με την σημαια με την αναδρομη των χωρων πριν την φλογα ειναι αυτος....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

βαλτο εσυ δεν τα ξερω καλα
και που θες να ξέρω τι link θες να βάλεις;......αααααααααα, δεν πάμε καλάpacan.gif
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

γλυκο μου αγορακι κανε copy paste και θα το βρεις

my god θα γραφεις και εκθεσεις καποτε που θα ειναι και νομικα εγγραφα oh! my goodness!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

my god θα γραφεις και εκθεσεις καποτε που θα ειναι και νομικα εγγραφα oh! my goodness!
αυτό λέω, πιστεύω όταν γράφεις τέτοια έγγραφα-εκθέσεις να είναι πιο προσεγμένες, ολόκληρες λέξεις και ορθογραφικά σωστές :lol:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

my god θα γραφεις και εκθεσεις καποτε που θα ειναι και νομικα εγγραφα oh! my goodness!
αυτό λέω, πιστεύω όταν γράφεις τέτοια έγγραφα-εκθέσεις να είναι πιο προσεγμένες, ολόκληρες λέξεις και ορθογραφικά σωστές :lol:

μου την λες? emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εσύ έβγαλες συμπέρασμα για την εργασία μου από ένα link που πόσταρες λάθος και σου είπα να το διορθώσεις

αν τόσο εύκολα κρίνεις την δουλειά του άλλου και από τέτοια άσχετα με αυτή πράγματα χωρίς να τον γνωρίζεις προσωπικά, τότε να σταματήσω την πλάκα που τις τελευταίες ημέρες έκανα

μου την είπες......και απλά σου απάντησα με τον αντίστοιχο "ευγενικό" τρόπο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνεχίζεις την ειρωνεία και δεν καταλαβαίνω τον λόγο. Αν έχεις την καλοσύνη ας σταματήσει κάπου εδώ το όλο θέμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συνεχίζεις την ειρωνεία και δεν καταλαβαίνω τον λόγο. Αν έχεις την καλοσύνη ας σταματήσει κάπου εδώ το όλο θέμα.

πλακα κανω ελα καληνυχτουδια emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΔΩ ΒΡΕ ΤΙ ΣΟΙ ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΠΕΚΙΝΟ ????????

ΕΠΙΜΕΝΩ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟΣ!!!

ΚΑΚΛΑΜΑΝΑΚΗΣ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΑΝΑΨΕΙ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΠΥΡΣΟ!!!!ΓΚΑΛΗΣ ΓΙΓΑΝΤΑΣ!

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ως τι συμμετείχε η "κυρία" Μαρί Κωνσταντινίδη-Κυριακού στη λαμπαδηδρομία στο Πεκίνο;

Δεν ήξερα πως το "άνοιγμα των ποδιών" emwhistling είναι βασικός όρος για τη συμμετοχή στην λαμπαδηδρομία;

Ουστ ρε ξεφτίλες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχω μεινει αφωνη αλλα θελω να σου πω και κατι ξερω απο τα εσω οτι δινει πολυ χρημα σε οργανωσεις για τα παιδια αλλα οκ δεν σημαινει οτι μπορεις να εισαι λαμπαδηδρομος!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

έχω δει κόσμο και κόσμο που κάνει γενναιόδωρες προσφορές για να έχει γενναιόδωρες φοροαπαλλαγές, οπότε δεν τις πολύ δίνω σημασία τέτοιες δωρεές.

και μέχρι σήμερα δεν γνώριζα πως η δωρεά για φοροαπαλλαγή είναι κριτήριο για συμμετοχή σε λαμπαδηδρομία

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Οικονομικός πρόσφυγας"...ο επικεφαλής σημαιοφόρος στην έναρξη των Αγώνων! Υπηρετεί στον ελληνικό στρατό και έχει μαγαζί ΠΡΟΠΟ στην Αθήνα.

Ο σημαιοφόρος που θα μπεί στο στάδιο του Πεκίνου επικεφαλής της παγκόσμιας αθλητικής παρέλασης,με τη γαλανόλευκη, είναι "οικονομικός πρόσφυγας"...

Αναζήτησε το δικό του μέλλον και της οικογένειάς του, από τα βάθη της Ασίας στη χώρα μας και το 2004 στεφανώθηκε ολυμπιονίκης...

Τέσσερα χρόνια παραμένει αήττητος στις διεθνείς διοργανώσεις... Σήμερα, έχει μάθει τα ελληνικά, υπηρετεί στον ελληνικό στρατό και έχει άδεια καταστήματος στοιχημάτων...

Γεννήθηκε το 1986 στη Γεωργία αλλά λόγω των εκπληκτικών προσόντων του στο τζούντο, υιοθετήθηκε από Έλληνα λάτρη του αθλήματος και γράφτηκε στο σύλλογο "Φίλιππο" του Αμύνταιου.

Μετά την ομόφωνη επιλογή του από την ΕΟΑ, να είναι ο σημαιοφόρος της ολυμπιακής μας ομάδας, δήλωσε:

«Αποτελεί τεράστια τιμή για μένα να μπω πρώτος στο Ολυμπιακό Στάδιο του Πεκίνου, κρατώντας την ελληνική σημαία. Νιώθω υπέροχα, αφού είναι μία από τις μεγαλύτερες στιγμές της καριέρας μου. Ευχαριστώ τη χώρα που αγαπώ και για την οποία ιδρώνω καθημερινά. Κάθε αθλητής θα ήθελε να βρεθεί στη θέση μου».

Από το liberopoulos.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν βλέπω όμως αντιδράσεις από "Ελληναράδες" Ψωμιάδηδες, Άνθιμους και Καρατζαφέρηδες..... emwhistling emwhistling emwhistling

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΣΙΝ ΤΣΑΝ ΤΣΟΝ ΤΣΙΝ , ΤΣΕΟΥ ΤΣΙ ΤΣΑ ΤΣΟ ΤΣΑΝ ΤΣΕΟΝ ΤΣΟΥΛΙ? (ΜΤΦ : ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΠΕΚΙΝΟ , Η ΤΣΟΥ ΛΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΟΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΣΕΟΥΛ ? )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ Η ΤΕΛΕΤΗ ΕΝΑΡΞΗΣ ΑΝ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΜΟΥ ΘΥΜΗΣΕ ΤΟΝ ΑΥΓΟΥΣΤΟ 04 ΣΥΜΠΑΘΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΙΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΚΕΡΔΙΣΕ!!!!

ΑΛΛΑ ΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΑΝΕΝΑΣ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.