Jump to content

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΠΕΚΙΝΟ


MEDPEAD

Recommended Posts

Σε λίγο θα καταντήσει ανέκδοτο:

Πώς λέγεται η νίκη στα κινέζικα;

Τσου-λη...

Και για να μην ξεχνιόμαστε, και η κολύμβηση ανδρών μας αρέσει :wub:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 299
  • Created
  • Last Reply

Σιγά τον κακάσχημο τον Φελπς που είναι και φαινόμενο...

Που να δείτε κι εμένα δηλαδή που είμαι και κούκλος...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σιγά τον κακάσχημο τον Φελπς που είναι και φαινόμενο...

Που να δείτε κι εμένα δηλαδή που είμαι και κούκλος...

Περίμενα μέχρι της 2 τα ξημερώματα να γράψεις αυτό το post. Είχα ανησυχήσει....... :lol::lol::lol:

Στα κατά αυτού του Φελπς....ή όπως τον λένε τον κύριο.....1/δεν σπούδασε στην ιατρική κρήτης και 2/δεν είναι moderator :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σε λίγο θα καταντήσει ανέκδοτο:

Πώς λέγεται η νίκη στα κινέζικα;

Τσου-λη...

Και για να μην ξεχνιόμαστε, και η κολύμβηση ανδρών μας αρέσει :wub:

Συμφωνώ μαζί σου! Να σε ρωτήσω κατι;Πως λέγεται η ταινία με τον Φελπς που έλεγες;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αυριο επιτέλους αρχίζει ο στίβος,με τελικους την πρωτη μέρα!Ας ελπίσουμε οτι ο καιρός θα βοηθήσει την φωλιά να λάμψει με ρεκόρ!

Μην ξεχνιόμαστε αυριο έχει και Φελπς!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι έχεις τον Πύρρο Δήμα να σου λέει πως 'τόσα μετάλια μόνο με επιφύλαξη μπορείς να τα βλέπεις'. Και ο παρουσιαστής του δελτίου ειδήσεων να συμφωνεί 'Ναι, ναι, με επιφύλαξη'.

Αν τα έφερνε ένας Έλληνας, θα οφειλόταν στα γαμάτα ελληνικά γονίδια, στην αθάνατη ελληνική ψυχή και στον Κολοκοτρώνη. Τώρα που τα φέρνει Αμερικανός, επιφύλαξη και υπονοούμενα για ντοπάρισμα.

Δε ντρεπόμαστε καθόλου... emno

Δηλώσεις Φελπς για το ντόπινγκ

Σε δηλώσεις του τόσο για το θέμα των μεταλλίων, όσο και για το ντόπινγκ, ο Μάικλ Φελπς δήλωσε: "Νιώθω ακόμη δυνατός. Μπορεί να υπάρχει κάποια κούραση, αλλά θέλω να πραγματοποιήσω τους στόχους που έχω βάλει. Μπορεί ο κόσμος να λέει ότι θέλει. Βλέπουν να κάνω αυτές τις επιδόσεις και υποθέτουν ότι έχω κάνει χρήση κάποιων ουσιών. Εγώ το μόνο που έχω να πω είναι ότι είμαι καθαρός. Πέρασα από όλα τα τεστ και δεν έχω πρόβλημα να υποβληθώ και σε άλλα. Υποβλήθηκα στο «Project Believe», όπου έκανα ακόμα περισσότερα τεστ για να αποδείξω ότι οι επιδόσεις μου είναι καθαρές. Δεν μπορώ να σταματήσω την φημολογία, αλλά η πραγματικότητα είναι πραγματικότητα και έχω τα απαιτούμενα στοιχεία για να το αποδείξω".

Ο Φελπς σε μια προσπάθεια να σταματήσει την φημολογία, συμμετέχει τον τελευταίο καιρό στο πρόγραμμα "Project Believe" της USADA (επιτροπής ελέγχου ντόπινγκ των ΗΠΑ). Στον συγκεκριμένο έλεγχο, οι συμμετέχοντες αθλητές παρέχουν παραπάνω δείγματα αίματος και ούρων από ό,τι στα περισσότερα τεστ. Εκτός αυτού ο Αμερικανός κολυμβητής παίρνει μέρος στη διαφημιστική εκστρατεία του οργανισμού "My Victory", ο οποίος ενθαρρύνει νέους αθλητές να πάρουν μέτρα κατά του ντόπινγκ.

news.ert.gr

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απορία:Πως θα μπορούσε κάποιος να ντοπαριστεί στην σκοποβολή; emstupid:splats:
Προφητικό το post σου. Σήμερα πιάστηκε ντοπαρισμένος ο πρώτος αθλητής σκοποβολής.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

στις 3 τα ξημερωματα αρχιζει ο αγωνας ΕΛΛΑΔΑ-ΑΓΚΟΛΑ !!ειναι αγωνας νοκ αουτ!!οσοι ξενυχτηδες του γμ ας το δειτε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ο αγώνας με τις ΗΠΑ αποτελεί παρελθόν για την Εθνική ομάδα. Πλέον, ο Παναγιώτης Γιαννάκης και οι παίκτες του επικεντρώνουν την προσοχή τους στο παιχνίδι με την Αγκόλα (16/08, 04:00) στο οποίο η «επίσημη αγαπημένη» οφείλει να πάρει τη νίκη εφόσον θέλει να προχωρήσει στο Ολυμπιακό τουρνουά.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στις 4 η 3 ξημερώματα?Ποιόν να πιστέψουμε πάλι? :splats:

Ποιός παραπληροφορεί επιτέλους? emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emiloveyou

Με ποιόν θα παίξουμε αν περάσουμε?

Σορυ για τα πολλά edit αλλα ο Φελπς πότε ξανατρέχει???? :wub:

Επίσης,το ξέρατε πως χτυπάει 10000 θερμίδες την μέρα???????Δεινόσαυρος θα έπρεπε να ήταν,μα καλά τόσο πολύ τα καίει με την προπόνηση?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ειναι 9 ωρα πεκινου 4 τελικα ωρα ΕΛΛΑΔΑΣ ο Σκουντης ελεγε για 8 και τα μπερδεψα!!σορρυ! και μην ξεχναμε εχουμε αυριο Φελπς με τελικο 200m πεταλουδα!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω λεω να μην απολυθει ο Σκουντης αλλα να μην ξαναγραψω αλλη φορα εδω μεσα, :unsure:

ΜΑΞΙΜΑ να μπαινεις εδω να βρισκεις κ αλλες πληροφοριες ειναι το επισημο σαιτ του Πεκινου, πεκινο 2008

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραία!Οι θερμίδες του Φελπς έμειναν ασχολίαστες!Κόλλησα τώρα εγώ να δείς!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγω λεω να μην απολυθει ο Σκουντης αλλα να μην ξαναγραψω αλλη φορα εδω μεσα, :unsure:
ευχαριστώ μικρό μου τζίνι που πραγματοποιείς τις ευχές μουemoti_326.gif
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραία!Οι θερμίδες του Φελπς έμειναν ασχολίαστες!Κόλλησα τώρα εγώ να δείς!

δεν ξερω αν ειναι 10000 νομιζω οτι ειναι υπερβολη αλλα ο προσωπικος του διαιτολογος του χει βγαλει προγραμμα καθημερινο αναλογα με τα αγωνισματα που εχει να κανει καθημερινα και με ποσο χρονο τα βγαζει και με ποσα μετρα θα κολυμπησει!ειναι κ αλλα στην μεση καθαρα βιοχημεια θελω να πιστευω οτι τα καταλαβαινεις μην πλατιαζω.

εγω λεω να μην απολυθει ο Σκουντης αλλα να μην ξαναγραψω αλλη φορα εδω μεσα, :unsure:
ευχαριστώ μικρό μου τζίνι που πραγματοποιείς τις ευχές μουemoti_326.gif

το τζινι σου εχει μυξοιδημα πες του να παει σε ενδοκρινολογο!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλιστα γιατρέ μου. Διάγνωση γι αυτόν 1871955846_111fb6e855_o.gifέχουμε;

Δεν ξέρω πως το έβγαλες το παραπάνω συμπέρασμα αλλά από τα λίγα που ξέρω στο μυξοίδημα το χρώμα του δέρματος καροτίζει και το τζινάκι μου είναι κατακίτρινο :(

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα

Ρε είστε ΘΕΟΙ και οι δυο σας!Μα τι φατσούλια είναι αυτά!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Γιατι γα$#ς παλι το τοπικ; emofftopic Το ανοιξα για τους Ολυμπιακους αγωνες οχι για τις παπαρες σου!Δεν σεβεσαι καθολου τους κανονες του φορουμ, μου φαινεται! :angry:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.