Jump to content

289 (+446, +κάτι ψιλά) νέες θέσεις ειδικότητας


isis

Recommended Posts

παιδια παρακαλω μπορει καποιο emeleos ς να ανεβασει το φεκ????κατεβασα το svg ΑΛΛΑδεν ανοιγει παλιplease................
προσπάθησε πάλι .δε γίνεται να αποθηκευτεί αν δεν είσαι συνδρομητής γι'αυτό δε γίνεται να το κατεβάσουμε.αλλιώς πες μου ποια ειδικότητα σ'ενδιαφέρει και θα στα στείλω θα στα γράψω μόνη μου..
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 515
  • Created
  • Last Reply
παιδια παρακαλω μπορει καποιο emeleos ς να ανεβασει το φεκ????κατεβασα το svg ΑΛΛΑδεν ανοιγει παλιplease................
προσπάθησε πάλι .δε γίνεται να αποθηκευτεί αν δεν είσαι συνδρομητής γι'αυτό δε γίνεται να το κατεβάσουμε.αλλιώς πες μου ποια ειδικότητα σ'ενδιαφέρει και θα στα στείλω θα στα γράψω μόνη μου..

Mηπως μπορεις να μου πεις αν ειναι γραμμενες οι 2 θεσεις χειρουργικης στο Ναυτικο Νοσοκομειο Αθηνων?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια παρακαλω μπορει καποιο emeleos ς να ανεβασει το φεκ????κατεβασα το svg ΑΛΛΑδεν ανοιγει παλιplease................
προσπάθησε πάλι .δε γίνεται να αποθηκευτεί αν δεν είσαι συνδρομητής γι'αυτό δε γίνεται να το κατεβάσουμε.αλλιώς πες μου ποια ειδικότητα σ'ενδιαφέρει και θα στα στείλω θα στα γράψω μόνη μου..

Aνοιγεις την σελίδα και κάνεις copy. Μετά ανοίγεις το προγραματάκι ζωγραφικής των windows και κάνεις paste.

Αποθηκεύεις σαν εικόνα. Τα υπόλοιπα εύκολα.

Σε όποιον δεν ανοίγει η σελίδα μετά την εγκατάσταση του svg viewer ας χρησιμοποιήσει firefox αντί για explorer.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδια παρακαλω μπορει καποιο emeleos ς να ανεβασει το φεκ????κατεβασα το svg ΑΛΛΑδεν ανοιγει παλιplease................
προσπάθησε πάλι .δε γίνεται να αποθηκευτεί αν δεν είσαι συνδρομητής γι'αυτό δε γίνεται να το κατεβάσουμε.αλλιώς πες μου ποια ειδικότητα σ'ενδιαφέρει και θα στα στείλω θα στα γράψω μόνη μου..

Mηπως μπορεις να μου πεις αν ειναι γραμμενες οι 2 θεσεις χειρουργικης στο Ναυτικο Νοσοκομειο Αθηνων?

ω ναι, ειναι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

άμεσα θα ανοίξουν σε διάφορα νοσοκομεία 289 νέες θέσεις ειδικότητας και θα ακολουθήσουν και άλλες μέχρι τον συνολικό αριθμό των 900 ανακοίνωσε το υπουργείο.

εδώ θα δείτε ποιες είναι αυτές http://www.dap-iatrikis.gr/files/Theseis.pdf

σόρρυ για την πηγή αλλά ως τώρα μόνο εκεί το έχω βρει.

Επίσης ανακοινώθηκε μείωση του χρόνου αγροτικού σε 6 μήνες (+3 το τρίμηνο=9) στο οποίο χρονικό διάστημα θα μπορεί ο ιατρός να γράψει μέχρι 6 μήνες παθολογία ή χειρουργική (δεν ξέρω υπό ποιές προϋποθέσεις), μείωση του χρόνου ειδικότητας σε αρκετές ειδικότητες κατά 1 χρόνο-συνήθως αφαιρείται χρόνος από το γενικό μέρος όπου αυτό υπάρχει, ενιαία τοποθέτηση για γενικό και ειδικό μέρος της ειδικότητας και μείωση του χρόνου τοποθέτησης στη θέση.

όλα αυτά τα έχω αντιγράψει από εδώ http://www.dap-iatrikis.gr/ell/

ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩΘΟΥΝ ΣΕ ΝΟΜΑΡΧΙΕς ΘΕΣΕΙς ΚΑΙ ΠΟΣΕς ΑΠΟ ΑΥΤΕς ΙΣΧΥΟΥΝ?Η ΘΑ ΤΟ ΔΙΑΠΙΣΤΩΣΟΥΜΕ ΠΑΙΡΝΟΝΤΑς ΤΗΛΕΦΩΝΑ?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και συνεχιζω με την αναλυση των θεσεων: οι τρεις θεσεις παθολογιας στο Νοσοκομειο Καλαματας που ειναι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν κάνετε το κόπο να ξαναδιαβάσετε τα ποστ?Anyway,κλήρωση με ενημέρωση από την αντίστοιχη νομαρχία.

Και συνεχιζω με την αναλυση των θεσεων: οι τρεις θεσεις παθολογιας στο Νοσοκομειο Καλαματας που ειναι;
πουθενά.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ουτε και τη θεση χειρουργικης στο Νοσοκομειο της Κυπαρισσιας ειδα. Αντιθετα ειδα θεσεις που δεν ηταν μεσα σε αυτες που "διερευσαν" στα site της ΔΑΠ και ΠΑΣΠ. Τα συμπερασματα....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Υπάρχουν και οι 3 θεσεις Παθολογιας στην Καλαμάτα...σελ. 6 (ή αλλιώς 25722)...ακριβώς πάνω από τη θέση Χειρουργικής στην Κυπαρισσία!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι Καρπενησι 1 θέση Παιδιατρικής...Ισως δεν την είδες γιατί ήταν στη 2η Υπουργική απόφαση που έχει το ΦΕΚ. Κ εγώ έτσι την πάτησα στην αρχή που έψαχνα για το δικό μου Νοσοκομείο...άλλά ήταν στις επόμενες σελίδες τελικά! :cool05:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μπορεί κάποιος από εσάς που βλέπετε τις θέσεις στη σελίδα του ΕΤ , να κάνει όλες τις σελίδες ένα print screen και να τις ανεβάσει εδώ;

Να συγκρίνουμε και ποιες από τις θέσεις που έλεγαν ΔΑΠ και ΠΑΣΠ δε βγήκαν.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ δε νομίζω ότι γίνεται print screen.αν κάποιος ξέρει να μου δώσει ακριβείς οδηγίες το κάνω.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.