Jump to content

289 (+446, +κάτι ψιλά) νέες θέσεις ειδικότητας


isis

Recommended Posts

Μάθετε τον κωδικό αριθμό που συνοδεύει ένα ΦΕΚ υπό δημοσίευση και μπορείτε να το παρακολουθείτε online.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 515
  • Created
  • Last Reply
ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ??Μιλησα σημερα με το ΕΤ κ μου ειπαν οτι δεν εχει σταλει τιποτα για νεες θεσεις ειδικευομενων γιατρων.Απο το υπουργειο η ενημερωση ηταν οτι εχουν σταλει!!Δεν ξερω τι να πιστεψω πλεον.Οποιος εχει καλυτερη ενημερωση για το θεμα απο το Υπουργειο ή οπουδηποτε αλλου ας μας πει κ μας μηπως κ δουμε ποιος μας δουλευει τελικα!!

Το Ε.Τ., αν πήρες στο 5279000, σε ενημερώνει για τα καινούρια ΦΕΚ που έχουν λάβει, αρκεί όμως να έχουν περαστεί ηλεκτρονικά. Για τα συγκεκριμένα ΦΕΚ με τους αριθμούς πρωτοκόλλου πήγε ένας γνωστός γνωστού, που επιβεβαιώσε ότι τα είδε με τα μάτια του. Στο τηλ όμως ακόμα λένε ότι δεν τα "βλέπουν" γιατί μάλλον δεν περάστηκαν ηλεκτρονικά (φόρτος εργασίας προεκλογικά - ξύσιμο όπως πάντα?). Αν κάποιος έχει την ευχέρεια καλό θα ήταν να πάει και εκείνος επί τόπου και να ενημερώσει το φόρουμ.

πηγα με τους αριθμους των υπουργικων αποφασεων που πηρα απο την νομαρχια μου χθες.(Υ10α/79909/07 κ Υ4α/86387/07).Τα χτυπησε μια υπαλληλος στον η/υ κ μου ειπε οτι δεν εχει ερθει τιποτα απο τα δυο προς δημοσιευση.Δεν ξερω αν εκανα κατι λαθος αλλα οτι μου ειπαν το γραφω μηπως καποιος ειχε καλυτερη πληροφορηση απο την δικη μου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάθετε τον κωδικό αριθμό που συνοδεύει ένα ΦΕΚ υπό δημοσίευση και μπορείτε να το παρακολουθείτε online.

Οι αριθμοί λοιπόν όπως τους δίνουν από το Μοχάου είναι:

αρ πρωτ. Υ4α/89909/05 με ημερομηνία 24/8

και αρ. πρωτ Υ4α/76387/07 με ίδια ημερομηνία.

Στο www.mamatsio.gr/index.php?option=com_content&task=view&id=133&Itemid=1 έχει βγει δελτίο τύπου του Νοσοκομείου που αφορά αυτές τις θέσεις για το συγκεκριμένο ίδρυμα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από το ΕΤ πρέπει να μάθετε τον (πενταψήφιο συνήθως) κωδικό αριθμό δημοσιεύματος, με τον οποίο μπορείς να δεις την πρόοδο δημοσίευσης ενός ΦΕΚ. Δεν αρκεί το αριθμός ΥΑ, αλλά με τον αρ. ΥΑ μπορείτε να ρωτήσετε τον ΚΑΔ στο ΕΤ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Από το ΕΤ πρέπει να μάθετε τον (πενταψήφιο συνήθως) κωδικό αριθμό δημοσιεύματος, με τον οποίο μπορείς να δεις την πρόοδο δημοσίευσης ενός ΦΕΚ. Δεν αρκεί το αριθμός ΥΑ, αλλά με τον αρ. ΥΑ μπορείτε να ρωτήσετε τον ΚΑΔ στο ΕΤ.

Thanx! Αυτό θα σε ρώταγα τώρα. Τον ΚΑΔ από αύριο όμως γιατί 13.00 κλείνουν στο Ε.Τ. Εκτός και αν κάποιος τον έχει πρόχειρο ;-)

Στη σύγκριση του δελτίου τύπου (αναφέρει τους αριθμούς υπουργ αποφάσεων όπως τους πήρα και από το Μοχάου) του Γ.Ν. Κοζάνης με τις λίστες της ΔΑΠ βλέπω όσες προβλέπονται από τις 289 και σχεδόν όλες που προβλέπονται από τις 446 (-1 καρδιολογίας). Άρα πρόκειται όντως για επίσημη ανακοίνωση με τις τροποποιήσεις.. Η νομαρχία Αθηνών ξέρει κανείς τι λέει για όλα αυτά? Γιατί προχτές που έβγαλα γραμμή (έπαιξα λόττο μετά) μου κάνανε τις πάπιες για τις 600...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους


Από το ΕΤ πρέπει να μάθετε τον (πενταψήφιο συνήθως) κωδικό αριθμό δημοσιεύματος, με τον οποίο μπορείς να δεις την πρόοδο δημοσίευσης ενός ΦΕΚ. Δεν αρκεί το αριθμός ΥΑ, αλλά με τον αρ. ΥΑ μπορείτε να ρωτήσετε τον ΚΑΔ στο ΕΤ.

Thanx! Αυτό θα σε ρώταγα τώρα. Τον ΚΑΔ από αύριο όμως γιατί 13.00 κλείνουν στο Ε.Τ. Εκτός και αν κάποιος τον έχει πρόχειρο ;-)

δεν ξερω αν επεσα σε ασχετη υπαλληλο αλλα πιστευα οτι θα ηξερε να μου πει αφου ειχα μαζι μου τις ΥΑ οτι αντιστοιχουν στον 'χ' ΚΑΔ!Αυριο θα μαθουμε λοιπον τι ακριβως γινεται απο την στιγμη που οντως υπαρχει ΚΑΔ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους


Από το ΕΤ πρέπει να μάθετε τον (πενταψήφιο συνήθως) κωδικό αριθμό δημοσιεύματος, με τον οποίο μπορείς να δεις την πρόοδο δημοσίευσης ενός ΦΕΚ. Δεν αρκεί το αριθμός ΥΑ, αλλά με τον αρ. ΥΑ μπορείτε να ρωτήσετε τον ΚΑΔ στο ΕΤ.

Thanx! Αυτό θα σε ρώταγα τώρα. Τον ΚΑΔ από αύριο όμως γιατί 13.00 κλείνουν στο Ε.Τ. Εκτός και αν κάποιος τον έχει πρόχειρο ;-)

δεν ξερω αν επεσα σε ασχετη υπαλληλο αλλα πιστευα οτι θα ηξερε να μου πει αφου ειχα μαζι μου τις ΥΑ οτι αντιστοιχουν στον 'χ' ΚΑΔ!Αυριο θα μαθουμε λοιπον τι ακριβως γινεται απο την στιγμη που οντως υπαρχει ΚΑΔ

ΟΙ ΚΑΔ ΠΟΥ ΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΣΥΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ:150805 ΚΑΙ 150806

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΟΙ ΚΑΔ ΠΟΥ ΣΧΕΤΙΖΟΝΤΑΙ ΜΕ ΣΥΣΤΑΣΗ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΕΙΝΑΙ:150805 ΚΑΙ 150806

Πόσα ξέρεις... :D

Στο site λοιπόν του Ε.Τ. :

Έγγραφο Δ150805/27.08.2007

Αριθμός Πρωτοκόλλου Αποστολέα: 76387/07

Θέμα: ΚΟΙΝΕΣ ΥΠΟΥΡΓΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ (Κ.Υ.Α.) (ΤεύχοςΒ)

ΑΡΙΘΜ. Υ4Α/76387/07 ΣΥΣΤΑΣΗ ΘΕΣΕΩΝ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΩΝ ΙΑΤΡΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΘΕΣΕΩΝ ΓΙΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΙΑΤΡΩΝ ΣΕ ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ( ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ ) ΚΑΙ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΝΕΟΓΝΩΝ, ΣΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ .

Γίνεται επεξεργασία του εγγράφου προκειμένου να ενταχθεί σε ΦΕΚ.

και:

Έγγραφο Δ150806/27.08.2007

Αριθμός Πρωτοκόλλου Αποστολέα: 89909/05

Θέμα: ΚΟΙΝΕΣ ΥΠΟΥΡΓΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ (Κ.Υ.Α.) (ΤεύχοςB)

ΑΡΙΘΜ. Υ4Α/89909/05 ΣΥΣΤΑΣΗ ΘΕΣΕΩΝ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΩΝ ΙΑΤΡΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΘΕΣΕΩΝ ΓΙΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΙΑΤΡΩΝ, ΣΕ ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ( ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ ) , ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΝΕΟΓΝΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗ ΛΟΙΜΩΞΙΟΛΟΓΙΑ , ΣΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ.

Γίνεται επεξεργασία του εγγράφου προκειμένου να ενταχθεί σε ΦΕΚ

Νομίζω πάμε καλα :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παραμονή εκλογών θα βγει.

Ο μυστακιοφόρος θεός που ΟΦΕΙΛΕΙ να συμπληρώσει το δωδεκάθεο, έκανε και πάλι το θαύμα του.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Παραμονή εκλογών θα βγει.

Ο μυστακιοφόρος θεός που ΟΦΕΙΛΕΙ να συμπληρώσει το δωδεκάθεο, έκανε και πάλι το θαύμα του.

λογικα σε 3-4 μερες θα εχουν βγει τα φεκ.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ειστε φοβεροι!!Τετοια ενημερωση δεν την περιμενα!!!Ειστε ολοι RESPECT!!!΅Χαιρομαι που εκανα λαθος κ ολα πανε καλα μεχρι τωρα

Εμ εγώ την περίμενα? :P Είδες, αμα υπάρχει συνεργασία και ανταλλαγή απόψεων όλα λύνονται. Ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά emnuke

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βεβαίως ο καθένας κοιτάει τη γούνα του.......Μπήκα στη σελίδα του Μαμάτσιου.......Δυστυχώς αναφέρεται μόνο στις πρώτες 300 θέσεις....Τέλος πάντων.......από το ολότελα...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τελικά ποιες είναι αυτές οι θέσεις?πού μπορούμε να τις δούμε?δεν είχα κουράγιο να δώ όλα τα ποστς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Στο πρώτο ποστ, κατεβάζεις τα PDF. Δεν είναι σίγουρο ποιες είναι και ποιες δεν είναι στις υπουργικές αποφάσεις, αλλά σε γενικές γραμμές αυτές είναι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εξάλλου μέχρι να ξεκινησουν οι διορισμοί θα χουν περάσει οι εκλογες και τα ΦΕΚ διορισμών θα είναι στην ωρα τους. Κι εγώ μόλις ενημερώθηκα για Νομαρχιακο Νοσοκομειο που εντάσσεται στις λίστες ότι εφτασε η Υπουργικη απόφαση για τη νέα θέση
ανοιγουν σε διαφορετικο χρονο οι θεσεις σε καθε νοσοκομειο?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΗΡΕ ΦΕΚ Β1775/05.09.2007

Για να γίνω πιο σαφής.

Έγγραφο Δ150805/27.08.2007

Αριθμός Πρωτοκόλλου Αποστολέα: 76387/07

Θέμα: ΚΟΙΝΕΣ ΥΠΟΥΡΓΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ (Κ.Υ.Α.) (Τεύχος Β)

ΑΡΙΘΜ. Υ4Α/76387/07 ΣΥΣΤΑΣΗ ΘΕΣΕΩΝ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΩΝ ΙΑΤΡΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΘΕΣΕΩΝ ΓΙΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΙΑΤΡΩΝ ΣΕ ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ( ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ ) ΚΑΙ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΝΕΟΓΝΩΝ, ΣΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ .

Έχει ενταχθεί στο ΦΕΚ B 1775/05.09.2007.

Έγγραφο Δ150806/27.08.2007

Αριθμός Πρωτοκόλλου Αποστολέα: 89909/05

Θέμα: ΚΟΙΝΕΣ ΥΠΟΥΡΓΙΚΕΣ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ (Κ.Υ.Α.) (Τεύχος Β)

ΑΡΙΘΜ. Υ4Α/89909/05 ΣΥΣΤΑΣΗ ΘΕΣΕΩΝ ΕΙΔΙΚΕΥΟΜΕΝΩΝ ΙΑΤΡΩΝ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΘΕΣΕΩΝ ΓΙΑ ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΣΗ ΙΑΤΡΩΝ, ΣΕ ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ( ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ ) , ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΝΟΣΗΛΕΙΑΣ ΝΕΟΓΝΩΝ ΚΑΙ ΣΤΗ ΛΟΙΜΩΞΙΟΛΟΓΙΑ , ΣΕ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΑ ΙΔΡΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ.

Έχει ενταχθεί στο ΦΕΚ B 1775/05.09.2007.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλαδή από σήμερα θα ισχύουν αυτές οι θέσεις?στο σάιτ πάντως δε βλέπω να υπάρχει το σημερινό φύλλο.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλαδή από σήμερα θα ισχύουν αυτές οι θέσεις?στο σάιτ πάντως δε βλέπω να υπάρχει το σημερινό φύλλο.

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΤΟ ΦΕΚ ΟΙ ΝΟΜΑΡΧΙΕΣ ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ,ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΣΤΕΣ ΤΟΥΣ,ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ.ΜΕΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΣΤΑΝΤΑΡ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΡΚΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΜΗΝΕΣ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δηλαδή από σήμερα θα ισχύουν αυτές οι θέσεις?στο σάιτ πάντως δε βλέπω να υπάρχει το σημερινό φύλλο.

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΛΑΒΟΥΝ ΤΟ ΦΕΚ ΟΙ ΝΟΜΑΡΧΙΕΣ ΘΑ ΣΤΕΙΛΟΥΝ ΑΜΕΣΩΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ,ΑΠΟ ΤΙΣ ΛΙΣΤΕΣ ΤΟΥΣ,ΣΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ.ΜΕΤΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η ΣΤΑΝΤΑΡ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΡΚΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 2 ΜΗΝΕΣ.

τι θα ισχυσει ομως με νεες θεσεις σε νοσοκομεια που δεν εδιναν?απο ποτε μπορει καποιος να δηλωσει?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

μάλλον ναι αλλά στο σάιτ δεν υπήρχε τουλάχιστον μέχρι πριν από λίγο που κοίταξα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.