Jump to content

289 (+446, +κάτι ψιλά) νέες θέσεις ειδικότητας


isis

Recommended Posts

πάντως τη λίστα των ατόμων που προηγούνται την είχα ζητήσει εδώ και αρκετούς μήνες και δε μου την έδωσαν,άρα δεν έφταιγαν οι εκλογές...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 515
  • Created
  • Last Reply

Σ'ευχαριστώ Νίκη για τις πληροφορίες...Γνωρίζεις αν η Νομαρχία Λακωνίας είναι από τις εξυπηρετικές σε αυτό το θέμα? :( Εφόσον έχουμε έννομο συμφέρον, δεν υποχρεούνται να μας τη δώσουν? :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τι εννοείς υποχρεούνται?Από το νόμο?Δεν πάσχουμε από νόμους αλλά από την εφαρμογή τους.Δεν ξέρω για τη νομαρχία Λακωνίας καθόλου.Πάντως εγώ ζήτησα με φαξ τη λίστα από κάποια νομαρχία και με πήραν οι υπάλληλοι ανάστατες και θυμωμένες.Εγώ,μου λέει μία,το σκίζω αυτό που μου έστειλες,γιατί η διευθύντρια της υπηρεσίας μας έχει πει να μη στέλνουμε τέτοια.κι όμως επειδή μου το έστειλες εγώ πρέπει να το πρωτοκολλήσω,αλλά επειδή θα μπλέξουμε με αυτά θα το σκίσω.Δε μας εμπιστεύεσαι?τι πράγματα είναι αυτά?Τι να πω κι εγώ...Υποχώρησα.λέω μη χάσω και τη θέση που έχω...είναι και 7 ώρες μακριά και δεν μπορώ να τα δω από κοντά.Κράτος εν κράτει!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θα ρωτήσω με βάση ποια διάταξη έχουμε και αν έχουμε τελικά έννομο συμφέρον να έχουμε επίσημα τη λίστα αναμονής μας. Αλλά σίγουρα κάτι υπάρχει...αλλιώς και η Νομαρχία Αθηνών δεν θα έβγαζε στο ιντερνετ τις λίστες με τα ονόματα.

Κ αν είναι θα πάω από εκεί...4ώρες δρόμος βέβαια αλλά τι να κάνουμε?!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλημέρα σας! Μήπως μπορεί κάποιος να μου πει πως ακριβώς γίνεται η διαδικασία για να ζητήσω επισήμως από τη νομαρχία που έχω δηλώσει, τη λίστα αναμονής με αυτούς που είναι πριν από μένα?
΄

Όταν εγώ την χρειάστηκα πήγα στη νομαρχία όπου και έκανα μια αίτηση. Αυτομάτως την πήγα στο δίπλα γραφείο όπου

και πρωτοκολλήθηκε. Αν θυμάμαι καλά την επομένη η λίστα μου παραδόθηκε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τα έχουμε πει 200 φορές.

Πας στη νομαρχία, ζητάς να δεις απλά το βιβλίο της λίστας, το βγάζεις μια φωτογραφία με το κινητό, τους χαιρετάς και φεύγεις.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σ'ευχαριστώ Νίκη για τις πληροφορίες...Γνωρίζεις αν η Νομαρχία Λακωνίας είναι από τις εξυπηρετικές σε αυτό το θέμα? :( Εφόσον έχουμε έννομο συμφέρον, δεν υποχρεούνται να μας τη δώσουν? :blink:
σε μένα πάντως ήταν ιδιαίτερα εξυπηρετικοί και ευγενικοί, δεν καθυστέρησαν καθόλου την αποστολή των χαρτιών μου στο υπουργείο και όσες φορές πήγα μου έδειξαν τη λίστα με τα ονόματα.Δεν ζήτησα ποτέ αντίγραφο γιατί δεν ήταν τόσοι πολλοί και σχεδόν όλους όσους προηγούνταν από εμένα τους ήξερα προσωπικά.
Τα έχουμε πει 200 φορές.Πας στη νομαρχία, ζητάς να δεις απλά το βιβλίο της λίστας, το βγάζεις μια φωτογραφία με το κινητό, τους χαιρετάς και φεύγεις.
αυτό δε σε κατοχυρώνει νομικά αφού η φωτό που βγάζεις δεν έχει ισχύ νόμιμου εγγράφου.Απλώς έχεις τα ονόματα και παρακολουθείς τους διορισμούς αλλά αν κάποιος έχει τέτοιο μέσο ώστε να σε προσπεράσει πώς θα τον βγάλεις έξω με τη φωτό?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή έχω κέφια σας τα γράφω αναλυτικά.

1ον: επειδή έχεις έννομο συμφερόν δικαιούσαι τα ονόματα + όλα τα δικαιολογητικά που υπέβαλαν, ΧΩΡΙΣ καν να τους ρωτήσουν.

http://www.dpa.gr/thesmiko_plaisio.htm

Νόμος 2472/1997. Άρθρο 5, παράγραφος 2 (ε).

Η επεξεργασία είναι απολύτως αναγκαία για την ικανοποίηση του έννομου συμφέροντος που επιδιώκει ο υπεύθυνος επεξεργασίας ή ο τρίτος ή οι τρίτοι στους οποίους ανακοινώνονται τα δεδομένα

Κάνεις λοιπόν μία ωραία αίτηση ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΗΜΕΝΗ. Και λες: Σύμφωνα με το νόμο τάδε, παράγραφο τάδε, αιτούμε όπως μου γνωστοποιήσετε γραπτώς τα ονόματα πριν από εμένα στη λίστα αναμονής και μου παρέχετε πρόσβαση / φωτοτυπίες των δικαιολογητικών που κατέθεσαν.

Μετά από 20 νομίζω ημέρες είναι υποχρεωμένοι να σου απαντήσουν (νομίζω 20 μπορεί και παραπάνω). Αν δε σου απαντήσουν, πας την τελευταία ημέρα και φωνάζεις αστυνομία + πας εισαγγελέα όπου και θα δικαιωθείς.

Αυτό έκανα εγώ στη Νομαρχία Πειραιά, όπου παρά τις ξυνισμένες μούρες τους, στο τέλος μου δώσανε κανονική λίστα με σφραγίδες κτλπ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδή έχω κέφια σας τα γράφω αναλυτικά.

1ον: επειδή έχεις έννομο συμφερόν δικαιούσαι τα ονόματα + όλα τα δικαιολογητικά που υπέβαλαν, ΧΩΡΙΣ καν να τους ρωτήσουν.

http://www.dpa.gr/thesmiko_plaisio.htm

Νόμος 2472/1997. Άρθρο 5, παράγραφος 2 (ε).

Η επεξεργασία είναι απολύτως αναγκαία για την ικανοποίηση του έννομου συμφέροντος που επιδιώκει ο υπεύθυνος επεξεργασίας ή ο τρίτος ή οι τρίτοι στους οποίους ανακοινώνονται τα δεδομένα

Κάνεις λοιπόν μία ωραία αίτηση ΠΡΩΤΟΚΟΛΛΗΜΕΝΗ. Και λες: Σύμφωνα με το νόμο τάδε, παράγραφο τάδε, αιτούμε όπως μου γνωστοποιήσετε γραπτώς τα ονόματα πριν από εμένα στη λίστα αναμονής και μου παρέχετε πρόσβαση / φωτοτυπίες των δικαιολογητικών που κατέθεσαν.

Μετά από 20 νομίζω ημέρες είναι υποχρεωμένοι να σου απαντήσουν (νομίζω 20 μπορεί και παραπάνω). Αν δε σου απαντήσουν, πας την τελευταία ημέρα και φωνάζεις αστυνομία + πας εισαγγελέα όπου και θα δικαιωθείς.

Αυτό έκανα εγώ στη Νομαρχία Πειραιά, όπου παρά τις ξυνισμένες μούρες τους, στο τέλος μου δώσανε κανονική λίστα με σφραγίδες κτλπ.

όντως αυτή είναι η διαδικασία και πραγματικά είναι υποχρεωμένοι να σου χορηγήσουν νόμιμο αντίγραφο.Κάνουν όμως σχεδόν παντού τα βαριά πεπόνια για να μη γίνει αυτό κοινός τόπος και χαλάσει η πιάτσα και συνήθως όλοι ή σχεδόν όλοι υποχωρούμε γιατί βαριόμαστε τις διοικητικές διαδικασίες και στηριζόμαστε στην καλή τους πίστη. (στους δύσκολους καιρούς που ζούμε πιθανώς κακό του κεφαλιού μας)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θεσ/νικη,πριν την εποχη των κομπιουτερ μου εδωσαν αμεσως τα ονοματα,τα διαβαζαν κι εγω τα εγραφα

Στην Πατρα οπου εστειλα τα χαρτια μου οταν ανελαβα αγονο,η κυρια αμεσως μου εστειλε αρ.πρωτοκολλου και μια λιστα με σφραγιδα-υπογραφη και τα ονοματα των γιατρων στην αναμονη.

Υπαρχουν και δ.υ. που ξερουν τη δουλεια τους και δεν σου κανουν ναζια οση δουλεια κι αν εχουν.

Κι επαναλαμβανω την ερωτηση που εκανα πριν καποιες μερες...μα καλα κανεις δεν ξερει ποτε θα γινουν οι κληρωσεις για τις νεες θεσεις (ψχ συγκεκριμενα) σε παπανικολαου και 424////?????(μΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΔΕΝ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΤΗΝ ΠΡΟΗΓ.ΕΒΔΟΜΑΔΑ και μου απαντησαν οτι σε λιγες μερες θ'ανοιξουν οι θεσεις.).

emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κι επαναλαμβανω την ερωτηση που εκανα πριν καποιες μερες...μα καλα κανεις δεν ξερει ποτε θα γινουν οι κληρωσεις για τις νεες θεσεις (ψχ συγκεκριμενα) σε παπανικολαου και 424////?????(μΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΔΕΝ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΤΗΝ ΠΡΟΗΓ.ΕΒΔΟΜΑΔΑ και μου απαντησαν οτι σε λιγες μερες θ'ανοιξουν οι θεσεις.).

emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δυστυχώς έτσι λειτουργεί το σύστημα,για να μην σου σπάσουν τα νεύρα πρέπει να τους τα σπάσεις εσύ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά καλημέρα.πήγα σήμερα στη νομαρχία και ρώτησα για τις νέες θέσεις.τα χαρτια τα έχουν ήδη στείλει στο υπουργείο για τις περισσότερες θέσεις.ωστόσο μου είπαν ότι από το υπουργείο μάλλον θα αργήσουν λόγω εκλογών.όσον αφορά τις κληρώσεις με διαβεβαίωσαν ότι για την αθήνα θα βγαίνουν ατο σάιτ οι ανακοινώσεις αλλά από 16 οκτώβρη και μετά γιατί μέχρι κι ένα μήνα μετά τις εκλογές δεν επιτρέπεται.λογικά αυτή η απαγόρευση θα ισχύει και για τις υπόλοιπες νομαρχίες.οι κληρώσεις μπορεί να αργούν και θα γίνονται λίγες λίγες ανά μήνα/δίμηνο.γιατί στο σύνολο είναι 14 περίπου μου είπε.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Θεσ/νικη,πριν την εποχη των κομπιουτερ μου εδωσαν αμεσως τα ονοματα,τα διαβαζαν κι εγω τα εγραφα

Στην Πατρα οπου εστειλα τα χαρτια μου οταν ανελαβα αγονο,η κυρια αμεσως μου εστειλε αρ.πρωτοκολλου και μια λιστα με σφραγιδα-υπογραφη και τα ονοματα των γιατρων στην αναμονη.

Υπαρχουν και δ.υ. που ξερουν τη δουλεια τους και δεν σου κανουν ναζια οση δουλεια κι αν εχουν.

Κι επαναλαμβανω την ερωτηση που εκανα πριν καποιες μερες...μα καλα κανεις δεν ξερει ποτε θα γινουν οι κληρωσεις για τις νεες θεσεις (ψχ συγκεκριμενα) σε παπανικολαου και 424////?????(μΗ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΩΡΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Η ΔΕΝ ΠΑΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΤΗΝ ΠΡΟΗΓ.ΕΒΔΟΜΑΔΑ και μου απαντησαν οτι σε λιγες μερες θ'ανοιξουν οι θεσεις.).

emconfused

Από τη Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας και Υγιεινής της Νομαρχίας Θεσσαλονίκης ανακοινώνεται ότι με την Υ7α/Γ.Π./οικ/74686/25-07-2002 Υπουργική Απόφαση (ΦΕΚ 1024/06-08-2002 Τ.Β') αναγνωρίστηκε το Νοσοκομείο «424 Γ.Σ.Ν.Ε.» ως κατάλληλο να δίνει (1) ένα χρόνο άσκηση στην Ψυχιατρική.

Για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκαν σύμφωνα με τις υπ’ αριθμ. Υ4α/76387/07/24-08-2007 & Υ4α/89909/05/24-08-2007 Υπουργικές Αποφάσεις (ΦΕΚ 1775/05-09-07 Τ.Β') μία (1) θέση ειδικευόμενου ιατρού.

Η πλήρωση της πιο πάνω θέσης σε πρώτη εφαρμογή και εφόσον ο αριθμός των αιτήσεων των ενδιαφερομένων είναι μεγαλύτερος του αριθμού της θέσης, θα γίνει ύστερα από κλήρωση που θα πραγματοποιηθεί στις 03-10-2007 , ημέρα Τετάρτη και ώρα 10:00' π.μ. για το Νοσοκομείο '424 Γ.Σ.Ν.Ε.' στη Δ/νση Υγείας Ν. Θεσσαλονίκης (Μοναστηρίου 15 Γραφείο 33) ενώπιον επιτροπής, η οποία θα συγκροτηθεί με απόφαση του κ. Νομάρχη και στην οποία θα συμμετέχουν και δύο (2) από τους ενδιαφερόμενους γιατρούς.

Στην κλήρωση μπορούν να λάβουν μέρος όσοι πληρούν τις προϋποθέσεις τοποθέτησης – πρόσληψης.

Α) Ιατροί που έχουν ολοκληρώσει την άσκησή τους στην Παθολογία με τελική ειδικότητα την Νευρολογία.

Β) Ιατροί που έχουν ολοκληρώσει την άσκησή τους στην Παθολογία και στην Νευρολογία με τελική ειδικότητα την Ψυχιατρική με την προϋπόθεση να μην έχουν ασκηθεί σε Νοσοκομείο που δίνει μειωμένο χρόνο στη Ψυχιατρική.

Οι Ιατροί που θα κληρωθούν χάνουν το δικαίωμα που τυχόν απορρέει από προγενέστερη αίτησή τους ενώ το διατηρούν εφ΄ όσον δεν αναδειχθούν υποψήφιοι από την εν λόγω κλήρωση.

Η κλήρωση αφορά όλους όσους έχουν υποβάλλει αιτήσεις ενώ όσοι από αυτούς δεν αναδειχθούν για κάλυψη θέσης διαμορφώνουν τη νέα σειρά προτεραιότητας με τη σειρά που κληρώθηκαν και με την προϋπόθεση, ότι το ενδιαφέρον τους να παραμείνουν στην νέα σειρά το είχαν δηλώσει γραπτώς πριν την κλήρωση.

Το χρονικό διάστημα υποβολής των αιτήσεων είναι από 17-09-2007 έως 28-09-2007 (δέκα εργάσιμες ημέρες). Οι Δ/νσεις και τα τμήματα Υγείας παρακαλούνται όπως γνωστοποιήσουν εγκαίρως τα παραπάνω στους Ιατρικούς Συλλόγους, στα Κέντρα Υγείας και τα Νοσηλευτικά Ιδρύματα της αρμοδιότητας τους καθώς και στην ανακοίνωση τους στο τοπικό τύπο.

-Από τη Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας και Υγιεινής της Νομαρχίας Θεσσαλονίκης ανακοινώνεται ότι με την Υ7α/Γ.Π./οικ/37165/17-04-2003 Υπουργική Απόφαση (ΦΕΚ 472/18-04-2003 Τ.Β') αναγνωρίστηκε το Νοσοκομείο “Παπανικολάου” ως κατάλληλο να δίνει (1) ένα χρόνο άσκηση στην Ψυχιατρική.

Για την εν λόγω ειδικότητα συστάθηκαν σύμφωνα με τις υπ’ αριθμ. Υ4α/76387/07/24-08-2007 & Υ4α/89909/05/24-08-2007 Υπουργικές Αποφάσεις (ΦΕΚ 1775/05-09-07 Τ.Β') δύο (2) θέσεις ειδικευόμενων ιατρών.

Η πλήρωση των πιο πάνω θέση σε πρώτη εφαρμογή και εφόσον ο αριθμός των αιτήσεων των ενδιαφερομένων είναι μεγαλύτερος του αριθμού της θέσης, θα γίνει ύστερα από κλήρωση που θα πραγματοποιηθεί στις 04-10-2007, ημέρα Πέμπτη και ώρα 10:00' π.μ. για το Νοσοκομείο “Παπανικολάου” στη Διεύθυνση Υγείας Ν. Θεσσαλονίκης (Μοναστηρίου 15 Γραφείο 33) ενώπιον επιτροπής, η οποία θα συγκροτηθεί με απόφαση του κ. Νομάρχη και στην οποία θα συμμετέχουν και δύο (2) από τους ενδιαφερόμενους γιατρούς.

Στην κλήρωση μπορούν να λάβουν μέρος όσοι πληρούν τις προϋποθέσεις τοποθέτησης – πρόσληψης.

Α) Ιατροί που έχουν ολοκληρώσει την άσκησή τους στην Παθολογία με τελική ειδικότητα την Νευρολογία.

Β) Ιατροί που έχουν ολοκληρώσει την άσκησή τους στην Παθολογία και στην Νευρολογία με τελική ειδικότητα την Ψυχιατρική με την προϋπόθεση να μην έχουν ασκηθεί σε Νοσοκομείο που δίνει μειωμένο χρόνο στη Ψυχιατρική.

Οι Ιατροί που θα κληρωθούν χάνουν το δικαίωμα που τυχόν απορρέει από προγενέστερη αίτησή τους ενώ το διατηρούν εφ' όσον δεν αναδειχθούν υποψήφιοι από την εν λόγω κλήρωση.

Η κλήρωση αφορά όλους όσους έχουν υποβάλλει αιτήσεις ενώ όσοι από αυτούς δεν αναδειχθούν για κάλυψη θέσης διαμορφώνουν τη νέα σειρά προτεραιότητας με τη σειρά που κληρώθηκαν και με την

προϋπόθεση, ότι το ενδιαφέρον τους να παραμείνουν στην νέα σειρά το είχαν δηλώσει γραπτώς πριν την κλήρωση.

Το χρονικό διάστημα υποβολής των αιτήσεων είναι από 17-09-2007 έως 28-09-2007 (δέκα εργάσιμες ημέρες). Οι Δ/νσεις και τα τμήματα Υγείας παρακαλούνται όπως γνωστοποιήσουν εγκαίρως τα παραπάνω στους Ιατρικούς Συλλόγους, στα Κέντρα Υγείας και τα Νοσηλευτικά Ιδρύματα της αρμοδιότητας τους καθώς και στην ανακοίνωση τους στο τοπικό τύπο.

Η κλήρωση αφορά όλους όσους έχουν υποβάλλει αιτήσεις ενώ όσοι από αυτούς δεν αναδειχθούν για κάλυψη θέσης διαμορφώνουν τη νέα σειρά προτεραιότητας με τη σειρά που

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

KAΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.

ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΔΟΘΕΙ ΝΕΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΤΟΥ ΙΚΑ (EKTO ,EBΔOMO, ΚΛΠ)? ΔΙΟΤΙ ΣΤΙΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΤΟΥ ΦΕΚ ΔΕ ΤΑ ΕΙΔΑ ΠΟΥΘΕΝΑ , ΑΛΛΑ ΞΕΡΩ ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΖΗΤΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

παιδιά καλημέρα.πήγα σήμερα στη νομαρχία και ρώτησα για τις νέες θέσεις.τα χαρτια τα έχουν ήδη στείλει στο υπουργείο για τις περισσότερες θέσεις.ωστόσο μου είπαν ότι από το υπουργείο μάλλον θα αργήσουν λόγω εκλογών.όσον αφορά τις κληρώσεις με διαβεβαίωσαν ότι για την αθήνα θα βγαίνουν ατο σάιτ οι ανακοινώσεις αλλά από 16 οκτώβρη και μετά γιατί μέχρι κι ένα μήνα μετά τις εκλογές δεν επιτρέπεται.λογικά αυτή η απαγόρευση θα ισχύει και για τις υπόλοιπες νομαρχίες.οι κληρώσεις μπορεί να αργούν και θα γίνονται λίγες λίγες ανά μήνα/δίμηνο.γιατί στο σύνολο είναι 14 περίπου μου είπε.

Ας πιέσουμε λοιπόν όλοι,ο καθένας τους δικούς του γνωστούς και θα σε ενάμιση μήνα θα έχουν βγει όλες οι θέσεις... emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καλά ρε παιδιά!Που ζούμε?Άνοιξαν τόσες θέσεις και κανένας από τους αρμόδιους να μην κάνει κουβέντα για εξετάσεις?Όλες οι θέσεις με λίστα αναμονής και κάποιες με κλήρωση!Δήλαδή σε αυτή τη χώρα όποιος είναι τυχερός εκπαιδεύεται ή πρέπει να περιμένει στην ουρά για το συσσίτιο όπως στο στρατό!ΚΑΝΕΝΑΣ μα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είπε"σταθείτε ρε παιδιά να τις δώσουμε αυτές τις θέσεις με άλλο τρόπο!".ΤΟΣΟ ΠΙΣΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΑ?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δυστυχώς ναι,τόσο πίσω!!!εντωμεταξύ οι καινούριες θέσεις θα ήταν ο πιο τέλειος τρόπος για να μπουν εξετάσεις γιατί κανείς δε θα έχανε τη θέση του από καμία λίστα και δε θα υπήρχαν πολλές διαμαρτυρίες.τώρα πάει,δεν πρόκειται να μπουν τουλάχιστον σύντομα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δυστυχώς ναι,τόσο πίσω!!!εντωμεταξύ οι καινούριες θέσεις θα ήταν ο πιο τέλειος τρόπος για να μπουν εξετάσεις γιατί κανείς δε θα έχανε τη θέση του από καμία λίστα και δε θα υπήρχαν πολλές διαμαρτυρίες.τώρα πάει,δεν πρόκειται να μπουν τουλάχιστον σύντομα.
Αυτό σκεφτόμουν και εγώ. Η λογική του στρατού σε όλο της το μεγαλείο. Αλλά

αλλά ο καιρός γάρ εγγύς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δυστυχώς ναι,τόσο πίσω!!!εντωμεταξύ οι καινούριες θέσεις θα ήταν ο πιο τέλειος τρόπος για να μπουν εξετάσεις γιατί κανείς δε θα έχανε τη θέση του από καμία λίστα και δε θα υπήρχαν πολλές διαμαρτυρίες.τώρα πάει,δεν πρόκειται να μπουν τουλάχιστον σύντομα.
Αυτό σκεφτόμουν και εγώ. Η λογική του στρατού σε όλο της το μεγαλείο. Αλλά

αλλά ο καιρός γάρ εγγύς.

ΚΑΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙς ΝΑ ΜΠΑΙΝΑΝΕ παλι λιγες ειναι οι θεσεις.απλα σ ε μεγαλες αναμονες θα γινοταν χαμος και παλι εκει θαπρεπε ναμπει συστημα αξιοκρατικο πραγμα δυσκολο αφου προκειται για ειδικοτητα και οχι για γενικη ιατρικη. γνωμη μου εκφαιρετε και σεις αν θελετε...
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.