Jump to content

Γυναίκα και Ιατρική


Recommended Posts

emarup Aυτά λέω τόση ώρα αλλά είπαμε τι τυφλώει emblush

Κι εγώ με παπούδες μεγάλωσα ώσπου να πάω σχολείο και μάλιστα στο χωριό. Μια χαρά με φρόντισαν, μια χαρά σχέση έχω και μαζί τους και με τους γονείς μου, δε βλέπω γιατί θα πρέπει να το παίξουμε νεάντερταλς για να μεγαλώσει ένα κουτσούβελο.

emarright andreas: Το να είναι το παιδί πρώτη προτεραιότητα για μια μαμά είναι άλλο τόσο πρώτη προτεραιότητα και για τον μπαμπά. Ρώτα το μπαμπά σου (γιατί εγώ τον ρώτησα) :P

Αυτό δε σημαίνει ότι η μαμά επειδή το γεννάει και το θηλάζει θα πρέπει να έχει και το μεγαλύτερο ποσοστό ευθύνης για την ανατροφή του. Χαλάρωσεεεεεεε....

Επίσης δεν επικροτώ το 10+ ώρες δουλειάς για κανέναν από τους γονείς. Το να κάνεις καριέρα δε συνεπάγεται εξόντωση. Έχουμε και προσωπική ζωή, και άμα οι γονείς θέλουν να κάνουν παιδάκια οφείλουν να το έχουν υπόψη. Αλλά αυτό ισχύει και για τους 2, όχι η μαμά housewife κι ο μπαμπάς κουβαλητής emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 256
  • Created
  • Last Reply

Και να φανταστείς αγαπητή Ιουλία, οτι όλα αυτά που γράφουμε τόση ώρα είναι σχετικά με το τοπικ...............

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοιταξτε ρε μαγκες,οσοι νομιζετε πως η γυναικα ειναι ον για την κουζινα,οπως πιστευε και ο Αδολφος,και σας χαλανε οι γυναικες γιατροι,μπορειτε ανετα να τα φτιξετε με αντρα γιατρο και να σας πληρωνει τα μπιζου σας μια χαρα,δεν υπαρχει λογος να τσακωνεστε.Προφανως για να φωναζετε τοσο πολυ,μονο με ντιλντο μπορειτε να ικανοποιησετε γυναικα.Οσο ν'αφορα τα γκει ρατσιστικα αστειακια,αυτα να τα βαλετε εκει που ξερετε.

Σε σχεση με ολους σας,με τον Νμ και Τζουλιε συμφωνω πιο πολυ.Νοτμπαντ,οπως σε βλεπω για κερατου πηγαινεις,λυπαμαι...

*****************************************

Οπως ξαναειπα,υπαρχουν πολλες γυναικες που σας θελουν.Στο Αφγανισταν,Σομαλια,κτλ.Α,και πολλες κομμωτριες στο Αιγαλεω. :splaaaats:

ΑΑΑΑντρακλες!!! emeleos

οπως βλεπετε,σαν καλο παιδι εκανα εντιτ,για να μη σας θιξω το θρησκευτικο συναισθημα :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ελπιζω να μην ακουστηκα πολυ αθυροστομη... :rolleyes: Απλα με τσαντιζουν τα σχολιακια σας.Πολυ αστεια...Α,οσο ν'αφορα το τοπικ με τις κακιες:Δεν ειμαι κομπλεξικη,ουτε εχω κανενα προβλημα με τους αντρες.Τους φαλλοκρατες ομως τους σιχαινομαι.Ειναι που μυριζουν τεστοστερονη απο χιλιομετρα φαινεται(δεν υπαρχει τροπος να την αποβαλλουν->δεν μπορουν καν να πλυθουν μονοι,χωρις τη γυναικα/μητερα/δουλα).

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κοιταξτε ρε μαγκες,οσοι νομιζετε πως η γυναικα ειναι ον για την κουζινα,οπως πιστευε και ο Αδολφος,και σας χαλανε οι γυναικες γιατροι,μπορειτε ανετα να τα φτιξετε με αντρα γιατρο και να σας πληρωνει τα μπιζου σας μια χαρα,δεν υπαρχει λογος να τσακωνεστε.Προφανως για να φωναζετε τοσο πολυ,μονο με ντιλντο μπορειτε να ικανοποιησετε γυναικα.Οσο ν'αφορα τα γκει ρατσιστικα αστειακια,αυτα να τα βαλετε εκει που ξερετε.

Σε σχεση με ολους σας,με τον Νμ και Τζουλιε συμφωνω πιο πολυ.Νοτμπαντ,οπως σε βλεπω για κερατου πηγαινεις,λυπαμαι...

*****************************************

Οπως ξαναειπα,υπαρχουν πολλες γυναικες που σας θελουν.Στο Αφγανισταν,Σομαλια,κτλ.Α,και πολλες κομμωτριες στο Αιγαλεω. :splaaaats:

ΑΑΑΑντρακλες!!! emeleos

Νομίζω οτι η καφρίλα έχει και τα όρια της...

Το να είσα gay είναι ανωμαλία είτε σου αρέσει είτε όχι..

εκτος αν έχεις αντίθετη άποψη;;;;;;;;;;;;;;;

:splaaaats:

Πολύ άνετα μάθε οτι είμαστε περιζήτητοι και σε κοπέλες που σπουδάζουν νομική,

μαθηματικό, πολυτεχνείο...

Τουλάχιστον αυτές δεν νομίζουν επειδή σπουδάζουν κάτι οτι έχουν πιάσει τον θεο απο τα Α@@@@ιδα.. έτσι δεν είναι;;

Βέβαια με την γέννηση του φαιμινισμού πολλές γυναίκες αποκτήσατε δικά σας,

Αρα νομίζω οτι απαντάω και στην βλακώδη έκφραση των γυναικών <<ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΤΡΕΣ>>

Μάθε οτι άντρες υπάρχουν απλά σπάνε πλάκα με τις γυναίκες που γίνανε αντράκια..

Αυτά εν ολίγοις :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Οταν μαθεις πως γραφεται ο φΕμινισμος,τα ξαναλεμε!!! :P

Ναι,φυσικα και εχω αντιθετη αποψη.Σε ενοχλει?? :)

Η μηπως εισαι και σε αυτο ρατσιστης??

'Οι γυναικες στην κουζινα και οι γκευ στην κρεμαλα'

πολυ,πολυ,ΠΟΛΥ,Π Ο Λ Υ σωστες οι ιδεες σου.ΕΥΓΕ,ετσι να συνεχισεις παιδι μου!!!Με κανεις περηφανη!!!

Ειμαι πολυ συγκινημενη που ο πολιτισμος μας εχει προχωρησει τοοοοσο πολυ..Και εισαι ενα γνηηηησιο δημιουργημα της σημερινης κοινωνιας(Θα σου ελεγε το 18ο αιωνα κανενας Ισλαμιστης η Εβραιος η Καρδιναλιος-αν και αυτοι γενικοτερα πηγαιναν με ολους κι ολες.)

Πολύ άνετα μάθε οτι είμαστε περιζήτητοι και σε κοπέλες που σπουδάζουν νομική,

μαθηματικό, πολυτεχνείο...

ΝΑΙΙΙ!!!!!ΚΑΙ δεν εισαι και ο μονος!!!Εμενα με θελουν ολοι της νομικης,του πολυτεχνειου,του μαθηματικου/φυσικου/χημικου,κι ολα τα αρεσνικα των Τει, που ομως αγνοω.Με ζητουν σε γαμο ολοι οι φοιτητες και οι καθηγητες του Cambridge που ειχα περασει πηγαινοντας για ψωνια στου Harrod's,αλλα εγω μαλλον θα παντρυτω τον Πριγκιπα της Βουργουνδιας που εχει τελειωσει ολες αυτες τις σχολες μαζι και εχει ωραια ματια. :splaaaats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δεν είμαι βλάσφημος αλλά δεν κρατιέμαι κιολας...

1) Είναι Ο Θεος ή Η Θεος, ή Η Θεα;;;;

2)Αν είναι γυναίκα ο ένας και μοναδικος τότε η ΠΑΝΑΓΙΑ τι ρόλο βάραγε;;;

3)Για να μήν ρωτήσω για τον Ιωσήφ...

4)Οι μαθητές του Ιησού ήταν και αυτοί γυναίκες;;;

5)Οι Ευαγγελιστές ήταν Ευαγγελίστριες;;;

6)Ο θεος να με συγχωρέσει που κάνω τέτοιες βλακώδεις ερωτήσεις....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

:P Κοιτα οι ερωτησεις σου ειναι πραγματι χαζες γιατι οπως ξερουμε ηταν ολοι διασημες τραβεστι που τραγουδωντας στα καμπαρε της εποχης,διαφορα σουρουκλεμε ευαγγελια εκαναν και την κατηχηση.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

*****************************************

Καλα τι σου εκανε ο Αποστολος Παυλος? Αμα τα διαβασει αυτα που γραφεις απο εκει που βρισκεται, του σφυραει του Θεου και σου ριχνει Κολαση ισοβια ΧΩΡΙΣ ΑΝΑΣΤΟΛΗ, και σου απαγορευει να κανεις και εφεση.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΩΙΜΕ!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ξεστραβώθηκα να διαβάσω τις 5 σελίδες που έχετε γράψει... emfyto

Γενικώς διαφωνώ και συμφωνώ...αλλά βαριέμαι να τα ξαναλέω... emanakatevomai

Α vlachos το παππούς το είπα επειδή μου είπες οτι είμαι μικρούλα ακόμα...δεν είδα ηλικία...Με συγκινείς όμως που έψαξες το προφίλ μου για να βρείς πότε έχω γεννηθεί... :P

Αααα επίσης δεν έχω καταλάβει ο Alban τι απο τα δύο υποστηρίζει τελικά... :blink:

Ααααααααα και ας αφήσουμε τα Θεία ήσυχα βρε παιδιά.... emeleos

Αυτά και καλά μπάνια... emofftopic

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συγκινουμαι... :)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η δυναμις του Κυριου σε εκανε να συγκινηθεις. Ετσι γινεται με ολους τους αμαρτωλους. Βρισκεσαι ηδη στην οδο της σωτηριας. Ευγε!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup emarup emarup (βελάκια γενικά γιατί βαριέμαι και να μετράω πόσα ποστ πιο πάνω έχουν ειπωθεί...)

Δεν υπάρχει θεός. Υπάρχει μόνο μια θεά, εγώ :splats:

Ομοίως Παναγίες, Ιωσήφηδες (=Σηφάαααααααατσηδες :lol: ) και λοιποί.

Ιησούς δεν υπήρξε, και συνακόλουθα ούτε και μαθητές. Αντιθέτως εγώ είχα πολλούς μαθητές και μαθήτριες όταν δίδασκα μια εποχή στα ωδεία empiano

Από ευαγγελιστές και ευαγγελίστριες....τι αν πω....υπάρχει στο μοναστηράκι η οδός Ευαγγελιστρίας, πολύ κοντά στην Αγ. Μάρκου απ'όπου ψωνίζω τα πανηγυρτζίδικα βερνίκια νυχιώνε. Κι όλα αυτά τα γράφω γιατί

α) την ΚΟΥΑΓ την ξεχάσατε ωρέ και θα φτάσει 3η σελίδα όπως πάμε!!! :splats:

β) το τοπικ έχει πάρει μη αναστρέψιμη μορφή πλέον, και το μόνο που μένει είναι να βγουν και οι highlander και βλαχοτεξανός και να πλακωθούν για το γνωστό ζήτημα... emeleos:P

γ) η δεσποινίς Παναγιώτου καλά κάνει και βρίζει, διότι δεν μπορώ να το κάνω εγώ (έχω και ένα μοδερατιλίκι να προστατέψω) αλλά έχουμε και το εκτονωτήριο όπου θα είμαστε και ιν-τοπικ emkiss

δ) Ούτε εγώ κατάλαβα τελικά με ποιον είναι ο δρ Αλμπαν :blink:

ε) Κάπου υπάρχει ένα τοπικ "Ψηφίστε τον πιο δημοφιλή".... μπορούμε πάντα να ανανεώσουμε τις υποψηφιότητες :splaaaats:

στ) Πηγαίνετε να κάνετε κανα μπάνιο γιατί οι εγκέφαλοι υπερφόρτωσαν.

ζ) Ζήτω το μπαχάλεμα αλλά κάποιος έπρεπε να το κάνει.

η) Για όποιον θίχτηκε με τα σχολιάκια μου περί θειων και ανηψιών ζητώ συγνώμη, αλλά εμμένω :)

θ) ΚΟΛΑΣΗ ΜΙΛΑΜΕ emdevil

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Νοτμπαντ,οπως σε βλεπω για κερατου πηγαινεις,λυπαμαι...

*****************************************

εγώ πάλι λυπάμαι για το επίπεδο σου...μήπως διαβάζεις και το φλυτζάνι γιατί βλέπω έχεις κληρονομικό χάρισμα...

*****************************************

.

Πω πω επιστήμων σου λέει μετά...μορφωμένη κοπέλα...σε διάλογο με επιχειρήματα.

:lol::lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εεεεεεεεεεε εγώ παλεύω με νύχια και με δόντια (για την ακρίβεια με ποστς και εμοτικονς :P ) να ελαφρύνω το κλίμα και σεις ετοιμάζεστε να τσακωθείτε και να αποδείξετε στους άντρες ότι το μαλλιοτράβηγμα των γυναικώνε είναι πάντα το πιο απολαυστικό θέαμα?? emno

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.