Jump to content

Γυναίκα και Ιατρική


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 256
  • Created
  • Last Reply

Homo feticus το που θα πάω εγώ είναι δική μου δουλειά...δε νομίζω να σου έδωσα το δικαίωμα να μου υποδεικνύεις και που θα πάω :wacko: ...όσο για τους τρόπους μου σίγουρα είναι πολύ καλύτεροι και ανώτεροι απο τους δικούς σου!!!

V23 oι σημερινές γυναίκες δεν απέκτησαν @...ούτε θέλουν άλλωστε να αποκτήσουν...χάρισμα σας... :blink:

Vlachos συμφωνώ μαζί σου (η μεγαλη πλειοψηφια οσων πανε ιατρικη είναι ατομα περιθωριακα,κομπλεξικά.κατα κανονα οι σπασίκλες της ταξης που χαίρονταν να βαζουν απουσίες.)!!!Για αυτό και ο μισογυνισμός στη σχολή μας πάει σύννεφο!!!

Αν πάλι νομίζεις οτι ο φυσιολογικός άντρας δε μπορεί να παντρευτεί μια γιατρίνα γιατί δεν ανέχεται να κάνει το ίδιο επάγγελμα με αυτόν τοτε ας μη την παντρευτεί...στη τελική δε τον υποχρεώνει και κανείς...Ξενέρωτες είναι οι περισσότερες?Σα παιδάκι του γυμνασίου μιλάς...

Οι μυστήριες που θέλουν χειρουργική...δικαίωμα τους... :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κακκίες και μόνο κακκίες

emiloveyou

Μαρίζα έφτιαξα ειδικό τόπικ για να βγάζουμε όση κακκία θέλουμε... lol

:D:D:D:Demarupemarup

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το να περιγράφεις τη πραγματικότητα ή να αρνείσαι χαρακτηρισμούς του τύπου οι γυναίκες και η ιατρική δε πάνε μαζί δε νομίζω να είναι κακία... emplease

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κακκίες και μόνο κακκίες

emiloveyou

Μαρίζα έφτιαξα ειδικό τόπικ για να βγάζουμε όση κακκία θέλουμε... lol

:D  :D  :D  :D  emarup  emarup

Το να λές κάποιον κομλεξικό ή νατου λές να μην παντρευτεί απλά και μόνο για να τονίσουμε λίγο το φεμινιστικό κίνημα, είναι ψηλό κακκία... Άλλωστε δεν απωρήσατε πότε εσείς οι γυναίκες γιατί εμείς οι άντρες δεν έχουμε κάτι ανάλογο του φεμινιστικού κινήματος;;;;;;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ηelloooooo.... emeek

1)δε το πήρα βαρέως...απλά απάντησα σε εσάς που μάλλον το έχετε πάρει πιο βαρέως...light δε διαφωνώ αλλά να προσέχουμε και τι γράφουμε...Σωστά? ;)

2)Αγαπητέ alban αν είχες διαβάσει τα παραπάνω ποστ θα καταλάβαινες οτι αυτό που έγραψα περι κομπλεξισμού είναι αντιγραφή απο το πόστ του Vlachos.Γι'αυτό και το είχα βάλει σε παρένθεση...συγνώμη έπρεπε να βάλω " . :wacko:

3)Είπα: "Αν πάλι νομίζεις οτι ο φυσιολογικός άντρας δε μπορεί να παντρευτεί μια γιατρίνα γιατί δεν ανέχεται να κάνει το ίδιο επάγγελμα με αυτόν τοτε ας μη την παντρευτεί...στη τελική δε τον υποχρεώνει και κανείς"

Δηλαδήηηηηηηη αν δε του κάνει η γιατρίνα να μη παντρευτεί γιατρίνα!!!!!

Ας παντρευτεί και δασκάλα...τι με νοιάζει εμένα? :blink:emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

......μου δινεις ιδεες.... B)

αα! αυτά πέστα και στον αντρούλη σου πριν παντρευτείς,,, και όταν παντρευτείς,,, και αν θα σε παίρνει να τα πεις... emcat  emcat

Τα έχω πει ήδη και ευτυχώς υπάρχουν άντρες που συμμερίζονται μια γυναίκα και την βοηθούν όταν και όσο μπορούν.Το αν θα μείνω γεροντοκόρη ή όχι θα είναι καθαρά από δική μου επιλογή και όχι για τις ιδέες μου.

Επειδή ίσως να είσαι καλό παιδί αλλά μικρός μάλλον(αλήθεια και τη μάνα που σε γέννησε την έχεις στο ίδιο επίπεδο με όλες τις υπόλοιπες γυναίκες που θεωρείς δούλες σου; )και όσα γράφεις εδώ ελπίζω να μη τα λες και έξω ,γιατί γυναίκα θα βλέπεις μόνο σε μεγάλη ακτίνα... κι αν βλέπεις από πιο κοντά θα είναι για άλλους λόγους και όχι για σένα(εκτός κι αν δεν σε πειράζει αυτό..), να σου δώσω μια συμβουλή για να μη μείνεις γεροντοπαλίκαρο... άλλαξε ιδέες όσο έχεις καιρό γιατί η εποχή που έμπαινε ο άντρας ο πολλά βαρύς και μάγκας σπίτι και όλοι τρέμανε από τον φόβο τους ,πέρασε και δεν θα ξανάρθει!!

Οι μάγκες δεν υπάρχουν πια...τους πάτησε το τρένο!

Αν πάλι θέλεις να διατηρήσεις τις ιδέες σου ίσως θα ήταν καλύτερα να πας σε κάποια άλλη χώρα πχ Αφγανιστάν. Εκεί σίγουρα θα είσαι αρχηγός!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Κακκίες και μόνο κακκίες

emiloveyou

έφτιαξα ειδικό τόπικ για να βγάζουμε όση κακκία θέλουμε... lol

:D  :D  :D  :D  emarup  emarup

Μα καλά αφού υπάρχει ειδικό TOPIC για κακκίες...

Αλλά σωστά ξέχασα στις γυναίκες πρέπει να χαρίζουμε και ένα χάρτη μαζί με κάθε οδηγία.. ή μάλλον να τις παίρνουμε απο το χεράκι..

Πάμε λοιπων..

Στράτα στρατούλα..

emardownemardownemardown

Κακκίες και μόνο κακκίες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μακάρι...

χαχαχαχα

τώρα πάρε δώρο έναν χάρτη emarrightemarrightemardown

emardownemarleftemarleftemarleftemarleftemarleftemarleftemarleftemarleftemarleft

emardown

Κακίες και μόνο κακκίες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

να απαντήσω στον ΝΜ25 εδώ που δεν θα καταδέχεται να του στείλουν ταπεράκια ΌΤΑΝ μείνει μόνος του...μείνε με το καλό (φαντάζομαι σε κανά αγροτικό θα γίνει αυτό) και τότε έλα μίλα μου αν ανάμεσα στην εφημερία και στο ιατρείο μπορείς να μαγειρέψεις έναν σολομό με αμύγδαλα σωτέ. Όχι γιατί έξω από τον χορό πολλά τραγούδια λέμε.

Όσο για το αν οι γιατρίνες προλαβαίνουν κλπ κλπ...εεε δεν προλαβαίνουν, πώς να γίνει! Και η μαμά του ινλάινερ ΕΙΝΑΙ σούπερ μαμά (και όχι καθημερινή αγαπητό μου παιδί...σούπερ σούπερ είναι ;) ) Δεν συμφωνώ φυσικά με τις ακραίες απόψεις, άντε στην κουζίνα σου κλπ κλπ, αλλά αφού ο χρόνος δεν υπάρχει...δλδ ας μου πουν παιδιά που μένουν μόνα τους αν δεν έχουν τοάγχος

μαγείρεψε...πλύνε...σφουγγάρισε...σιδέρωσε...βγάλε τα σκουπίδια έξω...πήγαινε σούπερ...πλήρωσε ΔΕΗ, ΟΤΕ, κοινόχρηστα κι ένα σωρό τέτοια νοικοκυρίστικα συν το διάβασμα συν τις κλινικές συν τις εφημερίες συν να πας βόλτα με φίλους συν να δεις το αμόρε. Και αυτά ως απλοί φοιτητές.

Που να υπάρχει και οικογένεια από πίσω. Κι αυτό δεν είναι κακό. Αυτό είναι η αλήθεια.

Όσο είμαι κι εγώ στης μαμάς μου και τα βρίσκω όλα έτοιμα ουυυυυ μπορώ να λέω πολύ ωραίες θεωρίες. Και αυτά που κάποια κοπέλα είπε για πλήρη οικιακή απασχόληση είναι πάρα πολύ σωστά...βάλε σε αυτά κι ένα 8ωρο νοσοκομείου, κάποιες εφημερίες και κάααποιο διάβασμα και πιστεύω έχεις την τέλεια φόρμουλα που σε οδηγεί κατευθείαν στην ημίτρελη κατάσταση μιας γιατρίνας. Καλάδεν τις έχετε δει μέσα στις κλινικές σας;;; Ξεχωρίζουν οι παντρεμένες με παιδιά από τις ανύπαντρες, και οι των εργαστηρίων από αυτές στις κλινικές. Μπαμ κάνουν.

Τέλος πάντων κανείς δεν λέει ότι είναι και το τέλος του κόσμου , ούτε ότι θα παρατήσουμε το ιατριλίκι για να ζυμώνουμε κεφτέδες αλλά μην κρυβόμαστε και πίσω από το δάχτυλό μας. :D Ααα όσο για τα διάφορα σεξιστικά διαφωνώ πλήρως...όλα αυτά ένας σωστός σύντροφος τα γνωρίζει καλά και στέκεται σύμμαχος και όχι πασάς απαιτώντας ξέρω γω τι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Δε μπήκα στον κόπο να διαβάσω όλα τα ποστ. Λυπάμαι ειλικρινά που ορισμένοι όπως ο Feticus θέλουν να τους αποκαλούμαι και συναδέλφους...και μετά μου λέτε εμένα γιατί θέτω ως απαράβατο κριτήριο το έτερον ήμισι να ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΙΑΤΡΟΣ. Και όχι τίποτα άλλο, αλλά τον επιβεβαιώνετε όταν μας βρίζει και μας λέει κομπλεξικούς και καβαλημένους.......Δε ντρέπεστε ρε emcensored =ό,τι βρισιά θέλετε, που λέτε ότι είστε γιατροί μόνο και μόνο για να ρίξετε άμυαλα κοριτσόπουλοα και κυριώς τις μαμάδες τους , των οποίων το όνειρο είναι πώς τα χαριτωμένα τέκνα τους θα βρεθούν δίπλα σε γιατρό ή δικηγόρο;;;; Είστε ελεεινοί....

και το πώς θα τα καταφέρουμε, αφήστε να το κρίνουμε εμείς....

Inliner, ειλικρινά έχεις ανεβεί κατακόρυφα στην εκτίμησή μου

Και όπως είπε η Notbad υπάρχουν και ήσυχες ειδικότητες

Φροντίστε μοναχά εσείς οι μεγαλογιατροί που θα χετε τη γυναίκα στο σπίτι, να μεγαλώνει εκείνη τα παιδιά και όχι να σας τρώει τα λεφτουδάκια σας στα Spa και στις κοινωνικές εκδηλώσεις με "φίλες"

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μια ζωή οι γυναίκες ούτε που σας έριχναν βλέμμα,

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΣ ΦΛΩΡΑΚΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΝ ΠΕΡΝΑΩ ΣΤΙΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ.

ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙΣ ΤΟΝ FETICUS! ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - fragolevantika grapste kalytera ## no greeklish please! ## - oxi fragolevantika grapste kalytera sta agglika - agglika - agglika - agglika - ΔΗΛΑΔΗ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΡΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΠΙ ΜΠΙ ΜΠΟ!!!ΓΕΝΙΚΩΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΣΤΙΛ ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΥ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε δεν πάτε να κάψετε κανα "Τελευταίο Πειρασμό" μαλακοπίτουρες, που οι Έλληνες φορολογούμενοι πληρώνουν για να τους θεραπεύετε αύριο, μεθαύριο;

Ποιάς σχολής ρε κουραδόμαγκα; Της θεολογικής στη Χάλκη; Ή της Μεγάλης του Γένους;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ρε δεν πάτε να κάψετε κανα "Τελευταίο Πειρασμό" μαλακοπίτουρες, που οι έλληνες φορολογούμενοι πληρώνουν για να τους θεραπεύετε αύριο, μεθαύριο;

Ποιάς σχολής ρε κουραδόμαγκα; Της θεολογικής στη Χάλκη; Ή της Μεγάλης του Γένους;

ωραιο αυτό το τελευταιο!! να που πες και κατι καλο!!

μη ξεχασεις στο τελος να παρεις την ευλογία του σεβασμιωτατου!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΤΩΝ ΓΚΕΙ ΣΧΟΛΗΣ!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Έλα ρε: Ιδρύθηκε τέτοιο πράμα και σ΄άφήσανε απέξω; Να από πού αλλού πηγάζουν τα συμπλέγματα!!!!

Είναι θέμα καλλιέργειας, φασισταριό του κερατά, όχι τεστοστερόνης.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Και εγω πιστευω οτι ειναι θεμα καλλιεργειας που εσυ με τις βρισιές σου δειχνεις οτι δεν εχεις.τελος παντων, πηγαινε για νανι γιατι αυριο εχεις μπουγάδα,απλωμα του τραχανα και σιδέρωμα :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σ' αυτό με τις βρισιές απάντησα ήδη. Και να μη σε νοιάζει τι θα κάνω αύριο το πρωι. :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup μπραβο !!! εισαι και μοντερεϊτορ!! δεν το χοντραινω ... η αληθεια ελαμψε και τσουζει λιγο!! δεν πειραζει ,, λιγο πουδρα ταλκ και τα περασει... :P

Βαζελίνη αρχηγέ μ', βαζελίνη. :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφού ήθελα να συμβάλω και εγώ στην ανακούφιση από το τσούξιμο νιώθω λιγάκι περήφανος για την συμβολή μου στο μπαχάλεμα. Και παραθέτω το παρακάτω ένδοξο σύμβολο:

no_maam.jpg

Α και κάτι άλλο:

@ΝΜ25

Έγραψες κάπου οτι ο σκοπός του ανθρώπου δεν είναι η αναπαραγωγή. Υποθέτω πώς ξέχασες τη λέξη 'μόνο', έτσι δεν είναι;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupemarupemarup

Βλέπω πως τελικά οι άντρες του φόρουμ τσακώνονται μεταξύ τους για τις γυναίκες και αυτές κάθονται και κοιτάνε...

Κάτι μου θυμίζει αυτό :P:lol::P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.