Jump to content

Γυναίκα και Ιατρική


Recommended Posts

Επειδή αγαπάω τον σύντροφό μου και σέβομαι τις επιθυμίες του θα τον στηρίξω σε αυτό, που κάνει, όπως και αυτός εμένα, με σκοπό να κάνουμε τις ζωές μας καλύτερες. Όλα τα άλλα είναι αμπελοφιλοσοφίες.

Με κάλυψες. Πλήρως. Όταν βρει ο καθένας μας κάποιον ικανό να τον αγαπά και να τον σέβεται ΟΛΑ τα άλλα είναι εφικτά. Και η ζωή γίνεται όντως καλύτερη ...

emgoalemgoalemrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...
  • Απαντήσεις 256
  • Created
  • Last Reply
Ναι στη "Γυναικα και Ιατρικη",αλλα με την προϋποθεση πως θα ειναι καπως ετσι 34bd8.gif:

ist21090783sexymedicaldoctoriibx8.jpgerdoctoraz5.jpgsurgeonpo5.jpg

φοβερή απάντηση!! να μου ζησεις αρειανέ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφωνώ απόλυτα.Αντιστοίχως:'Όχι,το ότι οι άντρες γιατροί έχουν πέραση δεν είναι μύθος.Βασική προυπόθεση βεβαίως είναι να φαίνονται κάπως έτσι'

clooney.jpg ή έτσι ericdane.jpg(με τα ρομπάκια τους) και κουλ στην πραγματική του ζωή κάπως έτσι 1galleryrobertzuckerman6sn.jpg και φυσικά να είναι και όπως ο Troy στα φράγκα και στη ζωή,τότε ΝΑΙ,σίγουρα έχουν προοπτικές για να τεθούν ευπρόσδεκτοι στις αγκάλες των γυναικών(ή ότι άλλο,διακρίσεις δε κάνουμε). :bloodomen: Ότι άλλο απορριπτέο-πολύ χαιρόμεθα που εσείς ικανοποιείστε με ένα plain ξεκωλάκι.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ακριβώς ;)

Σχόλιο ενός συναδέλφου 76 ετών (που τυχαίνει να είναι μπαμπάς μου) πάνω στην τηλεοπτική σειρά House MD σχετικά με το περιστατικό του τελευταίου επεισοδίου: είδες όμως τι ωραίες ειδικευόμενες έχουν στην Αμερική? emrockon:lol:emiloveyou

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε,και η εγχώρια Σοφία Αλιμπέρτη(αθάνατο 'Σοφία ορθή',35 επαναλήψεις από τότε που τελείωσε) καλή ήταν.

Ο Βαλτινός είναι λίγο γέρουλας,αλλά οκ,τουλάχιστον δεν έχει τη κλασσική μπάκα εν συνδυασμώ με καράφλα που ισχύει συνήθως στην πραγματικότητα στους γιατρούς όμοιας ηλικίας emgoal

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τι γυναίκα και άντρας, εγώ ξέρω πως την Τρίτη εφημέρευε αυτή, Τετάρτη-Πέμπτη εγώ, σήμερα έφυγε για το νησί της μετά από 2 μήνες γιατί ούτως ή άλλως εφημερεύω Σάββατο-Κυριακή, αυτή εφημερεύει Δευτέρα, εγώ Τρίτη, αυτή Τετάρτη.....

αλλά παιδιά την Πέμπτη....

μιλάμε τι έχει να γίνει την Πέμπτη....

την Πέμπτη, θα ρίξουμε κάτι ύπνους.......

πάντως σήμερα την πήρα απ'το νοσοκομείο και την πήγα στο ΚΤΕΛ emconfused

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.