Jump to content

Καλλωπιστική Οργάνωση Υπεράσπισης των Απανταχού ♀


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Last Reply

σε ενυδατικη μασκα και κρεμα νυκτος παιζω αναμεσα σε διαφορα γι αυτο και δεν προτεινα κατι

επισης σε ο,τι αφορα μασκαρες εχω καταληξει αφου εχω δοκιμασει οτι σε μασκαρα κυκλοφορει απο την πιο πανακριβη μεχρι την του σουπερμαρκετ οτι καλυτερες απο συγκεκριμενες της Lancome δεν υπαρχουν.

εσεις τι λετε επ αυτου;;;ε;;

ΦΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ

ΕΝΤΙΤ ΕΚΑΝΑ????????????δεν εκανα αντ ριπλαι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ουαααααααααααααααααααααααααααααααααα

ααα παααααααααααααααααει το μηνυμα τεσσερα στρεμματα εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε ρε πουστη παλι αμαν πια emcrybaby emcrybaby emcrybaby emcrybaby emcrybaby emcrybaby emcrybaby

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σε ενυδατικη μασκα και κρεμα νυκτος παιζω αναμεσα σε διαφορα γι αυτο και δεν προτεινα κατι

επισης σε ο,τι αφορα μασκαρες εχω καταληξει αφου εχω δοκιμασει οτι σε μασκαρα κυκλοφορει απο την πιο πανακριβη μεχρι την του σουπερμαρκετ οτι καλυτερες απο συγκεκριμενες της Lancome δεν υπαρχουν.

εσεις τι λετε επ αυτου;;;ε;;

Ενυδατική...από τα 20; Σιγά ρε κορίτσια :D χαλαρά έεεχετε καιρό για κρέμες

Για μάσκαρα Hypnose, Lancome...αξίζει κάθε σεντ.-

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για μάσκαρα Hypnose, Lancome...αξίζει κάθε σεντ.-

Nομιζω οτι τη Hypnose τη σταματησαν.Εβγαλαν κατι αλλες με αλλο ονομα,αντιστοιχες και καλα.

Λοιπον αυτα που ελεγα στο προηγουμενο μηνυμα που εξαφανισα κατα λαθος,ειναι οτι

σε ενυδατικη κρεμα ημερας δεν εχω ακομη καταληξει.Μεγαλος Γολγοθας :D το θεμα ενυδατικη ημερας,συμφωνατε;

Χαρικλεια δυστυχως κεν τ χελπ γιου.

Αν ΕΕΕχω δοκιμασει κρεμες αλλα καμια δεν ειναι αυτο που χρειαζομαι.

Μια μονο τα τελευται χρονια ειχα εντοπισει που μου εκανε,ηταν σε συσκευασια δειγματος ομως και την πεταξα κατα λαθος η ηλιθια μολις τελειωσε :wacko:

Εμ ετσι μικρουτσικο που ηταν! emconfused:rolleyes:emcolgate

Εν τω μεταξυ αυτοι οι διαχωρισμοι...ξηρο-μεικτο-λιπαρο δερμα ειναι εντελως του κωλου απο ενα σημειο on,νομιζω,για να μην πω ειναι του κωλου γενικως.

Αν δε τη δοκιμασεις στη μαπα σου μια κρεμα,δε μπορεις να ξερεις αν σου ταιριαζει η οχι.

Τι κι αν λεει για τι τυπο δερματος ειναι,τι κι αν την αισθανθεις με τα δαχτυλα σου την υφη της,τι κι αν την απλωσεις εκει στη thenar περιοχουλα που την απλωνουμε συνηθως,αν δεν! την απλωσεις στο προσωπο σου,δεν ξερεις τιποτα.

Γι αυτο ειναι και χρησιμουτσικα αυτα τα δειγματακια που δινουν.

Εν τω μεταξυ ειναι δυσκολο να βρεις μια κρεμα ενυδατικη καθαρα. Αλλο λιπαρη κι αλλο ενυδατικη.

Δε μου λειπει λιπαροτητα,μου λειπει νερο,εχει διαφορα.Οταν ζητας κρεμα για εντονη ενυδατωση συνηθως παει πακετο με εφτα κιλα λιπαροτητα να πουμε.Ε δε θελω κυρα μου λιπαροτητα,ενυδατωση θελω.Νερο μου λειπει οχι λιπιδια μπαααααα σε καλο σου :splaaaats:

Ασε που και μερικες που υποτιθεται ειναι καθαρα ενυδατικες με ελαχιστη λιπαροτητα,μου βγαινουν σαν ζελε τελικα,σκετη κολλα σαν ορος ενα πραμα,μουφα σκετη κι αυτες!

Εειιιιιναι αααδικη αυτη η ζωη emno ,τι να κανεις?!! emconfused:lol::P

Εν τω μεταξυ απο τις χειριστες κρεμες προσωπου θεωρω τις Κορρε.

Νομιζω ειναι μια λασπη σκετη.

Καλα οχι οτι του Dior οι και καλα ενυδατικες ακρως,βγηκαν καλυτερες.

Εχω καταληξει οτι χιλιες φορες να παιρνεις κρεμα απο φαμακειο παρα απο Ντιορ και παρεμφερεις μαρκες.

Δινεις τα διπλα λεφτα για τη φιρμα και το μπουκαλακι να πουμε.Ενω σιγα το καλυτερο προιον που χει μεσα συγκριτικα με αυτες που πουλανε στα φαρμακεια,τις γνωστες.

Και για να ξαναμαναεπανελθουμε στο προβλημα μου,δε βρισκω ενυδατικη ημερας που να μου ταιριαζει ρε γαμωτο!

Suav και thalasso για προτεινετε τιποτα ρέι...

Biotherm μονο δεν εχω δοκιμασει.Ολο λεω να παρω μια κι ολο αλλη παιρνω τελικα.Τι γνωμη εχετε για τις Βιοτherm;Ειναι να σου κατσει νομιζω.Τι biotherm,τι VICHY τι κρεμα αραβοσιτου γιωτις! :P μουαχαχα αυτο θα πει χιουμορ

λοοοοολ :splaaaats:

Λοιπον girls,εχω να προτεινω μερικα προιοντα που απο τοτε που τα δοκιμασα δεν τα εχω αποχωριστει.

Για το δερμα μου τουλαχιστον ειναι τελεια σε σχεση με διαφορα αλλα.

Κι αν εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεχω δοκιμασει κατα καιρους.

Ασε που συμφερουν και οικονομικα,δε σκας το πενηνταρικο καθε φορα στο μαλακα το Ντιορ.

Βεβαια νταξ εχει να κανει με το δερμα και τις αναγκες της καθεμιας,αλλα εμενα με εχουν βολεψει τι να σας πω.

Πατε σε φαρμακειο και ζητατε

υγρο για πλυσιμο προσωπου της Αvene,ενα βγαζει δεν εχει δευτερο για να μπερδευτειτε ξερω γω :rolleyes:

ενα εχει απλως βγαινει σε δυο διαφορετικες συσκευασιες.

Που λετε και νιωθεις οτι καθαριζεις και δεν ξηραινει καθολου μα καθολου.

Και για ντεμακιγιαζ το μεγαλο της Vichy το 3 σε 1.Ειναι και για προσωπο και για ματια και εχει μια πολυ ωραια υφη ακριβως οπως πρεπει να ειναι.

Και τα δυο αυτα τα βρισκετε και στα Hondos αλλα στο stand με τα φαρμακευτικα.

Επισης roll on neutro roberts to ροζ.Μυρωδια δικαριτικοτατη κ μωρουδιστικη,δεν αφηνει λεκεδες σε ρουχα,ακρως φιλικο στο δερμα και κανει πολυ καλα τη δουλεια που πρεπει να κανει.

Ασε που ναι και γλυκουλι ομορφουτσικο συμπαθεστατο ετσι στρογγυλουτσικο χοντρουτσικο με το ροζ του το καπακι :rolleyes::D:P

Aυτα.

Τι αλλο;

Α ναι εχω βρει κι ενα κορυφαιο χρωματακι κραγιον πορτοκαλοκοκκινο Dior νουμερο 999.Κι αυτο το χω κανει all time classic πια.

Αν και αυτο που θελω ειναι ενα αντιστοιχου χρωματος,ισως πιο φωτεινο ακομη,αλλα να ειναι σταθερο να μη φευγει.

Εχετε να προτεινετε κανενα απο αυτα που δε φευγουν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εν τω μεταξυ ειναι δυσκολο να βρεις μια κρεμα ενυδατικη καθαρα. Αλλο λιπαρη κι αλλο ενυδατικη.

Δε μου λειπει λιπαροτητα,μου λειπει νερο,εχει διαφορα.Οταν ζητας κρεμα για εντονη ενυδατωση συνηθως παει πακετο με εφτα κιλα λιπαροτητα να πουμε.Ε δε θελω κυρα μου λιπαροτητα,ενυδατωση θελω.Νερο μου λειπει οχι λιπιδια μπαααααα σε καλο σου :splaaaats:

σηλια,αν σου λειπει νερο,σου χρειαζεται καποιος να σε ποτιζει και οχι ενυδατικη/

αν προσεξεις αλλωστε ολες οι κρεμες αναφερουν οτι η ενυδατωση που παρεχουν αφορα τις ανωτερες στοιβαδες της επιδερμιδας/

οι κρεμες του Κορρε ειναι οντως χαλια/

ειχα παρει μια απο περιεργεια πριν απο μερικα χρονια,γτ ειναι και παρα πολυ φθηνες,

και τελικα δεν την χρησιμοποιησα ουτε στα χερια μου/

dior ειχα χρησιμοποιησεις για κανενα 3μηνο προ οχταετιας μια σειρα που ειχε βγαλει τοτε και απευθυνονταν σε πιο νεανικες επιδερμιδες,που δεν ξερω αν βγαινει ακομη ή αν εχει αντικατασταθει,

και μου πηρε αλλο τοσο χρονο μετα να επαναφερω το δερμα μου στα φυσιολογικα του/

για τα VICHY εχω ακουσει τα χειροτερα και απο δερματολογους (μεσω τριτων,γτ δεν εχει χρειαστει να παω ποτε η ιδια μεχρι στιγμης)/

για τα Αvene αντιθετα εχω ακουσει καλα λογια,και το καθαριστικο που αναφερεις το χρησιμοποιουσε ο αδερφος μου,αλλα αυτο απεθυνεται σε προβληματικα, λιπαρα και με ταση για ακμη δερματα/

εγω απο τα 15 μου(και δεν πιστευω οτι ηταν νωρις,εφοσον τωρα λιγο πριν τα 30 δειχνω διαπιστωμενα 20 :rolleyes: )

χρησιμοποιω κρεμες,προιοντα καθαρισμου και τα βασικα προιοντα μακιγιαζ(πουδρα,concealer,mascara και make-up,οταν και αν το τελευταιο) της clinique και ειμαι απολυτα καλυμμενη/

Α ναι εχω βρει κι ενα κορυφαιο χρωματακι κραγιον πορτοκαλοκοκκινο Dior νουμερο 999.Κι αυτο το χω κανει all time classic πια.

Αν και αυτο που θελω ειναι ενα αντιστοιχου χρωματος,ισως πιο φωτεινο ακομη,αλλα να ειναι σταθερο να μη φευγει.

Εχετε να προτεινετε κανενα απο αυτα που δε φευγουν;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

δεν υπαρχουν κραγιον που δε φευγουν,τα αλλα ειναι στοκοι με δυσαρεστη υφη και ασχημη οψη/

απο τα dior προτιμω αυτα της σειρας addict που εχουν πιο ελαφρια υφη/

αφου σ'αρεσουν τα φωτεινα κοκκινα,δοκιμασε το high shine 734 gipsy red,που ειναι ουσιαστικα gloss σε μορφη κραγιον,αλλα πιο σταθερο απο gloss,και addict 754 numerical red/

αν δεν εισαι μελαχρινη δοκιμασε και κοραλλι και πορτοκαλι αποχρωσεις,αν παλι εισαι να τις αποφυγεις γτ θα δειχνεις σα γυφτακι/

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σηλια,αν σου λειπει νερο,σου χρειαζεται καποιος να σε ποτιζει και οχι ενυδατικη/

ΛΕΣ Ε? :rolleyes: :rolleyes: ΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΣΥΝΗΘΕΙΑ :rolleyes: "στο προοοοοοοοοοοσωπο στο προοοοοοοοοοοοσωπο bab!!!!" :P ΧΑΧΑΧΑΧΑ :P

αν προσεξεις αλλωστε ολες οι κρεμες αναφερουν οτι η ενυδατωση που παρεχουν αφορα τις ανωτερες στοιβαδες της επιδερμιδας/

E νοαται οτι ολα ξεκινουν απο μεσα μας! :rolleyes::):D:P

Σοβαρα τωρα νταξ νοαται οτι το παν ειναι η διατροφη και η ασκηση ακομη και για το δερμα προσωπου αλλα λεμε τωρα τι ζηταμε και γι αυτες τι απ εξ απ εξω τις στοιβαδες

ασε που ποιος καθεται τωρα να τραφει σωστα και να ασκηθει ενω το απ εξω παστωμα ειναι πιο ευκολη δουλεια :P :P :P

οι κρεμες του Κορρε ειναι οντως χαλια/

γαμησε τα ειναι,ιδιως αυτες του προσωπου λασπη λασπη ξαναλεω

ειχα παρει μια απο περιεργεια πριν απο μερικα χρονια,γτ ειναι και παρα πολυ φθηνες,

και τελικα δεν την χρησιμοποιησα ουτε στα χερια μου βρε ουτε για τις φτερνες λεμεεεεε :lol: /

dior ειχα χρησιμοποιησεις για κανενα 3μηνο προ οχταετιας μια σειρα που ειχε βγαλει τοτε και απευθυνονταν σε πιο νεανικες επιδερμιδες,που δεν ξερω αν βγαινει ακομη ή αν εχει αντικατασταθει,

και μου πηρε αλλο τοσο χρονο μετα να επαναφερω το δερμα μου στα φυσιολογικα του αααααααααααααααα γεια σου!ΠΟΥΣΤΗ DIOR!(μ αρεσει να προσωποποιω την εταιρεια don t bother :rolleyes: ) βασικα θυμαμαι τη μαμα μου καποτε που τα χρησιμοποιουσε κατα κορον τα ντιορ απο κει μου χει μεινει η ψευδαισθηση οτι ειναι καλα.επειδη τα σταζε αδρα καθε φορα και ειχε συνηθως και τσαντακια τσαντες δωρα ετσι πολυ κορυφαια αισθητικα,αλλα ξαναλεω αν εξαιρεσουμε το make up με την αντλια που ειναι σαν κρεμα και με βολευει δεν εχω ευχαριστηθει τιποτα αλλο απο τη συγκεκριμενη εταιρεια απ οσα ετυχε να αγορασω

να μη μιλησω για τις μασκαρες του!χαλια!!!/

για τα VICHY εχω ακουσει τα χειροτερα και απο δερματολογους (μεσω τριτων,γτ δεν εχει χρειαστει να παω ποτε η ιδια μεχρι στιγμης) εμενα σου λεω με εχει βολεψει πολυ αυτο το 3 σε 1 για ντεμακιγιαζ

και επισης αυτες οι τονικες λοσιον τους,μια ειναι ροζ μια μπλε βασει τυπου δερματος αν και θεωρω οτη η μονη διαφορα τους ειναι στη χρωστικη που δινει το χρωμα emcolgate /

για τα Αvene αντιθετα εχω ακουσει καλα λογια,και το καθαριστικο που αναφερεις το χρησιμοποιουσε ο αδερφος μου,αλλα αυτο απεθυνεται σε προβληματικα, λιπαρα και με ταση για ακμη δερματα ΤΣΟΥ!!!απεναντιας ειναι για ευαισθητα ξηρα και πολυ ξηρα!!!ετσι λεει απ εξω.

εγω δεν εχω πολυ ξηρο εχω ενα παραξενο μεικτο ενα πραμα,αλλα παρ ολ αυτα με εχει βολεψει απιστευτα!!!!

δοκιμαστε το αν ψαχνεστε!!!!!μπορει να σας ταιριαξει κι εσας!

εγω σε γενικες γραμμες ειμαι ευχαριστημενη απο την avene

ασε που χει και καλες τιμες /

εγω απο τα 15 μου(και δεν πιστευω οτι ηταν νωρις,εφοσον τωρα λιγο πριν τα 30 δειχνω διαπιστωμενα 20 :rolleyes: )

χρησιμοποιω κρεμες,προιοντα καθαρισμου και τα βασικα προιοντα μακιγιαζ(πουδρα,concealer,mascara και make-up,οταν και αν το τελευταιο) της clinique και ειμαι απολυτα καλυμμενη

εμενα αυτη τη γνωστη σειρα της κλινικ 3 σε 1 σαπουνακι τονικη και κρεμα ειτε για τυπο δερματος 1 ειτε για 2 ειτε για 3 τις βρισκω αισχρες για το προσωπο μου.

το σαπουνι το κανονικο ειναι τρομερα δυνατο και με ξηραινει

το υγρο σαπουνι βρωμαει φαρμακειο και ειναι σαν να μην πλυθηκα δεν καταλαβαινω διαφορα

η τονωτικη ειναι φουλ στο οινοπνευμα και με ξηραινει

και τις κρεμες της συγκεκριμενης σειρας τις βρισκω επισης λασπη

αλλα ξαναλεω εχει να κανει με το δερμα του καθενος και τις αναγκες του.εσενα μπορει να σ αρεσει

αλλη σειρα για περιποιηση προσωπου απο την κλινικ περαν αυτης δεν εχω δοκιμασει

ενα πιλινγκ που παιρνω ενιοτε ειναι δυνατο κι αφηνει μια ασισθηση δροσιας,καλο ειναι

μασκαρα κλπ δεν εχω δοκιμασει ποτε

ισως επειδη απογοητευτικα πληρως μ αυτη τη χιλιοδιαφημιζομενη μουφα σειρα περιποιησης προσωπου ιδανικη για καθε τυπο :splats: επιδερμιδας.

δεν υπαρχουν κραγιον που δε φευγουν υπαρχουν ρε αυτα που ειναι σταθερα που ακουμπας σε υφασμα λιγο μετα και δεν αφηνουν σημαδι

καημο το χω να πετυχω ενα τετοιο

ολο ακουω γι αυτα αλλα ποτε δεν πετυχαινω ενα ,τα αλλα ειναι στοκοι με δυσαρεστη υφη και ασχημη οψη/

απο τα dior προτιμω αυτα της σειρας addict που εχουν πιο ελαφρια υφη /

αφου σ'αρεσουν τα φωτεινα κοκκινα,δοκιμασε το high shine 734 gipsy red,που ειναι ουσιαστικα gloss σε μορφη κραγιον,αλλα πιο σταθερο απο gloss βασικα δε μ αρεσουν τα γκλος ουτε τα περλε θελω ματ πραματα,και addict 754 numerical red/θα τα κοιταξω ομως αυτα που ειπες

αν δεν εισαι μελαχρινη δοκιμασε και κοραλλι και πορτοκαλι αποχρωσεις,αν παλι εισαι να τις αποφυγεις γτ θα δειχνεις σα γυφτακι/ε τα γυφτακια... καλα ειναι :rolleyes: μ αρεσει να γυφτιζω... :rolleyes: αλλα το καλοκαιρι,μες στο χειμωνα ειναι τρατζικ

αααυτααααααα που λες φιλεναδα :rolleyes::D ντουκουλ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σηλι για ξεβαφτικο 3 σε 1 εχεις δοκιμασει της Roc? το βρησκω τα τελευταια χρονια σε μπουκαλο των 250 ml - δοκιμασε το και θα με θυμηθεις.

Avene, Avon, Korff, Sant'Angelica και Lancome τα εχω βρει καλα σε ολα τους τα προϊοντα. Να μήν ξεχασω και τα μαντιλακια ντεμακιγιαζ της Apivita που δεν συγκρινονται με τπτ.

Απορω ποιες ειναι που αγοραζουν Vichy. ειναι αισχρα διαχρονικα και το εχω ακουσει απ΄ολες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πλύσου να δω τα κάλλη σου

σα φύγουν οι μπογιάδες

γιατί με τα καλλυντικά

γυαλίζουν κι οι γιαγιάδες

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

σηλι για ξεβαφτικο 3 σε 1 εχεις δοκιμασει της Roc? το βρησκω τα τελευταια χρονια σε μπουκαλο των 250 ml - δοκιμασε το και θα με θυμηθεις.

εεεεκλεισεεεεεεεεεεεε!!! :P με το που τελειωσει αυτο που χω θα παω να το τσιμπησω.αι τραστ γιου! emrose

Avene, Avon, Korff, Sant'Angelica και Lancome τα εχω βρει καλα σε ολα τους τα προϊοντα.

τις 3 ενδιαμεσες δεν τις εχω δοκιμασει ποτε emoops θα τις εχω κι αυτες στα υποψιν μου,now on ομως

Να μήν ξεχασω και τα μαντιλακια ντεμακιγιαζ της Apivita που δεν συγκρινονται με τπτ.

apivita ε;

βασικα σε apivita ετυχε να δοκιμασω μια φορα ενα πιλινγκ της μαμας μου και το χα βρει εξαιρετικο!!!!!

κι απο τοτε την εχω σε εκτιμηση την εταιρεια χωρις να χεις τυχει να αγορασω τιποτα δικο μου ακομη.

δεν την εχουν κι ολα τα φαρμακεια...oποτε μου ρθε να τη ζητησω ετυχα σε φαρμακειο που δεν την ειχε

ελληνικη εταιρεια δεν ειν αυτη;;;εχω την εντυπωση οτι ειναι ελληνικη.

ελληνικη και καλη;;;;προβληματιζομαι

θα μου πεις γιατι η γαλλικη να ναι καλη ενω η ελληνικη οχι;;

ε ξερω γω επειδη οι γαλλοι εχουν παραδοση στα καλλυντικα.

ε κι εμεις εχουμε παραδοση στη μαλακια

αν σκεφτεις οτι το σπερμα λενε οτι κανει καλο στο δερμα :D

καταληγεις στο οτι εχουμε ολες τις βασεις για καλαααα καλλυντικα!!!μουαχαχα κακοοοοοο;;

γαμω τους συλλογισμους δε μπορεις να πεις :splaaaats::P χαχαχαχαχα

Απορω ποιες ειναι που αγοραζουν Vichy. ειναι αισχρα διαχρονικα και το εχω ακουσει απ΄ολες!

emoopsemblush καλα ντεεεεεεε μη βαρααας!!! emblush

θα σταματησω να παιρνω την τονικ λοσιον και το 3 σε 1 ντεμακιγιαζ της,τιμης ενεκεν στο ποστ σου αυτο!!!! :Pemkiss

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πλύσου να δω τα κάλλη σου

σα φύγουν οι μπογιάδες

γιατί με τα καλλυντικά

γυαλίζουν κι οι γιαγιάδες

emrockon:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πλύσου να δω τα κάλλη σου

σα φύγουν οι μπογιάδες

γιατί με τα καλλυντικά

γυαλίζουν κι οι γιαγιάδες

slipακι εδω μπερδευτηκες χρυσε μου, δε μιλαγαμε για μακιγιαζ αλλα για καθαρισμο.

;)

βαλε το σλιπ το καθαρο

και τ΄αφτερ σέιβ νιψου

γιατι ερχομαι κι αλλοιμονο

να μή βρεθω μαζι σου

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Πλύσου να δω τα κάλλη σου

σα φύγουν οι μπογιάδες

γιατί με τα καλλυντικά

γυαλίζουν κι οι γιαγιάδες

slipακι εδω μπερδευτηκες χρυσε μου, δε μιλαγαμε για μακιγιαζ αλλα για καθαρισμο.

;)

βαλε το σλιπ το καθαρο

και τ΄αφτερ σέιβ νιψου

γιατι ερχομαι κι αλλοιμονο

να μή βρεθω μαζι σου

χμμ βασικα τη μαντινάδα για το δωράκι την έγραψα.

Αλλά επειδή το έθιξες:

Το σλιπ το θέλω βρώμικο

ποτέ δε θα το πλύνω

δεν είμαι για τα μούτρα σου

κι ούτε ποτέ θα γίνω

:)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εγώ ένα κράτησα, από αυτή την στιχομυθία

στο πρόσωπο, στο πρόσωπο :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το σλιπ κι αν εχεις βρωμικο

αλλα εγω κοιταω

και ποσες ωρες μενουνε

συνεχεια μετραω

για να σε δω απο κοντα

να κρινω γω η ιδια

αν ειν΄αληθεια οσα λες

ή ειν'ολα παραμυθια

:rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ευχαριστω πολυ κοριτσια γ τις συμβουλες.....παντως του κορρε το ροδι ειναι καλο.....εεγω δηλαδη που το χειμωνα εχω πολυ ξηρο προσωπο την προτιμω....και της κλινικ ειναι πολυ καλες......

οσο γ μασκαρα που λεγατε,ειμαι αρκετα ικανοποιημενη απο την λορεαλ που ειναι διπλη και γ μηκος και γ πυκνοτητα..κοκκινο με ασπρο το απεξω....ειναι τοσο καλες τισ λανκομ???????το χω ακουσει και απο αλλες κοπελες..........

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

Avene Cleanance

κρεμα προσωπου

για ματ αποελεσμα και ωραια αισθηση μεγααααααλης διαρκειας

για δερματα απο τη μια ξηρα με ταση αφυδατωσης κι απο την αλλη και με μια βλακωδη ανεξηγητη :splaaaats: λιπαροτητα

ειναι καλη!

εμενα παντως μου κατσε γαντι :o

βεβαια μου φαινεται του γκουντ του μπι ρου και γι αυτο διατηρω επιφυλαξεις..μονο 3 μερες τη φοραω

ειδομεν

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 1 month later...

emarup

γουστααααααααααααααααααααρω μαγιοοοοοοοοοοοοο

αν και πανω καπου με χαλαει

απο κατω απο το στηθος και κατω,ειναι ολα τα λεφτα

και τα μαλλια της μ αρεσουν γουσταρω "χυμωδη" σκουροχρωμα μαλλια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σήλια,διαβάζοντας το τόπικ ένα έχω να πω:είσαι θεά!!!!!!!!!!!!!!!

μα καλα το τοπικ αυτο περιμενες για να καταληξεις;;;;;; :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

εγω κι ο σλιπ.μετα,το χαος! :anavwfwties:emcolgate

Avene Cleanance

κρεμα προσωπου

για ματ αποελεσμα και ωραια αισθηση μεγααααααλης διαρκειας

για δερματα απο τη μια ξηρα με ταση αφυδατωσης κι απο την αλλη και με μια βλακωδη ανεξηγητη :splaaaats: λιπαροτητα

ειναι καλη!

εμενα παντως μου κατσε γαντι :o

βεβαια μου φαινεται του γκουντ του μπι ρου και γι αυτο διατηρω επιφυλαξεις..μονο 3 μερες τη φοραω

ειδομεν

μπαι δε γουει η κρεμα βγηκε η μουφα της μουφας ω μουφα! :splaaaats::splats:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Avene Cleanance

κρεμα προσωπου

για ματ αποελεσμα και ωραια αισθηση μεγααααααλης διαρκειας

για δερματα απο τη μια ξηρα με ταση αφυδατωσης κι απο την αλλη και με μια βλακωδη ανεξηγητη :splaaaats: λιπαροτητα

ειναι καλη!

εμενα παντως μου κατσε γαντι :o

βεβαια μου φαινεται του γκουντ του μπι ρου και γι αυτο διατηρω επιφυλαξεις..μονο 3 μερες τη φοραω

ειδομεν

την ιδια φοραμε σιλια ειναι πολυ καλη 3 χρονια την φοραω απλα στην αρχη σου καθαριζει απο στιγματα και σπυρακια την επιδερμιδα και μετα κανει καλο αποτελεσμα εχε υπομονη και μαλιστα να δεις και σε τι φαση περιοδου σου εισαι διοτι το δερμα στο προσωπο αλλαζει % υγρασιας οκ?κανε λιγη υπομονη και θα δεις!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

έτσι όπως έιμαι τώρα, ακόμη κι η υπογραφή σου, με τσακίζει...

...

η καλύτερη κούρα ομορφιάς ever:

1. 1 ώρα τρέξιμο καθημερινά

2. 4 σετ των 15 =60 κοιλιακούς την ημέρα

3. στρέτσινγκ για χαλάρωση... και κάνα βαράκι (τονώνει και τους μύες!)

3. απαραιτήτως λαχανικά σε κάθε γεύμα της ημέρας

4. νερό για να πηγαίνεις κάθε μισή ώρα watercloset!

5. ενδιάμεσο σνακ, μεταξύ των γευμάτων, από φρούτο ή λαχανικό

6. μόνο 2 κουταλιές λάδι/ημέρα (από λιπαρά...)

7. ενυδατικές κρέμες κάργα σε όλο το σώμα!!!

μετά διαλέγεις κι ένα καινούριο μαγιουδάκι... έτσι για να σου ανεβάσει το ηθικό!

τα παραπάνω είναι εγγυημένα πράγματα...

Mary... last year! :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup

έτσι όπως έιμαι τώρα, ακόμη κι η υπογραφή σου, με τσακίζει...

...

η καλύτερη κούρα ομορφιάς ever:

1. 1 ώρα τρέξιμο καθημερινά

2. 4 σετ των 15 =60 κοιλιακούς την ημέρα

3. στρέτσινγκ για χαλάρωση... και κάνα βαράκι (τονώνει και τους μύες!)

3. απαραιτήτως λαχανικά σε κάθε γεύμα της ημέρας

4. νερό για να πηγαίνεις κάθε μισή ώρα watercloset!

5. ενδιάμεσο σνακ, μεταξύ των γευμάτων, από φρούτο ή λαχανικό

6. μόνο 2 κουταλιές λάδι/ημέρα (από λιπαρά...)

7. ενυδατικές κρέμες κάργα σε όλο το σώμα!!!

μετά διαλέγεις κι ένα καινούριο μαγιουδάκι... έτσι για να σου ανεβάσει το ηθικό!

τα παραπάνω είναι εγγυημένα πράγματα...

Mary... last year! :lol:

Καλά πλάκα κανεις? δε βλέπεις το τρικεράκι μου????????? μετράω τις μέρες για το νέο μου μαγιουδάκι. Μόνο που

1. αντί για τρέξιμο θα έλεγα καλύτερα διαλειμματικη μέρα παρά μέρα

2. 4 σετ είναι πολύ λίγα ... 20 λεπτά κοιλιακοί (με βάρος) και ραχιαίοι είναι οκ... όπως στο abs and hips όποιος το παρακολουθεί γνωρίζει ότι δεν είναι πολλά τα 20'

3. συμφωνώ

4. συμφωνώ

5. δε συμφωνώ... μαζεύονται πολλές θερμίδες μετά.

6. συμφωνώ

7. κρέμες για κυτταρίτιδα και σύσφιξη... καθώς και μικροδερμοαπόξεση.

8. ελεύθερα αμινοξεα ανάμεσα στα γεύματα, αρκετή πρωτείνη και υδατάνθρακες με χαμηλό gl

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.