Jump to content

Καλλωπιστική Οργάνωση Υπεράσπισης των Απανταχού ♀


Recommended Posts

αλλα αμα ειναι ο αντρας σωστος τα σκιζει ... οποτε κραταμε και κατι φτηνο για backup ;)

......εμ ,εγω το εχω πει σε αλλο τοπικ..... B)

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Last Reply

ντουκουλ κιτς και ντεκαυλε η συζητηση αλλα μια χαρα πηρες μερος και συ σ αυτη :anavwfwties:

και στο κατω κατω γιατι κιτς και ντεκαυλε;αν εσυ ρωτουσες μια γνωστη σου απο που πηρε τα παπουτσια που φοραει κι αυτη σου λεγε απο που και σου λεγε και 2-3 αλλες εταιρειες που της αρεσουν-βολευουν κι ελεγες κι εσυ μετα και ριχνατε και κανα αστειακι στο ενδιαμεσο,η συζητηση σας θα ταν κιτς και ντεκαυλε;;;;δε γκαταλαβαινω.

η σε χαλασε που το ζητουμενο ηταν τα γυναικεια εσωρουχα κι η συζητηση ροζουλί;;καμια κυνικη συζητησουλα περι φακινγκ με τιποτα τεκνα δε θα σε χαλαγε να υποθεσω ομως...πρωτη θα σουνα.τεεεσπα.

θαλασσο φορα καλτσες αφου το θες μην κολλας σε στερεοτυπα!ειμαι σιγουρη οτι θα φροντισεις καταλληλως ολα τα υπολοιπα ωστε να μην ειναι το αποτελεσμα ξεκωλε και ειμαι σιγουρη οτι θα μπορεσεις να το υποστηριξεις δεοντως το ολο λοοκ.

λεβιαθαν

μπηκα κι εγω ολο ορεξη να δω τι ειχες γραψει κι απογοητευτηκα.εξπεκτιντ μορ δαν γιου :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

λεβιαθαν

μπηκα κι εγω ολο ορεξη να δω τι ειχες γραψει κι απογοητευτηκα.εξπεκτιντ μορ δαν γιου :P

......ειμαι ελαφρως ντεφορμέ αυτες τις μερες....

.....πρεπει να κοψω τα πολλα σουβλακια.....hehebz6.gif

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δυστυχως κοριτσια τετοιες καλτσες αρεσουν: emardown

γτ δυστυχως???

Δυστυχως διοτι δεν θελω να τους στεναχωρισω που ψαχνονται για τις καλτσες τυπου μαθητρια κολεγιου!

emrockon

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

το θεμα δεν ειναι οι τρυπες

ειναι η δαντελα που ειναι ομορφη και δε φαινεται φτηνη

επισης κατι αντιστοιχο σε μαυρο μια χαρα θα ειναι .....

επισης ωραια ειναι τα εσωρουχα με κορδονακια που λυνονται ....

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντρας που να έχει για φαντασίωση την bridal collection σε sexy εσώρουχα...case report :P

Ναι, είναι η bridal collection, αλλά γιατί νομίζεις πως εγώ θα είμαι ο γαμπρός στην υπόθεση και όχι ο κουμπάρος ή ο επιστήθιος φίλος της νύφης, απ'τον οποίο θα πάρει τη γνώμη για το τι θα φορέσει την επόμενη νύχτα του γάμου της, στο prive bachelor που θα κάνει??....στο κάτω-κάτω δική μου φαντασίωση είναι! :P

a974681a.JPGa974681a.JPGf562f1b0eb1d.jpgf03fab.jpg8c7e170435.jpg

a9680a442b0a.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

χαχαχαχαχαχα ο κουμπάρος του φίλου του συμπέθερου...αφού την αγαπάς την debutante...μην το αρνούσαι.- :D Πάρτην εκεί να σου φορέσει τα garter, τα stockings να το χαρείτε βρε αδερφέ :D

(με το μαλακό το 3wishes) :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αθώα, μικρή suave....πρέπει να ξεκινήσεις επειγόντως εντατικά μαθήματα εκμάθησης συμπεριφορών και υπερβάσεων...

Ξεκίνα με το επόμενο απλό τεστ...

Τι ύποπτο βλέπεις, στις παρακάτω εικόνες:

a187e07e.jpg2ff673dd0.jpgc1a51c441.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ωραίο το μικρή και αθώα...με γυρνάει χρόνια πίσω :P

Μάλιστα...γρίφοι...sudoku με αρέσει περισσότερο αλλά ας κάνω μια προσπάθεια...άσχημοι άντρες, ωραίες γυναίκες; :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι, αλλά δεν είναι τα κυρίαρχα στοιχεία...

Η πρώτη πάντως είναι η κουμπάρα, το δεύτερο ΔΕΝ είναι χέρι βοήθειας και ο τρίτος ο κάγκουρας ΕΙΝΑΙ ο κουμπάρος!

Ρε συ πάτωσες!!...τα σκάτωσες πραγματικά! ....USMLE και μαλακίες σου λέει μετά!!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Yeah right...:D Όλες οι εταιρείες από το ίδιας αισθητικής ταυλανδέζικο εργοστάσιο τα παίρνουν...αλλά ας αφήσουμε το μύθο της υψηλής αισθητικής να αιωρείται :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ντουκουλ κιτς και ντεκαυλε η συζητηση αλλα μια χαρα πηρες μερος και συ σ αυτη :anavwfwties:

και στο κατω κατω γιατι κιτς και ντεκαυλε;αν εσυ ρωτουσες μια γνωστη σου απο που πηρε τα παπουτσια που φοραει κι αυτη σου λεγε απο που και σου λεγε και 2-3 αλλες εταιρειες που της αρεσουν-βολευουν κι ελεγες κι εσυ μετα και ριχνατε και κανα αστειακι στο ενδιαμεσο,η συζητηση σας θα ταν κιτς και ντεκαυλε;;;;δε γκαταλαβαινω.

η σε χαλασε που το ζητουμενο ηταν τα γυναικεια εσωρουχα κι η συζητηση ροζουλί;;καμια κυνικη συζητησουλα περι φακινγκ με τιποτα τεκνα δε θα σε χαλαγε να υποθεσω ομως...πρωτη θα σουνα.τεεεσπα.

γτ μονιμως εισαι η μοναδικη που χρειαζεται επεξηγησεις και καταλαβαινει αλλα αντι αλλων?

οι παραπανω χαρακτηρισμοι ειναι προφανες οτι αναφερονταν στα εσωρουχα για τα οποια συζητουσατε/

και μια υπονοια ακομη καλαισθησιας να διεθετες,δε θα ηταν και τοσο δυσκολο να καταλαβεις/

αλλωστε το "kitsch" ειναι ενας πολυ συγκεκριμενος ορος που χρησιμοποιειται για το χαρακτηρισμο εργων τεχνης

και μεταφορικα για οποιοδηποτε κακογουστο αντικειμενο,

αλλα καθως φαινεται αγνοεις τοσο τον ορισμο οσο και τη χρηση του/

το οτι η ιδια χρησιμοποιεις ορους οπως το "ροζουλι" προκειμενου να χαρακτηρισεις μια συζητηση

δε σημαινει σε καμια περιπτωση οτι ολοι γυρω σου εχουν παραπλησια προβληματα στο γραπτο λογο/

μετα απο αυτες τις απαραιτητες διευκρινισεις,αισθανομαι ελευθερη να μιλησω περι "φακινγκ με τιποτα τεκνα",

κατα το συνηθες! emlmfaoemlmfaoemlmfao

Ωραίες κάλτσες, λάθος γόβες...

65c65325.jpg

λυπαμαι,αλλα τα παραπανω δεν ειναι γοβες/

ειναι mules για επαγγελματικη χρηση :rolleyes:

το θεμα δεν ειναι οι τρυπες

ειναι η δαντελα που ειναι ομορφη και δε φαινεται φτηνη

ποσο ομως δεν κοβει το ματι σου! :lol:

αλλα υποθετω οτι τα κριτηρια μας διαμορφωνονται βασει των ατομικων μας εμπειριων :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Yeah right... :D Όλες οι εταιρείες από το ίδιας αισθητικής ταυλανδέζικο εργοστάσιο τα παίρνουν...αλλά ας αφήσουμε το μύθο της υψηλής αισθητικής να αιωρείται :D

Τώρα πως από τα βρακιά φτάσαμε να μιλάμε για τους γιατρούς χωρίς σύνορα και τον Τρίτο κόσμο, μόνο ένας θεός το ξέρει...

c16757ceb73.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μάλιστα...κι εγώ με την ίδια απορία είμαι.

Πενηνταράκια: Όλα τα sites με τα sexy εσώρουχα που ΔΕΝ είναι από sex shop (Playboy, Victoria Secret, 3wishes, sexy bride κ.ά.) πουλάνε τα ίδια ταυλανδέζικα βρακιά. Γιατί το ένα είναι πιο αισθητικό από το άλλο, εσείς και το πολυδιαφημισμένο εκλεπτυσμένο γούστο σας μπορείτε να μας το αναλύσετε :D

Κατά τα άλλα, όπως το βρίσκει κανείς...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.