Jump to content

Καλλωπιστική Οργάνωση Υπεράσπισης των Απανταχού ♀


Recommended Posts

Καλά τα εσώρουχα, αλλά βασικά το περιεχόμενο μετράει... emwhistling Τα εσώρουχα δίνουν μόνο μια έξτρα σπιρτάδα.. το ερέθισμα παραμένει για πάντα στο περιεχόμενο!

πχ.: αποδεκτή με εσώρουχα

121a247297b9.jpg

...αλλά και χωρίς εσώρουχα

b6075.jpg

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Last Reply
γτ μονιμως εισαι η μοναδικη που χρειαζεται επεξηγησεις και καταλαβαινει αλλα αντι αλλων?

οι παραπανω χαρακτηρισμοι ειναι προφανες οτι αναφερονταν στα εσωρουχα για τα οποια συζητουσατε/

ειπες "εμενα παντως αυτα που συζητατε μου φαινονται λιγο πολυ kitsch και ντεγκαβλε emconfused "

μια χαρα μπορουσε να καταλαβει κανεις ετσι που το ειπες,οτι αναφεροσουν στα οσα λεγαμε γενικως,βδηλαδη στη συζητηση περι βρακοσουτιεν κι οχι στις συγκεκριμενες εταιρειες που ειπωθηκαν κατα το διαλογο.οποτε κοψε λιγο φορα γνωστρια κατοχε μαεεστρα του γραπτου λογου

και μια υπονοια ακομη καλαισθησιας να διεθετες,δε θα ηταν και τοσο δυσκολο να καταλαβεις/

κοιταξε να δεις...αν εσυ θεωρεις πιο καλαισθητα τα lejaby απ τα intimissimi πχ,τα οποια intimissimi μαλιστα οπως ειπες τα συμπερλαμβανεις στα κιτς και ντεκαυλε,πολυ χαιρομαι που δε συμμεριζομαι την καλαισθησια σου!!!! emcolgate

τα lejaby ειναι πιο ανατομικα σωστα,να πω;;;ναι αυτο.και ειναι πιο σταθερα εσωρουχα και πιο γερα συνηθως απο τα intimissimi ναι.αλλα τα σχεδια-η αισθητικη τους σαφως και ειναι υποδεεστερη των intimissimi,τουλαχιστων οταν μιλαμε για ηλικιες σαν τις δικες μας.τα intimissimi ειναι χαρμα οφθαλμων.

τα lejaby εχουν πολυ πιο κυριλοσυντηριτικε σχεδια,με εξαιρεσεις φυσικα.

βασικα ξαρταται τι το θες ενα εσωρουχο.το θες να σε στηριξει κατω απο συγκεκριμενο ρουχο;το θες για να ναι ανετο και βολικο μια κουραστικη μερα στη δουλεια;το θες να πας να τρεξεις;το θες για διαχυτο γλυκοαθωοαισθησιασμο και ανεση μες στο σπιτι;το θες για προστυχοπαιχνιδακια;;αποφασιζεις τι το θες κι αντιστοιχα αγοραζεις.υπαρχουν εταιρειες μαστορες σε καποια απ αυτα, υπαρχουν εταιρειες μαστορες σε καποια αλλα.πχ σουπερ σεξι και ταυτοχρονα σουπερ σταθερο και ταυτοχρονα σουπερ βολικο και σουπερ ανθεκτικο σουτιεν δεν παιζει πως να το κανουμε ποσο μαλλον οταν εχεις πλουσια τα ελεη.

απο κει και περα ολα ειναι θεμα προσωπικης αισθητικης και προσωπικου γουστου.και στην τελικη περι ορεξεως λουκανικοπιτα :anavwfwties::rolleyes: μιας που μιλαμε για γυναικεια εσωρουχα :lol:

τεσπα ξεφυγα απ το θεμα μου ποιο ηταν το θεμα μου;;;α ναι η ντουκουλ γιααααα να δουμε τι πε η κυρα παρακατ :D

αλλωστε το "kitsch" ειναι ενας πολυ συγκεκριμενος ορος που χρησιμοποιειται για το χαρακτηρισμο εργων τεχνης

και μεταφορικα για οποιοδηποτε κακογουστο αντικειμενο,

αλλα καθως φαινεται αγνοεις τοσο τον ορισμο οσο και τη χρηση του

ξερεις οι επιθετικοι προσδιορισμοι οταν τους χρησιμοποιουν μυαλουδακια με φαντασια και οχι μονο...,δεν εχουν ορια...!κι αυτο ειναι ενα απο τα πραματα που δινουν μαγεια στη γλωσσα

ετσι και η λεξη κιτς θα μπορουσε να χαρακτηρισει ο,τιδηποτε που συγκεντρωνει τα αντιστοιχα στοιχεια ειτε αυτο ειναι πινακας ειτε κατασταση ειτε η θειά μου η μελπομενη!

καθως φαινεται εσυ δεν εχεις ομως φαντασια ουτε άλλα,οποτε δεν ανηκει το μυαλουδακι σου στην κατηγορια που ανεφερα πανω(η προσωπικη μου αποψη,για να μαι ειλικρινης και δικαιη ειναι οτι ανηκει το μυαλουδακι σου στην πανω κατηγορια αλλα ενιοτε τρως κατι φρικιαστικα κολληματα μαγκουφοξινιλας κι εγωισμου που δε σου επιτρεπουν για στιγμες να δεις τιποτα παραπανω απ αυτο που σε βολευει για να την πεις στον αλλο και να φανεις εσυ η πιο εξυπνοτεροτεροτεροτεροτερη,η ατομαρα κλπ κλπ

το οτι η ιδια χρησιμοποιεις ορους οπως το "ροζουλι" προκειμενου να χαρακτηρισεις μια συζητηση

δε σημαινει σε καμια περιπτωση οτι ολοι γυρω σου εχουν παραπλησια προβληματα στο γραπτο λογο/

απαντησα πιο πανω σ αυτο.εξου και η αντιστοιχια χρωματων.by the way το ροζουλι το θεωρω γαματο επιθετο,ακρως περιγραφικο αυτου που ειχα στο νου.αν δε σ αρεσει προβλημα σου.καθως φαινεται :anavwfwties: δεν εισαι τοσο... θεατρικος να πω;;τυπος οσο εγω :)

τεσπα για ναεπανελθουμε στο θεμα μας κ να τελειωνουμε,ετσι οπως το πες θεωρησα οτι χαρακτηρισες ντεκαυλε και κιτς το διαλογο μας η με αλλα λογια το γεγονος οτι μαζευτηκαν 4-5 κοριτσακια και κανανε girl talking περι εσωρουχων με ολες τις σεξουαλικες χιλιοπαιγμενες προεκτασεις που μπορει να χει μια συζητηση μεταξυ γυναικων για εσωρουχα.

αλλωστε θα σου ταιριαζε να κανεις κατι τετοιο!να σκασεις μυτη και να απαξιωσεις το girly χαζογκομενε και καλα κατ εσε,talking.

it would be so you!καθ οτι εσυ ειπαμε εισαι πνευματωδης και cynic και classy και με αισθητικη μοναδικη και αλλα μοναδικα και σε καμια περιπτωση μια τυπικη γκομενα και γενικως σ αρεσει να τη λες γενικως και ειδικως οποτε μια χαρα σου ταιριαζε λεμεεεεεε

μετα απο αυτες τις απαραιτητες διευκρινισεις,αισθανομαι ελευθερη να μιλησω περι "φακινγκ με τιποτα τεκνα",

κατα το συνηθες! emlmfaoemlmfaoemlmfao

βρε το ιδανικο θα ηταν να μην αισθανοσουν ελευθερη απλως να μιλησεις περι φακινγκ με τεκνα αλλα και να φακ με τεκνα.αλλα να μου πεις και να αισθανθεις ελευθερη να φακ με τα τεκνα,θα φακ τα τεκνα γουιθ γιου;;;;; :lol: χα καλοοοοοοοο αλλα καφριλε οποτε το παιρνω πισω γιατι 1.κατα βαθος ειμαι οπαδος του τζιζους :lol: και 2.οσο αντιπαθης κι αν μου σαι για διαφορους λογους πλεον,

σου αναγνωριζω χιλια δυο καλα οποτε και πολυ θα του πεφτες του σκετου τεκνου.

και ναι μετα απ αυτη την κριση μεγαλοψυχιας στα τελευταια κρισιμα δευτερολεπτα του αγωνα :lol: παω να διαβασω το πμ που μου ρθε :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πω τωρα που το ξανακοιταζω μα τι εγραψα η ρουφιανα παλι :blink: :blink: :blink::lol:

θ αρχισω να συγγραφω βιβλιο δε μπαει αλλο,πρεπει καπου να αρχισω να γραφω δε γινεται το νιωθω ως αναγκη

θοδωρα λες να με παρουν γι αρθρογραφο στην καθημερινη;;;;;;;;;;;;; :lol: :lol:

τωρα που το σκεφτομαι νομιζω το πρωτο θεμα μου ταιριαζει καλυτερα... :rolleyes::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ουατεβα(αυτο ηταν μπριτις αξεντ)

εισαι οντως πολυ θεατρικος τυπος/

του θεατρου σκιων τολμω να πω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup καλά πλάκα κάνεις

έκατσες και το διάβασες; εμένα με στράβωσαν τα χρώματα που έχει βάλει....ειδικά το ανοιχτό πράσινο :wacko:

shlia κάνε μια περίληψη σε δυο σειρές παρακαλώ και με μαύρη γραμματοσειρά :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarupκαλά πλάκα κάνεις

έκατσες και το διάβασες; εμένα με στράβωσαν τα χρώματα που έχει βάλει....ειδικά το ανοιχτό πράσινο :wacko:

shlia κάνε μια περίληψη σε δυο σειρές παρακαλώ και με μαύρη γραμματοσειρά :P

εχεις και μια αλφα ηλικια ρε θοδωρα,μη γκσεχνας.αρχιζουν κι εξασθενουν οι διαφορες... :anavwfwties: ικανοτητες σου :D:lol::P:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup καλά πλάκα κάνεις

έκατσες και το διάβασες; εμένα με στράβωσαν τα χρώματα που έχει βάλει....ειδικά το ανοιχτό πράσινο :wacko:

τωρα μπορω να σου απαντησω

παρηλθε η επιληπτικη κριση :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχεις και μια αλφα ηλικια ρε θοδώρα,μη γκσεχνας.αρχιζουν κι εξασθενουν οι διαφορες... :anavwfwties: ικανοτητες σου :D:lol::P:P
dcool πάλι για σένα λέει :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

εχεις και μια αλφα ηλικια ρε θεοδώρα,μη γκσεχνας.αρχιζουν κι εξασθενουν οι διαφορες... :anavwfwties: ικανοτητες σου :D:lol::P:P
dcool πάλι για σένα λέει :rolleyes:

ορίστε....και Θεοδώρα το κάνω αν θες

αφού λέει για άλφα ηλικία.....εγώ έχω φτάσει στην ωμέγα λέμε :rolleyes:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θελω λεφτα να παω για ψωνια!!!ΑΜΑΝ!!!με τρελανατε με τις μαρκες ΘΕΛΩ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΩ!!

φορα ποδια κι ακουστικα και βγες στους δρομους τραβα στα κτελ στησου στην ερμου μπες στο μετρο κλπ και παιξ το ψυχασθενης επαιτης.ειμαι σιγουρη οτι ο κοσμος δεδομενου του "γιατρουδακος" που χει επικρατησει τελυταια,θα συμπονεσει την τραγικοτητα της καταστασης σου και θα σε βοηθησει.

ε μα σου λεει ο θειος τωρα στο μετρο...να νομιζει οτι ειναι ναπολεοντας λογικο και συνηθες,να νομιζει οτι ειναι μεγααλεξανδρος εξισου λογικο,μεγαλομανια!αλλα να να νομιζει οτι ειναι γιατρος...;;;;;μικρομανια;;;;;;;!!!!πρωτοοοογνωρο στα χρονικα!!! :P pathetic! :P :P

οποοοοοοοοτε θα σε λυπηθει ο θειος και τσουυυυυυπ θα το βγαλει το πενηνταλεπτο και θα στο σκασει στο νεφροειδες που θα χεις για να μαζευεις τα κερματα!χαααααααααααααααααααααααααααχα νεφροειδεεεες για τα κερματα!!!!!! χααααααααααααααααααααααααααααααααχα γαμαααααααααατο;;;;;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup καλά πλάκα κάνεις

έκατσες και το διάβασες; εμένα με στράβωσαν τα χρώματα που έχει βάλει....ειδικά το ανοιχτό πράσινο :wacko:

τωρα μπορω να σου απαντησω

παρηλθε η επιληπτικη κριση :P

χααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχα

εχεις και μια αλφα ηλικια ρε θεοδώρα,μη γκσεχνας.αρχιζουν κι εξασθενουν οι διαφορες... :anavwfwties: ικανοτητες σου :D:lol::P:P
dcool πάλι για σένα λέει :rolleyes:

ορίστε....και Θεοδώρα το κάνω αν θες

αφού λέει για άλφα ηλικία.....εγώ έχω φτάσει στην ωμέγα λέμε :rolleyes:

αλα τις κι αυτοσαρκασμο ο θοδωρας;;ανεβαινεις στην υποληψη μου :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θελω λεφτα να παω για ψωνια!!!ΑΜΑΝ!!!με τρελανατε με τις μαρκες ΘΕΛΩ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΩ!!

φορα ποδια κι ακουστικα και βγες στους δρομους τραβα στα κτελ στησου στην ερμου μπες στο μετρο κλπ και παιξ το ψυχασθενης επαιτης.ειμαι σιγουρη οτι ο κοσμος δεδομενου του "γιατρουδακος" που χει επικρατησει τελυταια,θα συμπονησει την τραγικοτητα της καταστασης σου και θα σε βοηθησει.

ε μα σου λεει ο θειος τωρα στο μετρο...να νομιζει οτι ειναι ναπολεοντας λογικο και συνηθες,να νομιζει οτι ειναι μεγααλεξανδρος εξισου λογικο,μεγαλομανια!αλλα να να νομιζει οτι ειναι γιατρος...;;;;;μικρομανια;;;;;;;!!!!πρωτοοοογνωρο στα χρονικα!!! :P pathetic! :P:P

με το Σήφη τι σχέση έχετε;
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

αλα τις κι αυτοσαρκασμο ο θοδωρας;;ανεβαινεις στην υποληψη μου :P
αυτό τώρα εγώ γιατί το εκλαμβάνω ως ανησυχητικό στοιχείο;
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

θελω λεφτα να παω για ψωνια!!!ΑΜΑΝ!!!με τρελανατε με τις μαρκες ΘΕΛΩ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΚΑΤΑΝΑΛΩΣΩ!!

φορα ποδια κι ακουστικα και βγες στους δρομους τραβα στα κτελ στησου στην ερμου μπες στο μετρο κλπ και παιξ το ψυχασθενης επαιτης.ειμαι σιγουρη οτι ο κοσμος δεδομενου του "γιατρουδακος" που χει επικρατησει τελυταια,θα συμπονησει την τραγικοτητα της καταστασης σου και θα σε βοηθησει.

ε μα σου λεει ο θειος τωρα στο μετρο...να νομιζει οτι ειναι ναπολεοντας λογικο και συνηθες,να νομιζει οτι ειναι μεγααλεξανδρος εξισου λογικο,μεγαλομανια!αλλα να να νομιζει οτι ειναι γιατρος...;;;;;μικρομανια;;;;;;;!!!!πρωτοοοογνωρο στα χρονικα!!! :P pathetic! :P:P

με το Σήφη τι σχέση έχετε;

οτι κ εσυ με το μελλοντικο διοικητη του μποδοσακειου!! :lol::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

οτι κ εσυ με το μελλοντικο διοικητη του μποδοσακειου!! :lol::lol:
στις 2 και μισή τις πετάς έτσι χωρίς να ειδοποιήσεις;
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Για να επανελθουμε το τοπικ που το'χετε κανει...καλυτερα να μη πω!

Collistar

Ποια ξερει να μου πει για αυτα τα καλλυντικα;

Εδω μαλλον χρειαζομαι την Ολια...ισως εκεινη να εχει ακουσει τιποτα...ειναι ιταλικα.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

ρε σεις προτιματε ηλεκτρικη η κλασικη χειροκινητη :wacko: οδοντοβουρτσα;

πιο βολικη βρισκω την ηλεκτικη που τριβει αντι εσου και ειμαι σιγουρη οτι οτι καθαριζει και καλυτερα,το νιωθω αλλα γιατι ρε παιδες μου δινει την εντυπωση οτι τριβει δυνατα κι οτι θα μπορουσε να προκαλεσει η να επιδεινωσει υπαρχουσες υφιζησεις;;

θα μου πειτε εεε ρε παιδακι μου απλως την αγγιζεις στα δοντια δεν την πιεζεις πανω τους ,οκ το ξερω αλλα και παλι μονο εγω εχω την εντυπωση οτι τριβουν σκληρα ουτως η αλλως οι ηλεκτρικες;

για πειτε ποια η αποψη σας;αλλοι οδοντιατροι λενε καλυτερη η ηλεκτρικη αλλη λενε καλυτερη η κλασικη.

για πειτε αποψη ειτε απο πραματα που χετε ακουσει ειτε απο προσωπικη εμπειρια

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ρε σεις προτιματε ηλεκτρικη η κλασικη χειροκινητη :wacko: οδοντοβουρτσα;

πιο βολικη βρισκω την ηλεκτικη που τριβει αντι εσου και ειμαι σιγουρη οτι οτι καθαριζει και καλυτερα,το νιωθω αλλα γιατι ρε παιδες μου δινει την εντυπωση οτι τριβει δυνατα κι οτι θα μπορουσε να προκαλεσει η να επιδεινωσει υπαρχουσες υφιζησεις;;

θα μου πειτε εεε ρε παιδακι μου απλως την αγγιζεις στα δοντια δεν την πιεζεις πανω τους ,οκ το ξερω αλλα και παλι μονο εγω εχω την εντυπωση οτι τριβουν σκληρα ουτως η αλλως οι ηλεκτρικες;

για πειτε ποια η αποψη σας;αλλοι οδοντιατροι λενε καλυτερη η ηλεκτρικη αλλη λενε καλυτερη η κλασικη.

για πειτε αποψη ειτε απο πραματα που χετε ακουσει ειτε απο προσωπικη εμπειρια

εχω δοκιμασει και τα δυο προτιμω την κανονικη που εχει ειδικο απο την αλλη πλευρα για να καθαριζει και την γλωσσα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 3 weeks later...

Λευτεριά στα…τσιμπιδάκια!

29 Οκτωβρίου 2008, 14:34

Της Μαριελίνας Μελά

Ποιος θα περίμενε ότι θα έφτανε η στιγμή που τα ατίθασα φρύδια θα γίνονταν της μόδας. Η επανάσταση άρχισε. Φέτος η μόδα προστάζει τα φρύδια να είναι όσο μεγαλύτερα γίνεται. Μπορεί κάποιες να μη συμφωνείτε, αλλά αυτή είναι η τελευταία η τάση για τα φρύδια. Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να γίνουμε όλες Frida, ή θα πρέπει να αποκτήσουμε τα φρύδια του αείμνηστου Καραμανλή. Τα πάντα θέλουν ένα μέτρο. Αφήστε, λοιπόν, τον εαυτό σας ελεύθερο, υιοθετήστε τη φυσική ομορφιά και πετάξτε τα τσιμπιδάκια.

Το μόνο που θα πρέπει να κάνετε είναι να αφήσετε τα φρύδια σας να φυτρώσουν κανονικά. Αλλά οι ενδιάμεσες τρίχες θα πρέπει απαραιτήτως κυρίες μου να αφαιρεθούν. Εάν μάλιστα επιθυμείτε να έχει ακόμα πιο έντονο αποτέλεσμα, ένα μολύβι φρυδιών θα δώσει την αίσθηση της πλήρους πυκνότητας. Το πυκνό στιλ στα φρύδια ξεκίνησε από τις πασαρέλες της Channel, όταν ο οίκος παρουσίαζε τη νέα φθινοπωρινή του κολεξιόν, ενώ το φυσικό αυτό look υιοθετήθηκε σιγά-σιγά και από πολλές διασημότητες.

Η Lisa Connely διαθέτει σκούρα και επιβλητικά φρύδια, η Ashley Olsen υιοθετεί το στιλ και προσπαθεί να παγιώσει την τάση μεταξύ των εφήβων, τα μοντέλα Doutzen Kroes και Hilary Rhoda θέτουν νέα στάνταρντ στις πασαρέλες, ενώ η Julia Stegner και η Sienna Miller αποδεικνύουν ότι και οι ξανθιές μπορούν να υιοθετήσουν το νέο look.Οσο για τους κυρίους, ίσως χρειαστεί περισσότερος χρόνος για να συνηθίσουν τα ατίθασα φρύδια των γυναικών αλλά τα καλά νέα είναι ποτέ μα ποτέ, δεν θα έρθουν στη μόδα τα ενωμένα φρύδια.

ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ on line

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Απαραίτητα για κάθε γυναίκα

23 Οκτωβρίου 2008, 18:53

Της Μαριελίνας Μελά

Κάποια ρούχα είναι απαραίτητα στη γκαρνταρόμπα κάθε γυναίκας. Είναι τα ρούχα εκείνα, που την δύσκολη στιγμή που βιάζεστε και δεν ξέρετε τι να βάλετε, έρχονται να σας σώσουν. Πρόκειται για απλά ρούχα, τα οποία όμως εάν συνδυαστούν κατάλληλα θα σας «ξελασπώσουν».

Το κλασικό μαύρο φόρεμα που κάθε γυναίκα θα πρέπει να έχει στην ντουλάπα της είναι σίγουρο ότι θα γίνει η σωτήρια λύση σας. Απόλυτα διαχρονικό παραμένει top επιλογή και αρμόζει σε όλες τις περιστάσεις. «Ντύστε» το φόρεμα που σίγουρα θα έχετε με δαντέλα, που παίζει πολύ, αν θέλετε να αποφύγετε μια καινούρια αγορά.

Κάθε γυναίκα θα πρέπει να έχει ένα υπέροχο μεσάτο σακάκι, που θα αναδεικνύει τις θηλυκότατες καμπύλες μιας γυναίκας. Συνδυάζεται με τα πάντα, τόσο με παντελόνια κουστουμιού όσο και με τζιν. Το σακάκι προσθέτει δομή στη σιλουέτα: στις γυναίκες που έχουν καμπύλες δημιουργεί μια πιο «γωνιακή» σιλουέτα, σμιλεύει τη μέση σε όσες έχουν περισσότερο αντρικό σώμα, ενώ δημιουργεί μια πιο ομοιόμορφη σιλουέτα σε όσες έχουν δυσανάλογο σώμα. Μπορείτε να επιλέξετε ένα σακάκι σε κλασικό φθινοπωρινό ύφασμα όπως το τουίντ, το κοτλέ, το ντένιμ και το μάλλινο καρό, ή να επιλέξετε ένα πιο καλό ύφασμα όπως το βελούδο και το μπροκάρ.

Οσο για το παντελόνι, το κλασικό μαύρο σε ίσια γραμμή είναι απαραίτητο και φυσικά το λατρεμένο σας τζιν. Ενώ δεν θα πρέπει να λείπει και ένα στενό boho για να το φοράτε μέσα από τη μπότα σας. Σχετικά με τα χρώματα (εκτός του μαύρου), διαλέξτε ανάμεσα σε κόκκινο, πορτοκαλί και βαθύ μοβ για εμφανίσεις που ξεχωρίζουν ή περάστε στις παλ αποχρώσεις του αχνού μπλε, γκρι και ροζ για πιο ανάλαφρη αίσθηση.

Στα αξεσουάρ, επιλέξτε να έχετε κολιέ και βραχιόλια που δίνουν χρώμα και εντυπωσιάζουν. Επίσης, οι μπότες και οι γόβες δεν θα πρέπει να λείπουν από καμία γυναικεία ντουλάπα. Οι μπότες που φτάνουν έως το γόνατο ενδείκνυνται για το φθινόπωρο, καθώς μπορούν να συνδυαστούν τόσο με ένα στενό τζιν όσο και με μία μίνι φούστα. Μπορείτε να βάλετε μέσα από τις μπότες ένα στενό τζιν ή να τις φορέσετε με ένα χοντρό καλσόν και μια μίνι φούστα ή φόρεμα. Για ένα πιο casual look, επιλέξτε μεσαίο τακούνι. Επιπλέον, εάν φοράτε περισσότερο τζιν, προτιμήστε τις καφέ μπότες. Οι μαύρες μπότες συνδυάζονται με τα πάντα.

Το μέγεθος της τσάντας μεγαλώνει όσο χαλάει ο καιρός γιατί χρειάζεται να έχετε πάντα μαζί σας την ομπρέλα σας, μια εσάρπα ή ένα καπέλο. Η δερμάτινη τσάντα δεν χρειάζεται να είναι βαρετή. Υπάρχουν πολλά σχέδια και χρώματα για να επιλέξετε, αλλά η πιο κλασική είναι η καθαρά τετράγωνη, που έχει μια συγκρατημένη πολυτέλεια. Η δερμάτινη τσάντα είναι διαχρονική και τα λεφτά που θα διαθέσετε είναι σίγουρα μία καλή επένδυση.

ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ on line

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.