Jump to content

ΦΟΡΟΥΜ ΤΩΝ ΔΙΚΑΤΣΑΔΩΝ ΙΑΤΡΩΝ!!!


palaiologos

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 212
  • Created
  • Last Reply

Ρε παιδιά δεν ήρθα εδώ με διάθεση να μαλώσω για μια παράκληση που κάνω ούτε με έστειλε η Γιάννα . Καλώς η κακώς ανέλαβα το στήσιμο και τη διαχείριση μιας σελίδας που εκπροσωπεί ένα σύλλογο για την οποία είμαι υπεύθυνος και θέλω να είμαι 100% νόμιμος. Που το βρίσκετε το κακό ;

Ο kostadinos ίσως να καταλαβαίνει καλύτερα ως admin.

Δεν ενόχλησε κανέναν εκτός από εμένα και σίγουρα ούτε εμένα θα με ενοχλούσε αν δεν είχα το κεφάλι μου μέσα.

Θέλω απλά να είμαι νομικά καλυμμένος από το κάθε ψεγάδι του νόμου . Το ποια η διαφορά ενός κειμένου και ενός δελτίου τύπου δεν το ορίζω εγώ αλλά ο νόμος.

Σχολιάστε ότι θέλετε δεν είναι το θέμα της παράκλησης αυτό, η παράκληση είναι να μην μπαίνουν αυτούσια κείμενα από τις ιστοσελίδες. Δυστυχώς το ΔΙΚΑΤΣΑ μας έχει κάνει να προσέχουμε πολύ περισσότερο από ότι λέει η κοινή λογική.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βρε γιατι να μαλωσουμε, μωρα ειμαστε ? Απλα, δεν καταλαβαινω το πνευμα της παρεμβασης σου. Δεν μου φαινεται λογικο να διαμαρτυρεται ενας webmaster επειδη ενα κειμενο απο σελιδα δικης του ευθυνης εμφανιστηκε σε καποια αλλη. Εκτος κι αν ενοχληθηκε η υπογραφων και σου ζητησε να ενοχληθεις και εσυ και να το καταστησεις σαφες εδω. Κατι δεν παει καλα.

Το συγκεκριμενο τοπικ το ξεκινησε ενα γελοιο υποκειμενο, ο οποιος εχει σαν μονο σκοπο της ιντερνετικης ζωης του να βριζει και να λοιδορει οσους εχουν σπουδασει σε χωρες του πρ. Αν. μπλοκ. Εγω παλι -και παρ'οτι εχω πολυ πιο ενδιαφεροντα και ευχαριστα πραγματα να ασχοληθω- προσπαθω να μην αφηνω να γραφεται οτι βλακεια θελει ο καθενας -τουλαχιστον οχι χωρις απαντηση. Ειχα επισης τη φαεινη ιδεα να αντιγραψω εδω το κειμενο της Γιαννας, σαν ενα δειγμα του τροπου σκεψης καποιου (-ας) που -οπως και εγω- εχει υποφερει απο αυτην την διεφθαρμενη κατασταση και αποφασισε να αντιδρασει. Δε βλεπω κατι το μεμπτο και σε παρακαλω να μην αρχισεις παλι τα περι τυπικοτητας και πνευματικης ιδιοκτησιας. Ακομη κι αν υφιστανται, πιστευω οτι επραξα σωστα γιατι το συγκεκριμενο κειμενο καλο ηταν να διαβαστει και απο τους κυριους πολεμιους των δικατσαδων. Δεν το εκανα για να γινει αντικειμενο διακωμωδησης. Εδω νομιζω οτι υπαρχει η παρεξηγηση, μιας και αν το κειμενο δημοσιευοταν χωρις αδεια στην Ελευθεροτυπια πχ, δεν νομιζω οτι θα υπηρχαν διαμαρτυριες.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Τώρα περιμένεις να σου απαντήσω σε αυτά που λές?Εάν μπώ ειδικότητα με βύσμα(λέμε τώρα υποθετικά)θα μπώ και εγώ και από θέση ασφαλείας και θα αναλώνομαι φιλολογικά σε γελοιότητες ,όπως εσύ, να διαπιστώνω την πραγματικότητα των ειδικοτήτων και να συμπεραίνω οτί οι παρατυπίες πρέπει να σταματήσουν(αφού εγώ θα έχω μπεί).Ίσως τότε να κάνουμε και παρέα.Σε όλα όσα έχεις υποστηρίξει σου έχω απαντήσει παλαιότερα,δεν έχει νόημα η επανάληψη.Τελοσπάντων,χρόνια πολλά και καλές γιορτές στα παιδιά του greekmeds!!Και το νέο έτος να φέρει λύση σωστή και δίκαιη στο πρόβλημα των ειδικοτητών,ένα πρόβλημα που μας πλήττει όλους,ώστε ειδικότητα να κάνουν οι άξιοι και όχι οι τυχοδιώκτες(αν και είμαι λίγο απαισιόδοξος).ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Μου αρέσει πού σφάζεστε και πετάτε κι ένα «χρόνια πολλά», «καλή χρονιά», «το πνεύμα αγάπης και κατανόησης μας πλημμυρίζει όλους».

Έτσι, ή έχουμε ένα επίπεδο ή δεν έχουμε!! :P

Καλές γιορτές σε όλους! emrose

Και μη ξεχνάτε… Σας αγαπώ!!! emiloveyou

(Το έχω πλημμυρίσει στα emoticons, για να μη νομίζετε ότι σας τη λέω!)

Υ.Γ: Καλές γιορτές σας είπα???

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μα γιατι απορεις ? Το πνευμα των Χριστουγεννων ειναι διασημο για τις ευεργετικες του ιδιοτητες. Μεχρι και τον Scroodge εκανε φιλανθρωπο. :rolleyes:
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ε ναι, καλά τώρα, πες μας ότι ευελπιστείς να σου πει ο Παλαιολόγος ότι σε θαυμάζει για τη θέλησή σου να πας να σπουδάσεις στο εξωτερικό ή ότι θα πείτε εσείς, οι "Δικατσάδες ιατροί", ότι υστερείτε έναντι των ιατρών των Ελληνικών πανεπιστημίων...

Είπαμε, Χριστουγεννιάτικο πνέυμα, αλλά κι εσύ το θες εντελώς τυφλό! :wacko: Αφού θα κρατήσει χρόνια αυτή η κολώνια! Άντε και Χρόνια Πολλά!!

(Συνεχίστε ανενόχλητοι)

Υ.Γ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΠΑΙΔΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

copyright © 2004 ni-me

ΥΓ1.όποιος αναπαράγει το παραπάνω κείμενο μου στο σαιτ ή στο ποστ του τον προειδοποιώ ότι θα πρέπει να μου καταβάλει ποσοστό και να θέλω να το σβήσει κιόλας

ΥΓ2.GReek δεν κατάλαβα την φράση σου:

Καλώς η κακώς ανέλαβα το στήσιμο και τη διαχείριση μιας σελίδας που εκπροσωπεί ένα σύλλογο για την οποία είμαι υπεύθυνος και θέλω να είμαι 100% νόμιμος.

γιατί δεν είσαι 100% νόμιμος; ποια παρανομία έκανες;

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 2 weeks later...
Από το επικό forum www.dikatsa.info/forum, το οποίο περιέχει μερικά από τα πιο επικά threads ever. Δηλώνω θαυμαστής του.

Πάμε:

"Αυτα που λετε για την ορθογραφια πρεπει να καταλαβετε καλα οτι τα εχω χεσμενα τελειως.ειναι σαν να μου λετε οτι γιατι γραφω με μαυρο μελανι.

η ελληνικη ορθογραφια ειναι μια ακομα μαλακια που εχει μινει στο πιο ξευτιλισμενο συστημα παιδιας της ευρωπης..

ουτε στα γερμανικα ουτε στα γαλικα ουτε στα ρωσικα Θα βρεις 5 <<ι>> τι ειναι οι αλλοι λαοι που εχουν απλοποιησει την ορθογραφια τους, μαλακες και εμεις οι ελληνες ειμαστε τα σαινια η μηπως οι αλλοι λαοι στερουντε επιστημωνικων και λογοτεχνικων επιτευματων"

Δεν αναφέρω nick κτλ, όμως κάλλιστα προσφέρομαι να γυρίσω τις παραπάνω προτάσεις ταινία επικών διαστάσεων. Epic λέμε.

Α ΡΕ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΑΥΤΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ...ΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΚΛΑΨΑΣ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΥΦΛΑ ΤΟΥΣ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΤΟΥΣ ΟΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΟΥΝ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ.ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ!!!ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΕΝΟΣ ΑΓΩΝΑ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΟ ΕΔΩ ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΓΚΕΣ,ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ ΒΑΡΥΠΟΙΝΙΤΗ ΠΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΦΥΛΑΚΗ.ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΟΤΙ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΤΣΕ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΛΩΡΙΕΣ ΚΑΤΑ ΑΥΤΟΥΣ.... ΠΟΙΟΙ?ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΩΝ 2 ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ!

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΕΓΚΕΦΑΛΙΚΟ ΥΠΟΒΑΘΡΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ,ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΒΑΘΟΣ ΞΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΟΙ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΕ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ,ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΛΟΙΠΕΣ ΦΤΩΧΕΣ ΧΩΡΕΣ ΗΤΑΝ ΜΟΥΦΑ.ΓΙΑ ΜΑ@@@ΕΣ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΟΛΛΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΤΟΥ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΩΝ ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΕΚΕΙ.

Δηλαδη τι ακαδημαικο επιπεδο εχουμε?χωρις παρεξηγηση,ειλικρινα!!Και για τα χαρτια... τα μαθηματα που δινουμε πλεον για ΔΙΚΑΤΣΑ δεν ειναι 2!Οταν και καλα θα τελειωσω εγω το 2006,θα εχω(αν θελω οντως να γυρισω)5 μαθηματα...Εκ των οποιων πχ η παθολογια περικλειει τα παντα,απο παιδιατρικη ως ουτε εγω δεν ξερω τι...και η χειρουργικη το ιδιο..συν κατι φυσιολογιες και δε συμμαζευεται..

δεν ειμαστε δα τοσο ντουβαρια...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

δεν ειμαστε δα τοσο ντουβαρια...

Η απάντηση θα σε στεναχωρήσει, γιατί είναι σαν το οινόπνευμα: τσούζει, αλλά κάνει καλό!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Η απάντηση θα σε στεναχωρήσει, γιατί είναι σαν το οινόπνευμα: τσούζει, αλλά κάνει καλό!

αυτο μαλλον θα το ξερεις απο προσωπικη πειρα,γιατι εμενα το οινοπνευμα δε με τσουζει..και νομιζα πως τσουζει πανω σε ανοιχτες πληγες μονο...μαλλον τετοιες εσυ θα εχεις μπολικες..

:P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Α, το ορθούν, σωστούν: Ανοιχτές πληγές έχω, ανοιχτότατες, αλλά είναι ωραίες οι ρουφιάνες...

αν ερθω να στις περιποιηθω για να κλεισουν,θα με αφησεις να σε πλησιασω η θα με πεταξεις ως παλιοβουλγαρα γιατρο?? emblush

emquestion

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 7 months later...

Το όνομά μου είναι <<Σίνδης Καλιστίδης>> και τελείωσα την ιατρική στην ελλάδα,

όπου για να πάρω τα μαθήματα στα 8 αυτά χρόνια (επιτέλους)

δεν σήκωσα το κεφάλι μου από το βιβλίο. ΡΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ???

ΑΝ ΔΩΣΕΤΕ ΔΙΚΑΤΣΑ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΟ 0%. Το πληρώνετε καθε μέρα όσοι απο εσάς είστε σε κάποιο νοσοκομείο, γίνεστε ρόμπα μπροστά στα ξενιτεμένα παιδιά. Έχετε χρόνο για να ασχολείστε με λάσπη ή σας τον παρέχουν Δωρεάν τα πανεπιστήμια της ελλάδας? Για παράδειγμα:Το μάθημα της φαρμακολογίας ****** κοστίζει 300 euro. Αμφιβάλει κανείς??? ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΠΡΩΤΑ. Η ΜΑΛΛΟΝ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ!!! :antegeia:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Οτινανισμός"... χεχχεε :D

Κατοχυρώθηκε ως λέξη της χρονιάς!

Οτινανισμός (whateverism), ό = Η στάση του ανθρώπου που ακολουθά τα εκάστοτε κραταία ρεύματα και δεν έχει δικές του προτάσεις. Αυτός που κάνει ο,τιδήποτε χωρίς να έχει ηθικούς, πνευματικούς ή αισθητικούς ενδοιασμούς.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • 6 months later...

ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΡΕ <<ΔΙΑΝΟΙΕΣ>> ΤΗΣ ΚΑΚΙΑΣ ΩΡΑΣ,Η ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΑΤΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΒΟΗΤΗ ΣΟΥΠΕΡ ΙΑΤΡΙΚΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΙΣ ΧΩΡΕΣ ΠΟΥ ΒΡΙΖΕΤΕ,ΚΑΝΕΤΕ ΙΑΤΡΙΚΗ ΣΕ ΧΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΑΔΩΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΚΟ ΤΗΣ <<ΠΡΟΣΟΝ>>ΠΕΡΝΑΤΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΜΕ ΜΟΝΟ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΜΑΘΑΙΝΑΝ ΣΤΑ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ ΔΕΣΜΗΣ.ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΦΕΝΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΑ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΤΕ ΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΝΩ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΔΙΑΝΟΙΕΣ,ΤΟΥΒΛΑ ΕΙΣΤΕ ΡΕ ΠΑΛΙΟ ΦΛΩΡΟΙ ΠΟΥ ΣΚΟΤΩΝΕΤΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΤΑ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΑ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΤΕ ΤΗΝ ΑΓΝΟΙΑ ΣΑΣ ΑΝΟΙΓΕΤΕ ΜΕΤΩΠΟ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΖΕΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ.ΑΠΟΔΕΙΞΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΗΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΔΕΣ ΟΠΩΣ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΑΚΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΛΑΔΩΝΟΝΤΑΙ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΚΛΕΚΤΑ ΠΟΡΤΟΦΟΛΙΑ,ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΑ ΠΕΡΝΑΤΕ ΑΠΟ ΚΟΜΜΑΤΙΚΑ ΡΟΥΣΦΕΤΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΟΜΜΑΤΙΚΕΣ ΝΕΟΛΑΙΕΣ ,ΠΑΠΑΓΑΛΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ ΚΑΙ ΣΠΑΣΙΚΛΑΚΙΑ ΕΙΣΤΕ.ΑΝΤΙ ΝΑ ΜΠΕΝΕΤΕ ΣΕ FORUMS ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΘΕΤΕ ΠΩΣ ΑΣΚΟΥΜΕ ΙΑΤΡΙΚΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΟΣΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΕΙΧΕ Η ΠΑΘΟΛΟΓΙΑ.ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΒΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΞΕΝΟΙ ΝΑ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΜΑΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗΔΕΣ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΣΕ FORUMS.ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΕΣΑΣ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΝΩ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΖΩΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΣΥΝΕΧΩΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΣΑΣ ΑΛΛΟΥ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΙ ΔΙΚΑΤΣΑΔΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΤΑ ΣΠΑΣΙΚΛΑΚΙΑ ΠΑΠΑΓΑΛΑΚΙΑ.ΒΟΥΛΩΣΤΕ ΤΟ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΑ ΧΑΛΙΑ ΣΑΣ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

"Οτινανισμός"... χεχχεε :D

Κατοχυρώθηκε ως λέξη της χρονιάς!

Οτινανισμός (whateverism), ό = Η στάση του ανθρώπου που ακολουθά τα εκάστοτε κραταία ρεύματα και δεν έχει δικές του προτάσεις. Αυτός που κάνει ο,τιδήποτε χωρίς να έχει ηθικούς, πνευματικούς ή αισθητικούς ενδοιασμούς.

ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΑΓΡΑΜΑΤΕ ΙΤΑΛΕ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟ ΔΟΑΤΑΠ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΑΓΡΑΜΑΤΕ ΙΤΑΛΕ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΔΙΝΕΙΣ ΤΟ ΑΞΙΟΚΡΑΤΙΚΟ ΔΟΑΤΑΠ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ

Μάθε πρώτα πώς γράφεται το "αγράμματος" και μετά να χαρακτηρίζεις. Και δεύτερον, το χω ξαναπεί, αν θέλετε να βρίζετε τραβάτε αλλού ρε! ΟΥΣΤ! Έχει γεμίσει το greekmeds απόβλητα. Ήμαρτον πια.

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.