Jump to content

Greekmeds Messenger


Winmx

Recommended Posts

Ναι για το ότι κουρεύτηκα υπάρχουν και μάρτυρες... ρωτήστε Σαράντο και νοτβαδ... με πετύχανε κατα τύχη έξω... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 865
  • Created
  • Last Reply

Ιnliner μικρε και τριανταφυλλένιε, δηλαδη τώρα που κουρεύτηκες μοιάζεις ακόμη πιο πολύ με το Θέμο??? :D (το αποφασίσαμε παμψηφί στη πρώτη φορουμοσυνάντηση) :blink:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

ΑΑΑΑΑΑ ναι τον είδα κουρεμένο...είναι καλύτερος :D βέβαια έχασε αυτό το φατσουλίστικο που είχε αλλά έχει ακόμα εκείνη την χαμογελάρα emcolgate που σου ανοίγει η διάθεση να την βλέπεις ;)

winny-τατιάνα μου ναι μαζί μας πέτυχε :lol::lol::D:D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ναι πρώτα τα κάνουμε μούσκεμα μετά 'δεν έπρεπε'...σκατά:P και λες και δεν στο είπαμε...μην πεις βρε Inliner ότι μας είδες μαζί σε τέτοια κατάσταση...αλλά εσύ αμολούσες αετό εκείνη την ώρα...που να ακούσεις :D:lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Ιnliner μικρε και τριανταφυλλένιε, δηλαδη τώρα που κουρεύτηκες μοιάζεις ακόμη πιο πολύ με το Θέμο???  :D (το αποφασίσαμε παμψηφί στη πρώτη φορουμοσυνάντηση)  :blink:

Μποχου όλος ο κόσμος θέμο με λέει... emcry emcry emcry

τουλάχιστον να υπήρχε Ιωάννα Λίλη :P goldie προσφέρεσαι;;;; :P :P :P:blink::lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

τουλάχιστον να υπήρχε Ιωάννα Λίλη :P  goldie προσφέρεσαι;;;; :P :P :P:blink:  :lol:

Βρε inlinerακο, αν είχα τα προσόντα της Ιωάννας Λίλη, ή κάποιας εφάμιλλης, λες να καθόμουν εδώ να σπάζω στη δουλεία και να ταλαιπωρούμαι?? :angry:

Πάρε καμιά εφάμιλλη της Λίλη τουλάχιστο να γουστάρεις κι'εσυ.. :lol: είναι τυχαίος ο Θέμος νόμισες? Όλα με σατανικό σχέδιο! :bloodomen::bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Notbad,

8α μας πεις και τι χρωμα βρακι φορας διαφορετικα 8α τε8ει επερωτηση στη βουλη ετσι οπως τους βλεπω...Και να τα λες ολα αλλη φορα! Bad bad bad girl!!!!

Α ρε Τατιανες..............Βιβλιο 8α σας κανω! :D

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarright Nantia ...Εππππππππ σε τσάκωσα. Τι ώρα θα την κοπανήσεις απ'τη δουλειά?
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Άντεεεεεεεεεεε ... ο Περικλής ακόμα δεν έβαλε το ΜΣΝ?? τστστστστσ... :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

όχι δεν το έβαλε ακόμα, αλλά που θα πάει, μέσα στον μήνα θα έχω και εγώ μσν.

Τί 5 ώρα; Εγώ δεν μπορώ στις 5. Στις 7 μπορώ

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Eίπα κι εγώ... Λοιπόν ρίξε μου κανα τηλ στις 7 και επειδή εγώ θα τελειώνω εκείνη την ώρα, μήπως ξεκινήσουμε να ροβολάμε τον κατήφορο... :)

Btw ο Μανιατό έχει ξεφύγει τελείως, δε φαντάζεσαι τι πετάει ο στόμας του emeleos

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Βασικά, πήρα

μου είπε η μαμά σου ότι δεν είσαι εκεί :blink::wacko: έπαθα μία μικρή κολούμπρα και αποδιοργάνωση, δεν της είπα ότι σε βλέπω στο νετ, άρα είσαι κάπου. Ενημέρωσα τον πατέρα σου για την σύσταση του νέου ΔΣ και έκλεισα, αλλά πρέπει να σου ΠΩ!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

κάνω τις απαραίτητες ενέργειες στην νομαρχία και στην πολεοδομία για να αλλάξω nick, σε λίγο θα με βλέπετε με άλλο όνομα!!!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.