Jump to content

Greekmeds Messenger


Winmx

Recommended Posts

Μου το έδωσε, αλλά καθώς προανέφερα, δεν έχει βενζίνη.

Ακόμα δεν ξέρω αν θα έρθω στη Λυρική γιατί σήμερα είναι η μέρα!!! emcolgate

Αστειάκι :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

  • Απαντήσεις 865
  • Created
  • Last Reply

emarup Αλλά δεν τον έχω δει να μπαίνει ποτέ εδώ μέσα.... emfly

emarright Να ερθεις για να δεις ότι εμείς είμαστε καλύτεροι από το Δημοσθένη :P :P :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Το ξέρω ότι είστε καλύτεροι από τον Δημοσθένη, άλλωστε από ποιόν δεν είσαι καλύτερη! Σοπρανάραμ'! Και να τα γαρύφαλλα, και να οι φραπέδες με τις τριανταμία ζάχαρες!

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup:lol:emthanx

Αλλά ρε συ κομμένη οι φραπέδες, κάνουν ταχυπαλμία, και πόσες ζάχαρες??? Απαπαπαπαπαπα τώρα που κάναμε και βραζιλιάνικο κορμί να το σακατέψουμε? Όχι όχι....!!! emkafes

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

πρέπει να πίνεις πολύυυυυυυυ νερό και να ζεσταίνεις τη φωνή σου πριν τραγουδησεις... καφέδες και μαλακίες κάνουν ζημιά.. και μετά απο τον καφέ πρέπει να πίνεις πολύυυυυυυυυυ νερό...

emthanx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφου αποφασισες Juliette να μη μπαχαλευεις.....εφερα και τα αλλα 9 ποστ απο το ΝΕΤ μηνυματάκια... αφου μονο μηνυματα δε ητανε

Καπου ομως μεσα στη κουβεντα αφηνεις ενα μηνυμα στη Ζουκινα γι`αυτο αντε βαλτο παλι

Ναι ναι....κακια,κερβερος,στριγκλα :bloodomen:

Winmx

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Χάρη, εγώ νόμιζα ότι είχες απαρνηθεί τον ρόλο σου ως manager. Αποφάσισε τελικά, θα σπάσεις το συμβόλαιο με την Γιούλ ή όχι, άντε γιατί περιμένουν και άλλοι manager στην ουρά. :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ευχαριστώ καλέ μου μάνατζερ... το κάνω έτσι κι αλλιώς... :) Και για το συνάχι τι λέει η επιστήμη?? empleaseemthanxemiloveyou
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αφου αποφασισες Juliette να μη μπαχαλευεις.....εφερα και τα αλλα 9 ποστ απο το ΝΕΤ μηνυματάκια...  αφου μονο μηνυματα δε ητανε

Καπου ομως μεσα στη κουβεντα αφηνεις ενα μηνυμα στη Ζουκινα γι`αυτο αντε βαλτο παλι

Ναι ναι....κακια,κερβερος,στριγκλα  :bloodomen:

Winmx

Εμ εγώ σου είπα ότι θα χαθεί η συνέχεια.... :lol:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Μια εικόνα=1000 λέξεις δε λένε??? Τστστστστσ εγώ θα στα μαθαίνω βρε?? :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Εντάξει ιταλιάνα! Έχουμε όρεξη σήμερα για μπαχάλεμα, αλλά μόνο μέσα στους κανόνες!

Πώς πέρασες το Σαββατοκύριακο?

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Σοφ σου έχω στείλει πμ

Την απάντηση στο οποίο και μόλις είδα, τί να πεις. Θα περιμένω να δω τι θα πει

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ναι βρε δε χρειάζεται να το λες κι εδώ, φαίνεται στο παράθυρό μου... ;)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Συμφώνως με τους κανόνες του φορουμο-παίχνιδου "Πες κάτι για τον αποπάνω σου" δεν μπορείς να απαντήσεις ξανά αν προηγείσαι του αποπάνω σου, δηλ δεν κάνουμε διάλογο. Οπότε ρε βλαχο-τεξανέ σου απαντάω εδώ, καλά κάνω και ξεθάβω εφόσον και μερικοί μας πτύουν στο ΜΣΝ embrokenheart

:splaaaats:emfly

Edit: Γουιν νταξ? δεν το μπαχάλεψα εε? :P

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Επειδη τελικα κατεληξε σε προσωπικο διαλογο 21 ποστ τα μετεφερα εδω απο το τοπικ "Ρε, ψυχή...., για να τους ρίξουμε στο...φιλότιμο".Το ολο θεμα ξεκινησε απο το παρακατω ποστ της Juliette.Το παραθετω για να βγαινει λιγο νοημα.

Καλο το μπαχαλεμα δε λεω αλλα ........

emarup Έλα ρε πού το κατάλαβες??? :P :P :P (τελικά μάλλον ΕΙΣΑΙ η Πυθία :splats: )

A σιχτίρ με τους σχιζοφρενείς πλέον. Εγώ δεν ξαναμπλέκω πουθενά. Θα ανοίξω ιντερνετικό-φιλολογικό σύλλογο με τον 40 (κάπου είδα ότι κανείς και καμιά δε θέλει σχέση μαζί του), θα λιώνουμε βλέποντας ντιβιντιά, θα μπαχαλεύουμε το φορουμ, θα κάνουμε τανιοκριτικές και κριτικές παραστάσεων μελοδράματος όπου θα θάβουμε τους πάντες, και επίσης όσο ο 40 θα κάνει διδακτορικό στην ποινική ευθύνη των χειρουργων με πειραματόζωο τον εαυτό του, εγώ θα ταξιδεύω 1 φορά το μήνα στο Μπουένος Άιρες για ψώνια :splaaaats:

Α ξέχασα. Και θα τραγουδάω στο μπάνιο μου, που όσο έλειπα στο Μπουένος Άιρες επιτέλους το επισκεύασε ο υδραυλικός emtoilet

Winmx

emarup Να έρθω κι εγώ, δεν μπορεί θα βρούμε κάτι να κάνω κι εγώ... Έχω τα απαιτούμενα δικαιολογητικά για την εγγραφή...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Που την καταθέτω και πότε κλείνει η προθεσμία; (αν θέλετε βιογραφικό, θα μου πάρει χρόνο γι’ αυτό ρωτάω :):):) )

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Θα συνεννοηθώ με τον αγαπητό αντμιν 40 για το τυπικό της αίτησης και θα σε ενημερώσουμε εγκαίρως :)
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Αν είναι να συνεννοηθείς μαζί του δεν θα με πάρετε...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ε τι, χωρίς τον ξενοδόχο? Δε λέει, άσε που ειναι ιεραρχικά ανώτερός μου και του οφείλω σεβασμό και πειθαρχία :P :P
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Καμία πιθανότητα λοιπόν...Επόμενη στάση τα ζώδια...Ξέρω τι λέω...

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Mα γιατί? Επειδή το ερωτόμετρο τάχα μου και λοιπά? Μην τα πιστεύεις αυτά. Μόνο τη Λίτσα Πατέρα να πιστεύεις.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Όχι έχω κι άλλους λόγους για απόρριψη, μόνο με χοντρό μέσο θα περνούσα. Μου το πε η αστρολόγος μου η Μαρίνα, που έλεγε κι ένα τραγούδι όταν ήμουν μικρή γιατί τώρα είμαι ΓΕΡΟΝΤΟΚΟΡΗ :bloodomen:

Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

emarup Ποια είναι η Μαρίνα? Να την απολύσεις. Θα σου συστήσω τη δικιά μου, την κυρία Σούλα που έχει κληρονομικό χάρισμα να διαβάζει το καρπούζι, το φρεντοτσίνο ΚΑΙ με 2 προβλέψεις δώρο ένα πεντικιούρ χρώματος φούξια.
Link to comment
Μοιράσου σε άλλους δικτυακούς τόπους

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Δημιουργία νέας...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.